Boj o přežití

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Boj o přežití

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Nebylo to sice nic moc, ale aspoň nějaké jídlo jsem si mohl zabalit sebou. Bylo jasné, že se odsud musíme dostat co nejdříve, takže jsem to popadl spolu se svou výzbrojí a potom jsem se vydal zpět k chlupáčovi a dívce. Cestou jsem měl neuvěřitelné štěstí.

Ale copak to je?

Zálibně se zastavil můj zrak na placatce, pomalu jsem jí vítězoslavně zvedl.

Ale, ale.. Koukejte, co jsem našel!!!

Rozradostněně jsem dohopsal se všemi svými věcmi i placatkou za mými společníky a chlubivě jsem jim placatku ukazoval. Pak byl samozřejm čas na to zkontrolovat její obsah. Otevřel jsem ji, přičichl a trochu ochutnal.. V tom se však ozval ten příšerný řev a já jsem leknutím přestal pít a zcela automaticky placatku zase zavřel. Chlupy se mi úplně naježily a nemít jich, určitě by mi naskočila husí kůže a nepříjemné mrazení v zádech. Bylo jasné, že teď je čas vypadnou a to tak, že hodně rychle.

Podíval jsem se na talze, ale ten zcela nepochopitelně gestikuloval, že se chce vydat přímo směrem k místu, odkud jsme slyšeli řev, na to jsem samozřejmě musel reagovat rozhořčeným tónem, ve kterém se skrývalo i hodně strachu.

Ty ses asi úplně zblíznil, jsi magor nebo co? Měli bychom přeci utíkat od toho a ne k tomu!!! To by potom nebyl útěk ale já nevím, něco úplně jinýho a ohavnýho a mohlo by to obsahovat boj a potom taky pravděpodobně roztrhání a sežrání zaživa!! Nebo možná za mrtva, což je přesně ten stav, kterýmu bych se rád vyhnul kamaráde! Musíme se tomu vyhnout, protože po těžce ozbrojenejch imperiálech bychom mohli bejt zákusek my tři, ty génie!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Boj o přežití

Příspěvek od Gnost Kohn »

Dathomir, Kraj lesa:

Borskovo radování z tekutiny příjemné bylinkové vůně a podobné chutě rychle přešlo ve zděšení. V tu chvíli se jeho myšlenky začaly rozcházet s těmi jeho chlupatějšího společníka. Altim se přesunul o pár kroků blíže k onomu zvuku a Tenela pokračovala s ním. Tedy spíš se za něj schovávala, což se ukázalo, jako fakt, když kousek poodstoupila, když se ukázalo, že se až zas tak moc neděje.

Chvíli pozorovala lehce panikařícího bothana , než poodstoupila ještě kousek od Altima a chytla se za hlavu se zmateným výrazem. Řev se ozval znovu, až chudák nadskočila, několik blasterových výstřelů a potom klid.
"Nechodila bych tam... bělásci budou rádi, když si s tím poradí... je pár jiných cest... jenom... tam mě prostě nedostanete."
Začala trošku zmateně mumlat, možná jen aby se vyhla cestě tam, v případě že by se naši dva soudruzi přece jen rozhodli vydat tím směrem.
"Bude to rancor, nebo možná něco většího... několik rancorů, je jich tady dost. Nic co bysme museli vidět... že? Vypadneme jinudy... co vy na to? Nebudeme utíkat... ani nepůjdeme přímo. Jen se nějak. Dostat do imperiální základny co vy na to? Pak pryč? Uíí? Hehe..."
Nevinně se zasmála a střídavě na vás trošku zoufale koukala. Zároveň na ní šlo vidět, jak je unavená a trošku si neví rady.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Boj o přežití

Příspěvek od Jordi Linx »

Dathomir, Kraj lesa:
Měl jsem očekávat, že reakce bothana bude podobného rázu. Jenomže, jak jsem mu měl vysvětlit, že jsem se chtěl jenom z dálky podívat, abych získal přehled. Jak jsem mu mohl jenom vysvětlit základní znalosti lovce, který se nechce stát kořistí a proto si o zdejší fauně a občas také floře zjistí něco navíc. Možná by bylo jednodušší, kdybych ho omráčil, svázal ho tu, nechal vyčkat s dívkou a sám to obhlédnul, jenomže by to důvěře v naší skupině vůbec nepomohlo.
Zbabělec jeden ...
zahudroval jsem ve své řeči, když lidské mládě zmínilo název tvora, o němž se domnívalo, že byl skutečnou příčinou toho řevu.
Rancor? Co mi to jenom říkalo ...
zauvažoval jsem a snažil se vybavit, jestli jsem o tom něco nezaslechl během svého pobytu v imperiálním vězení. Nicméně nic specifického se mi nepovedlo vybavit a to znamenalo, že jsem potřeboval vědět víc. Poklekl jsem tedy před lidským mládětem, abych byl níže a zhluboka se nadechl. Potom jsi ukázal na ní, pak na svoje oči a hlavu a potom směrem, odkud přišel řev, abych následně zvedl obě ruce a trochu se zakymácel v představě nějakého monstra. Nebylo to možná to nejlepší vysvětlení, co jsem měl k dispozici, ale třeba by to mohla pochopit. Na rozdíl od bothana totiž projevovala větší známky inteligence.
Hlavně jsem si uvědomoval, že pokud by to něco dovedlo porazit imperiály, tak by nám to nebo jeho využití mohlo nějak pomoci k dostání se do pevnosti. Nejednou jsme při lovu totiž využili jednoho tvora, abychom nakonec ulovili dalšího. Znalost řádu věcí na té či oné konkrétní planetě by tak mohla být k nezaplacení, hlavně i proto, že musíme nějak přežít, než se dostaneme k základně.
Stejně nemám tušení, jak budeme v téhle sestavě přepadávat základnu,
pomyslel jsem si trpce, při uvědomění, že mě provází zbabělý bothan a lidské mládě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Boj o přežití

Příspěvek od MrTukan »

Dathomir, Kraj lesa:

Jo, přesně jak říká ta holka, měli bychom se tomu vyhnout a někudy se odplížit.

Pokýval jsem hlavou a už jsem chtěl být daleko odtud, abychom nebyli tak snadnou kořistí. Přistoupil jsem blíž ke svým společníkům a oslovil jsem znovu dívku.

Znáš nějakou lepší cestu?

To už se však přikutálel chlupáč a pantomimou dívce něco sděloval. Něco, čemu jsem ani za mák nerozuměl a co vypadalo ovšem docela vtipně. Z fleku by mohl hrát Aktivity, ne však se mnou. Raději jsem tedy počkal, jestli si to holka přebere nějak jinak a případně mi jeho divné posunky přeloží. Netrpělivě jsem přešlapoval a ustaraně jsem se rozhlížel kolem. Přeci jen to zavánělo průšvihem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o přežití

Příspěvek od Dash Spience »

Dathomir, Kraj lesa:


Celá tahle situace už na mě začínala být moc. Všechno se to tu na mě sypalo a já tu stála s těmahle dvěma. Ten bothan vypadal rozumně ve věci urychleně odsud zmizet. Sledovala jsem počínání toho talze, který mi upřímně naháněl hrůzu. Celá tahle planeta se mě snažila zabít. Snažit se něco z těch posunků vyčíst bylo náročné v téhle dost tíživé situaci.

Jestli Tě chápu dobře, tak ten rancor je velká potvora. Velká i klidně deset metrů. Chodí tak jak jsi to ukazoval a není to zrovna příjemná potvora, pojďme pryč od nich. Chodí jich většinou více a i vojáci v plné polní s nima mají co dělat.

Naznačím talzovi a ukážu na cestu od těch rancorů.

No nějakou extra ne, ale myslím že se odsud dokážeme dostat támhle tudma, aby jsme je obešli.

Odpovím bothanovi a podívám se na zbraň co drží. Já sama žádnou nemám a i když neumím extra střílet, tak bych se aspoň cítila líp.

Nemáte ještě jednu?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“