Infiltrace Star Destroyeru (mise pro Jeremyho) (NR)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Tvůj hod mečem bez problému odrazil, ale odhození silou ho překvapilo, pustil tě se sevření šrcení a dal ti čas na to aby sis přivolal meč zpět.

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Rychle si přitáhnu meč a rozeběhnu na mistra. Čtyři krát mu seknu do meče a pak do ruky v které svírá meč.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Mistr tvé rány bez problémů odráží.
Zatím se snažíš, že bych si tě nakonec vzal do učení?
No musíš mně ještě výc přesvědčit

Načeš tě silou odráží na jeden s regálů knihovny

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Odrazím se od regálu nohama na mistra a zas ho seknu párkrát do meče a pak do ruky s mečem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Mistr tvé rány bez problémů vykrývá
Nic lepšího neumýš?
-----------
Opravdu nic lepšího neumýš? :wink:

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV- knihovna
Tak ted mám vztek. Skáču okolo mistra a sekám do něj hlava nehlava a někdy se ho pokusim odhodit. Mistře jste velmi moudrý a silný. Nikdy vás neporazim. Pokud ale chcete abych pokračoval......

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV- knihovna
Dobře, bež si nachystat svoje věci a za půl hodiny bud v hangáru.
pak si šel zase sednout za Katarnem

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-místnost
To by mě zajímalo proč má mistr rudý meč. Během přemýšlení jsem si hodil do batohu 5 termálních detonátoru, generátor maskovacího pole, a 5 náloží na dálkové ovladání. Pak jsem co nejrychleji doběhl do hangáru. Musím se ho zeptat na ten meč.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-hangár
Mistr již na tebe čekal.
Co to sebou táhneš? Celej bágl? stačí ti meč a pár nejnutnějších věcí, jdem tam ne pár hodin, ne dnů. A proč furt koukáš na můj meč?

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-hangár
Mistr již na tebe čekal.
Co to sebou táhneš? Celej bágl? stačí ti meč a pár nejnutnějších věcí, jdem tam ne pár hodin, ne dnů. A proč furt koukáš na můj meč?

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-hangár
Jen by mě zajímalo proč máte rudý meč. Pokud jde o ten bágl tak nikdo neví co se hodí a je lepší být připraven na vše. Dívám se na mistra s klidným ale zároven trochu tázavým pohledem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-hangár
Máš snad něcvo proti této barvě? červený meč je stejně dobrá jako mofrý či zelený

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-hangár
Nic proti vám mistře , ale rudá barva vyjadřuje city, vášen a hněv. Přesto mě zajímá jak jste k němu přišel. Nerad bych cestoval se sithem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavinu IV-hangár
Odsuzovat člověka pro barvu jeho meče je celkem povrchní nemyslíš?
Kdysy dávno bylo jedno jakou máš barvu, že červená je barva sithů vymysleli jen před nějakými pár stoletími.
Kdysy před téměř 3000 lety se jeden můj předek stal jediem.
Toto je jeho meč, i moje brnění je jeho. Dědíme se z generace na generaci již tři tisíce let. Tehdy na barvě meče nezáleželo.
Öno na ní nikdy nezáleží.
Jinak sith nejsem

Pousmál se
příště si své myšlenky lépe hlídej

Kurt

Příspěvek od Kurt »

Yavinu IV-hangár
Ano mistře. Ukloním se, ale přesto se pousměju. A nechtěl jsem jsem říct že vás soudím podle barvy meče. Narovnám se. Vím že mě asi slyšíte, ale stejně bych si někdy rád poslechl nějaké ty vaše historky.
Čekám na mistrovu reakci.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“