StorMPM

Zde se odehrávají společné hry více hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 23.7.2017 18:40:51

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Na povrchu na mě čekala chvíle nudného patrolování za hlavní jednoho z e-webů. Tyhle rychlopalné, nepříliš přesné zbraně nebyly nic pro mě, takže jsem byl rád, když mě Blb vystřídal. Vyrazil jsem kousek od základny k okraji lesa a hledal nějaké místo, odkud bych měl rozhled.

Našel jsem vyšší strom, z jehož větví bude dobrý rohled po okolí, aniž by mi v něm něco bránilo. Uvelebil jsem se a optikou sledoval okolí. Všude byl klid, než se začaly snášet první transportéry doprovázene stíhačkami TIE. Kdybych neuměl tak dobře zabíjet lidi touhle kráskou, pohladil jsem svou pušku, zkusil bych to jako pilot. Chvíli jsem dvojici Interceptorů pozorovol a pak se vrátil ke sledování okolí.
Verd ori'shya beskar'gam!

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 904
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 23.7.2017 22:05:03

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Celý tým)
Zpráva od Destra přinesla pro tým na povrchu ještě trochu povznesení před tím, než začaly dosedat první transporty. A zatímco specialista na výbušniny stihl prohledat vnitřek základny, aby nikde žádné další nastražené výbušniny nenašel, tak s vyjmou Thanea, který hlídal, zbytek rychle pročesával místo přistání předtím, než tam mohlo něco dosednout. K jejich spokojenosti tam žádné výbušniny nenašli. Dosednutí transportů tak probíhalo v pořádku, byť se nezodpověděla otázka ohledně toho, kam zmizel zbytek výbušnin, kromě těch, které byly použity k pokusu o odpálení základny.

Jak přistávala plavidla, tak všichni mohli sledovat, že jich bylo více, než se původně očekávalo a nesla s sebou i značné množství vozidel. Nechyběl i tank TX-130T s jeho charismatickým velitelem Kimem Renerssonem, který ihned posádku driloval, aby se pohla a zamířili zajistit vjezd na prostranství. Sotva tank odjel na pozici, už na jeho místě dosedal další transport. Všem bylo jasné, že lodí přistávající vydalo rozhodně na víc jak jednu četu a některé tváře, které se objevily, rozhodně nepatřily mužům z Bacary. Že se jedná o lidi z čety Eretta, poznal až Kib, když k jeho pozici kráčeli dva kapitáni - jako obvykle přísný Ricco Zarin a vedle něho kapitán Eretty Harley Witts.
Zarin, si vyžádal stručné hlášení, aby zjistil, jak je na tom poručík a stav, než se domluvil s Wittsem, že ten vyčlení jednu jednotku pro jednání uprchlíka, zatímco zbytek zamířil do pevnosti - především pa celý tým, co prováděl útok na pevnost.

Kapitánu Zarinovi bylo jedno, kde se porada měla konat, hlavně, že se tam vešli všichni zúčastnění, tedy on, Witts a jednotka, která vedla útok na tuhle základnu.
Od doby zahájení mise došlo ke spoustě událostí - ze tří stanovišť pro přistání jsme získali jen dvě, včetně tohoto. Na jedno měl útočit tým kapitána Wittse, ale ztratili jsme s nimi kontakt před dvanácti hodinami a od té doby nic. Četa Cersus pak utrpěla masivní ztráty, kdy ihned po přistání byla odpálena celá oblast a zbyla jen hrstka mužů. Narychlo se pak provedl nálet na cílovou pevnost, ale kromě čtyř ztracených bomberů jsme ničeho nedosáhli, nepřátelé někde vyštrachali štít,
stručně shrnul situaci kapitán Zarin a v podstatě tak oznámil, že jediná Bacara dokázala splnit cíl mise.
Takže musíme dobýt pevnost, se zhruba poloviční silou, jsou chráněni štítem, dvěma turbolasery třídy I a určitě mají několik tanků S-1. Takže na první pohled zdánlivě nereálná mise, nehledě na to, že posily nedorazí dříve jak za dva dny na dalším destruktoru,
spustil kapitán holoprojekci uprostřed místnosti, zatímco přecházel okolo holoprojektoru, kde byla vidět cílová pevnost.
Jenže, neúspěchy u nás neexistují a proto musíme zvítězit - to znamená zlikvidovat štít, vyřadit turbolasery a postarat se o tanky. A pak už jen vymydlit posádku pevnosti. A protože váš tým Kibe jako jediný splnil úkol, chci abyste vyřadili jejich štít. Protože je to trochu odlišný typ mise a poručík Quayle je neschopný další akce, tak povedete tým vy a uděláme pár změn, abychom vás posílili. Jakmile vyřadíte štít, začneme hlavní útok - ještě budeme muset nějak vyřadit turbolasery, ale na to už nějak přijdeme. Tanky snad vyřidí Renersson s tím druhým tankem z Eretty, ale dokud bude štít nahoře, tak se to nekoná. Takže pánové, cítíte se na to, nebo chcete běžet v první linii při útoku na pevnost?
uzavřel svůj proslov kapitán a sledoval všechny přítomné, zda-li k tomu budou mít co říci.
-----------------------
Další kolo uzavírám 6.8. (spíše 7. kvůli srazu) a to se do hry zapojí i Xavova druhá postava s Mandou. Nyní máte jedinečnou možnost promluvit do dalšího a přispět svou troškou. Po dohodě s Methorem se pak jeho postává stává NPCčkem a to z časových důvodů. Meziodpověď od Zarina může být, když něco sepíšete do následujícího víkendu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6415
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Marinho » 01.8.2017 13:03:48

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Kib)

Když se přestal třást vzduch i zem pod nohama, oddychl jsem si. Vidět kolem pobíhat své bratry ve zbrani, pohyb těžké techniky a několik známých mi vykouzlilo spokojený úsměv pod helmou. Spolu s velícími důstojníky jsme zalezli do bunkru, kde jsme narychlo naházeli trosky ke stěnám, abychom vytvořili alespoň nějaký volný prostor. Přetlumočení situace muselo vytvořit vrásky snad každému. Téměř úplné selhání celé operace, minimálně na jednu část operace byli obránci dobře připraveni, když dokázali podminovat jednu z přistávacích oblastí. Zbývali jsme my a část útoku. Podpora z dalších plánovaných směrů nebude asi v rozumné době možná, takže jsme na to sami. Alespoň dokázali dostat na povrch planety veškerou vojenskou sílu, kterou mohli.

Když mi kapitán oficiálně předal velení a u toho mi tykal, měl jsem neblahé tušení, že se s naším přežitím nepočítá. Alespoň ne po splnění hlavní části našeho úkolu, tedy vyřazení štítu. Nezbývá nám nic lepšího, než je odvést nejlepší možnou práci a po splnění našeho úkolu poslat rezervaci sedadel z této prdele.

Během krátké doby budeme připraveni vyrazit. Jen doplníme munici a získáme přehled o situaci Aureku.
Potvrdil jsem přijetí tohoto sebevražedného úkolu. Raději chcípnout v boji, než případně zůstat trčet před štítem a čekat, až postupně naše vnitřnosti rozvěsí po stromech.

Pokusím se zobrazit holoprojekci bodu Aurek s vyznačenou polohou generátoru štítu.
Budeme vděční za aktuální informace o pohybu nepřátel v základně, kde posilují obranu, případně kde jste odhalili slabá místa pro náš útok. Mimochodem, mluvil jste o posilách? Rád bych je co nejdříve zapojil do přípravy týmu.

Zajímám se jednak o pokud možno nenápadnou cestu do blízkosti generátoru štítu, jednak o zdroje energie, včetně záložních. Jejich zničením bychom mohli poměrně snadno zničit jak štít, tak turbolasery.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 402
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: StorMPM

Příspěvekod Dash Spience » 01.8.2017 19:50:34

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Destro)

No serža moje varování má a co s ním udělá je jeho věc. Ovšem pokud uslyším nějakou vlekou ránu, tak jsem měl pravdu. Upřímně jsem doufal, že nic neuslyším, protože za těhlech pár minut jsem slyšel více výbuchů jak bych chtěl. Ještě teď se mi motala hlava při pomyšlení, na ten velký výbuch, který měl nastat, kdyby se mi to celé nepovedlo. Otevřu první dveře, které vedou do nějakých ubikací, které jsou prázdné. Což poznám tak, že mi nikdo nevpálí ránu mezi oči. Rychle očima projíždím celý prostor, kvůli nástražným zařízením a podobnému hnusu. Potom celý pokoj pročešu ručně a pokračuji dál. Další místnost je asi nějaký sklad, ale tam naštěstí taky nic není. No musím říct, že jsem hned klidnější. Vylezu spokojeně ven, kde už přistávají naše posily a jak vidno, je tu celkem šrumec. Mě šrumec nezajímal a radši jsem se vydal hledat svůj batoh. Bylo mi jasný, že mi ho nikdo z těch pitomců nevezme. Proto jen tak nechali ležet opravdu velké bum na volném prostranství. Batoh rychle zkontroluji a vracím se zpět, abych se opřel o zeď a sledoval celé to hemžení, kde jak koukám někdo přebývá, ale zařadit je neumím. Všechny nás nahrnuli dovnitř a já poslouchal co nám říkají. Nic moc se nám nedařilo, na to že jsou to jenom "rebelové".

