3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Loď, hyperpriestor

Zanechal si teda všetky veci na mieste a rozhodol si sa predsa vrátiť na Coruscant, aj s touto loďou. Cesta ti ubehla pomerne rýchlo, vzhľadom na to že po nejakom čase si sa rozhodol si trochu pospať na jednom z pohodlných kresiel. Prebudil ťa až automatický hlas lodného počítača, ktorý ti oznámil že vystupujete z hyperpriestoru. Zrazu sa pred tebou objavila hviezda galaxie - Coruscant - planéta mesto. Keď si prekročil hranicu orbitu planéty, spojilo sa s tebou Stredisko riadenia a kontroly letov. Použil si svoj Jedijsky prístupový kód a dostal si povolenie na pristátie na planéte. Rozhodol si sa zamieriť do industrializovanej štvrti neďaleko chrámu, s dobrou dostupnosťou. Mal si možnosť zavolať klonovú jednotku, ktorá by loď zaistila a dopravila ťa do chrámu, alebo do toho Republiku nezaťahovať a rovno informovať radu. Loď dosadla na tvrdý kovový povrch.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Loď, Coruscant

Cesta napriek mojim obavám prešla hladko a rýchlo. Pristál som v industriálnej štvrti neďaleko Chrámu. Na Druckenwelli išlo o vrcholne vážnu vec, lenže najskôr som chcel Radu a vypočuť si ich postoj. Každopádne to vyzeralo, že Rogash už nepotrebuje zachraňovať. Neviem či som cítil smútok, či hnev. Všetky tie emócie sa jednoducho zmiešali do jednej. Radu určite nepoteší ani smrť majstra Roshina. Tento dramatický sled udalostí môže spustiť niečo oveľa väčšie. Nimbus tak bol tiež. Ak som aspoň nejaký čas dúfal, že sa vráti a pripojí sa opäť k nám, momentálne je to všetko pochované. A čo sa týka lode toho nájomného vraha...neviem čo s tým. Ak si loď nájde a vráti sa po ňu, jeho vec. Ja musím požiadať o audienciu v budove Rady a tam presne mierili aj moje kroky.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Coruscant
Napriek tomu, že si sa rozhodol nikoho neinformovať, tvoje prístátie si všimli aj bezpečnostné zložky na Coruscante. Videl si, ako k tebe rýchlo ponad povrch planéty letia dva transportéry LAAT/i plné klonov. Spočiatku na teba mierili zbraňami a boli ostražití, no keď prileteli bližšie, sklonili zbrane a oba transporty jemne dosadli vedľa tvojej lode. Z oboch transportov vystúpilo po päť klonov v brneniach s červeným označením. Jeden z nich podišiel k tebe bližšie. Jeho číslo bolo CT-4889/456, seržant.
"Vitajte, majster Jedi. Pri identifikácií ste zadali núdzový kód a vaša loď nie je republikového pôvodu. Potrebujete pomoc? Čo sa stalo?" spýtal sa seržant CT-4889/456 a dvaja s klonov zatiaľ podišli bližšie k lodi.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Coruscant

Pristál som mimo zaľudneného sektoru, no napriek tomu ma zachytili bezpečnostné zložky planéty a batalion klonov. Mohol by som ich prítomnosť využiť vo svoj prospech. Nakoľko som musel utekať za Radou, nemohol som tu vyčkávať, kým sa niekto objaví.
"Nič zvláštne seržant. Moja loď bola zničená, musel som si jednu "požičať". Chcem od vás, aby ste túto loď neustále sledovali z bezpečnej vzdialenosti. Ale nie strážili ju. Rozumiete? Mám na to dôvody, o ktorých chcem informovať Radu. Teraz musím ísť." zničený a špinavý som sa vydal do budovy Rady, kde som im chcel podať hlásenie o misií. Chcel som ale vedieť, komu tá loď patrí a určite je niekde umiestnené stopovacie zariadenie, takže nebude dlho trvať a niekto si po ňu príde.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Coruscant

Seržant prikývol a o chvíľku pristál vedľa vás ďalší LAAT/i. Do toho si nastúpil a ostatní kloni nastúpili do druhého. Obidva transporty sa odlepili od zeme naraz, no ich cesty sa rozišli a ten váš letel teraz smerom do centra planéty, kde stál posvätný Chrám Jedi. Do Chrámu ste dorazili v rekordnom čase a s klonmi si sa rozlúčil v hangáre 55C. Rada bola práve zhromaždená, takže si mal možnosť sa ihneď vyviezť výťahom do hlavnej veže. Zrazu si sa ocitol pred zlatými dvojkrídlovými dverami, za ktorými na teba čakali najmocnejší a najmúdrejší majstri Rádu. Od čestnej stráže si dostal signál, že môžeš vstúpiť a dvere sa otvorili.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Coruscant, Chrám Jediov

Stále som sa snažil vstrebať to, čo sa stalo na planéte. Rada musí vedieť čo sa chystá. Špinavý a rozhodený som vstúpil do miestnosti Rady, aby som podal hlásenie. Majstri sedeli naokolo. Akiste vycítili moje citové rozpoloženie. Nebol som vykoľajený len zo situácie, ale aj sám zo seba. Opäť raz som použil Temnú stranu, aby som sa zachránil.
"Ctení majstri Rady. Ja, rytier Jedi Rehm Kalef hlásim, že kroky našej misie nás zaviedli na Druckenwell."
Sklopil som hlavu.
"Majster, ktorý ma tam sprevádzal bol zabitý a ja som jediný, kto prežil. Rogash Lei prepadol Temnej strane, avšak sa mi ho nepodarilo zlikvidovať." dodal som.
Následne som čakal, aký postoj k tomu zaujme Rada.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“