StorMPM

Zde se odehrávají společné hry více hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 09.9.2017 08:40:33

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Vyšší bere.
Napadlo mě, když Kib rozhodl, kdo nakonec bude řídit. Neměl jsem s tím moc problém a i když jsem byl schopný střílet dost přesně z i jedoucího vozidla, moje puška byla v téhle situaci víceméně k prdu.
"Rozkaz, pane." bez zasalutování jsem se odebral k jedné z motorek, abych jí zkontroloval. Určitě jí obhlídnul ten, co měl převoz na starosti, ale jistota je jistota.

Po krátkém přezoušení systému a řízení se zdálo, že je vše v pořádku. Zkontroloval jsem ještě upevnění zásob a vyčkal, dokud se pánové nerozhodnou kdo s kým pojede. Byl bych radši, kdybych nafasoval někoho kdo nebude Pyro, nebo Destro. Jestli to někam napereme, chci mít aspoň malou šanci, že neskončim na kusy.
V hlavě jsem si projel seznam zásob, co mám u sebe. Na nic jsem snad nezapomněl a byl jsem ready vyrazit na Kibův pokyn.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Dash Spience » 10.9.2017 18:48:22

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Destro)

Svěřil jsem se do péče medikům a nechal je pracovat. Projeli mě skenem a k mému štěstí jsem neměl žádná vnitřní zranění, o kterých bych nevěděl. To, že mám naražený rameno to vím i bez nich, takže to si chlapci mohli ušetřit. Bohužel co si taky neušetřili bylo to, jestli ten granát byl můj a nebo jejich. V tuhle chvíli jsem neměl moc náladu se s nima dohadovat. Každopádně svojí odpověď si zasloužili.
Kdyby ten granát byl můj, tak jsem rozptýlenej na prach po okolí. Já nepoužívám takové prskavky jako mají oni.
Dostanu do sebe další podpůrné prostředky a rozhodně je mi lépe než mi bylo. S díky jenom pokývnu a jdu si pro výbušniny. Vidím na tankistovi, že už pění, ale co mám jako dělat, když jsem tu málem ani nebyl.
Hej hej než se tu cokoliv řekne, málem jsme umřel! Takže jsem to rychlejc opravdu nestihl. Díky za zásilku. Miny si tu nechají kluci, co to tady budou bránit. My je v útoku asi těžko budeme potřebovat.
Nabral jsem si do batohu ještě nějaký ten granát, hlavně tříštivých. Předpokládám, že budeme bojovat se zakopaným nepřítelem nebo s větším počtem a na jejich smetení to bude stačit. Ještě nějaký balíčky trhaviny navíc. Teď je ze mě velká chodící bomba, ale jdeme do akce, kde asi stejně umřeme, takže je potřeba mít sebou zásobu. Vrátil jsem se akorát, když se rozdělovaly dvojice. Pohvizdoval jsem si a všichni si mohli všimnout, že mám větší batoh.
No tak jestli se tu vybírá, já bych si vybral tady seržanta jestli to nevadí.
Pokývnu ke Skeeterovi. Každej seržant je idiot, ale rozumí tomu co dělá a to je v celé věci to nejdůležitější.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 999
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 11.9.2017 14:23:29

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Vůbec jsem Hunterovi nezáviděl, že si ho serža vybral za řidiče. Spíše jsem přemýšlel, zda ho pocestě nevytrousí. Také jsem se musel krotit, abych se Thaneovi nevysmál, že hned poté, co prohlásil, že si na řidiče nevěří, tak serža mu řízení přidělil. Má holt někdo smůlu.
Já se o svého spolujezdce nezajímal, ono někomu nezbude nic jiného, než si za mne sednout.
Raději jsem si vyzvedl ty EMP granáty, co jsem si objednal, aby mi přivezli s posilama. Ne že by to vypadalo na to že je využiju, ale přišlo mi nevhodné abych jim je nechal, když už jsem se o ně přihlásil.


Veraten, Základna protiletecké obrany (Pyro)

Zapřemýšlel jsem ke komu si sednu. Destra jsem nechtěl, ani kdyby byl řidič a nikdo jinej by nebyl k dispozici. Tolik výbušnin a hořlavin co by jsme s sebou tahali by ten bike lehce přetížilo. Nehledě na to, že případný zásah by zlikvidoval celý tým. Ono už takhle jsme my dva byli v tomhle ohledu slabá místa.
Ale jen do okamžiku, než začneme svou specializaci naplno využívat. Pak je to paráda.
Raději jsem se vydal také k motorkám abych si zabral slušné místo k sezení. Z volných řidičů jsem vybral Gundama.
Tak ti budu dělat společnost. Seš rád?
Zasmál jsem se a začal přichytávat náhradní nádrže na hořlavinu, a že jsem jich neměl málo.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2646
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 11.9.2017 22:30:33

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Celý tým)
Destro získal kvalitní ošetření a mohl věřit, že i po odeznění prášků, injekcí a kdovíčeho, se bude schopen pochybovat téměř normálně. On i ostatní nakonec doplnili munici, výbušniny a mohli se posilnit typickou polní stravou, aneb co sáček instantu vyčaruje za barevnou omáčku.
Kib nakonec ustoupil návrhu seržanta Keetera a tým měl jet po té přímější cestě, nicméně rozhodl o rozdělení týmu a hlavně vyčlenil jednotlivé řidiče speederových motorek.
Na první usedl Blb, ke kterému se po chvilce přidal Veem, druhou motorkou osedlal Hunter a na záda se mu přilípl Kib, zatímco seržant Keeter naznačoval Destrovi, kam bude lepší upevnit výbušniny, aby náhodou nezískali tryskový pohon. Thane si vybral čtvrtý stroj a jako spolujezdec mu nakonec vyšel Bunny, nejspíš i proto, aby raketometčík a specialista na výbušniny nejeli se scouty. Poslední motorku pak řídil Gundam, k němuž se posadil Pyro.
Jenom opýkej králíky v lese a ne moje záda, jasné?
zahudroval Gundam, jakmile měl v zádech týpka s raketometem a nastartoval stroj.
Scouti vpředu, držte si od sebe bezpečný rozestup a snažte se nám příliš nevzdálit, zbytek v lajně, mezery tak na motorku a půl,
nahlásil Keeter formaci, aby pak všechny stroje mohly vyrazit vpřed.

Oba průzkumníci si cestu pamatovali prakticky poté, co poprvé shlédli mapu a hnali se vpřed slušnou rychlostí. S potěšením mohli seznat, že jim zbytek týmu stačil. Netrvalo to dlouho a brzy trasou podél řeky narazili na střední peřeje. Oba věděli, že i s pasažéry to zvládnou přeletět v pohodě, ale méně zkušení řidiči by s tím mohli mít problém. Při jednom z břehů by se však při pomalejší rychlosti mělo dát projet v pohodě.
-------------------------
Takže, další kolo uzavírám 24.9.. Jako obvykle možnost meziodpovědí, ale tentokrát spíše situujte na své spolujezdce/řidiče, i když vysílačky budou fungovat i dále, nicméně kvůli utajení máte snížený dosah. Pokud by někdo chtěl odpovědi od NPC, tak mi dejte vědět, oni umí taky mluvit :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6574
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 18.9.2017 10:49:32

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Vybral jsem si stroj a překontroloval vybavení a uložení. Všechno drželo pevně jak Hutt na zemi.
Chvilku trvalo, než se utvořily dvojice. Jako v mateřský. Né, že bych do nějaký chodil. Nakonec na mě vyšel Bunny, což nebylo vůbec špatný. S Tokem byla docela sranda a mohl jsem jedině doufat, že mu nepřeskočí a nebude nás chtít tou svojí rourou trochu popohnat.

Scouti vyrazili a my pomalejší hezky v řadě za nimi. Rozhodl jsem se utvořit zadní voj. Kdyby se před námi něco semlelo, budeme takhle moct efektivněji pomoct týmu. Pokud nám někdo padne do zad, tak jsme pořád měli E-11. Ze začátku jsem trochu zápasil s ovládáním, ale rychle mi to přešlo do krve. Nakonec to nebylo tak hrozný. Ani Bunnyho se mi zatím nepodařilo vyklopit.

"Bunny mrkni občas dozadu, jestli se na nás někdo nepověsil. Ale nejdřív nás varuj, né že začneš rovnou střílet." vzápětí mi došlo, že to asi bylo zbytečné zmiňovat, ale u Bacary člověk nikdy nevěděl. Byli jsme pěkně pošahaná sebranka.
"Jede se ti pohodlně? Nechceš drink? Polštář pod prdel? Zazpívat písničku?" zeptal jsem se na jedné delší rovince, kdy jsem se nemusel tolik soustředit na řízení.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Marinho » 19.9.2017 08:51:41

Veraten, Základna protiletecké obrany (Kib)

Poměrně svižně se celá sestava dala dohromady a začali jsme nasedat na bike-y. Rychle jsem do sebe hodil malou dávku povzbuzováku na bázi Carsunumu. Měl by mě udržet v bdělosti a ostražitosti, jen bych si měl dávat pozor, až přestane působit, abych doplnil dávku. Na střízivění si budu muset najít čas po akci.

Nech si za Blbem rozestup, kdyby se něco posralo, tak ať stihneme najít jinou trasu. Však to znáš líp jak já.
Prohodil jsem pár slov s Hunterem. Nemám moc dobrý pocit z toho, že se poženeme nepřehledným terénem a řídit budou
prakticky nezkušení vojáci.
Nakonec cesta ubíhala bez komplikací, dokud jsme nedorazili k peřejím.
Jestli tam někoho budeme lovit, ztratíme čas, který jízdou přes peřeje získáme. A to nemluvím o riziku ztráty vybavení či zničení některého ze strojů. Už teď jedeme na hranici nosnosti bike-ů a nikdo nebude moct nabrat třetího pasažéra.

Rozhodnutí je na vás Blbe a Huntere.
Jestli se ale neshodnou na cestě přes peřeje, pojedeme na jistotu okolo.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 429
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 24.9.2017 13:51:58

Veraten, Základna protiletecké obrany (Pyro)

Králíky jo? Chudák Bunny. A pak chudáci mi, až na nás namíří ten svůj raketomet.
Uchechtnul jsem se.
Nezapomínej že jsem u "firmy" přeci jen o něco dýl jak ty. Takže jsi proti mě v podstatě ještě zajíček.
Zasmál jsem se, nicméně mu ale slíbil, že ho neusmažím.
Během cesty jsem však neměl nic lepšího na práci než, abych se těšil, jaký to požár zase způsobím. to mi ale nebránilo v tom, abych sledoval naše okolí, pro případ že by místní králíci byli vyzbrojeni E-11.

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)
Nakonec jsem jako spolucestujícího vyfasoval Veema. toho jsem zatím prakticky téměř vůbec neznal. Takže si s nim asi moc nepokecam, ale během řízení stejně nebude vhodné abych dělil pozornost mezi cestu a rozhovor, tak to ani moc nevadilo. Plusem bylo, že s sebou nepotáhnu spoustu výbušnin a dalšího svinstva jako v případě Destra, Pyra nebo Bunnyho.
Cesta probíhala z počátku slušným tempem. Ne že bych to nezvládl rychleji, ale radši jsem volil relativně slušnou rychlost, před tím aby mě pak serža furt peskoval, že jim ujíždim.
U peřejí mi však okamžitě došlo, že dál to tak snadno nepude. Kib nechal volbu cesty na nás a Hunter, jako vždy, mlčel.
Volba cesty tedy byla na mne. Ač bych raději jel stále stejně bylo mi jasné že ostatní by s tím bojovali tak že by sme se táhli jako měsíc stará mršina.
Najel jsem tedy na břeh a příslušnou rychlostí pokračoval v cestě. Nechávaje ostatní, aby se za mne seřadili.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2646
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Mandalorian » 24.9.2017 15:27:09

Veraten, Základna protiletecké obrany ("Bunny")

Rozumím
řeknu Thaneovi a občas se podívám zda v okolí nevidím jiné než naše stroje.
Střílet? Jak? Sečko je slabý a s raketometetem v takové poloze jaké jsem moc paseky nenadělám....
postesknu a jak tak ubíhá čas přijde mi na mysl, že bunnyhoping na speederu by mohl fungovat lépe než když stojím na vlastních nohách.
Hmmmmm
Ze předu se ozve Thane a ptá se jak se mi jede a nabízí zpestření cesty.
Jo, jede se mi fajn...
a přemýšlím zda jsme spolu jeli někdy dříve
Ty umíš zpívat? Tak spusť, jen ne nějakou pochodovu...
řeknu mu co jsem si z jeho nabídky vybral.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
 
Příspěvky: 654
Registrován: 20.4.2009 20:29:23

Re: StorMPM

Příspěvekod Dash Spience » 25.9.2017 05:53:57

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Destro)

Felčary jako takové prostě nesnáším. Vlastně, když se jim dostanu do rukou tak je jasný, že se něco ošklivě podělalo. Nyní jsem, ale byl velmi rád, že jsem se jim do těch pracek dostal. Pak jsem se svým batůžkem zamířil k motorce, kde mi serža pomáhal vše upevnit.

Víte co seržo, ono to nebouchá samo od sebe, ale pokud s tím někam bouchnete Vy, tak se podíváme nahoru na mateřskou loď a bez raketoplánu.

Pokrčím rameny s úsměvem pod helmou. Cestu si užívám a nějak moc neřeším, kterou z cest se vydáme. Já nejsem řidič a tohle jde zcela mimo mě. Samozřejmě jsem radši, když jedeme jistější cestou, už vzhledem k těm hračkám na kterých sedím.

Bude štěstí, když tady někoho neztratíme.

Zabrblám si pro sebe, ale serža to asi slyšel.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 999
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 01.10.2017 23:17:05

Veraten, Cesta lesem: (Celý tým)
Celá skupina postupovala bez výrazných problémů a Blb, který jel úplně v čele se v případě peřejí rozhodl pro jistější variantu. Výsledek byl dle očekávání, všichni projeli v pořádku a celá kolona mohla v klidu pokračovat dále ke svému cíli. Hlavní navíc bylo, že nic nejevilo známky, že by byli prozrazeni a pořád tak mohli mít výhodu překvapení.

Až příliš pozdě si Gundam uvědomil souvislost, kterou ho Pyro "popálil", ale to už byli na cestě.
Máš recht, nasranej králík s raketometem není nic, co bych chtěl potkat,
dodal nakonec a Pyro by přísahal, že uslyšel i pochechtnutí.
Tak aspoň hlídej, ať na nás nezaútočí veverka, nebo něco jiného malého chlupatého, co se houpe ve stromech,
dodal ještě nakonec, když zpomaloval před peřejemi a najížděl ke břehu, jak je naváděl Blb v čele.

Keeter se na Destrovu poznámku jen podíval nahoru a vyměřoval, jak daleko to asi bude k lodi, aby zkonstatoval, že by to nevyšlo a tím pádem jede dneska Destro asi na lehko.
Blb to bere na jistotu, takže pokud si někdo nebude chtít zaplavat, tak projedeme všichni,
dodal serža na poznámku svého spolujezdce, zatímco se sami vyhýbali silnější části peřejí.

Kdybys chtěl nějakou svačinku, tak trochu přibrzdi nad hladinou až uvidíš nějaké ryby a já jim nasypu dávku. S trochou štěstí budou i správně naporcované,
promluvil na Blba Veem poté, co se vrátili zase nad koryto řeky a mohli opět jet vyšší rychlostí.

Celý konvoj i nadále postupoval vpřed a všichni tušili, že se blíží další bod jejich výpravy, kdy budou muset sesednout z motorek a vyškrábat se nahoru po menších skalách. Vše však nasvědčovalo, že až tam budou moc dorazit v pořádku a dle předběžných snímků z briefingu bude po levé straně prostor pro zaparkování motorek.
-----------------
Takže, s týdenním zpožděním (po tom, co jsem zapomněl), je tu odpověď. Další kolo uzavírám až 22.10., protože budu mít v nadcházejícím období docela nabitý program. Využijte, nebo aspoň zkuste, tohoto kola tedy pro možnou diskuzi mezi jednotlivými členy týmu. Potom už bude dále následovat jen akce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6574
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 10.10.2017 17:01:51

Veraten, cesta lesem: (Thane)

"Nechceš pochodovou? Tak to nemůžu sloužit. Kdybych spustil jinou, zbytek by nás sestřelil." toliko k hudební vložce. Bunny mohl být nakonec rád, že jsem mu nezazpíval, protože by mu s nějvětší pravděpodobností vytekl mozek ušima.

Blb zvolil cestu po břehu, za což jsem mu byl vděčný. Cesta nebyla nejhorší, stejně jako mé řidičské schopnosti, ale jízdu přes řeku bych asi nedal. A určitě jsem nebyl sám, komu se trochu ulevilo, že se nebudeme koupat.
Co jsem si vybavil mapu, byli jsme blízko místu, kde nás čeka výškový rozdíl. Ten budeme muset zdolat, což nebude nic povzbudivého pro naší výdrž. Bohužel času nebylo mnoho, takže odpočinek, nebo šlofík nepřipadal v úvahu.

Hmm, šlofík...To je sakra dlouhá doba od posledního pořádnýho spánku.
Trochu jsem se zasnil nad posledním pořádným spánkem. Na destroyeru se spalo špatně. Mužstvo bylo nahňácáno na ubikacích a většina se kterou jsem sdílel pokoj by mohla chrápat závodně. Co bych dal za prázdnou místnost a pohodlnou postel.
Ale to už jsme se blížili k improvizovanému parkovišti.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Mandalorian » 10.10.2017 19:35:47

Veraten, cesta lesem: ("Bunny")

Škoda
řeknu když žádná hudební vložka nebude. Na speederu se vezu docela pohodlně, po očku sleduji okolí, zda neuvidím nic co by si zasloužilo raketou mezi oči nebo raketometem po hlavě a nechávám se vezt. Začínám se však nudit.
Už tam budem?
zeptám se Thanea.
Už tam budem?
opakuji dotaz po chvíli.
S tou nudou to asi nebude tak horké.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
 
Příspěvky: 654
Registrován: 20.4.2009 20:29:23

Re: StorMPM

Příspěvekod Marinho » 17.10.2017 13:11:09

Veraten, Cesta lesem: (Kib)

Až na několik krátkých rozhovorů, vtipů a pokusů o kulturní vložku jsme se bez újmy dostali k první zastávce.

"Průzkumníci půjdou jako první, v náročných částech výstupu se pokuste nějak zpřístupnit trasu. Thane si najde nějaké pozice, ze kterých bude mít přehled po okolí a bude nás moci krýt či alespoň včas varovat před nebezpečím. Seržant Skeeter zajistí zamaskování bikeů spolu s Uzielem. Ostatní pomohou Destrovi, Bunnymu a Pyrovi a další těžký náklad dostat po těch skalách nahoru. Já s Calhounem půjdeme za průzkumníky a v náročných částech budeme asistovat."

Ve finální etapě cesty jsem více koukal po okolí než do datapadu s naší polohou. U toho jsem na půl ucha poslouchal rozhovory mezi posádkami a jejich řidiči. Je dobře, že i po tom masakru v bunkru si udrželi bojovou náladu. Obsazení bunkru mělo být jednoduchá práce, ale posralo se to. Tentokrát se musíme rvát lépe.

"Zachovejte vysílací klid."
Rád si užiji těch pár momentů navíc, kdy o nás nebudou vědět. Po sesednutí s bikeu se mi rychle vrátila krev do nohou. Během několika málo okamžiků jsme se shromáždili a mohl jsem postupně rozdávat rozkazy. Chlapi jsou vycvičeni dobře a nevnímám, že by vznikal nějaký zmatek. Po pár minutách jsme již připraveni vyrazit na výstup po skalách.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 429
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 17.10.2017 15:49:13

Veraten, Cesta lesem (Blb)

Na Veemovu nabídku jsem jen mrkl na potok.
Hele, to bych neriskoval. Ještě se přidá Bunny s raketometem a Desto se svejma hračkama a bude o nás vědět půlka kontinentu.
Krotil jsem rybářské nadšení svého spolujezdce. Přeci jen, za tu srandu to nestálo.
Nakonec jsme dorazili k místu kde jsme museli sesednout a jít dál po svejch. Což mi zas až tak nevadilo, páč me z toho sezení už poněkud brněl zadek.
Oni se taky nepo.... Jim tady nebudu hledat žádnou dálnici, chtěj mít hodně hraček ať je maj, ale proč bych to pak měl odnést já.
Zabručím odpověď, že jsem rozuměl a vydám se vpřed hledat další cestu.

Veraten, Cesta lesem (Pyro)

Gundam, měl evidentně dobrou náladu, nebyl důvod proč jí kazit.
OK. Já pohlídám veverky a další malou chlupatou verbež a velkechj holejch a opeřenejch nepřátel si všímat nebudu, jak je ctěná libost.
Odpovím a hlídám pro jistotu vše.
To, že by mi měli ostatní pomáhat s náplněmi do plamenometu ignoruji a vše si beru na sebe já. Neberu téměř nikdy tolik, abych to sám neunesl a stejně pak nemůžu běhat za ostatními aby vrátili nádrž s hořlavinou, protože mě došla a jim je stejně k prdu.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2646
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Dash Spience » 22.10.2017 19:55:58

Veraten, Cesta lesem: (Destro)

Seržo neříkejte dvakrát! Blb se mu neříká pro nic a za nic. Plavání má spousta lidí jako koníček, takže bych to nepřivolával.

Zakřením se a spokojeně konstatuju, co by serža fakt neměl říkat ani z legrace. K mému velkému překvapení se opravdu nikdo nejde vykoupat a my se dostaneme až na místo, kde parkujeme motorky. No rozhodně už tady překračujeme běžný plán o více jak sto procent. Nakonec mi někdo má brát moje hračky.

Pane myslí, že to co jsem si vzal zvládnu nést. Mapu jsem viděl, takže jsem nic více nebral a myslím, že moje petardy nechcete svěřit do nesprávných rukou. Děkuji pane!

Debatu o tom, jestli jsou moje ruce pravé nebo ne rozviřovat nebudu. Jenom na sebe naházím svoje věci a připravím se k výstupu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 999
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

PředchozíDalší

Zpět na MPM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron