1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant – transport na Corellii

Již nějakou tu hodinu jste seděli v transportu a čas jste s Lerei strávili víceméně v tichosti. Zdálo se že upustila od tvého pošťuchování a trávila čas podřimováním, zatímco mistr Madurrin byl někde pryč. Tobě nezbylo než zabývat se svými vzpomínkami a uklidňováním se po události před transportem.

Mistr náhle vstoupil do místnosti kde jste s Lerei čekali na přistání a nějaké informace o svém cíli.
Dobrá tedy, jsme na cestě na Corelii, proč tam letíme už víte. Teď už jen drobné info které se mi podařilo získat od Luka když měl chvíli čas. Podle všeho se muž kterého hledáme jmenuje Hokk a podle výslechů jeho kumpánů které chytili na Coruscantu má právě na Corelii někde své sídlo kde plánuje něco nebezpečného.
Podívá se na tebe a Lerei během odmlky po které hned pokračuje.
Musíme tedy postupovat inkognito. pravděpodobně se rozdělíme a budeme muset pátrat v Coronet City po kriminálních aktivitách spojených s tímto jménem. Ale Korupce v tom městě je navzdory tomu jak významně a mírumilovně vypadá silná. Proto bude lepší když pátrání bude probíhat stylem že se k nim chceme přidat, těžko nám kriminálníci sami řeknou kde hledat jejich šéfa když jim budeme mávat před nosem našimi meči.
Chvíli se zamyslí.
Ne to je taky pitomost. Nikdo nevezme někoho kdo je na planetě nový ke svému šéfovi. Chtěl jsem tím jen říct že podobné výstřelky které se odehrály na Coruscantu se už nesmí stát. Pro osobní obranu budeme mít tyhle zbraně.
Podá vám oběma DL-22.
Doufám že s nimi budete umět zacházet, protože meč nesmíme použít dřív než najdeme Hokka. Jako první asi zajdeme na velitelství CorSec zjistit nějaké informace. Nějaké otázky?

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant – transport na Corellii

Po předchozím boji s gangem jsem chtěl chvíly meditovat. Když Lereia spala, bylo příjemné ticho. Začal jsem tedy meditovat, abych zapátral v síle po nějakých stopách po souboji.
Moje Jedijské dovednosti nebyly nejlepší a to jsem věděl. Potřeboval bych zjistit co bylo špatně, jak jsem to mohl lépe udělat a trocha meditace je rozhodně nejlepší cestou kterou mohu využít.

Po nějakém čase stráveném meditací mě vyrušil Madurrin. Chvily jsem ho poslouchal a přikývnul snad na všechny jeho poznámky.
Mistr měl pravdu, přidat se k ním nebude jednoduché. Hledání Hokka nejspíš potrvá o něco déle a třeba se nám tak podaří překazit více jejich plánů.

"Právě jsem měl namysli spíše klasický E-11, ale tohle mi stačí." zareagoval jsem na malou zbraň.
"Otázky zatím nemám." podotknu a čekám co bude dál.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant – transport na Corellii

Madurrin při tvé poznámce o zbrani lehce nadzvedne obočí zatímco Lereia se neskrývaně rozchechtá.
Luko, za prvé nejsme vojáci, za druhé DL-22 je lehce přenositelná a za třetí, to je náš hlavní důvod, lépe se skrývá. Nepotřebujeme celému Coronet City ukazovat že jsme ozbrojení.
Oznámí ti Madurrin.
Když se Lereia konečně dochechtala za což jsi jí byl nekonečně vděčný prohlásí aby si ještě rýpla.
Luko má prostě rád velký kalibry Runyipa by tím možná i zahnal.
Mrkne na tebe laškovně.
Dobrá tedy, za chvíli přistáváme, když nemáte otázek tak se připoutejte protože Coronet City nás vítá.
Usměje se na vás mistr.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Coruscant – transport na Corellii

"Mistře Madurrine, obdivuji váš smysl pro humor." podotkl jsem s širokým úsměvem.
Anxký mistr nejspíš vtip nepochopil, dodám tedy sarkastickým tónem: "Myslím, že pro příště to budu vědět."

Lereiin smích se hlasitě ozýval snad celým transportem a já čekal až jí dojde dech. Pomalu jsem uvažoval jestli si mezi tím nestihnu zajít i pro nějaké to očerstvení.
Jakmile se dochichotala usmál jsem se a nijak radší její rýpání nekomentoval.
Chystali jsme se na sestup do Coronet City. Na řadě bylo mé připoutání a už jen stačilo počkat na rachot.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Transport na Corellii

Mist uposlechl svých vlastních pokynů a připoutal se. Při vstupu do atmosféry se transport lehce naklonil a vy jste mohli sledovat z okna přibližující se planetu. Z téhle výšky byl pohled na ni přímo uchvacující, místy stříbrná místa ukazující na výskyt metropolí protkávala zeleň přírody a modř čistých oceánů.
Lereii do tebe dloubla loktem.
Ty hele, to je nádhera co? Přeci jen je to lepší než samotná džungle na akademii. Je tu klidná příroda i metropole, dá se tu dělat cokoli ne jen šplhat po stromech co?
Po několika minutách jste se přiblížili více k Coronet city kde jste už viděli projíždějící vlaky a osobní transporty na planetě. A po chvilce jste se propletli rušnou dopravou a přistáli.
Tak mládeži, hlavní město nás vítá.
Poví vám Madurrin a vyrazí rovnou k východu.

Corellia

Madurrin vás protáhl přes mračna lidí až přímo k lokálnímu transportu který vám měl dovézt přímo k velitelství CorSec.
Tak zas nastupovat, nudná povinost.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Transport na Corellii

Byl jsem připoutaný a transport začal sestupoval dolů na planetu. Z okénka šla opravdu vidět hezká kombinace přírody a civilizace. Corellie byla vážně hezkou planetou, ale kvůli tomu jsme sem neleteli. Po cvíly transport dosedl.
"Možná máš pravdu, cítím ale že tam bude zase nějaká tlačenice." pousmál jsem se na Lereiu.

Corellie

Vystoupil jsem z lodě a rozhlédl se okolo. Jak jsem předpokládal byl tu velký dav nejrůznějších tvorů.
"Tak to bude zase další otravná cesta." povzdechl jsem si nahlas a nastoupil dovnitř.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, transport na CorSec

Posadili jste se do transportu který po několika minutách započal svou cestu. Ozvalo se jen krátké Vžuuum a plný transport vyrazil tempem jako jedno pilotový letoun.
většina cestujících seděla, vyjma dvou mužů kteří se po transportu procházeli, prohlíželi si zařízení a vykukovali z oken.
Páni, to je hukot.
Ozvala se Lereia a Madurrin se na vás jen usmál.
Až dorazíme na CorSec nebojte se mít vlastní poznámky, mluvit budu já, ale kdyby vás něco napadlo během hovoru, nebojte se zeptat, musíme ho najít.
Měli bychom tam dorazit za pár minutek.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, transport na CorSec

Transport zahučel a dřív než jsem se stihl nadechnout vystartoval na cestu.
Povšimnul jsem si mužů, kteří se procházeli. Podle toho jak prohlížely zařízení, nabyl jsem dojmu, že to budou nějací nadšenci nebo jen zvědavý turisti co nikdy nebyli na Corellii,
o čemž mně přesvěčilo i nakukování ven z oken.

"To teda jo." přikývl jsem na Lereiinu poznámku.
"Tak to si pište, ta holka určitě nezavře klapačku, možná jí můžete ten proslov rovnou přenechat." popíchl jsem si provokativně.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, transport na CorSec

Lereia na tebe vyplázla jazyk.
Si troufáš na někoho koho pořát vytahuju z průšvihu.
Usměje se na tebe ale už věnuje pozornost dvěma případům co si prohlížejí vlak aby po chvilce stejně jako ty usoudila že jsou to jen turisti a odvrátila od nich svůj pohled.
Támhleta budova je naše místo určení.
Ukazuje vám Madurrin vysokou budovu reprezentativního vzhledu s obřím nápisem.
Pozeptáme se jestli mají nějaké zprávy o Hokkově gangu a začneme s naším pátráním.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, transport na CorSec

Vypadalo to, že jsem opět upadl do pošťuchováni s Lereiou. Aspoň byla zábava.
"S tebou bych z přístavu odešel spíše v pytli na mrtvoly." rýpl jsem si tichým hlasem a upřel pohled na Madurrina.
Transport začal pomalu zpomalovat, byli jsme na místě.

Kouknul jsem z okna a prohlédl si budovu CorSecu.
"To je pořádná budova... a pořádný nápis. Jen doufám, že víte v jakém patře to máme hledat.". podotkl jsem s úsměvem.

"Myslím, že bysme měli jít." dodám.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, transport na CorSec

Madurrin zoufale zvedl oči v sloup nad vašim pošťuchováním.
S touhle bandou mám zachránit Corelii řekl spíše polohlasně s úsměvem jen pro sebe.
Jo máš pravdu, měli bychom jít.
Vstane a s Lereiou ho následujete ven z rychlíku přímo k budově CorSecu.
Madurrin nasadil vysoké tempo a se zručností člověka přivyklého na davy lidí se proplétal lehce až ke vchodovým dveřím, což se o vás dvou nedalo říct. Klátili jste se v davu s takovou vervou aby jste Madurrinovi stačili, že to chvílema vypadalo že někoho srazíte a ušlapete, nebo budete sraženi a ušlapáni vy.
Chvíli klidu která nastala hned po vstupu do budovy jste zadýchaně přijali zavděk. Madurrin vám ale moc času na oddych nedal a zamířil si to rovnou k recepci kde oslovil reprezentativně vypadající Brunetku.
V kterém patře najdu poručíka Trema? Mám s ním domluvenou schůzku. Domlouval mi ji pan Skywalker.
Slečna začne ihned vyhledávat v datapadu informace a pak odpoví.
Poručíka Trema najdete v dvacátém prvním patře pane Madurrine. Výtah najdete hned támhle za tím rohem.
Ukáže neurčitě za sebe.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, CorSec

Podle výrazu Madurrinova obličejě nevevypadalo, že by nějak zvlášť věřil v naše schopnosti. Až zatkneme Hokka, snad se tam bjeví i úsměv.
Na cestách se člověk, nabo v případě Lereii Mon Calamarian, musí nějak odreagovat. Hold náš Mistr Jedi je vážný za každé situace.

Prodrat se davem s lehkostí s jakou to dokázal Madurrin nabylo vůbec lehké, ale odměnou byl relativní klid uvnitř budovy CorSecu.
Společně s mistrem jsme zamířili k slečně na recepci. Jakmile nám oznámila kde toho Trema najdeme, uklonil jsem se zdvořile a vykročil za Madurrinem.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, CorSec

Nastoupili jste do výtahu který vás vyvezl až do dvacátého prvního patra. Hned jak se otevřely dveře od výtahu přivítal vás nastrojený důstojník.
Dobrý den pane Madurrine, jsem poručík Trem.
Povídá s nataženou rukou kterou váš mistr uchopil a přátelsky s ní potřásl.
Mistr Skywalker mi nakázali abych s vámi prošel vše co na pana Hokka máme a co o něm víme. Pojďte za mnou prosím.
Následovali jste poručíka chodbou dokud jste nedorazili ke dveřím na jejím úplném konci, které poručík otevřel a vešli jste do jeho kanceláře.
Kancelář byla vkusně zařízená a vévodil jí psací stůl za který poručík ihned usedl.
Posaďte se prosím.
Ukázal vám na křesla před jeho stolem.
Takže, co se týče pana Hokka.
Nic moc na něj vlastně nemáme, na Corelii vlastně ještě nic moc neprovedl kromě nějakého drobného pašování, podplácení úředníků a podobných prohřešků. Ovšem jeho činost mimo naši planetu byla obsáhlá, proto jsme jej začali sledovat. Ale nemůžeme jej zatím zavřít
.
Ukázal na nástěnou desku vedle svého stolu tady máme fotografie lidí se kterými se setkával.
Můžete si je prohlédnout, povětšinou jsou to drobní zlodějíčkové a pár osob u kterých se nám nepovedlo zjistit totožnost.
Pak se zamračil.
Několik našich lidí ovšem zmizelo když se ji pokoušeli vypátrat.
Madurrin přistoupil k nástěnné desce čímž připoutal i vaši pozornost k ní a k fotografiím na ní.
Naprostá většina lidí vám nic neříkala, ale ty i Lereia jste poznali dva muže kteří si prohlíželi důkladně transport.

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Corellie, CorSec

Nastoupili jsme do výtahu, v kterém nás přivítal důstojník. Po výstupu v dvacátém prvním patře jsme došli na konec chodby a následně dveřmi do jeho kanceláře.
Důstojník nás pobídl k usednutí na hezká křesla před stolem. Počkal jsem, až Mistr s Lereiou usednou, což byla přece jen slušnost. Poté jsem usedl také a poslouchal důstojníkovu řeč.

Když Madurrin přistoupil k nástěnné desce, vstal jsem a prohlédl si tváře visící na ní. Po chvíli jsem dvě poznal.
Ehm.. Mistře, tyhle dva jsme s Lereiou viděli v transportu. oznámil jsem, na chvíli se odmlčel a pokračoval: Prohlíželi si ho. Zdálo se, že to jsou jen nadšení turisti, ale jak vidím mají něco v plánu a mám takový pocit, že tentokrát nejde jen o pár kreditů a.. no.. zarazil jsem se z obavy, aby se Madurrin nezlobil, že mu fušuji do řemesla.
Otočil jsem se na důstojníka a dotázal se: Prosím vás, nevíte kde by jsme mohly najít tyto dva? ukázal jsem na tabuli.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jedi Pablo Hol (Hledání Hokka)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Corellie, CorSec

Madurrin jen lehce nadzvedl obočí a pokynul ať pokračuješ. Což jsi hbitě provedl a zeptal se.
Poručík se lehce zamračil a přešel od stolu k nástěnce.
Tyhle dva?
A ukázal na fotografie lidí které jsi identifikoval.
Ti jsou pěkně kluzký. Našim lidem trvalo hodně dlouho než je vystopovali, umí se dobře skrývat.
Můžete na ně narazit na dvou místech, první je kosmodrom kde se občas poflakují a zřejmě předávají zprávy či pašované zboží pašerákům. A druhé je právě zmíněný transport kde si zřejmě předávají zprávy s jinými.

Madurin se podíval na poručíka.
Můžete nám dát nějaké seznamy těch lidí tady?
Ukázal na nástěnku.
A potřebovali bychom zřejmě nějaké ubytování, vypadá to že to chvíli potrvá.

Ovšem hned zavolám do hotelu Zlatá Elinin. Zařídím vám tam transport a ubytování.
Sáhl pod stůl a během chvíle se objevila mladá Twilecká žena.
Zamr prosím odveď pana Madurrina a jeho doprovod na přistávací plochu.
Doklady vám nechám doručit do vašeho pokoje.

Řekl ještě a hned se jal telefonovat.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“