Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendolin)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova soukromá komnata

Není to tak jednoduché jak jsem doufala. Hutt se pojistil proti možnému zneužití a většina povelů vyžaduje autorizační kód. Zkušený hacker by si s tím jistě hravě poradil, jenže já jsem spíš odborník na demolici než nabourávání se do počítačů. Droidi jsou stále blíž. Za chvíli se pokusí dostat do vnitř a já budu muset přijít s novým nápadem. Skousnu spodní ret a na poslední chvíli se mi povede systém obejít. Získala jsem pět minut.
Lepší než nic. Jak je na tom Orn?
Stočím pohled ke konzoli. Bohužel i Twi´Lek se musí potýkat s vysokou úrovní zabezpečení. Stále zbývá pět procent do ukončení procesu.
Uběhli asi dvě minuty a proces se posunul o pět procent. Pokud se nic nepokazí, bez problému bychom to měli stihnou.
Tiše zhodnotím situaci a začnu uklízet místo činu. Datapad vrátím do hlavní nabídky, zamknu ho postranní klávesou a pro jistotu sukní setřu otisky. Poté ho položím ve stejné pozici na to samé místo odkud jsem ho vzala. Hutt naštěstí stále tvrdě spí a nevnímá nic co se kolem něho celou dobu dělo. Znovu se postavím před konzoli. Jakmile se proces ukončí vytáhnu vysílač, schovám ho do výstřihu, odemknu dveře a postavím se na taneční parket.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova rezidence

Těsně po tom co si začala s tancem, se otevřou dveře a vejde dovnitř jednotka droidů. Přikáží ti opustit komnaty svého pána. Ty samozřejmě bez námitek uposlechneš, aby si nevzbudila podezření. Jdeš ve středu jejich čtvercové formace a kráčíte chodbou kamsi vpřed, zatím nevíš kam přesně tě vedou, ale dobrý pocit z toho úplně nemáš. Podle hudby která je stále hlasitější, to bude asi někam na banket, ale jisté to není.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova rezidence

Začnu s tancem. Nedlouho poté se otevřou dveře a vejdou droidi. Otočím se a nasadím překvapený, nevinný výraz. Nejbližší z nich mi bzučivým hlasem rozkáže následovat je pryč. Hutt stále spí. Nejspíš by ho neprobudil ani výstřel z rozparovače. Beze slova vyrazím. Dva ozbrojenci stojí přede mnou a dva za mnou. Nemám šanci nikam uhnout ani utéct. Chvilková radost z úspěšně splněného úkolu je pryč. Na jejím místě se objeví nejistota a nedůvěra. Nevím kam mě vedou ani co se mnou zamýšlejí udělat. Klapot, který vydávají jejich kovová chodidla při styku s dlaždičkami se mi zavrtává do mysli. Zatnu dlaně v pěst a nehty zarývám do kůže.
Kde je záchranný tým, který mě odtud dostane?
Rozhlížím se kolem, ale jsem tu jediná živá bytost. Nakonec zaslechnu hudbu. Stále sílí a mě se vrací naděje. Možná míříme na banket. Nedočkavost v mém nitru narůstá. Nejradši bych se rozběhla tím směrem, našla Oriona, Aolu a co nejrychleji vypadla.
Míříme na večírek?
Zkusím získat aspoň minimální informace od svých plechových průvodců.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova rezidence

Zkutečně si se dostala na banket, ale ochranka po tobě zvláštně pokukuje. Není to jen ten sexu chtivý pohled, je to více podezřívavý, možná na něco přišli, možná právě na ten posunutý příkaz z huttova datapedu. Droidi tě sice opustili, ale oči stráží se na tobě drží jako klíště a s každým tvým krokem kolem tebe stahují smyčku. Snažíš se dostat do hustšího davu hostů, ale tvé šaty to moc neusnadňují. Ovšem nikde není pro tebe žádná známá tvář.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova rezidence

Dveře zajedou do stěny a mě se naskytne pohled na obrovskou místnost přetékající přepychem a hosty. Na pódiu hraje kapela složená z nejroztodivnějších ras galaxie. Stoly se prohýbají pod hromadou jídla. Jednohubky, sladkosti, pečeně, přílohy, zelenina, ovoce, čokoládové fontány. Všemožné luxusní lahůdky. Mezi hosty procházejí číšníci a roznášejí šampaňské.
Díky za doprovod, hoši.
Promluvím uvolněně a vyrazím hledat své společníky. Z jednoho z táců seberu sklenku šampaňského a snažím se splynout s davem. Naneštěstí v mém oblečení to není vůbec jednoduché. Každou chvíli se za mnou někdo otočí. Mou pozornost však plně upoutali členové ochranky. Nespouštějí ze mě oči. Jejich pohled obsahuje něco víc, než jen lačnost po ženském těle. Tváří se, jako by mi z pod sukně čouhala hlaveň pušky a já se každým okamžikem chystala všechny postřílet. Blíží se ke mě ze všech stran. Nenápadně zmenšují vzdálenost, která nás dělí.
Možná si hutt všiml toho pozměněného povelu a teď jim vydal příkaz mě zadržet.
Uvažuji nad příčinou jejich zvýšeného zájmu o mou osobu.
Musím zmizet. Najít Oriona nebo Aolu.
Vyrazím k nejpočetnější skupině bytostí a započnu hledání.
Mezi hosty na mě nezaútočí.
Uklidňuji se a s nemalými potížemi se prodírám davem. Někteří se mi stranní, jiní zas využijí možnosti a s hranou omluvou se na mě přilepí. Jejich ruce pak čirou náhodou skončí na mých bocích, zadečku.
Nic se nestalo.
Odtáhnu se a prohlédnu nejbližší tváře. Nikoho nepoznávám.
Třeba museli zmizet. Objevil se nějaký problém a čekají venku.
Variantu, že by mě tu nechali napospas si nepřipouštím. Orn by to udělal bez zaváhání, Aola asi taky. Ale Orion ne.
Orion ne...

Pronesu tichým, zoufalým hlasem. Nic nemůže jít jako hodinky. Všechno se musí nějak posrat!
Snad najdu někoho, kdo mě propašuje pryč.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova rezidence

Snažíš se prodírat hlouběji a hlouběji davem, zda se, že si na pár sekund mimo dohled stráží. Procházíš právě podél zdi, kde jsou jako plastika vytvořené velké výčnělky, mezi kterými jsou relativně široké mezery. Náhle tě za zápěstí chytí něčí paže a do jednoho z těch zákoutí tě zatáhne. Než si stačíš něco uvědomit, přeš hlavu ti přehodí krásnou, příjemnou červenou látku a protáhne ti skrz ramínka i ruce. V tom spatříš tvář útočníka, je to Orion a na sobě má černý, dokonale padnoucí smoking. Ta látka kterou si předtím cítila, jsou krásné, červené, koktejlové šaty, tvé nové maskování. Musí se nechat, že měl plán promyšlený snad do posledního detailu. To už se, ale blížili stráže a on musel vymyslet nějaký improvizovaný maskovací manévr. Proto se ti podíval do oči a ty říkaly "důvěřuj mi". Nakonec tě s dokonale hranou vášní, dlouze políbil na rty. Nešlo rozeznat, zda to myslel vážně, nebo ne. Přesto to svůj účel splnilo a stráže prošli kolem bez povšimnutí. Potom se trochu předklonil a zašeptal ti do ucha.
Zdá se, že došlo ke komplikacím, přesně jak jsem očekával. Od teď musíme působit jako dokonalý pár milenců. Nějaké otázky?
Mírně se na tebe pousmál a letmo pohledem kontroloval okolí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova rezidence

S mými 169 cm a vyzývavým oblečením je vcelku obtížné ztratit se strážím z dohledu. Na okamžik se mi to podaří v hloučku Ithorianů. Vysoká těla mi poskytla potřebný čas k únikovým manévrům. Přitisknu se ke zdi a postupuji podél huttových uměleckých děl. Plastiky nabízejí možnost chvilkového úkrytu. Nejbližší člen ochranky nepřestává prohlížet dav a ostatní na mě nyní nemohou vidět. Stejně jako já na ně. Nespouštím muže z očí a sunu se dál. Postupuji hlavně po hmatu. Rukou opatrně kloužu po povrchu děl. Z ničeho nic mě zachytí něčí dlaň a vtáhne mě do malého prostoru mezi plastikami. Srdce mi málem vyskočí z těla, zadržím výkřik. Stojím k cizinci zády. Než se však stačím otočit, přetáhne mi přes hlavu látku. Hebkou, červenou, příjemně vonící. Poté mi protáhne ruce skrz ramínka. Nebráním se. Ať za mnou stojí kdokoliv nepatří k huttovi a to je teď rozhodující. Otočím hlavu abych si prohlédla svého tajemného pomocníka. V obličeji se mi rázem zrcadlí radost a úleva.
Strašně ráda tě vidím, ani nevíš jak moc.
Promluvím tiše. Orion má na sobě velmi elegantní a skvěle padnoucí oblek. Boty, účes, luxusně vypadající hodinky. Celkový dojem je dokonalý. Na rozdíl ode mě skvěle zapadá do zdejší společnosti. V tom si uvědomím co za látku mi to oblékl. Krásné, rudé koktejlky. V mžiku je z tanečnice dáma. Jako vždy je můj společník na vše připraven. Mohu jen obdivovat jeho důvtip a promyšlenost plánů. Blíží se kroky. Orion mi věnuje známí pohled plný jistoty, který ve mě vyvolává pocit bezpečí, důvěru.
Co?!
Ochranka brzy dorazí k našemu úkrytu. Já je však nevnímám. Překvapení a mužovi něžné rty mě úplně ochromí. Tělem mi projede vlna horkosti a vášně. Ruce sami od sebe vystřelí k jeho hrudi. Hudba, rozhovory, smích, celý večírek přestane existovat. I nebezpečí, které nám hrozí. Vnímám jen dlouhý polibek, který mi rozproudil krev jako nějaká droga a vehnal ruměnec do tváře. Jakmile ochranka přejde muž se odtáhne a mě nezbývá než hádat, nakolik byl jeho maskovací manévr hraný. Ze všech sil se snažím své emoce potlačit. Tvář zkouším částečně skrýt za prameny vlasů a pro jistotu se k Orionovi otočím zády. Upravím si šaty a zhluboka se nadechnu.
Žádné... Půjdeme, drahý?
S úsměvem a znovu nabitým klidem se otočím ke svému prozatímnímu milenci.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova rezidence

Tvoje reakce muže nijak zásadně nepřekvapila, snad i tušil, že tak nějak zareaguješ. Každopádně mu to na tváři vykouzlilo mírný úsměv. Potom ti nabídl své rámě a pomalu jste zamířili do středu parketu, kde část hostů tančila. To v tobě mohlo vyvolat poněkud zmatek, protože východ byl opačným směrem.
Teď nemůžeme odejít, i když hledají tanečnici, tak by prohledali každého kdo by teď zkusil odejít. Takže zvolíme taktiku, splynutí a mírného vyčnívání z davu. To znamená, že si půjdeme zatančit na parket, jako by se nic nedělo.. Doufám, že ovládáš tango.
Tohle všechno ti říkal tiše do ucha tak, jako by milenec šeptal milence, nějaké lechtivé poznámky a poklony. Z jeho strany to působilo s dokonalou věrohodností, evidentně by z něj mohl být herec, který by za své role sklidil mnoho cen. Bohužel pro tebe hrál pořád tak dokonale, že si nedokázala odlišovat skutečnost od fikce.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova rezidence

Už se vidím pryč. Daleko od tohoto místa. Kolem krku se mi stahuje smyčka. Kat si již jistě brousí sekeru. Jiskry létají do všech stran a zakrvácený špalek čeká, až na něj položím hlavu. Ochranka nepřestává prohledávat banket. Pečlivě kontrolují každý kout, diskrétně procházejí mezi hosty a hledají tanečnici s vlasy barvy havraních křídel. Mě. Naštěstí netuší, že jsem stačila změnit oblečení. Díky Orionovi. Úsměv, který jistě vyvolala má reakce na polibek, přejdu bez poznámek a přijmu nabízené rámě. Pomalu kráčíme těsně u sebe. Tělo mám zas plně pod kontrolou. Barva ve tváři již nepřipomíná vařeného humra, mysl plně vnímá každý vnější podmět. Pouze srdci chvíli trvá, než se úplně uklidní. Nechám se vést do středu sálu, dál od východu.
Neodcházíme?
Otočím se s otázkou k muži. Ten mě však předběhne a vysvětlí mi své počínání. Během rozhovoru se naplno drží své role milence. Oči, tón hlasu, gesta a grimasy. Vše mistrovsky dotváří dojem zamilovanosti. Ve mě to bohužel vyvolává nové otázky a pochybnosti. Jak poznám, kdy mi říká pravdu? Dokážu u něj někdy odlišit skutečné emoce od těch hraných?
Ukazuje svou pravou tvář vůbec někomu?
Napadne mě. Na sobě nedám nic znát. Usmívám se. Chvílemi stočím pohled k muži a předstírám radost a potěšení z jeho slov.
Ovšem! Od pěti jsem navštěvovala kurzy tance a společenského chování... Jistě, že neumím tango! Umím se hýbat, matka mě učila pár základních kroků, ale nikdy jsem s nikým netančila.
Odpovím tiše a nepřestávám předstírat.
Musíš mě vést, lásko.
S nemalými obavami sleduji taneční parket a doufám, že mě i nyní zachrání mé pohybové nadání. Aspoň trochu.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova rezidence

Dokráčeli jste na střed parketu a cestou se vyhýbali tančícím párům. Orion se ti podíval do očí a zašeptal.
Uvolni svou mysl a já se o tvou neznalost postarám..
Poslechla si ho, protože se neměla jediný důvod udělat opak. V mysli jako by si ucítila na moment záblesk a najednou si znala všechny taneční kroky tohoto tance, ba dokonce na vysoké úrovni. Jako by si to pilovala celé měsíce, snad i roky. Byla to pro tebe vážně záhada.
Nepřemýšlej zda mě znáš.. V tuhle chvíli ti musí stačit, že si mou pravou osobnost poznala více než většina lidí. I když toho zatím nebylo moc.
V momentě kdy domluvil, začala znít nová melodie, přesně do rytmu tanga. Orion tě uchopil do tanečního držení a tanec započal, tento tanec byl sám o sobě smyslný, ale on ho dokázal posunou zase o pár latěk výš. Takže by se z toho nestrannému pozorovateli, uchvácením zatajil dech...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova rezidence

Uvolni svou mysl... Povel mi nečiní žádné větší potíže. Orn by jistě poznamenal, že to je způsobené tím, že mám v hlavě jen hromadu pilin. Tento rozkaz jsem poslouchala již odmala, jak od matky, tak od ostatních učitelů. Během výcviku jsem se nesměla nechat ničím rozptylovat. Za každou zpožděnou reakci přišla náležitá odměna. Bolest. Nejednou jsem odcházela s modřinami. Na druhou stranu se tato schopnost ukázala být velmi užitečnou, když přišlo na ostrý boj... Zhluboka se nadechnu. Vypustím bezvýznamné maličkosti. Poté obavy z tance, ochranky. Nakonec otevřu svou mysl. Stejně jako jsem to dělala kdysi, abych se lépe naučila vyžadovanou látku. Netuším co přijde. Možná mi rychle vysvětlí nějaké základy. Nevím. Naprosto mu však důvěřuji a na nic se neptám. Pak to ucítím. Mé mysli se něco dotkne. Vzdálená, povědomá síla. Soustředím se na ní až jí nakonec pohltím. Jsem zmatená. Hlava se mi točí a několik vteřin trvá než je vše zas v pořádku. Z ničeho nic znám příslušné kroky, rytmus, vše. Dokonce si vybavuji vzpomínku na pár, který mi tento tanec předvádí. Jenže nepatří mě.
Jak je to možné? Neuvěřitelné! Takhle by si mohl mrknutím oka vycvičit armádu.
Představím si, co všechno by bylo s jeho schopnostmi možné. Na okamžik zalituji, že neovládám ani tisícinu toho co on. O kolik by bylo všechno snazší? Zaposlouchám se do Orionova příjemného hlasu a vybavím si Orna a Aolu. Nevšimla jsem si, že by toho o jeho schopnostech věděli tolik co já.
Ano. Může mě těšit aspoň fakt, že si nikoho nepustil tak blízko k tělu, jako mě.
S touto myšlenkou zaujmu taneční pozici a vybavím si nově získané znalosti.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova rezidence

Sálem jste se nesli lehce jako, by pod vámi byl obláček a vy se nedotýkaly podlahy sálu. Postupně se na vás upíraly oči více a více hostů, stejně tak jako i ochranka. Přesně tohle však byl Orionův plán, protože pod svícnem je největší tma. Tudíž někoho tak dobře viditelného a výrazného je nenapadne prohledávat, nebo podezírat. Když hudba dohrála a vy skončili ve finální póze se záklonem partnerky. Spustil se potlesk přihlížejících a Orion tě znovu vášnivě políbil. Dojem byl byl dokonalý jako vybroušený briliant. Když jste poté zamířili z parketu, Orion ti znovu nastavil rámě a vydali jste se zdánlivě směrem k davu hostů. Po cestě vzal Orion dvě sklenky šampaňského (něco na ten způsob) od číšníka. Jednu sklenu ti podal a společně jste naprosto nevinně zakotvili u jednoho ze stolků. Tam ti pomohl s usazením do židle a potom se posadil proti tobě. S milým úsměvem tiše pronesl.
Brzy přijde čas odchodu, takže si to zkus na tu chvilku užít. Dokonce ti dovolím jednu jakoukoli otázku jako bonus... Navíc bych opravdu soukromou armádu nestvořil, protože tohle je nesmírně těžké a abych ti mohl vložit něco takového do hlavy. Musí být splněny jisté podmínky. Ovšem vytáhnout si informaci z hlavy už není ani zdaleka tak těžké.
Lehce na tebe mrkl a upil ze své sklenky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova rezidence

Je to zvláštní pocit. Ještě před pár minutami bych nedala dohromady ani základní postoj. Teď tu předvádím ukázkové tango plné vášně. "Naučeně", pevně držím partnera i linii vlastního těla. Tak mě nepřekvapí žádný prudký pohyb ani záklon. Naše těla se smyslně proplétají do rytmu hudby. Postupový krok, kolébková otočka, otevřená otočka vlevo... Rozhovory v sále utichaly a všechny oči se stočili k nám. Dokonce i ochranka na okamžik zapomněla na své povinnosti. Připadám si trochu nesvá. Můj výcvik byl zaměřen spíše na to nebýt nikým spatřen. Pohybovat se tiše, počkat si na vhodný okamžik a pak zasáhnout. Tohle byl přesný opak. Orion chtěl ať nás každý vidí. Od toho kdo je všem na očích nebude stráž čekat žádný podvod. Riskantní, ale zároveň smělé a chytré... Hudba stejně jako náš tanec směřoval do finále. S posledními tóny mě Orion ladně zaklonil a sálem se nesl potlesk. Opět jsem ho přestala vnímat. To když se naše rty podruhé spojily. Tentokrát jsem již neztratila hlavu jako prvně. Přesto mě vášnivý polibek zastihl nepřipravenou a připomněl potlačované city. Nikdo z přihlížejících to naštěstí nezaznamenal. Pro ně jsme byli beznadějně zamilovaný pár. Přijmu nabízené rámě a cestou z parketu se opět pokouším vyčíst muži z tváře a očí skutečné emoce. Jenže rozlišit je od těch hraných je skutečně nadlidský výkon.
Musela bych umět číst myšlenky.
Pomyslím si, zatímco s úsměvem přijímám sklenku s pitím. Během chvilky už oba sedíme naproti sobě.
Gentleman se zvláštními schopnostmi... Zapomněla jsem, že ve tvé přítomnosti nic neutajím.
Úsměv mi na okamžik zamrzne. Vybavím si všechny myšlenky a pocity, které jistě bez větší námahy zaznamenal. Všechny mé pokusy zakrýt je vyšli na prázdno.
Připadá ti adekvátní odpovědět mi na jednu otázku, když ty o mě víš snad vše?
Na odpověď nečekám. Musím využít příležitost položit aspoň tu jednu.
Tak tedy o čem je ta tvá dohoda s Canderousem?
Vzpomenu si na náš rozhovor na palubě lodi.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova rezidence

Podíval se na tebe těma svýma klidnýma, karamelovýma očima.
Po pravdě snažím lidem nečíst v hlavě jejich minulost a myšlenky filtruji, takže k sobě pustím jen to co se nějak týká mě.
Ovšem když si mu položila svou otázku. Poněkud zaváhal, v ten moment mu na pár sekund spadla ta dokonale hraná maska, ale brzy na to získal zpět svou vnitřní rovnováhu.
Ehm dohoda s Canderousem. No to je poněkud zapeklitá otázka a ještě hůř by se na ní odpovídalo. Zvláště na takovémhle místě. Opravdu je tvé poslední slovo, že chceš slyšet zrovna tohle?
Vypadalo to, že by ti byl schopen odpovědět, ale byla pravda, že tvá reakce na to co ti odpoví byla nejistá a mohla by narušit krytí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova rezidence

Klidně opětuji muži pohled. Naslouchám a soustředím se, aby mi neunikl ani sebemenší pohyb nebo změna chování. Má představa o jeho schopnosti číst lidem myšlenky je zas o něco přesnější. To, že nezachází do minulosti neznamená, že by to nedokázal. Už jen fakt, že zvládne filtrovat a přijímat ty co se týkají jeho je obdivuhodný. Zároveň i děsivý. Musím si dávat větší pozor. Ale i tak není nic zaručené. Pak přijde čas na mou otázku a já si připíši první těžce vydřený bod. Ve stříbrných očích se zažehne plamínek zadostiučinění.
Už bylo na čase.
Užívám si ten moment a s úsměvem se zaposlouchám do Orionova hlasu.
To zní vážně... Až se obávám, že bych ztratila zbytek iluzí o našem veliteli.

Přeruším řeč a dopřeji si pauzu na utříbení myšlenek. Kolem nás je hromada bytostí. Ochranka je připravena okamžitě zasáhnout. Skutečně nejsme na místě, kde by bylo vhodné začít vidět rudě a nechat se ovládnout vztekem.
Dejme tomu, že s tebou souhlasím. Tohle není ideální místo. Ale to neznamená, že můj zájem pominul. Zodpovíš mi mou otázku, jakmile se vrátíme?
Zkusím smlouvat.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“