StorMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým uvnitř)
Omezením Destra dostala dosavadní integrita týmu další nepříjemnou trhlinu, ale i přes své ochromení a nejistotu dál držel pozici. Nemohl hovořit o přesné střelbě, nebo jistotě toho, že se v dalších momentech nesloží, ale předal velmi jasnou a stručnou informaci o svém stavu a do té doby se usilovně držel při vědomí a snažil se nedat nepříteli prostor k útoku. Víc než boj s nepřítelem to tak nyní byl boj s jeho vlastním vědomím a bezvědomím, které se o něj pokoušelo.

Po úspěšném přesunu na pozici si Blb vyměnil gesto s Hunterem, aby mu jasně naznačil, kdy hodlá vpadnout dovnitř a dá se již jen modlil, aby to jeho kolega dostatečně včas pochopil.
Hunterovi to naštěstí včas došlo a přestal střílet v momentě, kdy se Blb chystal kupředu. V ten samý moment se však vynořila zbraň útočníka. Xavier ale zareagoval pohotově, svou zbraní zvedl tu protivníkovo, zatímco udělal krok vpřed a uvolněnou levicí nemilosrdně zamířil přímo pod helmu, kam zabořil svou zápěstní čepel. Cíl se stihl jen zacukat, než povolily jeho svaly v rukou a následné odstrčení a doražení několika výstřely uzavřely jeho osud.
Rychlá kontrola prostoru okolo pak Xavierovi napověděla, že z tohoto místa mu už žádné další nebezpečí nehrozí.

Hunter váhal jen chvilku, než jeho kolega vkročil dopředu a mohl se otočit směrem k velínu a věnovat mu svou pozornost, protože současným vývojem situace mohla přijít hrozba jedině odtamtud nebo od zbrojnice.

I když se situace v chodbě trochu uklidnila, tak Thane musel věnovat o to více pozornosti za sebe - dostatečně na to, aby zaslechl Destrova slova s žádostí o pomoc. Sice měl proti velínu asi nejlepší pozici, ale jeho kolega by měli schopni jej udržet dostatečně dlouho, než se Hunter s poručíkem zformují a připojí se k nim i vojín Gord, který vyčistil jednu stranu.

(Tým venku)
Pozice prvního zraněného a ještě z vyššího velení Kibovu situaci nijak nezlehčovala, stejně jako nejistota ohledně dění dole v bunkru. Pokusil se na chvilku odvrátit svou pozornost poupravením rozkazů po Brainyho a následně i spojením s jednotkou dole. Jenomže místo odpovědi přišel výbuch a několik zmatených informací, které zakončilo pomoc od Destra.
To už ale Brainy v ruce s E-11 mířil ke vchodu do bunkru nehledě na jakékoliv další rozkazy a velmi rychle se mohl octnout v první chodbě, kde stále ležely dvě mrtvoly nepřátel a kde došlo ke Kibovo zranění.
Před sebou měl Brainy schodiště dolů do chodby, kde už následně mohl vidět záblesky palby a zvuky probíhajícího střetu.
-------------------------
Takže s menším zpožděním, jejž jsem však avizoval, ale přesto. Další kolo uzavírám 16. nebo 17.4. v závislosti na tom, kdy sem vrátím z velikonoční výpravy. Do té doby jako obvykle - jen Dash může vymýšlet, jak se udržet při vědomí a Gnost by měl opět pomýšlet na to, jak vratký vlastně život je.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany

Zabíjení lidí v stormtrooperských zbrojích se mi, od doby co jsem se dal naverbovat, příčí, vždy mám pocit, jako bych byl další na řadě já, ale já jim tu zbroj nedával. Akce proběhla v pohodě a nepřítel o chvilku později již jen vypouštěl duši, a další věci, na podlaze. Zbožňoval jsem ty zápěstní čepele, nedalo se to jinak říci.
Jestli se dožiju výslužby, tak si je beru do civilu.
Usmyslil, jsem si a rychle proběhl strojovnu, hledaje případné další nepřítele, nebyl tu nikdo.
Strojovna čistá!
Oznámil jsem do vysílačky a urychleně se vracel do chodby, abych pomohl se zbytkem nepřátel.
Když jsem vběhl do haly již jsem začal zvedat zbraň, neboť tam stál stormtrooper, kterej tam bejt neměl, včas jsem se však zastavil. Neměl na sobě to zelený malování a i nošením zbroje odpovídal Bacaře, podle DLT-19 to byl Brainy.
Tak ty ses už venku nudil co?
Prolétlo mi hlavou, nebyl však čas nad tím přemýšlet. Thane, se přesunul k odstřelování zbrojnice, takže nezbývalo, než se přesunout opět k cestě do velína a pokusit se mířenou palbou snížit počet obránců.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Destro)

