Phate Relon - Brnkačka

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Phate Relon - Brnkačka

Příspěvek od Phate »

Vesmír, na palubě Thunderhogu:

Věci se konečně daly do pohybu. Seržant zavelel a bylo znáš, že se všem trochu ulevilo, že nestojíme na místě, ale jednáme. Co si budeme povídat, mně se ulevilo taky. I když jen trochu. To co nás čeká určitě nebude příjemné.
Kéž by mi dala Síla nějaké znamení, že děláme správně...
Nebyl jsem jeden z těch, kterým Síla ukazovala budoucnost. Nejspíš sem na to nebyl dostatečně trpělivý, i když meditováním jsem trávil dlouhé hodiny. Síla nadělovala každému jinak.

Během předstartovní přípravy jsem toho neměl moc na práci, neboť Sigma zvládala všechno sama. Sledoval jsem tedy pouze stíhače jak se srocují v obranné formaci a jak mizí v hyperprostoru spolu s transporty, které budou chránit.
Po klasickém škubnutí a přechodu na nadsvětelnou rychlost se jednotka rozutekla. Někteří se věnovali svým koníčkům, kontrole vybavení a nebo hazardu.
Sledoval jsem čtveřici rozličných bytostí hrající Pazaak. Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientoval v pravidlech. Kdysi jsme to s přáteli v Chrámu několikrát hráli, ale je to už dávno.
Celkově mi chvíle v Chrámu přišly jako dávná minulost. Přitom to nebylo tak dlouho co jsme odešli. Napadlo mě jak se asi mají Tegral, Doras a ostatní moji přátelé? Loučení bylo těžké a docela by mě zajímalo jak se jim vede a jak o mě, po našem odchodu, smýšlí.
Možná bych jim mohl poslat zprávu a zjistit jak se věci mají, možná že...

Nestačil jsem dokončit myšlenku, když se Thunderhog otřásl pod něčím, co mohla být jedině palba z turbolaseru.
"Co se to..." chtěl jsem si zanadávat, ale musel jsem se přidržet abych se jednak vyhnul seržovi a pak abych se nerozmázl po podlaze. Seržant vyštěkl rozkaz a i přes vyšší hodnost mě nenapadlo nějak odporovat. Než jsem se stačil rozkoukal, Saymon už lezl do jedné z věží. Rychle jsem následoval jeho příkladu a slezl k druhému turbolaseru. Nastavil zaměřování a zhluboka se nadechl. Natáhl jsem se po Síle, kterou budu v téhle přestřelce určitě potřebovat.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“