První mise pro Alyatura "Bouřka"

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon, tvůj pokoj

Pět dní. Pět dní uběhlo od doby, kdy jsi se v podstatě upsal mistrům na tento úkol.
Měl jsi dost času a žádné povinnosti, takže sis docela dobře zmapoval základnu.
Danteho jsi zahlédl většinou, jak tě pozoruje z výšky. Moc často jsi s ním nemluvil.
Velitel základny se zdál den ode dne víc na hlavu, ale problém ti nedělal.
Téměř neomezený přístup jak jsi sliboval jsi dostal a tvůj průvodce do hlídanějších oblastí byl Dante.
Často jsi ho ale potkával u místnosti pro komunikaci s hologramy.
Co jsi se od něj dozvěděl v posledních dnech je za prvé, že se blíží bouřka, která bude trvat pár dní a že něco vyřadilo štíty a technici pracují jak nejlépe můžou. Bez štítů totiž základu sejmou přílivové vlny.
Za druhé, republika tady bude do dvou dnů. A za třetí, dnes má přijít nová zásilka zásob a různého harampádí.

_____________________________
Můžeš se rozepsat o tom, co jsi dělal v těch pěti dnech, máš volnou ruku.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Alyatur »

Syrox, základna Gama Epsilon

Už uběhlo pár dní od mého posledního kontaktu s mistry. Měl jsem dostatek času a celá ta věc se mi rozležela v hlavě. Celé hodiny jsem přemýšlel nad jejich plánem a zvažoval každou jeho skulinku. Nápad byl dobrý, ale nedomyšlený. To co doopravdy vím a znám jen já a pár tlejících mrtvol je mistrova síla. Není mnoho těch, kteří by se mu mohli postavit s chladnou myslí a neskončit na kusy, nebo v lepším případě jako škvarek.
Proč si vlastně vybral mě?
Tato myšlenka se mi do hlavy vkrádala už nějaký čas. Byla to jen náhoda a nebo doopravdy jsem byl něčím jiným, někým koho jsem sám v sobě nenašel. Občas jsem si nalhával, že si mě vybral pro mou skrytou sílu, ale kde ta síla byla? A mám se tímto vůbec zaobírat? Někde hluboko v sobě jsem si vytyčil jediný cíl a to zabít mistra, ale proč vlastně? Mělo moje jednání vůbec smysl?

Otevřu oči a pomalu se posadím na postel, zatímco si prsty masíruji spánky.
Takto si nikdy pořádně neodpočinu.
Pomyslím a protřu si unavené oči. Zvednu se z postele a po ranní hygieně se obléknu. Vezmu svůj světelný meč a umístím ho k pasu.
Blíží se republika. Co by se stalo, kdybych změnil stranu a přidal se k ní?
Hlavou mi proběhne myšlenka, která mě samotného udiví a donutí se zastavit. Rychle zavrtím hlavou a opustím svůj pokoj. Vydám se chodbou, až ke dveřím Danteho. Mírně si odkašlu a zaklepu.
Než budu moct zabít velitele, musím si zjistit pár věcí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Jakmile zaklepeš, za dveřmi se ozve rachot. Něco padá, pak slyšíš zvuk, jakoby se rozbíjelo sklo a pak se pomalu otevřou dveře.
Za nimi se objeví Dante v potrhané uniformě, podle obličeje to vypadalo, že se s někým nedávno pobil.
Když vydechne obrátí se ti žaludek. Koncentrace alkoholu v dechu zřejmě nízká nebyla.
Dante na tebe chvíli civí, poté ustoupí ze dveří a rukou ti pokyne, ať jdeš dál.
Ten idiot mě suspendoval!
Zařve Dante, jakmile zavře dveře.
Představ si to, prvně mě chce degradovat a poslat na frontu, tak jsem mu dal po držce a on mě suspendoval...
Kapitán si sedl na jednu z židlí u stolu, na kterém bylo položeno několik prázdných lahví a jedna ještě z půlky plná.
Odněkud vytáhl dvě skleničky a nalil do nich tekutinu.
Sedej, pij, protože s takovou brzo umřeme a umírat střízlivej není žádná prdel.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Alyatur »

Syrox, základna Gama Epsilon

Jakmile uslyším zvuk ukročím a pravou ruku položím na rukojeť světelného meče. Připravím se na to, že budu muset bojovat a pokusím se zklidnit a co nejvíce soustředit.
Tak pojď, jen pojď
Pomyslím a skoro křečovitě svírám rukojeť. Udivím se, když za dveřmi stojí Dante. Už se chci zeptat, ale on naznačí, abych šel dál. Pomalu pustím meč a projdu dveřmi s tím, že se uklidním a rozhlédnu po pokoji.
Suspendoval?
Probleskne mi hlavou nechápavá otázka a dále pozoruji Danteho. Poté se mírně pousměji a přímo řeknu.
Brzy zemře, to se nemusíš bát.
Poté se dívám jak vytahuje skleničky a začne do nich nalévat nějakou tekutinu.
Já si nedám, ale děkuji.
Odmítnu Danteho, ale posadím se a čekám, co s něho vyleze.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Toho že umře se nebojím... on mě jenom strašně sere.
Dante měl chvíli zásek. Pak do sebe ale kopl obě skleničky a protáhl se.
Drž se dál od hlavní věže. Podle mých... propočtů tady budou tak za šest... sedm hodin a věž bude první místo kam půjdou.
Taky... nekontroluj dnešní zásilku z Korribanu, jestli se sem teda dostane před republikou. Podle mě tam budou speciální jednotky... A nechoď na okraje základny, blíží se bouřka a my nemáme štíty, takže by sis mohl udělat vílet do moře.

Kapitán potom přešel ke skříni a vytáhl nějaký typ lehké bojové zbroje, kterou potom položil na postel.
Bejt tebou. Tak si po základně rozmístím balíčky, jestli víš co myslím.
Dante si sedl zpátky na židli.
Tašky, krabičky, do nich si dej věci... granáty, zásobníky, žrádlo, komunikátory, zbraně. Rozmisť to tak, ať si toho nikdo nevšimne, větrací šachty, pod schody se to taky vleze. V hangáru do nějaké rozebrané stíhačky, stejně na nich teď nikdo nepracuje. Ve skladu to schovej za bedny. Možná si říkáš že trošku přeháním, ale tady ti jenom meč stačit nebude.
Tohle jsou speciální jednotky to co na nás posílají. Já a Inias a my tady máme jenom pár vojáků na jejich úrovni.

Na chvíli se potom odmlčel a schoval láhev i skleničky do suplíku.
Prostě udělej to... to co uznáš za vhodné, já už vlastně nejsem kapitán, mám domácí vězení a nikdo mě nehlídá.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Alyatur »

Syrox, základna Gama Epsilon

Problémy už bude dělat jen chvíli.
Odvětím Dantemu a poslouchám jeho rady. Přitom se snažím ignorovat zápach alkoholového odéru a brát jeho slova maximálně vážně.
Doposud jsem se vlastně ještě se silou republiky nesetkal.
Probleskne mi hlavou myšlenka a začnu si představovat co myslí Dante těmi speciálními vojáky. Poté se zarazím a trochu podezřívavě se zeptám.
Odkud víš co vlastně posílají?
Počkám si na jeho odpověď a poté vyjdu ze dveří a nechám ho pro zatím svému osudu.
Snad se potkáme.
Pomyslím a pohybem ruky za sebou zavřu. Sám se vydám za nejbližším vojákem a autoritativně vydávám rozkazy.
Budu potřebovat nějaké zbraně, zásobníky, granáty, také lékárničky a zásoby jídla. Jo a abych nezapomněl ještě komunikátory. To všechno dáte do beden a ty mi donesete k mému pokoji, poté vám řeknu co s nimi.
Domluvím a podívám se zpříma na vojáka.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Dante se na tebe po tvojí otázce trochu zadíval.
Já tohle dělal, mám v tom už zkušenost abych věděl co na nás pošlou a nepošlou. Navíc mám svoje zdroje.
Voják, kterého odchytíš ti zasaluzutuje a vyslechne si tvůj rozkaz.
Jestli se smím zeptat? Pro kolik lidí to bude a proti čemu nejspíše budete stát Pane. Abych věděl jaké množství a co opatřit.
Řekne a vytáhne datapad.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Alyatur »

Syrox, základna Gama Epsilon

Pro mě a mou skupinu. Jediné co vím, že to jsou nějaké speciální jednotky, takže jakákoliv pomoc se hodí. S těmi bednami pokryjete úsek po úseku celou základnu a jejich detailní rozmístění mi budete hlásit. Dále budu potřebovat několik vojáků, je lepší mít kryté záda.
Dopovím a kývnu na vojáka, sám se vydám ke svému pokoji.
Vojáci poslouží jako živé štíty
Přemýšlím a představuji si bojiště a všechny možnosti této základny. Ještě chvíli zvažuji, ale usoudím, že by bylo nejlepší nabrat energii a trochu se dát dohromady. Sednu si na zem a zkřížím nohy. Zavřu oči a začnu si představovat temný oheň, který mě vnitřně spaluje a vytváří nenávist a touhu zabíjet. Ponořím se do meditace a nechám sílu, aby rozhodla jak to skončí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Voják se na tebe jen díval, když jsi ujasňoval rozkaz. Pak ale zasalutoval a odešel.
Moc jsi nepřemýšlel nad tím, že kdyby měl rozmístit bedny tak jak měl, trvalo by mu to možná pár dní. A tolik zbraní a munice by možná na celé základně ani nenašel.
Vydal ses do svého pokoje, cestou jsi nikoho nepotkal.
Před tvým pokojem ale čekalo asi patnáct vojáků.
Jejich velitel, jediný bez helmy tě gestem zastavil.
Skrze Sílu jsi jich tady cítil víc.
Chodbu za tebou zaplnila další skupinka, takže jsi byl dokonale obklíčen a pokusit se bojovat by byla sebevražda.
Pane, na základě rozkazu Iniase Aergona, velitele této základny je vám odebrána vaše autorita a nařízeno domácí vězení do doby, než proběhne soud vedený vašimi nadřízenými. Jste obviněn ze zrady. Kolaborace s Republikou a pokus o převzetí moci na základně.
Pokud budete vzdorovat, máme rozkaz vás zastřelit. Pokud se pokusíte utéct, máme rozkaz vás zastřelit.
Prosím, odevzdejte nám svůj světelný meč a přesuňte se do svého pokoje. Před dveřmi bude stále čekat deset vojáků, pro vaše co možná největší pohodlí a bezpečnost.

Řekne velitel a nastaví ruku, abys mu mohl předat svůj meč.
Několik vojáků na tebe zároveň namířilo blastery. Kdyby ses o něco pokusil, okamžite by tě nejspíše zastřelili.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Alyatur »

Syrox, základna Gama Epsilon

Podívám se na okolo mě stojící vojáky a jen zhluboka vydechnu. Přijdu blíže a zastavím se.
To jsou ale bastardi. Ani rozkaz neumí splnit.
Pomyslím a poslouchám vojákův projev, zatímco se připravuji na nějakou akci. Nakonec zjišťuji, že by to nemělo cenu a znovu se podívám na vojáky okolo sebe.
Chci mluvit s velitelem základny.
Řeknu naštvaně a zadívám se vojákovi zpříma do očí. Ruce nechám podél těla, aby na ně viděli a nemysleli si, že něco chci zkusit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Velitel vojáků vytáhl datapad.
Jak chcete.
Něco naťukal a pak ho otočil na tebe.
Na obrazovce jsi viděl velitele.
Něco se vám nelíbí? Můžeš být rád, že jsem vás nenechal popravit.
Nemáme se o čem bavit. Někoho za vámi pošlu ať si promluvíte, já nemám moc času.

Pak obraz zazrnil a zčernal.
Nerad bych se opakoval. Prosím.
Kapitán, taková byla vojákova hodnost, schoval datapad a nastavil znovu ruku na světelný meč.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Alyatur »

Syrox, základna Gama Epsilon

Zaměřím se na datapad a poslouchám namyšleného ubožáka.
S tvojí krví budu čistit loď.
Pomyslím a zamračím se. Poté se otočím na nového kapitána a prohlédnu si ho i jeho nataženou ruku. Vytáhnu neochotně svůj světelný meč a podám mu ho.
Opatrně mohl by jste se zranit.
Řeknu jízlivě a pomalu se vydám do svého pokoje. Tam si ztěžka sednu na postel a s hlavou v rukách přemýšlím co mám dělat.
Všemocná sílo, poraď. Co mám dělat?!
V hlavě se mi začnou rychle kumulovat myšlenky. Vidím svůj výcvik, vidím své odvedení a spousty dalších věcí. Položím se a zavřu oči, abych si vše mohl lépe přehrát.
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Nevíš jak dlouho jsi ležel na posteli, ale do reality tě vrátil zvuk zavírajících se dveří.
Uprostřed pokoje stál Dante. Byl v úplně nové uniformě a přes rameno měl batoh.
V jedné ruce držel datapad a něco vyťukával.
Po chvíli promluvil.
Musel jsem vypnout štěnice.
Hraješ mi do karet. Asi jsem ti zapomněl říct abys to udělal nenápadně. Co sis kurva myslel?
Hodil na zem a sedl si na židli.
Každopádně. Já mám po základně štěnice a slyšel jsem jak dáváš celkem debilní rozkaz vojákovi. Jasně že jsem toho využil. Něco jsem si vymyslel, přidal zvukový záznam. Inias na to skočil, vrátil mi hodnost. Neboj až ho zabijeme půjdeme s pravdou na povrch.
Otevřel batoh a začal z něho vytahovat věci.
Tady jsem ti něco rychle splašil abys něco měl až se přiletí... střáže jsou moje, takže ti pomůžou. Ale nesmíš opustit pokoj než sem přiletí.
Pak ti hodil tři granáty, blaster, světelný meč a mini datapad s malou postranní krabičkou.
Světelný meč není tvůj, ten ti opatřím co možná nejdříve. V té krabičce jsou mini kamerky je jich tam asi dvacet. Měl bys chytat signál po celé základně.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Alyatur »

Syrox, základna Gama Epsilon

Když se otevřou dveře, rychle zpozorním a připravím se na případného útočníka. Když se přede mnou zjeví Dante, neovládnu se vykulím oči.
Vypadá to, že už dopil.
Pomyslím a pousměji se nad tím. Více se proberu a poslouchám Danteho v jeho proslovu a dívám se na dáreček co mi přinesl.
Začínám mít toho chlapa čím dál radši.
Přemýšlím, zatímco si prohlížím nový světelný meč. Pozorně studuji jeho výzdobu a ve skrytu duše doufám, že je červený. Ještě chvíli se vykuleně dívám na Danteho a snažím se zjistit jaká nově získaná emoce projíždí mým tělem jako příjemná masáž.
Proč? Proč to udělal, ještě nikdo mi nepomohl. Ještě nikdo mi nevěnoval tolik důvěry. Přítel? Je snad doopravdy na mé straně, je snad první, komu můžu věřit.
Sedím s vykuleným očima, zatímco zjišťuji, že jsem od té tragédie v dětství ještě neměl žádného přítele, nikoho, komu bych mohl věřit a on mohl věřit mě.
Pro sitha je to přece na škodu!
Projede mi hlavou myšlenka jako nůž projíždí masem. Snažím se vytrhnout ze svých myšlenek a podívat se na věci, které Dante přinesl.
Ď..ď..ďíky. Děkuji.
Řeknu hlasem, jako bych tomu stále nevěřil.
Přítel...
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: První mise pro Alyatura "Bouřka"

Příspěvek od Gnost Kohn »

Syrox, základna Gama Epsilon

Dante vstal, vzal si svůj poloprázdný batoh a vyrazil ke dveřím.
Máš za co....
Řekl s úsměvem a hodil ti nové hansfree.
Nos tohle, to starý se dá vysledovat, takže bys ze sebe udělal pohyblivej terč.
Nějakou dobu to tady vydrž... medituj, cvič nebo já nevím co... Když uslyšíš střelbu tak je to signál že můžeš jít... nebo tě prostě zavolám.
Já se teď musím podívat na štíty, jinak bude jedno kolik výbušnin tady rozmístí.

Poté otevřel dveře a vojáci za nimi mu zasalutovali.
Máte rozkazy.
Dveře se potom zavřely a ty jsi zůstal v pokoji s málo možnostmi, jak zabít čas.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“