Rozhodně jsem si nepředstavoval, že začátek naší mise strávím na zádech, budu rád že vidím a mířím jedním směrem.
Destro Ty pitomče, taky jsi musel na všechno zase stačit sám. Kdyby jsi tu měl aspoň ještě jednoho, tak Ti nepadá hlava a možná by jsi nemusel dělat vše co umíš, aby jsi se udržel na nohou.
Snažil jsem se střílet směrem ke zbrojnici, jenom ránu nebo dvě, věděl jsem, že mi můžou dojít náboje a asi těžko bych teď přebíjel. Jendou rukou střílím a druhou se snažím najít svojí pohotovostní lékarničku, abych našel nějaké stimulanty.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Rychle jsem zkontroloval situaci. Vyhodnotil jsem, že chlapi mají situaci na chodbě víceméně pod kontrolou. Vydal jsem se na pomoc Destrovi. Ten vypadal, že mele z posledního a bylo potřeba zbrojnici vyčistit, aby se k němu dostal někdo s lékařským výcvikem.

Přesunul jsem se blíž k němu a tak, abych držel útočníky pod kontrolou. Zahlédl jsem Brainyho, který se přiběhl z venku a nechal šéfa hlídat samotného.
"Brainy, pomoz mi tady. Blb s Hunterem to maj pod kontrolou. Zkusíme je dostat do křížový palby a pomalu se k nim přibližovat.
Pak je vyřídíme. Destro potřebuje medika."
houkl jsem na něj a počkal, až se zapojí do boje.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: StorMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Hunter)

Vyřídili jsme jednu jejich pozici, což se dalo považovat, jako pozitivní, ale pořád jsme toho měli na práci dost. Blb si s nepřítelem poradil dobře a já mohl na chvíli konečně přestat střílet.
Pohotvě se otočím a zaměřím svoji pozornost na další pozici nepřítele. Chvíli počkám, než se zmátoří poručík, kterému nefunguje vysílačka a přidá se k postupu i Blb.
Potom vyrazím do nějaké lepší pozice, odkud můžeme zaútočit. Destro potřebuje pomoc, ale o to se postará někdo jiný, jak slyším, tak máme i posilu, takže členů týmu je zatím dostatek.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: StorMPM

Příspěvek od Merthor »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Ognif "Brainy" Swirlson)

Pohled na smrt, jež si každou další chvíli mohla přijít pro někoho z nás, mě neděsil, ale ani nefascinoval. Při pohledu na dvojici mrtvých těl jsem krátce semknul rty a rychle pokračoval dál. Nad schodištěm jsem zpomalil. Byl bych zaváhal, kdyby mě zvuky boje nevedly neomylně kupředu. Zastavil jsem se až na okraji haly, snažíce se zhodnotit situaci. A málem jsem to schytal dřív, než jsem se stačil ohlásit. Přímému zásahu jsem se vyhnul jen díky tomu, že Blb dřív myslel, než střílel. Někteří, mimo naši jednotku, by možná vprostřed boje tolik duchapřítomnosti neměli. Prosto jsem svou chybu ihned napravil.
"Nestřílet. To jsem já. Jdu vám na pomoc," oznámil jsem na hromadném komunikačním okruhu.

Pohlédl jsem ke zbrojnici, s níž se původně Destro potýkal sám. Vypadalo to, že právě tam by mě bylo zapotřebí. Ve stejnou chvíli tím směrem zamířil Thane, vyžádavší si mou spolupráci. Bez váhání jsem uposlechl. Místo odpovědi jsem si nadhodil vlastní E-11ku. Pokusil jsem se mírně přiblížit, zaujmout palebnou pozici a nedostat se přímo do rány. Vybral jsem si úhel z opačné strany dveří, než Thane. Vrhl jsem na Thanea krátký pohled, abych s ním synchronizoval palbu i postup vpřed. Pak jsem se soustředil na míření a s rozmyslem vypálil první dvě krátké dávky. Mířil jsem ve směru, z něhož přicházela palba ze zbrojnice. Snažil jsem se střelce uvnitř především rozrušit. I kdybych se sám netrefil, Thane by tak měl získat větší prostor
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým uvnitř)
Svým neohlášeným příchodem se Brainy mohl přidat na seznam mrtvých, ale prozřetelnost Blba nakonec zabránila v jeho výstřelu. Díky tomu se mohl dostat až do místnosti s Destrem, v níž už mezitím postupoval Thane a přebíral Destrovu nutnost pálit směrem ke střelnici, díky čemuž mu dával více prostoru ke starosti o vlastní zdraví.
Brainy se musel při vstupu do místnosti přikrčit a prosmýknout rychle, aby neschytal zásah z místnosti naproti a nakonec děkoval štěstěně, že se tomu tak nestalo. Nicméně díky jeho příchodu dostal společně s Thanem protivníka do křížové palby a Destro mohl konečně nahmatat správnou kapsu a vytáhnout injektor se stimulantem, který ho během tří vteřin zbavil nejhoršího a postavil zpět na nohy. Bylo mu jasné, že jakmile účinky za necelou půl hodinu vyprší, tak bolest bude vyšší, ale pokud bude naživu, tak určitě lepší než žádná bolest a věčná tuhost.
Brainy s Thanem teď měli ve svých rukou, jak vyřídit muže ve zbrojnici, který v současnosti nemohl ani vystrčit nos, aniž by schytal zásah.

Blb byl na půl cestě chodbou ke dveřím do velína, když si všiml kovového záblesku v průzoru dveří a instinktivně udělal kotoul na zad. Plechový válec přinutil k úhybným manévrům i ostatní členy týmu - poručíka a Huntera, než granát mohl vybuchnout. Hunter pocítil po svém manévru zvýšenou teplotu na zádech a na několika místech ho pálilo, ale spokojeně mohl shledat, že jeho hybnost nebyla nikterak omezena. To už ale zaslechl druhý kovový zvuk a pokusil se popoplazit dál, než se od druhého granátu rozprsknul hustý kouř, který během vteřiny zahalil prostor mezi oběma dveřmi a nebylo tam skoro nic vidět.
-----------------
I když jsem tentokrát odpověděl až v půlce týdne, tak další kolo uzavírám 30.4., tak termín nijak nezkrátím a to i proto, že v naprosté většině odpovídáte až v den uzávěrky. Situace se jinak opět výrazně změnila a je jen na vás, jak nyní budete reagovat. Mezikolo tentokrát nenabízím, takže všichni mají jednu možnost odpovědi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Kib-"tým" venku)

Během několika málo desítek vteřin, odkázán jen na zprávy z vysílačky a vlastní představivost jsem se postupně zorientoval v situaci dole. Zbývá vyčistit zbrojnici a velín, ani v jedné místnosti nemůžeme použít smrtelné granáty, zatímco oni na mé muže hází vše, co jim přijde pod ruku. V záplavě pokynů a hlášení mi mozek zdůrazní dva granáty, jeden zápalný a druhý kouřový. Hodit je obráceně, tak zcela jistě by to dopadlo mnohem hůř.

Buďte připraveni na boj zblízka! Brainy, Thane, je na čase vyčistit zbrojnici a to okamžitě. Huntere, Blbe, dávejte pozor na velín a až to situace dovolí, vlítněte na toho zmrda. Buďte připraveni, že jich tam může být víc. Destro a poručíku, zaujměte pozice, ze kterých můžete krýt postup jedné nebo druhé skupiny.

Uvědomuji si, že tento "plán" může vyznít zbrkle a riskantně, ale nikdo nemá tušení, kolik těch hraček tam ještě mají a kluci tam takto dlouho nevydrží. Pomalu začínám v hlavě spřádat plán na ústup a odpálení zbrojnice a celé základny. Tento plán si zatím nechávám pro sebe, bylo by to dost riskantní a taky by to znamenalo selhání mise.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Obráncům zdřejmně došla trpělivost a rozhodli se nás vykouřit. Rázem nebylo nic vidět, s přepínáním na infra sem se nezdržoval, termální granát zahřál okolní vzduch natolik ohřál, že bych stejně nic neviděl. Více mě však ještě trápilo, že co nevidět zde máme útok obránců.
Do toho začla vysílačka chrlit rozkazy od osoby která o současné situaci zde v hale věděla nejvíce, od seržanta. Dosti mne překvapilo, že dával rozkazy i poručíkovi, ale pravděpodobně ho mírně oblbovaly stimulanty. Zajímalo by mne co předpokládal, o co že se Thane s Destrem celou dobu snaží.
Já v dané situaci jsem byl stejně nucen dělat to jediné možné. Přeslechnout rozkazy, najít kryt ke terému jsem mířil a u kterýho jsem již téměř byl. V hlavě si promýtl uspořádání, kde byl poručík a hunter, naštěstí nebyli v mé palebné linii a spustil, bezezporu již probíhajícímu, útoku uvítací salvu. Po chvilce palby spoušť cvakla naprázdno, rychle jsem tedy přebyl a pokračoval v palbě abysme zastavili nepřátelský protiútok, než nás převálcují. Ventilace bunkru nás snad brzy zbaví kouře a budu moci přejít na mířenou palbu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: StorMPM

Příspěvek od Merthor »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Ognif "Brainy" Swirlson)

Snažíce se co nejlépe využít svoji palebnou pozici, následoval jsem Thaneova příkladu. Držel jsem se toho, co dělal on.
Když postoupil, udělal jsem to zároveň s ním. Takto jsme krytí vlastní palbou dobývali vstup do zbrojnice. Vpřed jsem postupovali pomalu. Díky účinkům křížové palby však přeci jen postupovali. Malý krůček v před, nové dvě mířené krátké dávky. Samozřejmě z druhé strany přicházela odvetná palba, takže krčit se a uhýbat střelám jsem musel více jak jednou, na začátku.

Rozkazů z vysílačky jsem si nevšímal. Prozměnu jsem byl zaměstnaný bojem, zatím co seržant se o to více nudil,, když jsem ho tam nechal s vysílačkou samotného. Respekt z potenciálu zbrojnice jsem samozřejmě pociťoval též. Zvlášť teď když se uzavřené prostory začaly plnit teplem a kouřem. Nepřítel měl ve zbrojnici zajisté mnohem více takových granátů. Mohl by nám značně znepříjemnit život. A kdyby se přeci dostal do pasti, mohl by materiál ve zbrojnice využít i jinak. Přemýšlel jsem, co se s tím dá dělat, zda se tomu dá nějak předejít. Naneštěstí tu moc možností nebylo. Vrhnout se v před bylo riskantní.

Udělal jsem krok stranou ode dveří a čistě pro jistotu přepnul na infravidění. Člověk nikdy neví, co se stane, až se nepříznivé podmínky začnou rozplývat. Zhoršené viditelnosti jsem využil k přebití zásobníku. Ve střelbě jsem pokračoval s trochu sníženou intenzitou, do míst, kam jsem pálil před tím. To snad nebylo tak nebezpečné. Museli jsme protivníka ve zbrojnici udržet na uzdě. Nebylo by dobré zastavit palbu, přestožeani pálit na okraj zbrojnice naslepo není nejšťastnější řešení.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Základna protiletecké obrany:(Destro)

