Rein - první mise: Krev a písek

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Re: Rein - první mise: Krev a písek

Příspěvek od Rein Steep »

Transport

Při zmínce o ztrátě toho, jak Garran správně poznamenal, správného nádobíčka, pokývám souhlasně hlavou. Následně nějakou tu chvíli oba jen mlčíme a zamyšleně se díváme do prázdna, jako dva válečníci, kteří zrovna opustili bitevní řež a nyní se zastavili, aby popadli dech. V tomto případě to ale byla jen minutečka ticha za potenciální absenci našeho malého velkého jedie.
Nutné přerušení už pomalu tísnivého ticha po takovém tématu přeruší až Garran, když vytáhne pouta. Možná za to mohlo právě ono předchozí téma, jelikož se mi na tváři objeví zděšený výraz. Po slovech Garrana se uklidním a vezmu je od něj.
“Tývole... Pouta jsem měl na sobě jenom jednou... A to jenom kvůli tomu, že se ta holka neptala...“ zazubím se a zakroužím s nimi ve vzduchu.
Musím přiznat, že část věty, kde se objevilo, že si na pouta budeme muset zvyknout, mě krapet dostala z pohodové nálady.
Kurde. Nic příjemnýho... Výcvik, boj, krev z nosu, zlomený žebra, moncl a samozřejmě ty odřený klouby na rukou, to bych zvládnul, ale ta svoboda mi bude chybět.
“Kuuurvaaa...“ hlesnu.
Když sebou loď trhne, vyskočím na nohy a jdu se podívat k nejbližšímu okýnku ven. Jsem zvědavej.
“Přesně... Proč zbytečně riskovat... Alespoň co se toho hammerheadu týče... Víš co, náhoda je zmrd...“ říkám pomalu, zatímco sleduji vesmír a případnou planetu venku.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Rein - první mise: Krev a písek

Příspěvek od Gnost Kohn »

Transport

Během chvíle dosednete na povrch planety jménem Caroma, vaší cílové zastávky.
Garran k tobě příjde, vezme si od tebe pouta a spoutá ti ruce.
Teď ty mě.
Řekne a podá ti svoje pouta.
V okamžiku vyleze z kokpitu rodian.
<Připraveni?>
Řekne v rodianštině a stoupne si k ovládání dveří. V rukou má blasterovou karabinu, která vypadá na první pohled nastavená na omráčení.
Tady náš kamarád nás teď odvede na obchod s otroky, tam nás snad koupí, myslím že nevypadáme nejhůř, tak by nás mohli koupit rychle. Při nejhorším budeme improvizovat, jinak skončíme v dolech.
Řekne Garran a kývne na rodiana.
Připraveni.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Re: Rein - první mise: Krev a písek

Příspěvek od Rein Steep »

Transport

Loď sebou patřičně trhne, když přistane na povrch a já dál čumím z okýnka než ke mně přistoupí Garran a nasadí mi pouta.
“Jo, jasně, já to musim mít těžší co...“ odfrknu si a šmátnu po poutech. Řekl jsem to spíš jen tak, protože ten rozdíl nasazování pout spoután a nespoután je skoro nulový. Ruce od sebe přitom moc nedávám. Cvak cvak a je hotovo. V tom mé zorné pole zaznamená nový pohyb a já sebou leknutím škubnu, když se u nás objeví rodian a něco plácne.
“Kurva doprdele! Sorry, ale rodiana jsem fakt nečekal...!“ vyjeknu vysokým hlasem a zůstanu na něj naštvaně zírat. Jen tak mimochodem, opravdu nemám ponětí, co to řekl, rodianštinu jsem se nikdy neučil. Možná sem tam jsem něco pochytil... A to co řekl mi připadá asi jako „Ukaž lokýtek“ a to mě taky napadne a právě proto na něj teď tak zírám.
Jako malej, malinkej, ještě než mě odtáhli do akademie jsem měl s rodianem takovou příhodu. Rodiče vypadli někam z domu a sehnali si na hlídání nějakýho známýho rodoiana. Nějak mi to ale zapomněli říct a když jsem se vzbudil ze svého po-o šlofíčku, tak jsem měl přímo nad ksichtem ksicht vykuleného rodiana. Zaječel jsem jako šilenej. Rodian se lek a zaječel jako přišlápnutá žába. Celý to utvořilo docela silnou vzpomínku,... trauma. A od tý doby nemám rodiany zrovna v lásce.
Po chvíli si moji pozornost opět vezme Garran, když mi předhazuje další info.
“Hm... Vy se sázíte co? Oukej. Taky to zkusim. Předpokládám, že jídla moc nebude... takže... když mě koupěj dřív než tebe, dlužíš mi jedno jídlo oukej?“ řeknu a šibalsky se na něj podívám.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Rein - první mise: Krev a písek

Příspěvek od Gnost Kohn »

Caroma

Garran se na tebe podívá pobaveným pohledem.
Tak dobře.
Rodian pak něco zamumlá a blasterovou karabinou vás oba šťouchne mezi lopatky.
Pomalu vás provádí městem.
Budovy mají kolem patra, největší mají tři, ale těch moc není.
Nakonec se dostanete až na trh.
Je tu spousta různých druhů, jak v obecenstvu, tak ve zboží.
Tvař se vztekle.
Zašeptá Garran, zatímco vás rodian zařadí do řady.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Re: Rein - první mise: Krev a písek

Příspěvek od Rein Steep »

Caroma

Usměju se, když Garran přijme sázku a dál vesele sleduji, jak se před námi sesouvá plošina. Do tváře narazí čerstvý písečný vzduch planety a já přivřu oči, jak se na řasy zachytí zrnka písku a odplivnu si.
Úsměv z tváře rázem zmizí, když nás rodian pošťouchne puškou.
“Ty čůrá...!“ Nasraný výraz se přižene stejně rychle jako kola na vodě po hození šutru. Na chvilku zůstanu ztuhle stát na místě a pomalu a nasraně se ohlídnu přímo do toho mušího ksichtu.
Moc svý rase u nepřilepšuješ zmrde... Nahlas už ale neřeknu nic, jenom si dávám záležet na tom zlověstným obličeji. Nakonec se ale přeci jen dám poslušně do pohybu a zařadím se vedle Garrana.
“Sráč...“ zamumlám tak, aby to slyšeli oba dva.
Na cestě na trh nás nic nezdrží a mě osobně ani moc nezaujme. Žádnejch novejch zajímavejch ras jsem si nevšim a ani ty blbý baráky se netvářej moc zajímavě. Ten blbej rodian mi docela zkazil náladu a tak si ani neužívám čisté radosti z naprosto nového prostředí, která se u mě v takových příležitostí většinou dostavuje.
Netrvá dlouho a konečně dorazíme k cíli naší destinace, na trh.
“Zkus to ještě jednou a rozmlátim ti hlavu...“ zavrčím na rodiana, když nás řadí do řady. Jen tak, provizorně, kdyby mě zase chtěl popohnat. Díky tomu se ani nemusím moc přetvařovat, když mi Garran nabídne radu k větší šanci k zakoupení. Zvednu pohled od rodiana a začnu se s pořád stejně nasraným výrazem dívat po osazenstvu před námi.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Rein - první mise: Krev a písek

Příspěvek od Gnost Kohn »

Caroma

Chvíli stojíte v řadě, než se na scéně objeví zabrak s datapadem a začne ohlašovat obchod s otroky.
A bude mlet... a bude mlet a bude mlet...
Brble si Garran chvíli než začne procházet řadu a okecávat otroky.
Dám ti půlku dalšího přídělu, když mu dáš po hubě až půjde kolem.
Řekne s úsměvem a sleduje jak zabrak pomalu popochází.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“