Mise pro Isadora Gazliho - Kde je ?!!!...

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Mise pro Isadora Gazliho - Kde je ?!!!...

Příspěvek od Azhug »

Prolog
Je to už jeden měsíc co ses vrátil z poslední mise. Ve volném čase jsi meditoval , trénoval a trávil čas s Tiinan dokud ji neposlali na tajnou misi…..

Coruscant Chrám Jedi - Tvůj pokoj (ráno)

Probudili tě sluneční paprsky dopadající do tvého pokoje, bylo 0900 hodin.
Byl jsi se odpočatý a plný sil. Na stole stála flaška s pitím a sklenice, taková idilka.

O notnou chvíli pozděj ti někdo zabušil na dveře. Když jsi otevřel objevil se před tebou malí lidský youngling .
Eee..Dobré ráno mistře..já omlouvám se že vás budím, ale mistr Kit Fisto mi řekl, abych vás k němu poslal.
Vydrmolil ze sebe rychle a po krátké odmlce dodal.
Čeká vás ve východní části archivu.
Řekl a rychle zmizel………….
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi, můj pokoj

Tiinan, obejmi mě... zamumlal jsem a rozespale zašmátral rukou po posteli, tam u zdi, kde moje rytířka obvykle spávala.
Přes zavřená víčka mi prosvítalo denní světlo, otevřel jsem tedy oči, abych se podíval na chronometr, kolik je hodin.
Aha, ty jsi vlastně na misi. Cože, to už je devět?
Vzpomněl jsem si, že mě včera mistr Jayen požádal, abych se k němu dnes dostavil na hodinu boje se světelným mečem, abych mu pomohl cvičit s younglingy Shii-Cho. A navíc dnes jsem měl mít klidové volno, takže jsem vstávání nijak neřešil.
Jo, ale to mělo být až odpoledne na 1530. Uf...
Vstal jsem z postele, abych sebral ze země kalhoty a nasoukal se do nich. Zrovna když jsem chtěl přes sebe přehodit tuniku, ozvalo se zabušení na dveře mojí ubikace.
Kdo tam?
S obnaženou horní polovinou těla jsem stisknutím tlačítka otevřel dveře a spatřil malého lidského klučinu, odhadem mohl mít tak sedm nebo osm roků. Letmo se rozpačitě uklonil a vydrmolil ze sebe informaci o tom, že jsem očekáván mistrem Fistem. Opětoval jsem mu úklonou hlavy.
Děkuju, kamaráde. Nechť tě provází Síla.
Zavřel jsem dveře a natáhnul se pro tuniku. Když jsem si ji oblékal, zašklebil jsem se na sebe do zrcadla připevněného na dveřích.
Jako vypelichaná slépka. Ale to je jedno, navíc Jedi by neměl být marnivý.
Následně jsem si v rychlosti vyčistil zuby, obul si boty, opásal se opaskem a připnul na něj svůj světelný meč, dosud poklidně ležící na nočním stolku vedle postele, a k tomu jsem si přes sebe přehodil svůj šedý plášť.
Poté, co jsem zkontroloval, zda mám všechno, jsem opustil svůj pokoj a vykročil chodbami Chrámu vstříc archivům, abych vyhledal mistra Fista.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Azhug
Učedník
Učedník
Příspěvky: 60
Registrován: 23.10.2011 19:05:04

Re: Mise pro Isadora Gazliho - Kde je ?!!!...

Příspěvek od Azhug »

Coruscant : Cesta do Archívu a Archív chrámu Jedi

Tvá cesta do Archívu proběhla klidně, svižně jsi kráčel rušnými chrámovými chodbami.
Archív byl oproti všem zvyklostem více méně prázdný což bylo divné.
Najít mistra Fista ti trvalo celkem krátkou dobu, stál nedalek od vstupu do Archívu kterým jsi vešel.

Zdravím tě Isadore.
Doufám že jsem tě nevzbudil.

Promluvil na tebe mistr Fisto a po krátké pauze pokračoval.
Unesli Ithoriánského senátora Morona Karaba...Rada po tobě chce abys ho našel.
Byl unesen včera večer ze svého apartmá.
Nevíme kdo za tímto incidentem stojí každopádně asi před třemi hodinami byla kontaktována jeho rodina s tím že senátor bude vrácen po uhrazení částky 500.000 kreditů.
Původ této zprávy byl vysledován na Nal Hutta.

Odmlčel jse..
Tady máš jeho popis, fotku a rozhodnutí které uděl v posledním pěti letech.
Řekl mistr Fisto a podal ti datapad.
Jestly nemáš žadné otázku požádal bych tě abys na tomto případě okamžitě začal pracovat.
Politická moc vyrůstá z hlavní pušek
- Mao Ce-tung

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Coruscant, Chrám Jedi

Šel jsem známými chodbami Chrámu. Usmál jsem se na skupinku procházejících younglingů a opětoval jim pozdrav, načež jsem vlezl do výtahu, stisknul příslušné tlačítko a zahleděl se průhlednou prosklenou stěnou ven na nikdy nespící coruscantskou megapoli.
Na chvilku jsem se zasnil a pohladil na levé ruce pod rukávem roucha schovaný náramek, který jsem dostal od Tiinan.
Vzdal bych se kvůli tobě Řádu, proletělo mi hlavou. To ale nebylo potřeba, protože mistr Yoda o našem vztahu věděl a nevyvozoval z toho pražádné důsledky, dokud si oba uvědomujeme, že jsme v první řadě Jediové a teprve potom milenci.
Můj otec se zamiloval do své Padawanky a pojal ji za manželku. Jsem z toho já a oba mí ctění rodičové jsou stále Jedii.
Ze zamyšlení mě vytrhnulo až cinknutí kabiny, která dojela do zvoleného podlaží a dveře se zasunuly do stěny.
Vykročil jsem překvapivě prázdnou chodbou k archivu.
Dobrý den, pozdravil jsem mistryni Jocastu Nu, správkyni archivu, a jal jsem se očima hledat nepřehlédnutelnou postavu mistra Fista.
Dobrý den, mistře Fisto, pozdravil jsem ho s lehkou úklonou hlavy.
Moron Karab? Krajní Palpatinovec... Pět set tisíc se mi zdá dost malé výkupné, za senátora. To mě přivádí na myšlenku, že by únoscem mohla být nějaká zoufalá skupinka žoldáčků ze slabších sociálních vrstev. Ale kdo?
Přebral jsem nabízený datapad, data si bezdrátově přenesl do svého a opět ho mistru Fistovi vrátil.
Nal Hutta, zopakoval jsem si pro sebe polohlasně.
Tam se nikdo nikoho na nic neptá, dokud má čím platit a nějakým způsobem nevadí místním huttským autoritám.
Jistě, mistře Fisto. Vyrazím okamžitě. Jen bych chtěl teď o něco požádat zase já vás. Mistr Jayen mě požádal, abych šel dnes odpoledne do jeho třídy předcvičovat younglingům Shii-Cho. Ale když budu na Nal Huttě, šel byste tam místo mě?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“