Boj o přežití

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Boj o přežití

Příspěvek od Funny »

prolog

Imperiální transport s vězny, který odletěl z Kesselu a na Coruscantu přibral posledního zločince, byl nad neznámou planetou, alespoň pro vězně, přepaden piráty. Ti se poté, co osvobodili svého zadrženého vůdce, rozhodli dát ostatním vězňům šanci na blízké planetě. Do počítače zadali kurs pro přistání, s jehož bezpečností pro vězně se příliš nezabývali. Protože byli členové posádky buď mrtví, nebo v bezvědomí a vězni za mříži, tak nikdo nemohl nebezpečný kurs změnit. Loď sestupovala příliš rychle, a i její nárazová rychlost byla moc vysoká. Transport tvrdě havaroval a všech zbylích sedm vězňů ztratilo vědomí důsledkem rány, kterou utrpěli během nárazu.

Neznámá planeta, Vězeňský transport:

Jako první se začal probírat Borsk sedící v levé řadě úplně vzadu, než si stihl pořádně vše urovnat v hlavě, tak se probral i Altim, jenž seděl vedle Bothana. Oba ihned začali hledat možnost úniku, která se značně omezovala pouty na rukou i na nohouch všech vězňů, tedy i jich. Byla zde samozřejmě možnost obstarat si klíče od mrtvého dozorce, který ležel jen pár centimetrů od mříže, jenž odděluje prostor pro vězně od zbytku lodě. Problém, jak vzít dozorci klíče, byl jediný, ale poměrně vážný, Bothan ani Talz přes mříže oběma rukama na dozorce nedosáhnou. Člověk by to jistě dokázal, ale žádný ze třích zde přítomných nebyl při vědomí. Kromě Jada, se kterým se Altim znal z dolů na Kesselu, tu byli dva další jemu neznámí zločinci. Bylo jen na těchto dvou trestancích, jak se rozhodnou a koho ke svému pokusu o útěk přiberou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:
Poté co jsem přišel zpět k vědomí, tak se mi chtělo hlasitě řvát, jak mě od tohoto mizerného přistání třeštilo v hlavě. Nakonec jsem od toho upustil, protože by mi to k ničemu stejnak neprospělo. Protože tu bylo poměrně slabší a příjemné osvětlení, tak jsem vše sledoval svým hlavním párem očí a vyhodnocoval situaci. I přes havárii jsme pořád byli k sobě všichni připoutání, což se mi ani za nic nelíbilo. Zkoušel jsem chvilku škubat s řetězy a utrhnout je, ale vedle sedící bothan se netvářil moc nadšeně, když jsem kvůli tomu lomcoval i s ním. Teprve poté jsem si všiml strážného, který ležel před mřízema, které byli na mou sílu bohužel moc tlusté a skrz ně bych svou tlapu neprostrčil. Jediný, kdo by to nejspíš dokázal byl někdo ze tří omráčených lidí a jeden z nich mi přišel povědomý. Rozhodl jsem se proto probudit jeho, protože známější tváře bývají většinou vřelejší. Vstal jsem a šel přímo k němu, nehledě na to, že ke mě byl připoután ještě bothan, jehož vzdorování by stejnak nemělo smysl. Když jsem došel k Jadeovi, tak jsem s ním začal mohutně třást, abych ho probral. A když se u talzů(možná i u wookiů a togoriánů) řekne mohutně zatřást, tak by se to dalo přirovnat k solidnímu zemětřesení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:

Po tvrdém přistání jsem ani netušil, jak dlouho jsem byl v bezvědomí, bolelo mě celé tělo a co bylo nejhorší, než jsem se stihl pořádně vzpamatovat, už už můj obrovský chlupatý spoluvězeň rval řetězy, až jsem téměř nadskakoval. Nutno říct, že tohle jeho počínání mě dost rozladilo, ale zároveň probudilo. Hodil jsem po talzovy naštvaný pohled, který ho asi odradil od dalších pokusů se osvobodit, což mě ovšem celkem udivilo, když jsem vzal v úvahu zhruba metrový rozdíl v naší výšce, o váze ani nemluvě. Potom mi však došlo, že toho tvora upoutalo něco jiného, což by mohlo být řešení našeho problému s okovy. Nutno přiznat, že na to, kolik měl chlupů, měl v hlavě pravděpodobně i nějaký mozek nebo se to tak aspoň jevilo. To jsem si však přestal myslet v momentě, kdy se rychle jako blázen postavil a valil se k jednomu z lidí. Našimi pouty to trhlo a já musel chtě nechtě cupitat za ním častující ho zrovna ne moc vybíravými názvy:

Hej ty chlupatá koule! Dávej bacha a nemagoř! Jestli sis toho nevšim, tak jsme k sobě pořád ještě připoutaný!

I přes to jsem však klidně následoval svého nového "přítele", protože jsem měl, na to, jak se dostat ven, stejný názor jako on. K svým předešlým výlevům na jeho adresu jsem si ještě tiše poznamenal sám pro sebe.

Proč já si tu vůbec třepím pusu? Ten Otesánek stejně určitě rozumí jen tomu ňákýmu svýmu huhňání a muhňání nebo co to vlastně je.

Mezitím už talz vytřásal duši z těla jednoho z lidí, což mi zase nepřišlo jako dobrý nápad, protože ten člověk by se nám asi hodil lépe živý. I když je pravda, že bych se zas tolik nedivil, kdyby byl talz schopen použít jeho ruce i nezávisle na těle a tak si obstarat klíče jako rybářským prutem. To mělo však jeden háček, bylo by k tomu asi třeba oddělit ruce od těla, což by nějakou tu chvilku asi zabralo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Vězeňský transport

Vše, co si Jade uvědomoval, by se dalo shrnout do dvou vět. Let na Kesell, varovný signál, výbuch, spousta kouře, několik cizích hlasů, dokonce řečí, kterým nebylo pořádně rozumnět a strach. Poté už jen tma. Pokud se ovšem dá tma uvědomovat, Jade cítil v tom svém nepopsatelném stavu mezi komatem a plným vědomím pouze chlad. Uvědomoval si, že nemůže své tělo ovládat, viděl jej jakoby z dálky, i myšlenky jako by četl někde v dáli mezi hvězdami...
V tom cítil, jak jeho tělo něco pevně sevřelo a trochu nazvedlo ze země. V tom svém paralyzovaném stavu cítil tu ohromnou sílu tvora, který něco takového udělal a v té mikrosekundě, která mezi sevřením byla, mu hlavou probleskl pocit podobný strachu. Poté nastalo něco, co tento pocit plně podpořilo. Zprvu menší vibrace nahradilo prudké škubání, které spojilo okamžitě jeho mysl s jeho tělem. Ikdyž si plně uvědomoval již svou existenci a byl schopen relativně vnímat, vymanit se ze sevření rozhodně nebyl. Chtěl zakřičet, ale v té chvíli zjistil, že si při nárazu poranil jazyk. V úst se mu valila krev a on nebyl schopen vydat srozumitelné slovo.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:

Řetězy, jenž byly pevně spojeny s pouty vězňů a dříve je všechna spojovala dohromady, nyní byla rozdělena na dvě části. A to po osvobození pirátského vůdce, kdy se piráti nezdržovali a řetězy prostě svářečkou přeřízli. Protože onen pirát seděl před Borskem a tím pádem také za Jadem, tak se Jadeova schopnost pohybu, u nějž to bylo nyní nejdůležitější, značně zvyšovala díky tomu, že k němu byl připoután už jen Rodian sedící před ním, zatímco Altim a Borsk byli připoutáni k dalším dvou lidem a jednomu Durosanovi. Po Talzově divokém cloumání se Jade probral, kdo by také ne, když šlo o takové malé zemětřesení? Kvůli krvy vytékající mu z úst nebyl schopen ani slova, což značně snižovalo schopnost komunikace mezi trojicí vězňů, jimž se již navrátilo vědomí. Jen pár sekund po této události mohli všichni vězni pocítit dým, nefalšovaný náznak ohně, který se někde na raketoplánu musel rozhořet. A pomyšlení na to, kde mohl oheň vzplát, nebylo příliš příjemné, když se vezme v potaz i nádrž s palivem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:
Během svého zápalu, kdy jsem se snažil probudit Jadea, jsem se nechal trochu unést, a když jsem spatřil prmínek krve z jeho úst, tak jsem s ním okamžitě přestal třást. Svému 'přívěsku' jsem zatím nevěnoval žádnou velkou pozornost, protože byl vzhůru a nevyžadoval si moje další zasahování. Jenom při zmínce o Otesánkovi syknu ve svém jazyce velice nepříjemnou nadávku, která se dá jenom těžko překládat. Jadea posadím a trochu předkloním dopředu, aby mu krev netekla dovnitř, ale ven z úst, když něco podivného ucítím. Bothan vedle to ucítil nejspíš mnohem dřív, přecejenom můj čich je výrazně nejslabší z mých smyslů, přesto pach kouře bezpečně rozpoznám. A čím jsem si jistý, je fakt, že zůstat nehybně na místě by vedl k tomu, že bych stejně jako mí spoluvězni skončil jako grilovaná sněžná myš. Stoupl jsem si tedy bokem k Jadeovi, lehce do něj šťouchnul a natáhnul svou dlouho srstnatou ruku směrem k mrtvému dozorci a poté ještě doplním svoji gestikulaci zatřesením s mřízema, které jsou však příliš pevné, abych s nimi něco provedl. Nezbývá mi teď než doufat, že Jade vše pochopí včas na to, aby jsme odsud zmizeli, než to tu začne hořet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:

Zatím co chlupáč třásl s člověkem tak, že jsem měl chvílemi pocit, že z něj snad chce vytřást duši, prohlížel jsem si zbytek lodi, především to, co zůstalo z výstroje bachařů a svým pohledem jsem se snažil zachytit něco, čím bychom se zbavili pout. Přeci jen jsem už déle nechtěl být spojen s tou chlupatou koulí a dalšími vězni, kteří byli navíc ještě stále v bezvědom, což bylo na druhou stranu možná dobře, protože to byly pochybné existence. Vlastně kdo na této lodi nebyl.

Když se talzovi podařilo probudit člověka, který evidentně nebyl v nejlepší formě, ale zdálo se, že by se z toho mohl dostat a nám dvou kreaturám pomoct se dostat z tohoto vězení, které se dost lehko a rychle mohlo proměnit v naši hrobku, když začal být ve vzdcuchu cítit kouř, který neznačil nic dobrého.

Zachytil jsem snahy svého nemluvného chlupatého přítele o to sdělit člověku náš plán, a tak jsem ho radši rychle vyslovil nahlas, aby lépe porozumněl. naléhavost v mém hlase byla víc než zřejmá a já doufal, že si uvědomí nebezpečí a bude podle toho také jednat, pokud je toho ovšem vůbec schopen.

Tady Otesánek se ti snaží říct, kámo, že jsi jedinej, kdo se může natáhnout a támhletomu bachařoj sebrat klíč a pak otevřít mříž! Hele ale chtělo by to máknout, páč nám doslova něco oří u prdele a mám takovej dojem, že to dost možná brzo může bejt i nádrž s palivem!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Vězeňský transport

Bolest, pach, únava, silné cloumání.... Na chvíli vše ustálo a já se vracel zpět do reality. Matně jsem si uvědomoval celou situaci, nyní jsem už seděl a pohledem, kterým jsem nebyl schopen za žádný kredit na světě, zaostřit, jsem pozoroval chlupatou kouli, která na mě něco gestikulovala. Jen stěží jsem byl schopen pochopit co po mně chce, tak jsem na něj jen upíral svůj zrak.
V tom mi za zády zazněla řeč, které jsem nebyl schopen rozumnět. Nebyl to basic, rozhodně to nebyl ani žádný obchodní jazyk... Zranění v ústech nebylo jediné. Hlava mi třeštila Corellianská barová hudba, musel jsem se stěží přemáhat, abych vůbec vyslovil několik slov v basicu.
Nerozumím ti, nevím, co říkáš...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:

Bothan mohl být nejprve mírně překvapený proč mu člověk nerozumí, ale pak si uvědomil, že hovořil jeho rodným jazykem - Bothese a ne basicem, který ovládal také. V tu chvíli se z Altima stal mlčenlivý pozorovatel, protože jeho gestikulace neslavila úspěch a basicem neuměl a vlastně ani nemohl mluvit, přestože mu dobře rozuměl. Možná i proto se podíval směrem odkud cítil kouř, tedy do zadní částí prostoru pro vězně. Špatná zpráva, oheň už si našel cestu do vnitřku lodi, a i kdyby nevybouchla nádrž s palivem, tak zde mohli vězni uhořet, pokud by neutekli a to rychle, což se zatím jevilo jako problém. Dobrá zpráva mohla být jen ta, že ostatní vězni, i Imperiálové zůstávali prozatím v kómatu, to se ale mohlo rychle změnit. Zvlášt v případě Imperiálních dozorců, či pilotů by to komplikovalo možnosti tichého a nenápadného útěku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:
Komunikace s dvě probuzenýma vězni se ukázala být problematičtější, než jsem si původně myslel, takže jsem musel něco začít dělat. Rozhodnutí bylo jednoduché, protože člověk už byl zhruba při vědomí. Nevypadal, že by byl schopen v brzké době nějaké pohybu, tak jsem se rozhodl přemístit ho k místu, kde dosáhne k onomu dozorci. Sklonil jsem se k němu, uchopil jednu jeho ruku a svou mohutnou tlapou jsem ho podepřel pod ramenem a pomáhal mu vstát na nohy.
Snad si nebude myslet, že mu chci něco utrhnout.
pomyslím si, když se ho pokouším zvednout a co nejnenásilněji přemístit k místu, kde co nejlépe dosáhne ke klíči u strážného. Když se mi to povede, tak mu tlapou hodlám ukázat přesně na ty klíče, aby to bez potíží pochopil. Nezbývá mi tedy než doufat, že bude natolik při vědomí, aby věděl, že to dělám v zájmu nás všech.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:

V rozrušení a stále ještě ne úplně odeznělého šoku z tvrdého přistání jsem na člověka zjěvně promluvil svou mateřštinou, které neměl šanci rozumnět. Svůj omyl jsme si uvědomil až ve chvíli, kdy promluvil. Tou dobou se chopil iniciativy i můj veliký "přítel" a začal muže rychle doslova snad táhnout ke mříži a ukazovat mu, co od něj chce. Já jsem je následoval - nic jiného mi ani nezbývalo, když jsme byl stále připoután k talzovi a pokusil jsme se rychle ve zkratce zopakovat popis činnosti (teď již basicem), kterou od člověka potřebujeme, abychom se vyhli jisté smrti uhořením, udušením nebo rozmetáním se do vzduchu.

Natáhní ruku zkrz mříž a vem ty klíče, ať můžem odemknout a zdrhnout z týhle plechový rakve, která asi brzo bouchne nebo shoří!
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Neznámá planeta

Ať už byl člověk v jakémkoliv stavu, tohle se sehrálo tak rychle, že by zareagovat stihl sotva Jedi. Ta bílá chlupatá koule mě zvedla ze země, dotáhla k mřížím a mně došlo, oč tu kráčí. V každém případě, i kdyby mi to nedošlo, bothan hravě zastoupil překladatelského droida.
Jasně... natáhnou se pro klíče... Bílý tvor mě pomalu pustil k zemi k mřížím, nebylo snadné se v mém stavu dostat ke klíčům, ale v porovnání s možnostmi ostatních to byla hračka. Jakmile jsem měl klíče v ruce, vytrhl mi je bothan z ruky.
Hlavou mi probleskla myšlenka strachu, že mě tu nechají...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:

Altim svého lidského přítele dotáhl až ke mřížím a ukázal na klíče, které se volně povalovaly vedle mrtvého dozorce. Jade naštěstí hned pochopil co má udělat, a i kdyby ne, Borsk mu požadovanou činnost vysvětlil slovy, tentokrát už v Basicu. Člověk se mezitím natáhl skrz mříže ke klíčům. Po chvilce na ně dosáhl a pevně je uchopil. Ruku stáhl zpět k zbytku svého těla, kde mu ale klíče ukradl Bothan, a tak by se dalo říct, že se nyní stal nejdůležitějším mužem právě on. Co se samotných klíčí týkalo, tak byly dvoje. Jeden klíč stříbrné barvy byl úplně jiný než ten druhý, jenž byl červený, a nejspíš patřil k mřížím, zatímco o tom, k čemu patří onen červený klíč jste se mohli jen domnívat, dokud to nevyzkoušíte. Oheň se během toho všeho rozhořel ještě více a jeho plameny už nebezpečně sahaly téměř ke stropu lodi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Neznámá planeta, Vězeňský transport:
Poté co se klíčů zmocnil bothan a rychle se přemístil ke dveřím z cely, tak jsem klíčům jako samotným nevěnoval přílišnou pozornost. Byl jsem si docela jistý, bothan si s těma klíčema hravě poradí a pokud nebudu sám chtít, tak odsud stejnak beze mne neodejde. Mou pozornost nyní poutal člověk, který nám pomohl - Jade. Zatímco já jsem byl připoutaný jenom k bothanovi, tak on byl připoutaný ke třem dalším, kteří byli v bezvědomí, a protože jsem ho tu nechtěl nechat, už proto, že jsem ho možná trochu hrubě vzbudil, ale hlavně proto, že k naší šanci na útěk výrazně přispěl. Rozhlížel jsem se po čemkoliv, co by Jade osvobodilo od dvou dalších vězňů, ale v celé samotného toho mnoho nebylo, až na lavičku na které jsme při transportu seděli. Pořádně jsem protáhl ruce, abych lavičku pevně uchopil a s trochou námahy ji vyrval z toho, co ji drželo na jejím původním místě. Když jsem měl k dispozici tento primitivní nástroj, tak jsem s ním plnou silou začal tlouct do řetězu spojujícího Jadea s ostatními vězni. Při nejhorším jsem byl ochoten ho zkusit roztrhnout ručně, což by asi nebylo nejjednodušší.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hned jak Jade vytáhl ruku s klíčema na naší stranu, vyrval jsem mu je z rukou a spěchal jsem otevřít průchod, který byl naší jedinou spásnou únikovou cestou. Pomocí klíče nebyl žádný problém dveře odemknout a když jsem je následně otevřel, vítězoslavně jsem se podíval na talza, který však mezitím tloukl lavičkou hlava nehlava do pout, jimiž byl "náš zachránce" připoután k ostatním. Okamžitě mi došlo, že se snaží člověka osvobodit svým primitivním způsobem řešení problémů.

Bylo vidět, že Jade nechce opustit, takže nezbývalo ani mě nic jiného, než také setrvávat v blízkosti bílého chlupáče. Osobně mi bylo jedno, zda přežije ještě někdo další kromě mě, ale právě kvůli zachování vlastního života jsem začal rychle přemýšlet, jak situaci vyřešit, abychom zde všichni neuhořeli.

Stále jsem v ruce držel klíče, což mě dovedlo brzy k myšlence, jestli se nedají i pouta odemknout, protože zde byl ještě jeden klíč, jehož využití jsem neznal. Křikl jsem tedy na Altima:

Hej, Otesánku! Nechej toho, ještě něco rozbiješ a ty pouta takhle stejně nepřerveš! Pusť mě k tomu, myslím, že by to mohlo jít otevřít tímhle klíčem.

Doufám, že mi dobře rozumí a hlavně, že mě nevezme tou lavičkou po hlavě.

S tou myšlenkou jsem se rychle snažil prodrat kolem Altima a přerušit tak jeho tlučení lavičkou a následně vyzkoušet druhý klíč k poutů Jada.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“