Aspoň vidíte, že nejsem jedinej koho napadlo podminovat tu přistávací plochu.

Suše konstatuju a je dost možný, že si tam půjčily výbušniny odsud. Pak už to nechám na oficírech.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 989
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 07.8.2017 20:43:28

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Poslední chvíle před příletem jsme měli celkem zajímavé, neboť jsme hledali nálože na přistávací ploše. Naštěstí jsme nic nenašli.
Pak už po nás převzali strážní povinnost nově přiletivší a vše bylo zase o něco lepší, tedy až do porady.
Že by sme byli lepší než ostatní? Ne to je blbost.
Poslouchal jsem dál jaký je plán.
Hmm, takže nás nechali přistát na jen jednom místě, aby nás měli pohromadě až sklapne past.
Shrnul jsem svůj názor. Všiml jsem si několika pochybovačných pohledů.
Myslim vážně. Kdyby jsme neudělali několik fatálních chyb, tak jsme sem protančili s prstem v zadku a o vteřinu později zařvali. Za cestu sme na nikoho nenarazili, posily pro bunkr nikdy nedorazili a jen o kousek tady nepřistály posily jen vedle hořící trosky. Ví že invazi se nevyhnou, tak vybrali místo, kde přistaneme a kde se pak rozbijeme o obranu a kde nás můžou překvapit a pobít v nejvhodnější okamžik.
Vysvětlil jsem vše, byl jsem kapku překvapen, že to nenapadlo nikoho jiného.
Nicméně když jsem se opět rozhlédl po ostatních usoudil jsem že bude asi lepší když zmlknu a raději si na datapadu projdu cestu k našemu cíli, abych coby průzkumník znal cestu.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comediant died in New York.
Uživatelský avatar
Xavier
Hráč Měsíce
Hráč Měsíce
 
Příspěvky: 2597
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Gnost Kohn » 09.8.2017 20:20:01

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Hunter)

Když kapitán vysvětloval co se dělo u jiných výsadků, doslova jsem zašl tím, že i přes tuhle komedii, co se tady děla jsme pořád poněrně úspěšný tým. Hlavně jsme přežili... porazili jsme malou pravděpodobnost, ale i tak...
Náš další cíl mě moc nepřekvalip... půjdeme dál a dál, dokud nepadneme. Jednoduché. Nakonec jsem se otočil po Blbovi, který měl docela recht. Vybrali si místo a my hrajeme podle jejich not, ale je to jedno... my jsme imperiální vojáci a my vyhrajeme.

Jako tradičně mlčím a zkoumám postup k dalšímu cíli, stejně jako se rozhodl Blb, jako průzkumníci jdeme první a měli bychom znát cestu.
Nejhorší na tom je, že planeta dříve či později padne, i kdyby sem měli vysypat další destruktory plné mužů, kteří půjdou na porážku, než těm zmetkům dojde munice. Nic s tím ale neuděláme, jen to, že zvítězíme tady a teď.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 1919
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 09.8.2017 20:26:07

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Celý tým)
Zatímco Kib přikyvoval a byl připraven jít na dle něho nevyhnutelnou smrt, někteří členové týmu k tomu měli co říct. A zatímco Destro jen komentoval svou poznámku, tak Blb řekl otevřeně, jaký má z celé operace pocit. A ať už se jeho velitel tvářil všelijak, mohl mít pocit, že tím kapitán Zarina zaujal a získal u něho plusové body.
To je velmi pravděpodobné, ale dost tomu napomohly časové prodlevy mezi jednotlivými útoky. Ve vašem případě už nevěřili, že zaútočíte, zatímco první dva týmy měly už několik hodin po útoku. Taková drobnost, která majoru Weerjensovi ušla, když tohle plánoval,
ozval se nový hlas od muže, který stál ve dveřích a podle hodnosti to byl seržant.
Seržante Keetere, při oficiálních poradách volte rozumnější slova. Nicméně, jak bylo řečeno - o útoku nepřítel věděl a vám hrálo do karet, že jste zaútočili až výrazně později a díky technikovi a rušení komunikace se ven nedostalo nic. Nicméně o našem vylodění budou brzy vědět a nečekám, že postup k pevnosti bude jednoduchý, proto si vojín Swirlsona a jeho drony stahuju k sobě. K vám se naopak přidá seržant Keeter jako nový zástupce velitele a čtyři další muži,
převzal si opět slovo Zarin a gestem naznačil Keeterovi, aby se zařadil vedle Kiba.
I s ohledem na prozrazení a možné pasti zvolíte ke generátoru nekonvenční přístup, dostanete speederové motorky, pojedete oklikou a cestou, která je nepříjemná a těžko schůdná a tedy méně pravděpodobná. Naše hlavní síly pak budou postupovat vpřed a zkusíme je případně trochu provokovat, aby svou pozornost zaměřovali na nás,
naznačil kapitán Zarin postup a ukázal trasu, která obsahovala cestu podél řeky a před generátorem šplhání na skálu. Vše v zalesněném prostoru, kde nebude úplně optimální viditelnost pro obě strany.
Pošleme ještě jednu diverzní jednotku směrem ke generátoru - s cílem, aby na sebe upoutali pozornost a drželi je na sobě, ale i tak po své cestě spěchejte, čím dříve to zničíte, tím menší ztráty můžeme mít. Vše ostatní nechávám na vás, přesná muška s vámi,
ukázal kapitán Zarin na přímější trasu, než ukončil svou poradu a společně s kapitánem Wittsem odešel.

Vybavení pro lezení máme připraveno na motorkách, stejně jako drobné zásoby - na každý stroj budou dva jezdci. Na tanku u Renerssona jsou pak zásoby, říkal, že má hlavně přijít ten magor s výbušninami, jinak mu shodí někde v lese,
doplnil seržant Keeter dodatečné informace a hvízdnul, aby dovnitř vešla další čtveřice mužů. Někteří byli už známí, protože všichni pocházeli z čety Bacara. Nejvýraznějšími osobnostmi však byli Darnell "Pyro" Teine a Toke "Bunny" Maro, jeden s plamenometem, druhý s raketometem. Dalším byl Jarred "Veem" Calhoune, který měl přes rameno přehozenou brokovnici a něco přežvykoval. Posledním byl Eret "Gundam" Uziel, u jehož pasu se skvěl nůž velikosti spíše mačety. K tomu všemu tu byl mladý seržant Niram Keeter, které se mu přezdívalo "Stonehead" a to kvůli jeho trvdohlavosti, jak si nebral servítky s vyššími šaržemi. I kvůli tomu byl tento nadějný důstojník jen seržantem, nicméně v Bacaře už byl přes půl roku.
----------------------------
Takže máme tu další kolo, termín máte do 20.8. a nyní máte jedinečnou možnost se zkusit dozásobit, doošetřit a jakkoliv jinak připravit na další část. Včetně možnosti promluvit do plánu, který máte připravený. V týmu máte i pár NPC, tudíž vás je nyní dvanáct, což je takové hezčí číslo. Brainy byl stažen jakožto NPC po dohodě s Merthorem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6415
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 12.8.2017 14:18:36

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Už jsem chtěl seržantovi odporovat, že pouhá časová prodleva nám nemohla pomoct. To že přiletí další výsadky jim muselo být jasný jako den. Ale raději jsem si to rozmyslel a dál mlčel. Přeci jen, to že věří ve volnost projevu seržantů vůči kapitánům neznamená že věří ve volnost projevu vojínů vůči seržantům. To mají všichni seržanti společný.
To, že dál budeme pokračovat na speederových motorkách mi vyhovovalo, všichni průzkumníci na nich museli jezdit velmi dobře, avšak mi bylo jasné že plnou rychlostí jet nebudu moct, ostatní stormtroopeři na tom již tak dobře nebývali. Nehledě na to, že mi někdo bude sedět hned za zadkem a netušil jsem kdo.
Raději jsem dokončil studování mapy a začal kontrolu a přípravu motorky.