Když Thane pomalu přebral to co jsem musel dělat já, tak mi spadla ruka se zbraní a já se trošku zhroutil. Ruce se mi třásly a před očima jsem měl šílené mžitky.
Ty blbče, takhle se nechat nachytat.
Vztekám se a vztekám se oprávněně, protože jsem to fakt podělal a nechtěl jsem přiznat, že mě někdo musel zachraňovat. Kdyby Thane nepřišel tohle bych nevydržel.
Díky!
Pronesu do vysílačky a když je v místnosti i Brainy, tak už jsem v klidu. Rukou jsem našátral v lékárně správný injektor a aplikoval stimulanty. Jestli víte jak se v animovaných holofilmech vždycky postavičkám rozšíří zorničky, tak jsem si přesně připadal.
Jak já to nesnáším!
Srdce začalo bušit a mozek fungovat. Pevně jsme opět chytil pušku a připravil se do pozice. Kib něco mlel do vysílačky, ale věděl o tom tady houby, tak nechápu co to mlel.
Já jsem ready kluci, kryju Vás.
Rozhodně jsem se nevrhal do zbrojnice, protože chůzí jsme si jistý furt nebyl, ale střelba je něco co půjde. Až tohle přejde, tak budu mít šílenou kocovinu a to jsem opravdu nesnášel, hlavně když jsem nepil.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Když jsem viděl, že Brainy poslechl a začal pálit potřebným směrem, ještě jsem hodil očkem po Destrovi, který se dával pomalu dokupy a začal postupovat směrem ke zbrojnici. Dařilo se nám je držet v křížové palbě, když se v komlinku ozval serža.
Až tohle skončí, tak mu ustřelim druhou ruku.
Měl jsem chuť říct mu ať si strčí svoje rozkazy za přilbu, ale nemělo smysl se moc rozčilovat s někým, kdo o přesné situaci ví asi tolik jako Císař.

Nedovolit zbrojnici vystrčit nos byla jedna věc, ale nedalo se to dělat věčně. Pomalu a za neutuchající palby jsem se přesunul ke dveřím. Vytáhl jsem matně černý vibronůž. Zkontroloval jsem zásobník své E-11 a rozhodl se uděla něco, co pro mě dozajista nedopadne dobře.
"Brainy, přesuň se naproti dveřím a nepřestávejte pálit. Až dám znamení, pustíte mě dovnitř." jakožto vyšší hodnost jsem zavelil a nejspíš si podepsal úmrtní list, ale jiná varianta mě nenapadla. Granáty jsme nemohli použít a čas se krátil. Rozhodl jsem se vpadnout dovnitř a sundat jich co nejvíc to půjde. Nejspíš to nebudou čekat a zbroj by měla něco vydržet.
Počkal jsem až se Brainy přesune. Pár rychlých nádechů a byl jsem připraven skočit dovnitř.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: StorMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Hunter)

Jako scout mám dva a půl plátu a granát trefí přímo do nich. Mám štěstí, ale spíš jsem v šoku a schytal jsem to pořádně. Ale co...
Neposlouchám, co za plán vymyslel někdo, kdo tady ani není a přetočím se na záda. Pošlu salvu do kouře zhruba, kde by mohly být dveře a kouknu se, kde je poručík a jak je na tom. Nebylo to nic extra už před tím, kdyby se nezvedal, chytnu ho a přitáhnu k sobě. Buďto je mrtvý, nebo polomrtvý, každopádně ho zkusím odtáhnout dál od palby a pokud možno mimo. Klidně ho použiju i jako štít. Není to nic osobního, ale raději kdokoli z téhle party, než já. Navíc do boje přispěje ten méně zraněný a mě aspoň funguje vysílačka.

Pokusím se dostat blíž k Blbovi, popřípadě jima, kde budu kryt a ne k holé stěně. Mezitím posílám jednotlivé dávky do kouře a doufám, že brzo zmizí, protože takhle jinak plýtvám municí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým uvnitř)
Příchod Brainyho byl pro Thane rozhodně posílením situace a přiměl ho k agresivnějšímu postupu. Tíha situace v chodbě tak dělala své a Thane si jednoduše spočítal, že nemusí dlouho trvat, aby se něco podobného stalo i tady. Nemusel se obávat toho, že by jeho kolegové přestali pálit, jen si nebyl jistý, co ho čekalo za dveřmi do zbrojnice. Nicméně se na to přichystal co nejlépe mohl, naposledy vydechl a vyrazil.
Prakticky hned koukal do hledí blasterové pušky a jen instinktivně ucukl hlavou do strany, aby si jeho helma vysloužila malý čmouhanec na straně. Stejně jako instinktivně uhnul hlavou, zareagovala ruka s jeho vibronožem a ten se zabořil do blasterové pušky a odhrnul ji stranou. Protivník cvaknul spouští a došlo k výbuchu. Do třetice všeho dobrého zareagovaly Thanovi reflexy - pustil nuž, spíše jej s puškou "odhodil" na protivníka, když zbraň explodovala. Zpětný ráz přiměl Thane zacouvat několik kroků, ale udržel stabilitu a pevně sevřel svou zbraň. Nepřítel však ležel na zemi, spíše převaloval a křičel bolestí, jak mu hořela horní část zbroje včetně helmy.

Brainy se krátce po explozi také objevil ve dveřích, aby už viděl, že to jeho kolega v pořádku ustál a cíl utrpěl vlastní zbraní, nikdo další pak ve zbrojnici již nebyl a v podstatě měli tuhle část základny pod svou kontrolou. Určitě to uvítal i Destro, který už fungoval nějak slušně, i když chůzi si jist ještě nebyl. Bylo mu jasné, že i to bude za pár sekund v použitelném stavu, otázkou však bylo, jak stihnou zamíchat situací v chodbě.

Kouř skvěle zakryl prostor chodby natolik, že nebylo nic vidět - jenomže v něm byl skryt i poručík a po většinu času i Hunter, než se vyplazil trochu ven, kdy si i Blb mohl být jistý jeho pozicí. To už ale pálil naslespo do kouře, protože očekával útok nepřítele. I Hunter do kouře poslal několik ran, žel nestihl nijak zachytit poručíka a netušil kde se nachází. Zkoušel alespoň pálit mimo místa, kde tušil, že by se poručík mohl nacházet.
Z kouře se asi dvě sekundy po jeho vytvoření objevilo několik blasterových výstřelů, které ale mířili naprosto mimo, stejně jako se ozval dupot alespoň dvou párů nohou. Aby krátce na to následovala rána a pak palba přímo v kouři přímo v prostoru země.

Když se kouř začal rozplývat, tak mohli Blb a Hunterem velice rychle postřehnout obrysy dvou těl, kdy jedno patřilo nejspíše poručíkovi a druhé nepříteli. Nemohli ještě určit, kdo byl do, ale jedno z těl se pohnulo a pokoušelo se zvednout.

Kib byl v nezáviděníhodné pozici - jako jediný se neúčastnil přímé akce a proto byl na povrchu. I tak se alespoň mohl pokusit zapojit pohledem někoho, kdo vše poslouchá a mohl by snad něco objevit, co kolegům v žáru boje uniklo. Jak zareagovali jeho kolegové na vývoj situace, to však netušil a nezbývalo mu tedy než čekat, co se bude dít dál, protože od lesa bylo naprosté ticho a nezdálo se, že by měly nepříteli dorazit jakékoliv posily.
-----------------------------
Takže, další kolo uzavírám 14.5., nicméně při rychlé reakci bych mohl v některých případech provést mezikolo, komunikace je samozřejmě povolena, komlinky v helmách všem hrajícím fungují.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Kouř udělal celou situaci méně přehlednou a nemohli jsme si být jistí kdo je kdo. Několik střel přilétlo naším směrem, ale naštěstí dostatečně mimo na to, aby nás zasáhli.
Když se kouř začal rozptylovat, mohli jsem spatřit dvě těla, problém byl v tom, že jeden z nich byl nejspíše poručík, a s přihlédnutím k faktu, že byly slyšet dvoje kroky, byl na živu nejméně jeden nepřítel poblíž. Opět jsem přebyl.
V tom se jedno tělo začalo zvedat a viditelnost byla zatím stále ještě dost mizerná na to, abychom rozeznali, zda se jedná o poručíka nebo nepřítele.
I když... poručík byl coby důstojník třídním nepřítelem každého vojína, ale palba do vlastních důstojníků se zatím stále ještě trestala popravou.
To je tim, že o tom stále rozhodujou zrovna důstojníci.
Kryj mě! Měl by tady být minimálně ještě jeden.
Křikl jsem na desátníka Huntera a vyrazil jsem za zvedající se postavou abych určil, zda je to nepřítel, ten by dostal ránu z E-11, nebo poručík, tomu bych pomohl se zvednout a dostat se na bezpečnější místo.
V případě že by se jednalo o nepřítele, po jeho zabití bych pokračoval útokem na velín, kde bych se zastavil u vhodného krytu a pálil po nepřátelích a dal tak čas, aby se Hunter zvládl přesunout ke mně a podpořit mě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“