StorMPM

Zde se odehrávají společné hry více hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: StorMPM

Příspěvekod Phate » 06.6.2018 15:07:48

Veraten, Základna s generátorem štítu (Thane)

Akce to byla vskutku rychlá a více než dobře provedená. Tak dobře, že se na mě vůbec nedostalo. I to už patřilo k údělu odstřelovače. Kryl jsem jednotku z výtahu, ale mého zásahu naštěstí nebylo potřeba. Když bylo po všem, vyšel jsem za ostatními, zkontrolovat jestli opravdu všechny vyřadili.

Postupoval jsem na konci hvozdu, připraven zastřelit každého, kdo by chtěl narušit naše neškodné prohledávání místností.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 06.6.2018 20:28:26

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
Chvilku klidu po dalším střetu využil Pyro k přepnutí na druhý zásobník svého paliva, poté co se pokusil vytvořit několik ohnivých fresek na stropě chodby. Žel nikdo neocenil jeho cit pro umění a tak nakonec jen s ostatními pokračoval dál vpřed ke dveřím na konci chodby.

Ke spokojenosti Kiba na ně nakonec nemuseli použít žádnou výbušninu a ani střílet za nimi - rychlý průzkum jim ukázal, že se jednalo o nouzový průlez vedoucí mezi tímto patrem a pěti dalšími pod nimi. V porovnání s počtem pater ve výtahu to znamenalo, že se tudy mohli dostat až dolů a první obhlídka nenasvědčovala, že by přímo v šachtě někdo byl. V jednu chvíli však mohl sestupovat vždy jenom jeden z nich a u dolních dveří mohli vedle sebe stát maximálně dva muži. A i tak by byli docela natěsnání - rameno na rameni.
Nedalo se navíc pochybovat, že pokud ve spodním patře generátor opravdu bude, tak budou pokryté všechny vchody a východy, které se tam nacházejí.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Skupina postupovala ve formaci kupředu a vždy rychle kontrolovala obsah skladů.
Blb se v nich pokoušel najít přímo kanón do stíhače, ale jednalo se především o menší náhradní díly a elektroniku s tím, že množství nebylo nijak závratné.

Po chvilce postupu se po levé straně nacházely větší dveře a končila v nich magnetická kolejnice na nákladní vozík o šířce minimálně dvou metrů. Ta pak pokračovala dál chodbou. Sketer postavil Thane, aby kryl chodbu a zbytek zaujal pozice u dveří, když je otevřeli.
Nikdo nepotřeboval ani jednou vystřelit, ale odhalil se před nimi sklad větších dílů, kde mohli vidět i věci jako náhradní křídla, motory a také jeden zaparkovaný magnetický vozík, kam by se všichni více než v pohodě dovedli naskládat.

Po chvilce rozhlížení by pak blb mohl spatřit i dva náhradní laserové kanóny, které vypadaly, že by mohly pasovat na V-19 Torrent, čemuž by odpovídaly i některé další náhradní díly. Vše navíc nasvědčovalo, že na TIE tu toho moc nebylo.
Mám dojem, že tahle cesta povede do hangáru,
utrousí Keeter a kopne do jednoho z křídel opřených o stěnu. Nijak se nesnažil dát najevo svou frustraci, že jeho tým dle všeho generátor nenajde.
-----------------------
Další kolo uzavírám 17.6., platí klasická možnost odpovědí v rámci diskuzí - tedy, ne že by toho někdo moc využíval. A Dash s Gnostem se pak dočkávají druhého a posledního varování. Nebude-li odpovědi, nebude již charakterů, přeci jen hodně dlouho nikdo nezařval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6546
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 17.6.2018 18:06:12

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

Schodiště dolů vypadalo čistě, zda i bylo to se nedalo říci. Co se již dalo říci bylo to, že hořlavina dolů klidně steče a nepřátelé se by se nebyli schopni nikam schovat.
Problém byl, že jsme nevěděli kde přesně generátor je, i když se dalo tušit že bude až dole. což způsobovalo jiný problém a to ten, že když sejdeme až dolů tak ze čtyř pater nad námi se můžou krásně rojit nepřátelé a vpadnout nám do zad. Pak tady byla ještě možnost brát jedno patro po druhym, ale to byla otrava, ztráta času a neměl jsem dost hořlavin na všechna patra.
Tak co seržo? Jedno patro po druhym, nebo to přeskočíme a dáme si rovnou dezert?
Otážu se velitele jaký má v plánu postup.

Veraten, Základna s generátorem štítu (ne-Pyro)

V-19? Ony jsou fakt ještě ve službě? Neuvěřitelný.
Prokážu svou neznalost výzbroje imperiálního letectva.
Třeba je to jen důmyslný maskování.
Popíchnu Keetera.
Postoupím dál až k dveřím. Nemá sebemenší cenu ho nechat nedobitý. Poplach zde již byl vyhlášen, Posily by mohli být na cestě a hangár by byl slušný vstupní bod pro jejich posily.
Připravím se na proniknutí do další místnosti.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 19.6.2018 20:47:37

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
Celý tým byl až překvapivě zticha, snad až s výjimkou Pyra, který si vyžádal instrukce ohledně dalšího postupu.
Rovnou dolů, nemá cenu se déle zdržovat. Destro a Hunter provedou vstup, granát a pak rychlý vstup dovnitř a my budeme následovat. Já jdu za nimi, za mnou Pyro a Gundam. Tenhle vstup bez ohně Pyro, abys nás tam neusmažil,
rozhodl nakonec a tým se začal chystat na pozice.

Příprava proběhla rychle, Destro s Hunterem byli na pozici a zbytek čekal nad nimi na žebříku, až bude moci taky sestoupit do akce. Oba na sebe pokynuli, Hunter otevřel dveře, Destro hodil granát a po vteřině vyrazili společně vpřed. Než Kib seskočil dolů a mohl se připojit k bitevní vřavě, tak kromě výbuchu slyšel nepřeslechnutelnou kadenci těžkého stacionárního blasteru. Rychlým obhlédnutím pak viděl těžce zraněného Huntera na pravé straně chodby, zatímco Destro na levé odjišťoval další granát, než se kanón natočil přímo na něj. Granát nakonec hodil na půl a bouchl kousek od Huntera. I přestože se jednalo o EMP, který by běžně nebyl smrtelný pro humanoida ve zdravém stavu, pro Huntera znamenal konečnou. V tu dobu už Kib pálil po nepřátelích, které nenapadlo, že vyleze ještě někdo další a k první střele se dostal i Pyro.
Destrův poslední hod však jeho týmu pomohl, protože granát kromě Huntera díky rádiu exploze zasáhl i obranou pozici a především vyřadil těžký blaster. Zmatení obránci zareagovali až příliš pozdě, když je k zemi poslaly výstřely od Huntera, Pyra a také již Gundama, který zaklekl ve výstupu a střílel na přesnost.

Palba utichla a na straně obránců bylo devět mrtvých, ale útok si vybral i krutou daň v klonových řadách, když na zemi zůstali Destro ošklivě rozcupovaný od střelby těžkého blasteru a Hunter, který dostal hodně zásahu, ale dorazil ho blízký emp výboj přes narušené brnění a otřesený mechanismus.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Vojín Gord si nemohl odpustit popíchnutí svého seržanta, ale ten to přešel bez povšimnutí, zatímco Veem si se zájmem prohlížel magnetický vozík, který zde byl zaparkovaný.
Seržo, musíme zbytek kráčet pěšky? Proč se nesvézt?
pronesl ledabyle se zájmem si trochu zlehčit misi, která doposud znamenala cestování, útoky, pochody a prostě spousta dřiny, která v kasárnách až tak výrazná nebyla, nebo na nějakých hlídkách na okrajových planetách.
Keeter se k němu natočil a chystal se udělat ne až tak přívětivé gesto, když se zadíval směrem k vozíku, než k němu vyrazil a ověřil si, že je plně funkční.
Ale proč ne Veeme, trošku to rozjedeme. Thane, Veem pohlídají chodbu, Bunny a Blb mi pomůžou. Naložíme to věcmi, aby se tam mohli schovat dva z nás a zepředu to nic neprostřelilo. Takže tam bude nějaký pancíř - vozík rozfofrujeme a necháme projet. Dva vybraní tam budou spát a začnou útočit až potom, co zbytek zaútočí zepředu. Dostaneme je do kleští a bum. Každopádně to bude jízda, dobrovolníci?
nadhodil nakonec Keeter a představil plán, který se mu na základě podnětu od jeho kolegy zrodil v hlavě. Zároveň nabídl možnost na jízdu na horské dráze dvěma kolegům, stejně jako prostor pro možná další vylepšení.
-------------------------
Další kolo uzavírám 1.7. a klasicky je možnost pro meziodpovědi, i když vás již tolik nezbývá. Ze hry jsou totiž Destro a Hunter, kteří se z důsledku neaktivity setkali s poněkud drsnějším koncem, než by asi doufali. Trošku by si měl začít dávat pozor i Marinho.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6546
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Marinho » 21.6.2018 09:54:28

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib)

Vůbec se mi nelíbila nejspíš jediná schůdná cesta. Bohužel nás tlačí čas. Jak armády, odlákávající pozornost a velkou část obránců, tak toho zbytku obránců, kteří určitě o nás už ví a připravují obranné linie. Budeme muset přidat na tempu i za cenu vyššího rizika ztráty některého z mužů.

Dole se mezitím připravil Destro s Hunterem, já na žebříku nad nimi a nademnou zbytek týmu. Na signál otevřeli dveře, vhodili granát a vlítli dovnitř, já krátce za nimi seskočil dolů. Specifický zvuk otáčející se hlavně automatického blasteru následovaný pravidelným zvukem střelby se mi zavrtal do morku kostí. Okamžitě jsem si uvědomil, že jsme udělali chybu. Když jsem prošel dveřmi, na zemi už ležel těžce zraněný Hunter a blaster se automaticky začal otáčet po Destrovi. Několika kroky jsem přešel na druhou stranu než Destro a začal pálit po blasteru v naději, že změním jeho zaměření na mě a získám pro Destra několik okamžiků navíc. Blaster si ovšem již zvolil a drtivou palbou propaloval díry do brnění Destra. Hozený granát nedoletěl tak daleko, jak Destro plánoval, ale stačilo to na vyřazení blasteru. Zbytek týmu mezitím zaujal palebné pozice a během několika vteřin zlikvidoval odpor zbývajících obránců. Až nyní jsem mohl zkontrolovat stav situace. Destro byl mrtvý, k tomu nemusel být člověk doktor. Naštěstí neexplodovaly nálože, které měl Destro u sebe. Odepnul jsem je a v týmu jsme si je rozdělili mezi sebe. Bohužel jsme ztratili i Huntera. Tak velké ztráty jsem nečekal a trvalo mi několik vteřin, než jsem opět mohl začít trochu fungovat. Odpojil jsem baterii blasteru, pro případ, že by se nějakým způsobem restartoval a aktivoval. Brát ho s sebou nemá význam, po takových ztrátách nemáme lidi na to, abychom se s ním tahali, ani čas jej v případné další bitvě rozložit.

Zajistit oblast a pokračujeme dál.
Vydám rozkaz a hledám cestu, kudy bychom se měli vydat dál a zkontroluji stav munice. Na oplakávání padlých bude čas později. Rozhodně ne dřív, než to budu muset vysvětlit nadřízeným. Teď budeme muset pokračovat mnohem opatrněji a tedy i pomaleji. Riskantní postup se nám nevyplatil jak na stavu mužstva, tak časově. Co jsme získali rychlou akcí, ztratíme nyní pomalejším postupem.

Kde je do prdele ten generátor?
Hledám jakoukoliv známku o tom, že jsme se za celou dobu alespoň o kousek přiblížili či jdeme správným směrem.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 425
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Předchozí

Zpět na MPM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron