StorMPM

Zde se odehrávají společné hry více hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 22.8.2018 23:17:52

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
Kib dobře věděl, že válet se na jednom místě není nic dobrého a velmi rychle se tak překulil ke stěně. Plán s postupem dopředu si pak rozmyslel poté, co spatřil ohnivé inferno, které sypal Pyro na zbývající obránce. Ti se snažili uhýbat a střílet jeho směrem, ale Pyro prokazoval nebývalou zručnost.
A pak tu byl ještě Gundam, který si počkal na správnou chvilku a pak přesnou dávkou skolil jednoho z ustupujících soupeřů. A to bylo dost, aby to rozhodilo dalšího, který si hůře pohlídal únik před plameny a stal se další Pyrovou obětí. Poslední měl trochu popálenou ruku, když se dostal do mušky Kibovi. Se správnou muškou pak má dostatečnou palebnou sílu i blasterová pistole. Poslední z obránců se skácel k zemi a útočný tým měl cestu volnou - k zamčeným dveřím ze silných kovů, které byly určitě navrženy na to, aby vydržely případný výbuch zevnitř. Jenomže to znamenalo, že dovedly odolat i explozím zvenku.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
Možná mělo být velení krátké a bylo jen o jednom rozkazu, ale vojín Gord se nehodlal ukvapit. A tak když dal konečně povel k palbě, současně se ozval výstřel ze snipery a raketometu.
Obránci přímo pod muškou neměli vůbec šanci zareagovat a Gord mohl konečně vidět i přesná čísla. Původně tak bylo obránců dvanáct, nicméně raketomet a první výstřel Thanea zredukovali číslo o dobré čtyři, jeden ležel od zásahu vozíkem a zbytek se nyní otáčel jejich směrem. Než se stihli dostat do zákrytu, Thane sundal dalšího a první dávku vypálil i Blb, který si také připsal zásah.
Trojice útočníků se pak posunula tak, aby měla alespoň nějaké krytí, před zbývající pěticí obránců. Následovalo několik výměn bez valného užitku, když se směrem od trosek ozvala soustředěná palba dvou útočných pušek. Gord ani Thane nezaváhali a přesně zrušili další dva z obránců, kteří neopatrně vykoukli. Zbylou trojici rozcupovala palba Keetera s Veemem, kteří měli volný výhled na obránce a nedali jim žádnou šanci.
-------------------------
Další kolo uzavírám 2.9. a odhaduji to tak na jedno, maximálně dvě kola. Tým u generátoru má před sebou ještě jednu hádanku, zatímco druhý tým si může vychutnat sladký triumf.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6579
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: StorMPM

Příspěvekod Xavier » 01.9.2018 12:20:10

Veraten, Základna s generátorem štítu (Pyro)

A na jednou bylo po všem.
Uííííííí.
Hvízdl jsem si v duchu. Poslední dveře byly před námi již nehlídané, ale za to zavřené.
Přistoupil jsem tedy k nim a udělal to nejzákladnější, než se jima začnem prokousávat. Zkusil jsem se je normálně otevřít, pro případ, že by byly otevřené.
V případě že by byly zamčené tak zde byla stále ještě možnost že uvnitř jsou nějací technici, co se o generátor starají a udržují ho. Ty by jsme mohli ošálit.
Je to dobrý. Už můžete otevřít. Podařilo se nám je dostat.
Při troše štěstí na to potenciální technici skočí a otevřou nám, což by mi dalo další cíle pro grilování.
Kdyby nevyšlo ani to, nezbylo by nám nic jiného než prošacovat mrtvoly zda u sebe nemají klíče či něco podobného u sebe.
No, sou dostatečně opálený na to, aby sme z nich už nic nemuseli nezískat.
Začnu se mírně obávat že skončíme těsně před koncem na nějakejch blbejch dveřích.

(Blb)

Ty bláho. Oni přežili!
Překvapí mne, když serža s Veemem vyskočili a začali pálit.
Netrvalo dlouho a palba ze dvou směrů dokázala, že je velmi účinná, obzvlášť když je, jako nyní, posílena okamžikem překvapení.
To by sme měli.
Okomentuji situaci a projdu padlé nepřátele, zda to některý jen nehraje a není třeba ho dořešit. Pak už zbývalo zajistit zbytek hangáru a čekat jestli se druhá parta ozve a dá vědět jak jsou na tom.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2646
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: StorMPM

Příspěvekod Marinho » 03.9.2018 09:03:24

Veraten, Základna s generátorem štítu (Kib)

Zatímco Pyro šel zkusit přemluvit posádku za dveřmi, aby nám otevřeli, Gundam mi pomohl na nohy. Porozhlédl jsem se po spoušti, kterou jsme tady vytvořili. Pokusím se mezi padlými najít nějakého důstojníka či kohokoliv, kdo by mohl mít přístup k zavřeným dveřím. Pokud nám nikdo neotevře, budeme muset využít výbušnin. Přibližný odhad bychom měli mít, raději použijeme více. Plazit se přes pokroucené dveře napůl držící v rámu by z nás dělalo krásný cvičný terč. Na druhou stranu budeme potřebovat nějakou rezervu na zničení generátoru, jinak bychom museli nějak experimentovat.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 429
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: StorMPM

Příspěvekod Jordi Linx » 08.10.2018 22:43:38

Veraten, Základna s generátorem štítu: (Kib, Pyro, Destro, Hunter, Gundam)
Zbylá trojice stormíků se musela vypořádat s jednou z posledních překážek ve splnění jejich mise. A zatímco se Kib dával dohromady, zkusil to Pyro s jednoduchým a kreativním přístupem. K jeho smůle však dveře zůstaly zavřené a nic nenasvědčovalo tomu, že by vevnitř někdo byl. Nebo alespoň ignorovali všechny výzvy a plamenné výrazy, které mohl Pyro použít v rámci svého přesvědčování.
Na řadu tak musel přijít Kib s výbušninami - nicméně celkový výsledek ho až tak nepotěšil - aby se stoprocentní jistotou otevřel dveře, tak musel použít víc než by se mu líbilo. Kdyby byl Destro naživu, nejspíš by přišel s mnohem efektivnějším řešením, ale současná situace a dostupné znalosti si nemohli žádat jinak.

Dveře vylétly s výbuchem dovnitř a odhalily hledanou místnost - ta svou velikostí nakonec předčila všechna očekávání a bylo jasné, že zbylé výbušniny nebudou stačit. Více jak deset metrů vysoká místnost, totiž obsahovala ne jeden, ale hned dva generátory a zbytek výbušnin by mohl stěží stačit jen na jeden z nich. Navíc se nezdálo, že by na ně šel například shodit strop, protože samotná jeskyně byla vyrobena tak, aby ustála i orbitální bombardování shora, pokud by se o pozici generátoru vědělo, nehledě na několik podpůrných konstrukcí.
Vevnitř nakonec opravdu nikdo nebyl - pouze dva obslužní droidi, kteří teď dorazili ke Kibovi.
Zdá se, že nejste oprávněni pro přístup, prosím odejděte, toto je autorizovaná zóna,
promluvil droid a postavil se vzdorně před Kiba. Nicméně na první pohled bylo jasné, že nedisponuje žádnou konvenční výzbrojí.

(Keeter, Bunny, Blb, Veem, Thane)
K Blbovo překvapení a možná i k překvapení Bunnyho s Thanem se zdálo, že Keeter i Veem byli celí. Tedy v rámci možností, Veem se podivně držel za nohu a Keeter dost silně kulhal na levou nohu, nakonec si ještě dokonce dovolil Veema udeřit a výraz tupej jako rancor jste snad slyšeli i přes helmy.
Nakonec dorazili až k vám a zdálo se, že Keeter už byl relativně v pohodě.
Skvělá práce, netušili co je zasáhlo a nebýt Veemovo radosti a máchání rukama před dojezdem, tak bychom byli i bez zranění,
dodal po kontrole padlých a nyní se všichni mohli konečně rozhlédnout po hangáru. Kromě dvou rozmontovaných TIE, kdy jedna dle očouzení sloužila jako cvičný cíl, tu stálo šest V-19 Torrentů v překvapivě skvělém stavu. V podstatě by většina z týmu netipovala, že nejsou téměř zánovní.
Veem, Blb, zkontrolujte lodě, Bunny mi pomůže s ošetřením nohy, Thane prohledá zbytek a podívá se po ovládání dveří hangáru,
rozkázal ještě Keeter, než si našel bednu, na níž se posadil a začal pracovat na tom, aby povolil pancíř na své zraněné noze.
-------------------------
Poslední kolo uzavírám 21.10.. Zároveň přidávám omluvu za takové prodlení, nějak se mi sešly věci, tu to a tu tamto.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6579
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Předchozí

Zpět na MPM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron