StorMPM

Zde se odehrávají společné hry více hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 05.12.2017 00:30:19

Veraten, Vchod do základny: (Celý tým)
Tým se dostal ke dveřím bez jakéhokoliv dalšího kontaktu s nepřítelem a ani se nezdálo, že by jim zatím někdo běžel v ústrety. Už zběžný pohled však prozrazoval, že základna nebude až tak malá.
Jdeme při stěnách, nechceme tu nic zachovat, tak pálíme dle libosti to až na jednu výjimku - abychom se neodpálili se základnou. Dva střelci vpředu, Pyro, Destro, Veem a Gundam se rozdíl na dvojice a každá bude čistit jednu stranu, ideálně jednu Destro, druhou Pyro. Thane, Kyb kryjí zadky, zbytek tlačíme vpřed, zastavujeme jen na vyčištění místnosti,
ujal se bez váhání slova Keeter a začal organizovat tým, ještě před vstupem, kde po organizaci byl připraven pokynout Destrovi, aby zahájil postup právě oslepovacím granátem. Na posloupnost velení v tu chvíli moc nehleděl, i proto, že druhý seržant k tomu zatím přistupoval volněji.

Tým byl připraven během chvilky a tak se Destro dočkal svého prvního granátu z druhé várky. Hned po něm vstoupili všichni do chodby a skoro během postupovali chodbou, která se mírně svažovala. Až po patnácti metrech dorazili na T-čkovou křižovatku. Seržant Keeter vedl skupinu nalevo a v rukou se mu objevilo zrcátko přes které nakoukl za roh, aby se hned stáhnul, něco podobného mohli provést na druhé straně, aby je to přinutilo k témuž.
Obranné postavení, štít a tři střelci,
informoval o pravé straně Gundam, který místo zrcátka použil čepel jednoho ze svých nožů.
U mě čtyři střelci, bez štítů, ale kryjí se hranou dveří. Kolik máme ještě raket?
otočil se Keeter na Bunnyho, aby se mu dostalo odpovědi, že dost na to, aby jednu mohl postrádat, nicméně vyčkal na to, jestli se nerozhodne iniciativy ujmout druhý seržant, protože nyní museli překonávat další obrannou pozici.
-----------------
Takže, další kolo uzavírám 17.12. a opět je tu možnost mezikola, přesněji vzájemné komunikace pro plánování. Taky omlouvám Mandu, který bude nějakou dobu mimo, takže jeho charakter budu částečně směřovat já.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6453
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Marinho » 11.12.2017 12:07:12

Veraten, Vchod do základny: (Kib)

Když jsme se dostali bez dalšího odporu ke vchodu, převzal bezdůvodně velení Keeter. V první moment jsem chtěl odporovat, ale nutnost co nejrychlejšího postupu nedovolovala debatu o hierarchii v armádě Impéria. Pokud to oba přežijeme, věnuji mu zvláštní odstavec ve svém hlášení. Každopádně důvěřuji ostatním členům jednotky, že na změnu ve vedení zareagují co nejpružněji. Pro ně se vlastně nic nezměnilo, jen Keeter nahlas řekl to, co by jinak jednotka udělala naprosto automaticky. Keeter mi dal na zodpovědnost krýt týl spolu s Thanem. Vyměnil jsem si s ním všeříkající pohled skrz helmu. To je odměna za nekonečné hodiny tréninků a stovky dní přežívání ve stísněných prostorách kasáren ať na povrchu planety nebo jinde. Každý člen se naučí poznat, co ten druhý má v úmyslu ještě dříve, než to udělá. Trochu jiné přechycení zbraně do druhé ruky předznamenává hození granátu, výměnu zásobníku, signál ostatním pomocí gesta ... drobné odlišnosti, které zasvěceným dává několik okamžiků k dobru na případnou reakci. Tím, že velení přebírá někdo cizí se tým ochuzuje o tyto cenné okamžiky.

Mezitím jsme dorazili ke křižovatce. Ve vysílačce se ozvalo hlášení o hlídkách na obou stranách a Bunny začal ládovat další střelu do raketometu. Keeter na chvilku počkal, zda k tomu nebudu mít připomínky.

Co k tomu můžu říct, když za sebe, natož za roh nevidím?
Nebudu se hnát dopředu a koukat přes zrcátko jen proto, abych si pohonil ego.

"Na tvůj rozkaz Keetere."
Odpovím na nevyřčenou otázku a dál se věnuji krytí týlu. Očekávám každým okamžikem explozi, signalizující povel k pohybu a v hlavě si opakuji, kde je má pozice jako týlového střelce při následujícím útoku.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 412
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Předchozí

Zpět na MPM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník