Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendolin)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Banket pro hosty na večírku Hutta

Když si přišla zpět přitáhla si až neuvěřitelné množství pozornosti. Přeci jen se svým tělem a svými "šaty", si působila jako jasné světlo v černočerné tmě, které láká noční poletuchy všeho druhu. Rodian se postavil a přišel k tobě blíže.
Výtečně, šaty sednout znamenitě. Vyrazíme na banket k mému pánovi, ale předtím ti provedeme prohlídku.
Jen to dořekl, už k tobě přistoupil nějaký člověk se skenerem. Během toho co tě skenoval stále ostřížím zrakem sledoval tvůj "výstřih". To tě přeci jen trochu znervóznilo, ale naštěstí díky tomu zapomněl provést sken, právě těchto partii. Bylo to přesně jak říkal Orion, předveď trochu rafinovanosti a tvé přednosti obstarají u drtivé většiny mužů zbytek. Když konečně takříkajíc skončil s prací, se sebezapřením, rovnajícímu se přetahování s rancorem. Odtrhl své mlsné oči s tvých ňader. Pokračovali jste tedy dál ven a tam si s rodianem nastoupila do luxusního vznášedla. Rychle jste míjeli budovy a okolí více a více zářilo luxusem. Vznášedlo zastavilo, před obří a hlavně luxusní rezidencí...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Banket pro hosty na večírku Hutta

Soudě podle nespočtu očí, které mi lačně klouzali po těle byl celkový vzhled neodolatelný. Stařík u baru si konečně uvědomí, že civět na dámu s otevřenou pusou není vhodné a stiskne rty. Na mladíka u stolu v rohu kantýny se snášejí nové a nové nadávky. Příliš se věnoval zkoumání mých předností, zatímco rozléval obsah láhve všude možně je ne do skleniček. Chlap stojící několik kroků za mými zády pronese pár sexistických poznámek, za něž by si jindy vysloužil kopanec do rozkroku. Teď tu však musím klidně stát a pozorovat, jak se z mužů stávají nemyslící loutky poháněné chtíčem. Nevěnuji tomu pozornost. Znervózním, jakmile zaslechnu slovo prohlídka. Na venek na sobě nedám nic znát. Usmívám se a tvářím se lhostejně, jakože nemám co skrývat. Nicméně v hlavě mi všechny smysly bijí na poplach.
Kantýna je celkem velká. Naneštěstí zde není příliš místa. Vybavení podniku a hromada lidí mi v případném úniku budou vadit.
Přistoupí ke mě člověk se skenerem, který se až podezřele dlouze dívá do mého výstřihu.
Mohl by něco tušit? Jsem v pasti. K východu je to několik metrů skrz dav opilců a rodianův ozbrojený doprovod. Nemám tady prostor k úhybným manévrům a v tomto oblečku stačí jediný výstřel z blasteru a bude konec.
Píp, píp, píp... Ozývá se stále stejný, "bezpečný" zvuk. Přístroj se zatím věnuje nohám a sukni. Prohlédnu si muže, který mě kontroluje. Jeho ruce naučeně pracují. Pohledem stále hypnoticky visí na mých ňadrech.
U pasu má zbraň. Dokázala bych ho zaskočit a vzít mu ji? Jeho použít jako štít a probít se ven? Ne, to je dost nepravděpodobné. Ale asi nebudu mít na výběr až...
Nedokončím myšlenku. K mému překvapení a radosti muž skončil aniž by zkontroloval výstřih. Mě tak uchránil před odhalením a jistým trestem. Ne-li smrtí.
Orion měl pravdu, stačilo zapojit ženské zbraně.
Oddechnu si. Na okamžik už jsem přestávala věřit v úspěch. Naštěstí jsem nezmatkovala, nezačala utíkat ani se po nikom nevrhla. Trpělivost přinesla ovoce. Následuji rodiana a jeho doprovod k nejluxusnějšímu vznášedlu, které jsem zatím viděla. Pokud tahle část města působila na někoho bohatě, tak ta kam jsme mířili oplývala přepychem. Všechno bylo udržované. Žádné hromady odpadků na ulicích ani špinavé, tmavé uličky. Žádné podivné existence. Budovy byli čisté, nasvícené, ohromující. Ceny nájemného jistě atakovali nejvyšší hranice. Snad i dýchat zde nebylo zadarmo. Zastavíme před obrovskou rezidencí, která co do luxusu převyšovala všechny ostatní. Už jen od pohledu vysílala všem signál, že její majitel je VELICE mocný. U vchodu stáli stráže v dobře padnoucích stejnokrojích a kontrolovali nově příchozí hosty.
Mě se to snad vyhne.
Doufám a držím se za rodianem. Dvakrát bych už takové štěstí mít nemusela.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Banket pro hosty na večírku Hutta

Dveře vznášedla se sami otevřeli a umožnili tobě i rodianovi vystoupit ven. Když jste se společně přiblížily ke strážím, už se chtěli pustit do dalších prohlídek, ale muž s nimi pár minut tiše hovořil. Nakonec vás projít nechali, aby rodian neztratil více času, když už ho spoustu strávil hledáním tanečnice. Nešli jste však přímo vchodem pro hosty, ale poněkud méně využívaným vchodem. Přeci jen nebyl důvod aby tě viděl každý z hostů, měla si být třešnička na dortu pouze pro hutta. Naznačil ti, aby sis alespoň přes poprsí vzala ten svůj kabátek. Do samotné šou pro hutta ještě nějakých pár desítek minut zbývalo. Navíc ti dovolil se občerstvit, ale jinak si nesměla opustit tuhle šatnu. Takže zbývalo jen objednat si něco přes interkom. Muž prozatím někam zmizel za dveřmi.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Banket pro hosty na večírku Hutta

Čím jsme blíž, tím víc mi stráže věnují pozornost. První se zdá být unesený mým zjevem a nepřestává mě hltat pohledem. Bohužel to samé nemohu říct o jeho kolegovi. Ostré rysy tváře jsou doplněny o tři nepěkné jizvy. Kamenný výraz neprozrazuje žádné emoce.
Přesně takhle vypadá profesionál.
Znervózním. Zjizvený udělá několik kroků ke mě. Naštěstí mě předběhne rodian a chopí se slova. Mluví tichým pevným hlasem, který nedává prostor k odporu. Napínám uši a doufám, že zaslechnu aspoň část rozhovoru. Neoblomnost muže prolomí až slova: pán, čekat, krmení, rancor. Nakonec ustoupí a my můžeme pokračovat. Jistě si říká, že nemá cenu riskovat hněv hutta, kvůli obyčejné tanečnici.
Už po druhé při mě stálo štěstí. Snad ne naposledy.
Vyrazíme k vedlejšímu vchodu. Rodian přistoupí k ovládacímu panelu dveří a vyťuká do něj složitý algoritmus. Dioda u displeje zeleně zazáří, dveře zasyčí a rozletí se do stran. Procházíme chodbou. Z dálky ke mě doléhá hudba, šum hovorů, smích. Na večírek se zřejmě nedostanu dřív než bude potřeba. To mi vzápětí potvrdí i rodian a pokyne mi abych se do té doby zakryla. Natáhnu si tedy kabátek a vstoupím do šatny. Dostanu pár posledních pokynů a zůstanu sama. Místnost byla oproti celé budově skromná. Pár skříněk, zrcadlo, lavička, stůl a v připojené místnůstce toaleta. Narůstá ve mě neklid. Dokola si v mysli opakuji další kroky mého úkolu. Zhluboka dýchám a pohrávám si s pramenem vlasů. Čas jako by se zastavil. Tichem se nese pouze klapání podpatků. Nervozita začíná vyplouvat na povrch. A já se ji rozhodnu zbavit cvičením.
Zahřeješ se, protáhneš svaly a zabiješ čas.
Schválím úmysl a začnu. Na jídlo ani pití nemám pomyšlení.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Banket pro hosty na večírku Hutta

Jak si tak protahovala svalstvo neodhadla si vzdálenost od jedné ozdobné vázy a skopla jí z podstavce dolů. Jak se dalo očekávat rozletěla se snad na tisíc střepů všech tvarů a velikostí. Nemohla si udělat nic víc, než se plácnout do čele a říkat si, že to byl opravdu, ale opravdu debilní nápad. Rychle se sehneš a snažíš se sebrat střepy, které se rozprskly po místnosti. Doufáš, že ránu kvůli hluku v sálu nikdo nepostřehl a ty stihneš všechny uklidit do rodianova návratu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Banket pro hosty na večírku Hutta

Základem každého cvičení je správné dýchání. Odložím si tedy kabátek a postavím se do stoje vzpřímeného. Zavřu oči, dýchám pouze nosem. Hrudník se zvedá a klesá v pravidelném rytmu. Asi po deseti sekundách oči opět otevřu a začnu s protahováním. S nádechem vzpažím ruce nad hlavou a trochu se zakloním. S výdechem připažím a předkloním se tak, že se čelem dotýkám kolenou. V pozici chvíli setrvám a znovu se vrátím do základního postoje. Ruce položím v bok a nakloním se nejprve doprava, poté doleva. Následuje protažení krčních svalů. Pomalu hlavou otočím v půl kruhu. Ticho prořízne hlasité křupnutí, to když obratle zapadnou do sebe a já ucítím příjemnou úlevu. Chvilku tak pokračuji, dokud mé tělo nezačne prostupovat příjemné teplo. Svaly jsou protažené a já mohu pokračovat. Představím si imaginární protivníky a na každého z nich soustředím sérii výpadů. Rána pěstí, výkop na hlavu, otočka, úskok a další... K mému milému překvapení mě šaty nikterak neomezují. Aby taky ano, skoro je na sobě necítím. Na cvičení a svůdný tanec ideální. Naučenými pohyby odrážím útok a přecházím do ofenzivy.
Být tady nějaký nepřítel, tak nemá šanci.
Usměji se. Naneštěstí na okamžik neodhadnu vzdálenost a zavadím nohou o vázu. Ta se následně s obrovským rachotem roztříští o podlahu.
Kurva! Kde ses tu vzala?!
Vyštěknu rozzlobená sama na sebe a okamžitě začnu s úklidem škod.
Který vypatlaný kokot dá ozdobnou vázu do šatny? Asi jen duševně narušený hutt, který neví co s kredity. Zatraceně! Doufám, že to nebyla žádná starožitnost.
Přinesu si koš a začnu do něj přendávat střepy. Během chvilky mám hotovo. Letmo prohlédnu celou místnost, jestli jsem něco nepřehlédla a nádobu odnesu zpět. Zbývá jen zamaskovat prázdný podstavec. Rychle kouknu do všech skříněk. Jedna je zamčená, dvě kompletně prázdné. V poslední někdo zapomněl asi třiceti centimetrovou bronzovou postavičku tančící Twi´Lečky.
Asi nějaká trofej z taneční soutěže.
Odhadnu. Svůj účel však splní. Umístím sošku na podstavec, couvnu dva kroky do zadu a kriticky zakloním hlavu na stranu.
Vypadá to sice trochu lacině, ale nic lepšího nemám. Snad to tu nebude rodian nijak zkoumat.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Banket pro hosty na večírku Hutta

Neuběhlo od nehody mnoho času a rodian otevřel dveře a vešel do místnosti. Všiml si, že právě civíš na podstavec. Proto se tímto směrem také podíval a uviděl sošku tanečnice.
To je... kurva laciný šmejd! Které hovado to sem dalo... No nemám čas se tím zabývat.
Otočil se na tebe a všiml si, že už na sobě nemáš svůj kabátek.
Výborně, tvé vystoupení pro mého pána, již co nevidět přijde. Předpokládám, že si připravená. Nemůžeš si dovolit žádnou chybu, na špalku není jen tvá hlava. To si dobře pamatuj..
Řekl trochu nervózním hlasem a naznačil, aby si ho následovala. Prošli jste několik chodeb a místností a ty více a více, přetékali všemožným luxusem a úchvatnou výzdobou. Rozhodně to byl palác, na slovo vzatý. Znovu tě nechal osamocenou v jedné místnosti, ale trénovat tu nebyl opravdu moc dobrý nápad...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Banket pro hosty na večírku Hutta

Stále visím očima na sošce, když v tom se otevřou dveře a vstoupí rodian. Kopíruje můj pohled a na okamžik strne. Mohu jen hádat, co se mu honí hlavou. Jistě nic dobrého. Zelená pokožka, jako by získala temnější odstín. Tykadla divoce zašermují. Nicméně se zdá, že mě s touto záměnou nespojuje.
Někdo bude mít kvůli mě malér, ale hlavně, že to nebudu já.
Muž naštěstí nehodlá zmizení nijak pitvat a mně se uleví. "Dokonalý zločin" mi prošel.
Budu. Jsem připravená.

Odpovím a následuji rodiana opět do spleti uliček a místností. Každá z nich na mě, stejně jako na jiné návštěvníky, působila ohromujícím dojmem. Nádherná výzdoba, nejdražší a nejluxusnější zařízení. Výdobytky moderní civilizace a starožitnosti šikovně skloubené dohromady. I ten nejmenší detail musel být perfektní. To dokazovala i příjemná vůně, která se místnost od místnosti měnila. Architekti a designéři se na tomto sídle opravdu vyřádili. Nakonec zastavíme v místnosti, která voní jako vzduch čerstvě po bouřce. Působí to velmi svěže a mě se vracejí vzpomínky na Dxun. Milovala jsem chvíle, kdy příšerné horko ukončil chladný déšť. Ze všeho smysl prach a vyčistil těžký vzduch. Znovu zůstanu sama. Do mého představení už zbývá jen několik málo minut. Tentokrát však stejnou chybu neudělám a vyčkávám na někoho, kdo mě dovede před hutta. K mému překvapení jsem klidná. Tep srdce nijak nevybočuje z normálu. Ruce se mi netřesou, nepotí. Připadám si stejně profesionálně jako při odstřelování těch vrahů v hrobce. Plně se soustředím na své poslání.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova soukromá komnata

Po chvíli čekání se objevil rodian stejně náhle jako předtím. Spěšně očima přeletěl celou tvou vizáž a asi doufal, že to bude stačit.
Následuj mě.
Pravil krátce nakonec a zamířil k bohatě vyzdobeným, masivními dveřím. Tam zadal jakýsi přísně tajný kód a dveře zajeli do zdi. Tobě se vyjevil pohled na opravdu honosně zařízenou ložnici ve stylu dávných sultánů. Tomu všemu vévodil doopravdy velký hutt a to i na poměry svého druhu. Musel už žít nejméně půl tisicíletí, ale nijak zásadně na to nevypadal. Rodian ti pošeptal ať začneš a sebou odvedl dvě otrokynině, které hutta ovívaly. Zřejmě si hutt rád vychutnal tanec v naprosté samotě. Každopádně nebyl ani v nejmenším nechráněn, proti nenadálému útoku. Ty si vstoupila na taneční parket, který tu byl připraven přímo proti huttovi a začala svůj tanec.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova soukromá komnata

Dlouho se zde neohřeji. Můj průvodce je během chvilky zpět a show může začít. Zdobené masivní dveře po zadání algoritmu zajedou do stěny a mě se naskytne pohled na přepychovou ložnici. Orientální ornamenty, zlaté zdobení, dlouhé hedvábné záclony, polštáře, exotická vůně.
Takhle ujetě bych si pokoj nezařídila. Ale pro otrokáře ideální.
Zhodnotím huttův vkus. Sám majitel residence byl uvelebený na vyvýšeném stupínku. Poprvé v životě jsem se setkala se zástupcem jeho rasy. Byl o dost větší než jsem čekala. Nikterak pohledný. Prostorově velmi výrazný. Na širokých ramenech byla posezena hlava s velkými ústy. Žluté oči zdobily černo černé zúžené duhovky, připomínající oči hada. Hnědo-zelená kůže se leskla zřejmě od slizu. Vypuklé břicho přecházelo v dlouhý, masitý ocas. Nebylo pochyb, že tento tvor nebyl nikterak rychlý ani obratný. Rodian kývnul na dvě otrokyně a společně se vydali ven z místnosti. Dveře zacvakli a já zaujala základní pozici na tanečním parketu.
To zvládneš, je to jen přerostlý slimák, který začal slintat už při tvém příchodu.
Povzbudím se. Pokojem se rozléhala známá melodie. Ač to není jednoduché, obdaruji hutta úsměvem a začnu tančit. Do pohybů vkládám co nejvíce svůdnosti a sex-appealu. Zopakuji kroky z konkurzu a přidám pár novinek. Otočka, mírná úklona, krok stranou, výkop a znovu otočka. Během tance si nenápadně prohlížím pokoj až naleznu konzoli v rohu místnosti. Můj cíl. Spokojeně se znovu se vší vervou věnuji pohybům svého těla. Po očku stále sleduji hutta a doufám v brzký spánek.
Naposledy upravil(a) Gwendolin dne 10.8.2012 09:14:16, celkem upraveno 1 x.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova soukromá komnata

Hutt tleskl a hudba začala hrát, to byl i signál, aby si začala tančit. Tančíš už deset, patnáct, dvacet minut v kuse. Už tě dohání únava, protože při tanci je pohyb velmi intenzivní. Začíná jít do tuhého. Kdo vydrží v tohle souboji vůlí déle? Hutt, nebo naše mladá tanečnice. Huttovi se sice už klíží oči únavou, ale i ty máš problémy s tempem pohybu. Už tančíš půl hodiny a hutt konečně usnul. Ty si byla ráda, že můžeš sklouznout do sedu na zem. V nejbližší době nepřicházela žádná honička v úvahu, takže si se musela snažit jí vyhnout. Nemůžeš již ztrácet čas, proto se vytáhneš na nohy a šouravě se vydáš ke konzoli...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova soukromá komnata

Tohle je opravdové peklo. Pokud nějaká říše zatracení existuje, vypadá přesně takhle. Vládne jí rohatý hutt, který vás nutí tančit do padnutí. S vytrvalostí jsem nikdy problémy neměla. Bez větších potíží jsem držela krok s mužskými členy klanu. Jenže při cvičných soubojích se našli chvilky, kdy jsme mohli zpomalit a nabrat dech. Bohužel to při tanci neplatí. Dokud nepřestane hrát hudba nebo pán domu neusne, nemohu skončit.
Trvá to celou věčnost... Venku se jistě vystřídala roční období.
Z celého těla dostávám stále častěji signály o vyčerpání. Nejhůře jsou na tom nohy. Svaly se přepínají a každý krok je utrpení. Ze začátku jsem při tanci párkrát udělala otočku z výskoku, doplněnou o výkop. Nyní se již stěží nutím k samotnému kopu. Po zrudlém obličeji mi znovu a znovu stékají kapičky potu. Poprvé za celou dobu jsem vděčná, že mám na sobě tento odvážný model. Oblečení, které by mi při tanci překáželo nebo bylo trochu těžší by mělo za následek rychlejší ztrátu sil.
Konečně!
Vítězství, hutt spí. Naprosto vyčerpaná se sesunu na podlahu. Sedím a užívám si ten moment. Mysl se bouří, vydává rozkazy, abych vstala a pokračovala v misi, ale kde nic není ani smrt nebere. A já musím nabrat dech. Nedovolím si však žádné dlouhé otálení. Jakmile opět převezmu minimální kontrolu nad tělem, vyrazím ke konzoli. Jdu naboso. Nejistým krokem zdolávám vzdálenost, která mě dělí od cíle. Zatímco vytahuji vysílač, nepřestávám sledovat spícího tvora. Nesmím udělat žádnou chybu. Naleznu příslušný port a do něho přístroj zasunu.
Snad to bude rychlé. Už teď je pozdě.
Zašeptám tichounce a neustále kloužu pohledem od obrazovky k huttovi, dveřím a zpět.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova soukromá komnata

Když si zapojila vysílač, několik nepatrných diod barevně zablikalo. Po chvíli se ozvalo tichounké pípnutí, které signalizovalo, že hacker začal se svou prací. Minuty nemilosrdně ubíhaly a tvé šance na bezpečný únik exponenciálně klesaly. Už si začala být zatracené nervózní a zdálo se, že se blíží krky chodbou. Musela něco rychle vymyslet. Pokud si to chápala dobře, už zbývalo jen 10% do konce procesu..
Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Gwendolin »

Huttova soukromá komnata

Na to že má být Orn nejlepší hacker v galaxii trvá mu to kurevsky dlouho.
Zhodnotím tiše Twi´Lekovo snažení, které stále nepřináší ovoce a mě staví do čím dál tím nebezpečnější situace. Nervozita ve mě narůstá. V hlavě se mi střídají scénáře mého možného konce.
Jak asi hutt nakládá se špiony? Nechá je na místě zastřelit? Nebo je nejdříve mučí? Bičování, žhavení železa, trhání nehtů a podobné libůstky? Nakonec mě předhodí nějaké vyhladovělé bestii...
Srdce mi buší jako o život. Za každým sebemenším pohybem či zvukem se okamžitě otáčím. Všechny však pocházejí od hutta, který sebou ze spánku občas škubne a jinak děsně chrápe. Zbývá jen 10% k ukončení procesu, když v tom zaslechnu vzdálené zvuky kroků. Blesku rychle si na konzoli nechám zobrazit záznam z bezpečnostní kamery. Do chodby vedoucí k ložnici zrovna zahnuli čtyři ozbrojení droidi. Nesmím ztrácet čas. Přeběhnu ke dveřím a zamknu.
Mám asi dvě minuty než dorazí. Jenže to Ornovi nebude stačit!
Musím rychle něco vymyslet. Rozhlédnu se po místnosti. Strach nade mnou začíná vítězit. Třesou se mi ruce, mám nepříjemný pocit v žaludku. Naděje mi svitne, když spatřím huttův datapad. Odložil ho během tance. To z něj musí vydávat rozkazy droidům a ostatním služebníkům. Tiše se přesunu ke spícímu tvorovi a seberu mu přenosný počítač. Aktivuji displej a nechám si zobrazit seznam příkazů. Poslední byl vydaný asi před čtyřiceti minutami a určený jednotce, která se právě blíží. Mají se hlásit pánovi přesně za jeden a půl minuty.
Pokud se mi povede upravit čas provedení příkazu, zdržím je na jak dlouho budu chtít.
Přesunu se ke konzoli, abych mohla sledovat zda se mi plán podaří nebo ne. Na datapadu stisknu tlačítko a posunu termín o deset minut.
A když to nevyjde, nezbývá než předstírat, že zámek ve dveřích zkratoval a nejde odemknout.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Artas Nostra
Učedník
Učedník
Příspěvky: 203
Registrován: 09.7.2012 00:05:55
Bydliště: Korriban

Re: Ayla Ordo - první mise: Intriky za stínu měsíce (Gwendol

Příspěvek od Artas Nostra »

Huttova soukromá komnata

Pokoušíš se marně obejít ovládací sekvenci droidů, už to skoro vzdáváš. Nejednou si všimneš, že ovládání droidů je stále zalogované, Na chvíli zapochybuješ o duševním zdraví tebe i hutta. Každopádně se ti rozkaz podaří oddálit, ale navíc si získala jen 5 minut, protože mají zapojený podprogram, který každých 60 minut kontroluje huttovu ložnici. Každopádně máš nyní něco málo přes čtyři minuty k dobru a posuvník práce hackera je na 95%. Musí to být mimořádně složitý a zabezpečený systém, to už dokazuje, že musel být průnik veden z téhle konzole...
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“