Koribanský pád a znovuzrození (pro uživatele Darth Revan)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Koribanský pád a znovuzrození (pro uživatele Darth Revan)

Příspěvek od Mastr Kavar »

Koriban - stará akademie sithů - knihovna:



Po jedné z nejstrašnějších cestě jste nakonec dorazili na Koriban.Nehostiné, planety sithů ve vnějším pásu.A po další cestě přes poušť jste dorazili do malé akademie v jeskyni.Byla bohatě vyzdobená sithskými artefakty, ozdobnými malbami a dalšími věcmi.Ty jsi s Marianou a s mistrem došli do knihovny.Byla plná holocronů, z kterých jsi cítil velkou moc temné strany.
Mistr: Zkus se naučit pár věcí z těchto holocronů a zkus se naučit lépe meditovat!Teď sem nikdo nebude tak asi 5 hodin chodit, pilně cvič! Na konci dne si tě ozkouším.
Řekl ti mistr výhružně a pak odešel.Dveře za ním se zavřeli a zamknuli.A ty jsi zůstal v místnosti sám, s Marianou!!
.................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban-knihovna

Sotva se za mistrem zavřeli dveře přiskočil jsem k Marianě a vášnivě ji políbil na ústa. Opětovala můj polibek, ale trochu unaveně. Byla nevyspalá a za poslední dny toho na ní bylo trochu moc. Vzal jsem ji do náruče a odnesl ji nedaleko od holokronů kde stála docela velká pohovka. Položil jsem Marianu na ní a přehodil přes ni svůj hnědý jediovský plášť.
Budu si muset sehnat černý plášť s tunikou, v tomhle tu nemůžu chodit.
Kleknu si vedle Mariany a hladím jí po vlasech dokud neusne. Nejradši bych si lehl vedle ní, ale musím získat mnoho nových vědomostí. Přejdu k holokronům a chvíli si je prohlížím. Nakonec usednu na malý polštář umístěný uprostřed holokronů. Uvolním se a soustředím se.
Tady je to úpně o něčem jiném než na Dantooinu.
Úplně se ponořím do meditace a ucítím tu energii, teplo a sílu temné strany. Je to úžasné. Pak náhle uslyším hlasy. Ty hlasy jsou pouze v mé hlavě.
To budou ty holokrony. Mistr Kavar mi o nich říkal, že je to vlastně duše otisknutá do krystalu.
Soustředím se na hlasy. Hlasy vyprávějí. Vyprávějí legendy a příběhy. Vyprávějí o moci a její podstatě. Vyprávějí o osudu a o tom jak vzít jeho otěže do vlastních rukou. Vyprávějí o Temné straně.
To je naprosto úžasné! Ještě nikdy jsem nic podobného nezažil! Zdá se, že jsem konečně něčeho dosáh. Učím se od mocných Sithů, Miluji překrásnou dívku a má moc roste spolu s novými znalostmi.
Ztrácím pojem o čase a únava mě rychle opouští.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Koriban - knihovna:


Učil jsi se, a byl jsi hodně překvapen kolik jsi získal nových vědomostí.Asi po třech hodinách učení do místnosti přišel mistr.V ruce držel černou tuniku, a černý plášť.
Sith: Tímto jsi ofociálně přijat do řádu sithů.Tady máš oblečení, a je čas, aby sis sestrojil svůj vlastní červený světelný meč!
Najednou mistra něco zarazilo, podíval se na Marianu a vypadal překvapeně!
Mistr: Ta dívka,...... ona byla taky jedi??
Zeptal se mistr nejistě.Vypadal hodně zmateně.Mariana se zničeho nic probrala a lekla se tvého mistra, který se nad ní skláněl.
Sith: To je v pořádku, neboj se! Ty jsi byla jedi?
Mariana byla vyděšená, ale rychle se ale vzpamatovala.
Mariana: Né nebyla proč?
Mistr vypadal znovu zaraženě, nejspíš si myslel že byla.Ale proč si to myslel?
Sithský mistr: Mohla by se stát sithkou!!
Pronesl tvůj mistr a čekal na tvojí reakci.
........................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban-knihovna

Zamrkám překvapením. Čekal jsem hodně, ale tohle ne.
Může se stát Sithkou? Jak je to možné?
Podívám se na Marianu a pak na mistra.
To je velice nečekané, ale myslím si že je to skvělé.
Přívětivě se na Marianu usměji abych ji povzbudil.
Budeme moci cvičit spolu a být oporou jeden pro druhého.
Mariana vypadá velmi potěšena a mistr také. Síla je opravdu nevyspitatelná. Přejdu k mistrovy a vezmu si svoje nové oblečení.
Je to její volba mistře, ale vím že se rozhodne správně.
Mariana se střídavě koukala na mistra a na mě a přemýšlela. Musí učinit jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Korriban - knihovna:



Mariana přemýšlela, a dívala se na tebe.
Mariana: Ano, chci být sith!
Vyřkla Mariana radostí, vstala a políbila tě.Mistr vypadal spokojeně, nejspíš proto že již získal dva učedníky za dva dny.
Sith: Výborně, a teď Morzane pojď za mnou.A ty Mariano, pilně se tady uč, pak tě přijdeme vyzkoušet.
Mistr pak odešel.Ty jsi ještě políbil Marianu a vydal se za ním.Mistr tě vedl k východu z akademie.Když jste vyšli ven, zuřila venku zrovna písečná bouře.Mistr šel dál, a ty jsi se pokoušel jít za ním.
Mistr: Pojď, musíme k hrobce Tulaka Horda!Byl to sithhský lord, ovládal skvěle světelný meč!
Zakřičel na tebe mistr přes všude létající písek.Po pár minutách bouře ustala.A vy jste došli k hrobce Tulaka Horda.Před ní stálo ještě dalších pět sithů.
Mistr: Tohle je Morzan, můj učedník. A tohle jsou mí bývalí padawani.Pojďte je čas.Musíme prohledat tuto hrobku a zkusit nalézt jeden z holocronů.Pojďte!
Řekl tvůj mistr a silou otevřel silné vstupní dveře.
.......................................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban-hrobka Tulaka Horda

Vstoupili jsme do hrobky a dveře se za námi uzavřely. Vypadala celkem zachovale, ale byli na ní známky neúprosného běhu času. Bylo tam staršně prachu a páchlo to zatuchlinou a dalšími pachy. Ale tam někde na konci bylo něco velmi ceného a mocného.
Doufám, že to na nás nespadne. To by byl ale opravdu hloupý konec našich životů.
Jen nevím co tu může být. Následuji ostatní a doufám, že vše proběhne v klidu.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Koriban - Hrobka Tulaka Horda:



Pokračovali jste dál do nitra hrobky, najednou se tvůj mistr zastavil.
Mistr: Slyšíte to ticho?Něco se děje!
Řekl mistr a ty jsi se zaposlouchal, a opravdu všude bylo strašné ticho.Pokračovali jste dál ke dveřím, když se najednou dveře otevřeli.Za nimi stálo asi pět sithů v kruhu a jeden uprostřed u nějaké černé pyramidy.Byla asi jeden metr vysoká, a ten sith uprostřed s ní něco dělal.
Mistr: To je ten holocron! To jsi ty Kelo - Ka- Lo?? Myslel jsem si to.Na ně! Zabijte je všechny!
Vykřikl tvůj mistr, když v tom se najednou Kelo - Ka - Lo zvednul.Byl to Zabrak, měl celou hlavu pomalovanou sithskými ornamenty a vyhlížel dost smrtelně.Šel z něho strach.Z jeho ruky vyšlehly modré blesky a odhodily mistra na protější zeď.
Zabrak: A teď vy!
Řekl krátce a odhodil tebe i ostatní mistrovy bývalé učedníky na zeď.Strašně tě bolela záda, a jenom jsi vyděl jak se k vám Zabrak přibližuje.Omráčil všechny té společníky a mistra, a přistoupil k tobě.
Zabrak: Přidej se ke mě!Dlouho již hledám padawana, přidej se!Ten co tě teď učí je hlupák!!! Já mám větší moc!
Vykřikl na tebe Zabrak a začal tě strašně mučit sithskými blesky.Začínal jsi dostavát křeče a celým tělem ti pulzovala bolest.
Zabrak: Přidej se!
Najednou blesky přestali a ty jsi zůstal bezvládně ležet.V hlavě se ti pouze ozívalo : Přidej se ke mě! Přidej se!
..................................................


________________________________________
Nespěchej, ten tvůj poslední příspěvek byl dost krátkej, zkus to psát jako dřív! :wink: :wink: :D
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban-hrobka Tulaka Horda

Ležím na zemi sotva schopen pohybu a vhlavě pořád slyším ten jeho hlas.
Proč sakra všichni chtějí, abych se k nim přidal? Co je na mě tak vyjímečného?
Přemýšlím a snáším tu mučivou bolest. Pootevřu oči a vidím Kela ja kse nade mnou sklání s úděsným úšklebkem.
To určitě! K tobě se tak přidám! Nejsi nic jenom jsi objevil moc se, kterou ani neumíš zacházet.
Vzpomenui si na Marianu na naší první společnou noc. Na mistra jak mne přivedl na Korriban a ujal se mě. Při těchto vzpomínkách se ve mě sebere obrovský hněv.
Ta moc ti nepatří špíno! Nejsi jí hoden!
Seberu všechnu sílu a pošlu na toho zabraka masivní vlnu síly posílenou strašlivým hněvem.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Korriban - hrobka Tulaka Horda - místnost s holocronem:


Zabrak vypadal opravdu překvapeně!Tvoje tlaková vlna ho odhodila asi 10 metrů od tebe, přímo na holocron, a pak se jeho bezvládné tělo zhroutilo na podlahu.Zbylých pět sithů se zvedlo a chtělo na tebe zaútočit, to už ale vedle tebe stáli tvý spolubojovníci a mistr! Mistr se na těch pět sithů vrhl a ze všech vysál život a sílu. Kela si nechal jako posledního.
Mistr: Sbohem můj bývalý mistře!
Řekl tvůj mistr Kalovy a pak z něho vysál sílu a život.Ucítil jsi z mistra novou sílu, byl silnější.
Mistr: A teď ten holocron! Lopaku, Grojene odneste ho!
Řekl a dva bývalí mistrovy učedníci doběhli k holocronu.A nadzvedli ho silou, najednou se ozvali zvláštní zvuky.Pak se začal strop propadat.
Mistr: Utíkejte!Nebo nás to tu pohřbí za živa!
Vykřikl mistr a utíkal ven, jeho učedníci taky a ti dva co nesli holocron se vydali na útěk taky.Ale bez holocronu!
Mistr: Morzane, utíkej!
Řekl mistr a běžel dál ven.
...................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban-hrobka Tulaka Horda

Všichni z hroutící se hrobky prchli. Ale holokron tam zůstal.
Tolik snažení a vyjde vniveč? V tom holokronu musí být skryto mocné tajemství. Nenechám ho tu!
Pomocí síly se odrazím přímo k podstavci s holokronem a zmocním se ho. Dopadnu na podlahu a na rameno mi spadne velký kámen. Ramenem mi projede ostrá bolest. Pohlédnu ke vchodu. Ještě to stihnu. Skočím ke dveřím, ale v letu ne mě spadne kus stropu, srazí mě na zem a uvězními nohu.
Tohle nevypadá dobře! Přece tu nechcípnu.
V tu chvíli se sesune zbytek stropu. Použiji sílu a utvořím kolem sebe jakýsi štít. Ten kus stropu co mi spadl na nohu mi dost pomůže jelikož je dost velký takž se od něj ty velké kameny odrazí a pomocí mého silového štítu se sesypou kolem mě.
Uff! Přežil jsme to! Ale jaksi nemůžu ven. Snad se mi podaří nějak se probourat pomocí síly.
Uvolním si svou zraněnou nohu a zdravou e zapřu o velký kámen. Dopadl jsme až těsně ke dveřím.
Když se mi podaří na chvilku zvednout trosky tak bych se mohl dostat ven.
Pohlédnu na holokron ve své ruce a nadechnu se.
Tak TEĎ!!!
Vyšlu mohutný impulz síly na trosky přede mnou a utvořím mezi nimi mezeru. Pomocí síly se zrychlím a skočím. Zvládl jsme to, ale při skoku jsme se udeřil do hlavy. Ležel jsme v chodbě v bezvědomí s holokronem v ruce.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Korriban - hrobka Tulaka horda - zavalená místnost:


Ležel jsi a ležel, všude bylo ticho a nic se nedělo.Připadalo ti to jako věčnost, pak jsi se ale probral.Byl jsi stále v té samé místnosti.Ale z obou stran byl východ zavalen.Kolem tebe bylo ale pásmo, které nebylo porušeno.Chvíli jsi si místnost prohlížel, když jsi si najednou uvědomil že máš prázdné ruce.Holocron si nedržel!!Hledal jsi po celé místnosti, ale holocron tam nebyl.Najednou se ozval hlas skrz kameny.
Mistr: Morzane jsi tam? Jsi tam?
Mistrův hlas zněl vystrašeně a zvláštně.Pak se ozval hlas z druhé strany.
Kalo: Jsi tam?? Jsi tam ty "siláku"?
Volal Kalo pobaveně.Najednou se kameny z jeho strany rozstříštili, a tebe přišpendlili ke zdi, bouchl jsi se a spadnul na podlahu.A již z volného prostoru vyšel Kalo.
Kalo: Již jsi se rozmyslel?
Řekl a čekal.
.....................................................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban-hrobka Tulaka Horda

Ty si prostě nepoučitelný.
Výsměšně se podívám na Kala.
Pořád stejná písnička. Myslíš si, že jsem hlupák? Myslíš si, že jsem to nepochopil?
Začnu se smát a propaluji Kala pohledem.
Pochopil jsme to ty rohatej bastarde!
Konečně jsem pochopil proč mě všichni chtějí na své straně. Ty, můj mistr i Jediové. Ó ano už jsem to pochopil. V mích žilách koluje moc daleko větší než jakou jsi kdy vládl nebo budeš vládnout. Dřív jsme si nepřipadal nijak vijímečný, ale dnes jsem změnil názor.
Znovu se začnu smát což Kala viditelně znervózňuje.
Dnes zemřeš! Teď a tady mou rukou! Předtím jsi mě porazil, ale teď už vím, že vládnu ohromnou mocí.
Aktivuji svůj nově postavený meč a jeho rudá záře ozáří okolí krvavým světlem.
Tohleto bude zábava.
Uchopím mocný proud síly, která mnou proudí a zesílím ji svým hněvem. Podívám se Kalovi do očí.
ZEMŘI!!!
Vrhnu se na Kala.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Koriban - hrobka Tulaka Horda:


Zabrak Kalo se zasmál.
Zabrak: Opravdu?? Myslíš že mě porazíš? Myslíš že jsi mocnější? Tak jaktože můžu udělat tohle?
Zaptal se Kalo a odmrštil tě na zeď. Měl jsi toho dost, tvá záda toho měla taky dost a tvůj hněv sílil.
Kalo: A teď mám pro tebe jednu novinku!! Ha ha ha ha .....
Sith přerušil svojí reč a začal se děsivě smát.
Kalo: ..... ha ha, a ta novinka zní: Zemřeš!!!! A už mě nikdo neporaz .....
Najednou se strop nad Kalem začal propadat, jeden kus ho praštil do hlavy. A zbytek ho zavalil, stejně jako východ na jeho straně. Z druhé strany vyletěli kameny a mistr tě vytáhl ven.
Mistr: To byl Kalo? Kde je teď? Je mrtvý?
Zeptal se nejistě mistr a poplácal tě po zádech. Ostatní sithové vypadali unaveně, a pár jich mělo tržné rány, nejspíš od padajícího stropu.Pak se sithové zvedli a šli směrem k akademii, najednou se ale zastavili.....
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban-hrobka Tulaka Horda

Opatrně se postavím a opřu se o rukou o zeď.
Zádama se radši opírat nebudu. Až tohle skončí tak budu potřebovat malou dovolenou.
Chvíli jen tak stojím a oddychuju. Pak odpovím na mistrovu otázku.
Nevím mistře. Dostal to kamenem do hlavy bastard jeden, ale nevím jestli ho to zabilo. Nejspíš ne.
Všichni mě chtějí na svojí stranu, protože ve mě asi něco vidí. Tak proč jsem ho sakra nedokázal porazit? Budu asi muset ještě hodně studovat. Za to všechno můžou Jediové! Pořád mě omezovali!
Odlepím se od zdi a opřu se o mistra, aby mi pomohl k východu. Před námi jdou ostatní Sithové. Jsou unavení, zranění a mají toho dost.
A všechno bylo k ničemu!
Sithové šli pořád před námi, když tu najednou se zničeho nic zastavili.
Co se zase děje?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Korriban - pláň u hrobek:


Když tě to najednou napadlo, podíval jsi se na oblohu! Všude byli Republikové křižníky, které se chystaly na invazi.
Mistr: Zpátky do hrobky, ještě nás nemuseli vidět!
Řekl mistr a začal utíkat zpátky do hrobky. Ty a ostatní sithové jste se pustili za ním. I když se hrobka rozpadala, jeden po druhém jste tam naskákali. Za vámi se zhroutil strop a zaterasil východ. Spadl jen těsně vedle jednoho ze sithů, kter byl k smrti vyděšený.
Sith: Jsme v pasti!! Nedostaneme se ven!
Mistr: Klid! Je tu ještě jedna cesta ven, ale vede přes temné cesty, kterými ještě skoro nikdo nikdy nešel. Vede přes samotný střed hrobky, kde číhá tolik nástrach, že by se to ani nedalo spočítat. A nebudou tam jenom sithové, ale i nestvůry obřích i malých rozměrů. Ale už dost keců, jdeme! Pokud chcete jít!?
Řekl mistr a vydal se do temné chodby před vámi. Za chvíli zmizel ve tmě a sithové se vydali za ním. A za chvíli taky zmizeli ve tmě.Ty jsi zůstal v naprostém tichu, přerušovaného snad jenom rozpadajícím se stropem, stát a čekat. Po pěti minutách se ale ozval výkřik.
Mistr: Morzane pomoc!! ÁAAA!!! Piokan je mrtvý!
Piokan musel být jedním z těch sithů! Přemýšlel jsi a pak jsi se vydal za mistrem.
.....................................


_________________________________________
Teď ti dám volnost.Vymysi si jaká stvůra, sith nebo něco podobného tam je.Kde je a jak se jí pokusíš zabít! OK? Kavar
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“