Veraten, Základna protiletecké obrany (Pyro)

Poněkud mne mrzelo, že jsem nemohl letět s první vlnou, dle toho co jsem slyšel to bylo dost ostrý a co bylo horší, zákaz otevřeného ohně na destruktorech byl tak přísně hlídán, alespoň v mém případě, že jsem si nemoh ani zapálit.
Cestu na planetu jsem, jako vždy, prospal. Nechápu jak někoho ten let okamžitě neukolébá k spánku, či mají dokonce žaludeční potíže. Probrala mne až rána kolegy, když se zvedal ze svého místa.
Co, už sme dole?
Zeptam se mírně rozespale, ale rychle čapnu svý věci a vybíhám z raketoplánu.
Po chvilce, kdy nás naháněli na správné místy jsme se dostali ke zbytku čety. Konkrétně těm co letěli v první vlně a užili si celou akci sami. Sobci.
Ty bláho, oni sou očouzenější jak já.
Uchechtnu se. To se přeci jen zas tak často nestává. Přeci jen když neustále manipulujete s hořlavinami a ohněm, tak se prostě moc dlouho neblejskáte bělobou, jako ostatní.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comediant died in New York.
Uživatelský avatar
Xavier
Hráč Měsíce
Hráč Měsíce
 
Příspěvky: 2597
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 17.8.2017 16:26:16

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

S příletem plavidel jsem opustil své pohodlné místo a šel na místo srazu, kde se scházel zbytek mojí jednotky. Všichni pomlácení s ožehlými pláty brnění, ale relativně v pohodě. Spolu s dvěma kapitány jsme se přesunuli do pevnosti, kde jsme se jakž takž nahňácali do jedné z větších místností, kde proběhl briefing.

Ze stručného shrnutí vyšlo najevo, že jsme byli tou nejlepší třetinou útoku. Jednotka kapitána Wittse to nejspíš měla za sebou a ztráta čety Cersus taky nebyla moc dobrou zprávou. Znal jsem odtamtud pár kluků. Nebyl jsem tu kvůli kamarádíčkování, ale jestli to koupili, je jich škoda.

Jakmile došlo na řeči o štítu, bylo mi jasný, kam tohle bude směřovat. Tři vteřiny na to se moje doměnka potvrdila. Ale na druhou stranu byla záškodnická akce lepší, než běh na porážku. To zase jo. A pak Blb vyrukoval se svojí teorií. Musel jsem se smát, když jsem viděl výrazy kapitánů.

Když došlo na detaily našeho postupu ke generátoru štítu, zpozorněl jsem. Motorky? Nepříjemná cesta? Špatně schůdná? Nepravděpodobná? No výborně... Diverzní jednotky mi bylo už teď líto. V takové situaci je posílali na smrt. Když se rozkázalo, zůstala Bacara sama.

"To je dost, že ste se dostavili, pánové. I když vidim Pyra, možná je dobře, že si přiletěl až teď." prohodil jsem s úsměvem na tváři ke zbytku jednotky a lehce dloubl do Pyra. Když si vzpomenu, čeho jsou s Destrem schopní, jsem rád ,že tu byl jen jeden z nich. Všichni nově příchozí měli krásně čisté zbroje. To dlouho nevydrží.

"Navrhuju rozdělení dvojic a rychlý doplnění zásob." nahodil jsem i zbytku čety. Bylo mi jedno s kym pojedu a jestli budu řídit, nebo se jenom povezu. Ale potřeboval jsem doplnit munici, granáty a možná nabrat nějakou vodu navíc.
Verd ori'shya beskar'gam!

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 904
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Mandalorian » 20.8.2017 včera, 11:49:34

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Bunny)

Přistáli jsme v jednom kuse, nikdo si neznečistil zbroj, jen někteří usli. Vystoupím a vydím něco cobych nazval nepořádkem a nikoho známého.
Doufám, že to tu nebudu muset uklízet...
Pak menší "teammeeting" a asi nikoho známého. V takhle zaprasených zbrojích bych nepoznal snad ani Vadera. Všimnu si však, že tu nikdo nemá těžké zbraně. Jsem poněkud zklamán, z těžkýma zbraněma jde přeci všechno o něco lépe. Ale svoji náladu si vyspravím na příštích cílech, ja jim spočítám že se odvážili zašpinit nám zbroje.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
 
Příspěvky: 649
Registrován: 20.4.2009 20:29:23

Předchozí

Zpět na MPM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron