3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

A long time ago, in a galaxy far, far away...

Obrázek

28 BBY, Kdesi v Strednom Okruhu, Loď triedy Fregate Pelta
Majster Roshin pomaly vyšiel z kajuty do spoločenskej miestnosti lode. Vrhol utrápený pohľad do kajuty v ktorej Robin strážil majstra Nimba.
"Hovoril som s radou Jedi. Majster Windu a Majster Vos sa zhodli na tom že musíme Baraka Nimba čo najskôr dopraviť na Coruscant aby sa podrobil výsluchu rady. Problém je v tom že nemáme dostatok paliva až na cestu na Coruscant preto musíme urobiť čo najskôr zastávku na doplnenie paliva a zásob" povedal znepokojene Roshin a utrel si pot z čela.
"Zostaneš tu spolu s Robinom. Cítim temnú stranu silnejšie ako kedykoľvek predtým" povedal a stlačil tlačítko na holoprojektore uprostred stola.
"Planéta Druckenwell, husto obývaný industrializovaný svet. Vládnu tam korporácie BlassTechu a Obchodnej Federácie. Doplníme palivo a odchádzame" predstavil ti modrozelené planétu majster Roshin a čakal čo mu odpovieš.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

28 BBY, Kdesi v Strednom Okruhu, Loď triedy Fregate Pelta

Niekto to so servisom asi nedomyslel.
Prebehlo mi hlavou, keď som počul majstra Roshina. Nechcel som, aby sa táto cesta ešte väčšmi pretiahla. Navyše keď viem, že musím strpieť Nimbovu prítomnosť. Navyše Robin zviera ten blaster tak kŕčovito, že by ho mohol zasvrbieť prst a informácie by boli v kýbli. Navyše nikto nevie, čoho všetkého by mohol byť Nimbus schopný. Temná strana z neho vyžarovala dosť intenzívne. Cítil som obrovské napätie. Ako keby sa celá loď triasla, ale vedel som, že to je len môj pocit.
"Dúfam, že sa nezdržíme dlho." povedal som sám pre seba a vyčkával som na pristátie.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Orbit planéty Druckenwell, Loď triedy Fregate Pelta
Vaša loď sa pomaly približovala k planéte Druckenwell. V typickej výške vás kontaktoval letový dispatching aby ste uviedli cieľ vašej cesty, dôvody a číslo letu.
"Tu je loď Pelta D-881, špeciálna misia republikových vyslancov. Žiadame o doplnenie paliva na cestu na Coruscant" povedal do mikrofónu Majster Roshin. Chvíľu zostalo ticho a až po pár sekundách sa ozvala letová kontrola.
"Posielame vaším smerom pomocné lode ktoré vás dovedú až do pristávacích dokov. Vitajte na Druckenwell" ozvalo sa a spojenie sa prerušilo. Robin sa očividne potešil no Majster Roshin zostal nepokojný. O chvíľu ste uvideli tri stíhačky a jednu väčšiu transportnú loď so znakom Obchodnej Federácie, ktoré sa k vám blížili. Majster Roshin stlačil tlačítko aby s nimi naviazal spojenie no v tom sa zarazil.
"Je to pasca!" zakričal zhrozene a schytil vás oboch za šaty a stiahol k zemi. Stíhačky okamžite spustil paľbu a vy ste cítili silné trasenie ako vašu loď zasiahla spŕška striel. Niektoré z nich preleteli cez predné okná a skončili na prístrojových doskách. Okamžite sa uzavreli núdzové panely okolo rozbitých okien a tak ste nič, čo sa vonku dialo nevideli. Cítili ste akurát niekoľko výstrelov ktoré vás zasiahli ale žiadnu deštruktívnu paľbu.
"Vyradili hypermotory!" oznámil zhrozene Robin pri pohľade na prístrojovú dosku. Vtom sa ozval rachot a cítili ste silný odraz. Do bočnej steny v spoločenskej miestnosti ktosi vyrezal otvor a napojil tunel. Kus odrezaného kovu s rachotom spadol na zem a z dymu za ním sa vynorilo desať droidov B-1, ktorí na vás okamžite spustili paľbu. Majster Roshin okamžite zapol meč, skočil do druhej miestnosti a odrazenými streľami poslal k zemi niekoľko z nich. Robin vytiahol blaster a začal páliť, pričom sa kryl za stoličku pilota v kokpite.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Orbit planéty Druckenwell, Loď triedy Fregate Pelta

Útok bol dosť prekvapivý. Našťastie majster Roshin vycítil nebezpečenstvo. Droidi vtrhli na palubu a stíhačky vyradili hyperpohon. Neostávalo nám nič iné, ako bojovať o holé životy. Tak som zapol svetelný meč a vložil som sa do boja po boku Majstra Roshina. Bolo jasné, že tých droidov tu bude určite viac. Nemal som čas rozmýšľať nad tým, prečo. Na otázky bude čas po boji. A dúfam, že Nimbus nevyužije zmätok na útek.
"Niekto by mal ísť na Nimbom a uistiť sa, že neunikne..." navrhol som, avšak som vedel, že z tejto planéty sa tak ľahko nedostaneme, a tak to bolo len moje zbožné prianie. Teda určite nie bez hyperpohonu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Orbit planéty Druckenwell, Loď triedy Fregate Pelta
Väčšina B-1 bola buď vyradená alebo úplne zničená vašími mečmi. To čo však malo nasledovať bolo omnoho horšie. Dnu totižto vpochodovali v dokonalej formácií B-2 a to presne rovnaký počet ako ich slabších kolegov. Sústredená palba vás zahnala späť do kokpitu. Situáciu využil Robin, ktorý sa vyšmykol z kokpitu a hodil pod nohy droidov malý protogranát. Ten explodoval a viac ako polovica droidov šla k zemi. Vtedy sa však celá situácia zvrhla. Majster Roshin stihol iba zakričať "NIE!" ale už bolo neskoro. Dvere kajuty kde bol väznený Nimbus sa rozleteli a v nich stál práve on, s rukou predpaženou a namierenou na Robina. Ten sa automaticky chytil za krk ale nemal šancu. Nimbus ho zdvihol do vzduchu ale vy ste nemohli nič robiť, iba sledovať ako ho škrtí pomocou Sily. Nimbus vyzeral ako na vrchole svojej moci. V tvári mal krutý výraz a jeho oči boli žlté ako plamene. K tomu sa pridali ďalšie B-2 ktoré vám palbou zatarasili cestu. Robin sa chvílu ešte metal vo vzduchu ale potom bezvládne ovisol a Nimbus ho odhodil do kúta, kde sa jeho telo skrútilo ako handrená bábika. Nimbus bol preč ale do kajuty vstupovalo stále viac a viac droidov, ktorí vás zahnali až do kokpitu a neprestajne vysielali vaším smerom salvy blasterových striel.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Orbit planéty Druckenwell, Loď triedy Fregate Pelta

Stalo sa to, čo som predpokladal. Do lode nahrnuli ďalší doidi. Dokonalejší. Teraz som sa však ale nebál opýtať prečo. Lenže opäť otázka ostala len v mojej hlave. Na Nimbovej kajute sa rozleteli dvere a stál v nich on. Suverénne usmrtil Robina. Ešte predtým ale poslal do šrotu väčšinu droidov termodetonátorom. Moja zlosť vo mne vzkypela, ale tentokrát som sa ovládol. Jedna noha už sa chystala vrhnúť sa do paľby proti nemu, lenže mozog tentokrát ovládol telo. Smršť paľby bola hustá a boli sme navyše v početnej nevýhode. Keď však ale Nimbus zmizol medzi droidmi, nemali sme veľmi na výber a museli sme bojovať ďalej. Naozaj sa nedalo robiť nič iné. Želal som si, aby som mohol mohutným bleskom vyradiť všetkých droidov naraz, ale vedel som, že to nie je v mojich silách. Žeby Obchodná Federácia mala záujem o Nimba? Prečo? Priveľa otázok ale primálo času. Odlepiť sa od výsadkovej lode by znamenalo dekompresiu...jediná možnosť bola obsadiť loď droidov a uniknúť. Na druhej strane som chcel opäť vidieť Nimba v okovoch. Naša situácia bola takmer bezvýchodisková.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Orbit planéty Druckenwell, Loď triedy Fregate Pelta
Droidi sa očividne rozhodli zmeniť taktiku. Zbrane prepli na omračovací režim a na vás sa zrazu hrnuli z každej strany modré blesky. Roshin sa ich najprv pokúsil absorbovať do meča, no bolo ich príliš veľa. Oboch vás zasiahli a vy ste len bezvládne padli na zem. Predtým ako si upadol do bezvedomia, videl si ešte do lode vstupovať neznámeho nemoidiana v drahých šatách, zrejme šlo o funkcionára Federácie a spolu s ním prišla nízka postava v čiernom plášti so zahalenou tvárou. Postava natiahla ruku a vaše meče skočili rovno do nej a zmizli pod jeho plášťom. Na to postava povedala nemoidianovi: "Viete, čo máte robiť" a odišla. Na to ste upadli do hlbokého bezvedomia.

..............................................

Druckenwell, neznáme miesto
Prebudil si sa pripútaný repulzorovým lúčom v neznámom prostredí. Sila ti držala ruky aj nohy vystreté a natiahnuté. Bolo to nepríjemné no nie bolestivé. Na sebe si mal žalostne málo šiat ale žiadne zranenie si necítil. Vedľa teba bol Roshin, rovnako pripútaný ako ty, avšak bol celý doráňaný akoby ho niekto mučil. Mal zavreté oči a vyzeral ako mŕtvy, ale ty si z neho stále cítil prameň Sily. Cela, v ktorej ste boli, bola malá kamenná miestnosť, taká špinavá a páchnúca, že by tu neprežili ani potkany. V rohu miestnosti bola malá stolička a okrem repulzorových držiakov na väzňov tam nebolo nič, až na malé led svietidlo kdesi za vami. Na chodbe za ťažkými kovovými dverami si počul kroky, no zdalo sa že niekto iba prešiel okolo.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, neznáme miesto

Nemali sme šancu uniknúť. Droidi nás omráčili a odviedli pravdepodobne na povrch planéty. Teraz v držiakoch, ešte stále sa prebúdzajúci z bezvedomia, mám konečne dosť času na to, aby som si položil tie otázky. Prečo sme tu? Prečo nás prepadli? Vôbec mi to nedávalo zmysel. Bol tam strašný smrad. Zrejme je to obvyklá miestnosť pre zajatcov. Nimbus bude určite niekde tam vonku. Majster Roshin vyzerá veľmi dobitý, ale vďaka Sile je nažive. Isto ho museli mučiť kým som bol v bezvedomí. Asi nevedeli, že ja toho viem viac než on. Pravdepodobne. Nedalo sa robiť nič. Len vyčkávať na toho, kto si po nás príde.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, neznáme miesto
Po asi dvoch hodinách nudného a špinavého čakanie sa Majster Roshin prebudil. Zmätene sa rozhliadol okolo seba a keď ťa uvidel, očividne sa mu ulavilo.
"Musíme sa odtiaľto dostať... je tu..." začal hovoriť Roshin, no vtedy ho prerušil rachot otvárajúcich sa kovových dverí. Dnu vstúpil ten istý nemoidian a postava v čiernom plášti, ktorých ste videli už na lodi.
"Moje meno je Guld Corlis a je mi cťou vás stretnúť, vážení Jedi" povedal nemoidián so značnou dávkou pobavenia. "Možno ste rozmýšlali o tom prečo sme vás pozvali na túto návštevu. Myslím že to vám už vysvetlí môj mocný priateľ" dodal. Na to si postava s čiernym plášťom zložila kapucňu a obaja ste uvideli známu tvár, avšak v neznámej podobe. Bol to Rogash Lei, avšak vyzeral úplne inak. Jeho oči boli žlté a jeho výraz tváre bol absolútne kamenný. Jeho vyjadrovanie a pohyby sa taktiež zmenili - vyzeral akoby zostarol o desať rokov. Už to nebol len chlapec. Kruto sa usmial a prihovoril sa vám.
"Majster Roshin, Rehm, vítam vás na planéte Druckenwell. Možno sa pýtate na to ako som vedel že smerujete práve sem. Za to môžete poďakovať ďalšiemu priateľovi. Robin?" povedal Rogash a do cely naozaj vstúpil človek, o ktorom si si myslel že je už niekoľko hodín mŕtvy. Mal kompletnú výzbroj ako lovec odmien a po obidvoch stranách dva ľahké blastery.
"Ďakujem. Teraz už dúfam chápete," pokračoval Rogash
"Prečo. Povedz mi prečo Rogash" povedal slabým hlasom Majster Roshin a vrhol naňho smutný pohľad.
"Nedokážeš si ani predstaviť aká má Barak moc. Stal som sa jeho učedníkom. Budem mocnejší ako ktorýkoľvek Jedi!" povedal zanietene Rogash a pokračoval: "lúčim sa s vami, Majster Roshin." Po týchto slovách vytiahol z vrecka svetelný meč a prebodol ním Toshinovi srdce. Ten stihol iba vykríknuť a nič viac. Zostalo úplne ticho. Robin vypol repulzorové pole a odtiahol jeho telo preč z cely.
"A ty..." povedal a otočil sa k tebe. Namieril ti meč na hruď tak blízko, že si cítil jeho teplo. Nebol to jeho meč. Tento bol červený a ty už si mohol vedieť čo to znamená. Na poslednú chvílu však meč odtiahol a vypol. Na sekundu si mohol v jeho tvári zazrieť niečo ako smútok, no hneď ju opäť vystriedala krutosť. Otočil sa a bez slova odišiel. "Postaraj sa oňho. Corlis, odchádzame" pošepol Robinovi pri odchode. Dvere sa zavreli. Zostal si tam iba ty a Robin. Ten mal položené ruky na rukovätiach blasterov ale nehovoril nič.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, neznáme miesto

To, čo som videl ma šokovalo. Rogash sa vážne stal Nimbovým temným učňom. Chladnokrvne zabil majstra Roshina. Neveril som vlastným očiam. Roshin bol úplne bezbranný. A on ho chladnokrvne prebodol. Čo sa s ním pri Sile stalo? Následne sa objavil Robin, ktorý bol tentokrát ustrojený ako lovec odmien. Rogash však nechcel zabiť mňa.
"Moc je len ilúzia." odvetil som na Rogashove slová.
Možno ešte nie je neskoro ho zachrániť. Jedno bolo isté. Mal som veľmi málo času na to, aby som sa nejako dostal preč. Potom, čo Rogash s neimodianom opustili miestnosť som tam ostal len ja a Robin, alebo kto to vlastne je. Lovec ľudí mieriaci dvoma blastermi na jedia, ktorý je spútaný a môže len hovoriť. Táto situácia má len jedno východisko. Lenže lovci ľudí nepodliehajú Temnej strane. Ich mocou sú peniaze. A Obchodná Federácia je bohatá inštitúcia. Neostávalo mi nič, len čakať na smrť. Roshinova smrť, vedomosť, že Nimbus ho ovládol. Priveľa na každého jedia. Navyše ten pocit bezmocnosti keď si je človek vedomý istej smrti. Začal som cítiť v sebe takú zlosť, akú som pocítil prvýkrát vtedy na Cerei. Keď som bojoval s Nimbom. Zovretie mojich pút začalo povoľovať. Cítil som tú úľavu. Toľko potláčaných emócií vypláva na povrch. Hnev si razí cestu na povrch. Sú to len sekundy... Odrazu sa mi podarí uvoľniť pravú ruku z repulzoru. Použijem Silu a s obrovským rachotom odhodím Robina o stenu.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, neznáme miesto
Zrazu sa ti stalo niečo, čo si ešte nič nezažil. Obrovské nervové vypätie v tebe prebudilo čosi mocné. Čosi temné. Cítil si obrovský príval Sily, no hneď ruka v ruke s touto mocnou Silou prichádzala ako starý parazit aj Temná strana. Nasal si všetku Silu, ktorá sa k tebe dostala, avšak Temná moc ťa obklúčila a tmavý dym prázdnoty ťa pohltil ako wampa svoju korisť. Na chvílu pre teba prestali platiť večné zákony vesmíru a repulzorový držiak skolaboval. Následne sa z teba vymrštila prudká vlna čistej energie ktorá Robina odhodila von, pričom preletel cez zavreté kovové dvere. Tvojmu temnému ja to však nestačilo a bez toho aby si mohol ovládať svoje telo si dvere na Robina nelútostne Silou hodil. Bol na mieste mŕtvy - tentokrát už určite. Zrazu si si však uvedomil čo si vykonal, a temná strana ta opustila a zanechala v bolestiach a lútosti.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, neznáme miesto

Ten náhly prílev emócií a Sily ochromil moju myseľ. Keď som sa spamätal, pocítil som bolesť a žiaľ. Majster Roshin bol mŕtvy. Nemal najmenšiu šancu sa brániť. Ale zazrel som ďalšie telo. Dvere boli otvorené. Akoby ich odhodila nejaká mocná sila. Robin ležal von na chodbe. Pravdepodobne mŕtvy. Čo som to urobil? Temná strana ma zase raz premohla. To vôbec nebolo dobré. Nemal som ale na výber. Robin musel mať určite niečo užitočné. Zobral som jeden z jeho blasterov vybral som sa chodbou hľadajúc východ. Bolo jasné, že musím zdrhnúť.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, BlassTech factory
Miesto na ktorom si sa nachádzal bola továrenský komplex spoločnosti BlassTech na výrobu blasterov. Bola strážená bojovými droidami všetkých kategórií. Tvoja momentálna poloha bola južne od hlavnej výrobnej haly, v podzemí malej administratívnej budovy. Po krátkej asfaltovej ceste sa dalo dostať do malého súkromného kozmoportu pre zamestnancov vyššej funkcie. Bolo tam odstavených niekoľko stíhačov a malý raketoplán. Vchod strážilo päť droidov B-1 a jeden B-2. Pri samotnom raketopláne stáli ďalšie dve B-jednotky. Dve z nich sa práve vyrútili od turbovýťahu na konci chodby priamo k tebe.

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od joemandel »

Druckenwell, BlassTech factory

Keď som vyšiel na chodbu, zvuky strojov mi naznačili, že by som mohol byť zrejme v nejakej továrni. Všade boli droidi. Musím sa odtiaľto dostať a odletieť na Coruscant. Nado mnou som počul ruch. Bude ťažké sa preplížiť preč. Musím sa dostať k nejakej lodi. Zbadal som asfaltovú cestu. Možno ma zavedie kam chcem. Musel som sa ale držať z dohľadu bezpečnostných prvkov a droidov. Keby som aspoň vedel, kto mi vzal môj svetelný meč. Možno Nimbus. Nad tým ale nemám čas premýšľať. Musím sa odtiaľto dostať. Odrazu sa začul z jedného smeru zvuky. Akoby odtiaľ odlietali lode. Možno je to hangár. Vybral som sa teda tým smerom. Obozretne som sa pohyboval z krytu do krytu. Bolo tam dosť miest, za ktoré skočiť, aby som sa vyhol droidom. Takto som sa pomaly dostal až do hangáru. Neboli tam žiadne staré frightery, ale luxusné lode. Možno by sa mi mohlo podariť jednu ukoristiť. Ale musím to urobiť skôr, než sa spustí poplach po tom, čo nájdu Robinovo telo.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 3. misia pre joemandel [Lance] - pokračovanie

Příspěvek od Lance Skywalker »

Druckenwell, BlassTech factory
Vybehol si na dvor v areáli továrne BlassTechu. Vchod do kozmoportu strážili dvaja droidi typu B-1. Vyšli tvojím smerom. Keďže videli tvoj výzor, boli obozretní.
"Identifikujte sa pane" ozval sa robotický hlas jedného z nich a pritom na teba obaja mierili blastermi, no nestrieľali. Počul si výkriky a hluk z budovy, ktorú si práve opustil, avšak zatiaľ nikto nevychádzal a skoro nič sa nedialo. Z budovy kozmoportu vybehol starší nemoidián, zrejme zamestnanec účtovníctva. Vystrašene pozeral na scénu pred ním, no zrejme si nevšimol kriky z budovy, kedže bol dosť ďaleko. Vnútri kozmoportu už bolo iba spomínaných päť droidov B-1 a jeden B-2.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“