Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendolin)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova rezidence

Orion zkoumavým pohledem přejel osazenstvo sálu. Potom se znovu vrátil k tobě a tvým otázkám.
No to zcela jistě, ale opravdu by bylo pro tebe i mě lepší když to vědět nebudeš. I já bych to raději zapomněl, ale co se dá dělat.. No zaručit to nemůžu a po pravdě ani nechci, ale slib je slib a pokud se na to znovu zeptáš, odpovím ti..
Potom dopil svou sklenku a postavil se. Přešel k tobě a pomohl ti se zvednou ze židle, poté ti opět nabídl své rámě.
Půjdeme miláčku? Naše hnízdečko už netrpělivě čeká.
Část s domnělými plány na večer zmínil z jednoho prostého důvodu. Kolem právě procházel člen ochranky a tohle vypadalo jako dokonalé zdůvodnění vašeho odchodu z banketu. Poté jste se vydali ke dveřím kde se vám chystal cestu zastoupit jeden z členů ochranky. Ovšem jeho kolega ho zastavil a zašeptal mu do ucha něco ve smyslu, že vy to být nemůžete. Evidentně Orionův plán perfektně zafungoval. Takže jste o pár momentů později kráčeli po schodech směrem z rezidence.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova rezidence

Už si ani nejsem jistá, zda to chci opravdu vědět. Orionova slova zněla vážně. To na čem se s Canderousem dohodli, co se týkalo i mě, nebylo jen tak. Členové našeho klanu by za svého mandalora položili život. Můj otec rozhodně. Jeho loajalita byla nezdolná. K tomu vedl i mě.
Úcta k rodičům a věrnost veliteli.
Tahle slova mi vštěpoval odmala. Já jsem k jeho neradosti projevovala až moc samostatného myšlení a touhu být svým vlasním pánem. Nemalý vliv na tom měla má matka. Nechtěla ze mě mít bezduchý stroj na zabíjení. Dala si záležet, abych se vyznala jak v boji, tak ve strategii.
Války vyhrávají ti co dokáží předvídat kroky nepřítele. Nestačí se bezmyšlenkovitě rozběhnout vstříc smrti. Mandaloriané jsou odvážní, houževnatí a silní bojovníci. Jenže to vždycky nestačí. Revan jim uštědřil tvrdou lekci... Drž se tradic, buď hrdá na svůj původ, ale nenech se slepě ovládat.
Tenhle druh výuky by můj otec neschvaloval. Takové myšlení pro něj bylo projevem strachu a slabosti. Proto jsme se o tom bavili pouze v naprostém soukromí.
Jak by asi reagovali, kdyby znali obsah dohody? Zvlášť otec. Změnilo by to jeho postoj k mandalorovi?
Napadne mě. Bohužel dokud sama nevím oč jde, nedokážu nic přesně posoudit.
Vážím si toho.
Odpovím krátce. Narozdíl od Oriona nechám sklenku poloprázdnou. Pití má jistě tu nejvyšší kvalitu a cenu, ale mě nikterak neoslovilo. Navíc jsem po zkušenosti s Aolou přeci jen opatrnější. Obdaruji muže úsměvem, poté co mi pomůže vstát a nabídne rámě.
Jdeme.
Pronesu. Do hlasu vložím nedočkavost a svůdnost. Zahraji si na ženu, kterou spaluje touha po partnerovi. Večírek necháme za sebou a vyrazíme k východu. Vše jde dobře. Nikdo se nás nepokouší zastavit dokud nedorazíme ke dveřím. Člen ochranky, který zde hlídá se napřímí a chystá se provést kontrolu. Snažím se mu nevěnovat pozornost a nevypadnout z role. V hlavě se mi začínají ozývat varovné signály. Ignoruji je. Dokud nedostanu povel, nic neudělám. Do věci se naštěstí vložil jeho kolega. Díky němu můžeme nerušeně projít a mě spadne kámen ze srdce. Za nedlouho stojíme opět na "čerstvém" vzduchu a vzdalujeme se od budovy.
Povedlo se! Nejsem zas tak marná! Páni, to byla akce.
Naplno si užívám sladkou chuť úspěchu. Jaký to báječně strávený večer! Tahle práce mě začíná bavit čím dál tím víc.
Kde máme odvoz? A Aolu?... A můžu se zeptat, co jsme to vlastně získali za informace a pro koho?
Teď, když jsme mimo nebezpečí, pracuje má zvědavost opět naplno.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, luxusní čtvrť

Sešli jste schody a stále udržovali vaše role zamilované dvojice. Přeci jen to bylo jistější a někdo se za vámi mohl dívat.
Odvoz tu bude za moment, ale chviličku to ještě potrvá. Chápej, že dostat se oficiální cestou do této čtvrti není hračka a je potřeba zfalšovat hodně seznamů, záznamů a povolení. Aola bude řídit náš odvoz... No samozřejmě pro nejvyšší nabídku, ale pravděpodobně se nám to bude hodit i pro naše vlastní aktivity.
O pár chvil poté u okraje jedné z ramp zastavil váš reprezentativně vypadající odvoz. Zadní dveře se otevřely a umožnili pohodlný nástup do interieru plavidla. Orion tě nechal nastoupit jako první, přesně jak nakazovala správná etiketa a poté usedl vedle tebe. Dveře se za vámi zaklapli a on Aole naznačil, že může vyrazit na cestu. Tu evidentně žralo, že jak se k tobě Orion chová. Ač to výtečně skrývala...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, luxusní čtvrť

Vůbec mě nenapadlo, že by přístup sem mohl být nějak komplikovaný. Na druhou stranu to dávalo smysl. Stačí se rozhlédnout okolo. Všechno je čisté. Zdejší obyvatelé byli ustrojení. Dámy byly obvěšeny šperky, pánové měli kapsy jistě plné kreditů. Na jejich tvářích se nezrcadlili žádné obavy z přepadení. Za bezpečí a luxus platili nemalé částky bezpečnostním složkám. Jistěže i zde docházelo k nejrůznějším zločinům, ale oproti ostatním čtvrtím města to nebylo tak časté.
Takže získané informace teprve nabídneme k prodeji.
Zamyslím se nad jejich obsahem. Hutt musel mít prsty ve všech legálních i nelegálních aktivitách zde na měsíci. V konzoli byli zaručeně zaznamenány, spolu se jmény obchodních partnerů. A kdo ví co ještě.
Tahle krádež tomu slimákovi pěkně hne žlučí. Bude chtít mou hlavu na stříbrném podnose.
Uvědomím si nepříjemnou skutečnost. Během minutky dorazí náš odvoz. Ani nyní Orion nevypadl ze své role. Gentlemansky vyčká než nastoupím a pak se usadí vedle mě. Na okamžik zahlédnu Aolin obličej. Neutrální výraz neprozrazuje žádné pocity. Jen v očích spatřím na vteřinu záblesk. Nespokojenost, zloba?
Určitě by ocenila, kdyby mě tam Orion nechal. Zdá se, že s bratrem sdílí antipatie vůči mé osobě.
Děkuji za krásný večer. Bylo mi ctí hrát tvou partnerku.
S úsměvem přikrmím její nevraživost.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa, luxusní čtvrť

Orionovi mezi tím co se auto rozjelo přišla značně kódovaná zpráva. Byl to hodně stručný report od Orna, který zahrnoval výsledky nabourání do huttovi databáze. Bez znalosti klíče, nebylo možné zjistit co to je, ani co tam stálo. Zamyšleně si zprávu pročítal a okolí tolik nevnímal.
Jistě.. Taky jsem si to užil..
Po pravdě si ani přímo neuvědomil co odpovídá, ale zdálo se, že si toho nevšiml a tudíž to působilo, že to myslí vážně.
Hmm zajímavé..
Dodal tiše, když zprávu celou důkladně prostudoval. Mezi tím se už plavidlo blížilo k hranicím této čtvrti.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa, luxusní čtvrť

Zatímco já si pohrávala s Aolou, Orionovi přišla zpráva. Koutkem oka zahlédnu kombinace znaků a čísel, které mi nedávají smysl. To ale neplatí o muži. Dešifrování mu nečiní žádný problém. Oči soustředěně pročítají řádek po řádku. Skoro to vypadá jako by okolí nevnímal a jeho mysl sama automaticky vygenerovala přijatelnou odpověď. Hlas je však beze změny, důvěryhodný jako obvykle.
Možná je dobře, že je tak zažraný do té zprávy. Kdyby mě vnímal na sto procent, určitě by prokoukl můj záměr a kdo ví jak by odpověděl. Takhle má twi´Lečka nad čím přemýšlet.
Spokojeně se usmívám.
Jen aby to s námi ve vzteku nenabořila do nějaké budovy. Teď bych si přála umět číst myšlenky. Jistě bych se skvěle pobavila.
Z myšlenek mě vytrhne Orionův hlas. Jsem neuvěřitelně zvědavý člověk. Už při našem setkání jsem ze sebe vychrlila hromadu otázek a odhalila tuto stránku své osobnosti. Dlouho nečekám. Odkašlu si, abych se ujistila, že mě bude plně vnímat a poté promluvím:
Co je zajímavé? Co ses dozvěděl?... Jestli to tedy není nic soukromého a smím to vědět.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa

Příjemné na kontrolním stanovišti bylo, že kontrola probíhala jen při vstupu do oblasti. O ty jenž mířili z oblasti ven se nikdo nezajímal. Při tvé otázce se na tebe podíval a zkoumavě poznamenal.
Nic důležitého, co by se tě týkalo.. O to se bát nemusíš.
Mrkl na tebe a potom oknem sledoval mihající se městské budovy a postupně klesající noblesu okolí. Aola si skousla spodní ret, aby nic neprocedila mezi zuby na tvou provokaci. Rozhodně se neměla v plánu nějak shodit kvůli takovému štěněti. Alespoň štěněti na poměry Nar Shaddaa.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa

Netrpělivě očekávám Orionovu kladnou reakci. Takhle umě zašifrovaná zpráva musela dozajista přijít od Orna a týkat se naší mise. Neexistuje absolutně žádný důvod, proč by mi její obsah nesdělil.
Co? To je vše? To si ze mě dělá kurva prdel?!
Během chvilky máme "zbohatlickou" čtvrť za sebou. Vítají nás stále ošklivější a nebezpečnější části města. Na rozdíl od muže jim nevěnuji pozornost. Mám co dělat, abych ho neobdařila nějakou pěknou nadávkou, hodnou špinavého, potetovaného technika z toho nejzapadlejšího přístaviště na měsíci.
O co mu jde?! To se mnou nedokáže mluvit, aniž by nepřiživoval tu svou tajnůskářskou úchylku?
Zakroutím nechápavě hlavou. Všechna radost z popichování twi´Lečky rázem vyprchala.
Když to teda říkáš... Zatraceně! Až teď jsem si uvědomila, že jsem tam huttovi nechala své oblečení. Škoda ho, líbilo se mi.
Povzdechnu si rozzlobeně.
Dostanu pak nějaký podíl? Že bych si zašla na nákupy?
Zamyslím se nad vším, co se asi dá na Nar Shaddaa pořídit. Ráda bych si trochu vylepšila blaster a rozparovač. Minimálně tlumič potřebuji jako sůl.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Nar Shaddaa

Z hlubokého zamyšlení ho vytáhla až něčí slova. Opravdu se zatoulal do vzdálených zákoutí své mysli tak hluboko, že si na první nástřel ani neuvědomil kdo, nebo co na něj mluví. Lehce zaostřil na tvou tvář a chvíli ti hleděl do očí...
Ale jistě, že dostaneš svůj podíl. To je u mě naprosto samozřejmé. Máš u sebe svou kreditní kartu? Pošlu ti kredity na tvůj účet.
Pronesl klidným hlasem a lehce se pousmál. Těžko říct, zda to byl pravý úsměv, ale rozhodně se nedali rozeznat jako obvykle. Stále na tebe upíral svůj karamelově hnědý zrak a čekal, co z tebe tentokrát vypadne...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa

Má žádost by se dala označit jako dosti neomalená. Být tady Orn, jistě bych jen přiživila jeho představu o barbarce z džungle. Avšak Oriona má reakce nemohla překvapit. Za tu chvíli co se známe mě má přečtenou jako nikdo jiný. Zná moji temperamentní osobnost. Diplomacie mi absolutně nic neříká!

Já…
Zarazím se a na okamžik sklopím pohled.

…ráda bych si vylepšila své zbraně. Jenže nemám žádné součástky. Byla bych ti vděčná, pokud bych si mohla něco půjčit. Nebo kdybys mi řekl, kde se tady dají sehnat. A samozřejmě i za každou radu. Máš v tom mnohem větší zkušenosti než já.
Přiznám neradostně.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“