StorMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od East.Wood »

Veraten, místo výsadku... (Ravel Quayle)

Vypadalo to, že každý ze členů komanda ví přesně, kde je jeho místo. Alespoň jsem v prvních chvílích po vysazení na planetě nezaznamenal žádné odchylky od standardního postupu.

"Blbe, Huntere," přivolal jsem si oba průzkumníky. "Váš úkol je jasný - budete náš předvoj. Každý se budete pohybovat nezávisle na sobě po obou stranách naší trasy. Zajistěte četě hladký posun vpřed. Každou překážku, ať živou nebo neživou, budete hlásit. Postarejte se o případné hlídky. Nemusím snad dodávat, že se potřebujeme k cíli dostat nepozorovaně a potichu."

Pak jsem se ještě jednou otočil ke svému zástupci. Ale až poté, co scouti poodešli stranou.
"Kibe, vem si na povel zbytek chlapů. Destro ať si nachystá vercajk a sniper bude mít taky brzo prácičku. Musíme se připravit na všechno."
_____________
Pevně věřím, že jsem vydal jasné rozkazy a že zas nedostanu kupu připomínek a průpovídek k neschopnosti velitele... případné konzultace mi pište do pondělního večera do PMky. Pak budu tři týdny mimo...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, místo výsadku... ('Blb')

Velitel dle všeho přešel do pracvního módu, což mne uklidnilo.
Ano, pane!
Odpověděl jsem.
Podíval jsem se na Huntera, který coby desátník měl nárok si vybírat stranu. Ten mi posunkem dal najevo, že jde vlevo, kývl jsem že rozumím.
Když si tedy Hunter zasloužil svůj desátnický příplatek k výplatě vyrazil jsem potřebným směrem, po pravé straně.
Jak jsem měl již nacvičené a zažité, procházel jsem lesem a hledal schůdnou cestu pro tým a samozřejmě jsem vyhlížel, co tam nepatří, tedy miny a jiná nástražná zařízení, pozorovatelé (živí i robotičtí), nebezpečná zvěř, popřípadě pytláci, myslivci a milenecké páry. Je třeba myslet na vše.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, místo výsadku... (serg. Kib)

Poté, co mi velení potvrdilo dosažení místa výsadku a nařídilo komunikační klid, vypnul jsem stanici. Čím kratší doba vysílání, tím menší šance, že nás odhalí nebo zaměří dostatečně přesně. Poručík poté vydal rozkaz našim průzkumníkům, kteří se okamžitě vydali plnit své úkoly. Já měl na starosti druhou část týmu.

Vyrážíme, směr za průzkumníky. 59-41 (Brainy) první, 76-81 (Destro) za ním a týl kryje 18-20 (Thane). Dávej pozor a zametej za námi stopy.
Už jsme se zde zdrželi dlouho a je na čase se skrýt v lese. Věřím, že někdo, kdo je schopen najít cíl podle zanechaných stop je nejlepší volbou pro jejich zahlazení a zároveň držet tempo ostatních. Poté se navléknu do maskovacího oblečení a vydám se za průzkumníky. Snažím se držet v přibližně polovině vzdálenosti mezi nejbližším průzkumníkem a zbytkem čety.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, místo výsadku... (Thane)

První rozkazy padly a dvojice našich průzkumníků se vydala po křídlech na průzkum. Když zmizeli v porostu, chvíli jsme postávali a nechali je dělat jejich práci. Poté padly další rozkazy a profesor s bumbácem vyrazili kupředu.

"Rozkaz, seržo!" zareagoval jsem dle regulí, ale vynechal jsem předepsané pane. Přeci jenom je v tom teď seržant s námi, tak není od věci dát mu najevo, že ho bereme. Nebo teda aspoň já.
"Hlavně všichni čumte kam šlapete. A hlídejte Destra, nebudu zahrabávat díru po granátu." zahalekal jsem ještě na jednotku a nechal je trochu poodejít. Jako stopaři mi nedělalo problém stopy hledat, ani je maskovat, ale schovávat postup celé imperiální kumpanie bylo i nad mé síly. Sledoval jsem postup jednotky a schovával ty nejzjevnější důkazy naší přítomnosti. Zároveň jsem nám hlídal záda a pokud jsme se dostali na dobré místo, rozhlédl jsem se optikou ve směru postupu. Průzkumníkům jsem důvěřoval, ale víc očí nikdy neuškodí.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: StorMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Veraten, místo výsadku ("Hunter")

"Rozumím." Kývnu na šéfa a vyrážím. Tedy ještě se otočím na Blba udělám rukou gesto, že si beru levou stranu.
Průzkum nezávisle na sobě mi vyhovoval. Chceš-LI udělat něco pořádně, musíš to udělat sám. Četa měla zatím štěstí, že moje bezpečí bylo i to jejich. Zároveň mi bylo jasné, že kdybych zase přežil jako jediný, nedopadlo by to se mnou dobře. Možná kdyby se mise povedla, těžko říct.

Plán postupu byl snadný, horší bylo provedení, práce scouta byla často ta nejdůležitější. Dávat pozor na co šlapete, hlavně kam... prohlížet okolí po střelcích schovaných v korunách stromů a také hlídat okolí, ohledně zvířat a masožravých květin. Pŕed těmi by nás ale měla ochránit zbroj, málo komu ten plast chutná.
Celkově se úkony při kontaktu s čímkoli nelišily. Vyhodnotit, ohlásit a pokud možno tiše eliminovat. Moje práce a nejoblíbenéjší část mise, munice je na tyhle šmejdy škoda... Na stromě je samozřejměsestřelím a pro jistotu na zemi ještě dorazím nožem. Celkově ale od pár rebelů nečekám nějak komplexní plán. Možná nějaké hlídky, pasti, ale nic složitého. Tedy alespoň zatím.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: StorMPM

Příspěvek od Merthor »

Veraten, místo výsadku...: (Ognif "Brainy" Swirlson)

Během započaté akce není nutné odpovídat na každý příkaz. Je pouze nutné uposlechnout a splnit příkaz, který se vás týká. Nikoliv jen rádiová komunikace a chřestění zbraní vás mohou prozradit. I zřetelný zvuk hlasu může být za určitých okolností při přesunu hodně nápadný. Tedy za předpokladu, že někdo ví o vaší přítomnosti a chce vypátrat, kde přesně se pohybujete. Stál jsem, rozhlížel se a čekal na rozkaz k zahájení pochodu. Obhlídka mýtiny, na níž nás vysadili, ovšem neodhalila nic překvapivého. Podobných mýtin by se určitě v planetárním porostu našlo víc. Všude okolo byla k vidění jen relativně běžná fauna, ligma i virentia, odpovídající přirozeném lesnímu prostředí. Les žije, má svoje charakteristická temná zákoutí, pachy i zvuky. Zatím se nezdálo nic kromě naší skupiny tento stav narušovat. Téměř jako by náš přílet a přistání unikli pozornosti. Jenže tomu se mi nechtělo věřit, už proto, jak velkou výhodou nad naší skupinou disponovali místní vzbouřenci. Pokud na nás nezaútočili hned, přijali příslušná opatření na jiných místech. Nejspíš na takových, která lépe vyhovovala použití techniky. Zatím co my měli plán vycházející z rozkazů, nepřítel mohl volit čas i podmínky oněch opatřen. Na to jsme nesměli zapomínat.

Zkusil jsem si představit situaci při pohledu shora. Pro přesuny techniky by mýtina příliš vhodná nebyla, ale menší šarvátka by se na ní klidně odehrát mohla. Z výšky navíc cíle pohybující se v mezerách mezi stromy byly zvlášť pěkně viditelné. Doslova naservírované na talíři. Zaměřit je se slušnou přesností by nebyl problém ani pro někoho, kdo není střelecké eso. Na druhou strunu pohrávání si s ovladačem by snížilo rychlost pochodu ještě víc, než DLT 19ka, nehledě na schopnost začít střílet, pokud bych dal pušku stranou. Proto jsem si v ruce stále držel jen E-11ku. Pozorování jsem z větší části přenechal skautům, jiné vybavení jsem nechával pro další fáze boje a zvláštní případy.

Když byly vysloveny rozkazy, přechytil jsem si zbraň, tak aby se mi lépe nesla. Hlaveň jsem sklonil mírně dolů. Poté jsem se otočil směrem, Jímž zmizeli oba průzkumníci, a zařadil se. Vyrazil jsem pravidelným krokem, snad ne pomalejším, než Destro, za seržantem. Kdybych si neudržoval stálý odstup, mohl bych skončit s hromadou granátů za krkem. Formace se trochu roztáhla do délky, čímž se o něco snížila okamžitá účinností, zato jsme v určitých situacích mohli týtz méně nápadní. Postupoval jsem vpřed, snažíce se být ostražitý, připravený zaujmout palebnou pozici, jak mi to jen tempo a okolní porost dovolovaly.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Na půl cesty k bodu Aurek: (Všichni)
Rozkazy byly vydány, přepadový oddíl se vydal na cestu ve formaci s dvěma scouty, jinak šli ostatní v linii.
Protože oba scouti brali svou práci naprosto vážně, tak nebyl postup skupiny nijak výrazně rychlý. Celou cestu museli kráčet lesem, dávat si pozor na střední porost (v podstatě střední až větší keře, sem tam spadlý kmen) a nejnebezpečnějším tvorem byla zatím skupina ptáků. Scouti je díky svým zkušenostem a vyhýbání se křoví, nebo jejich opatrným procházením nikterak neplašili, ale dobře poznali, jak daleko se za nimi držela hlavní část jednotky.
Dle prostředí mohli také scouti vytušit, že nejdou úplně proti větru a kdyby se v základně nacházelo nějaké zvíře, tak by byla šance, že je z tohoto směru zachytí. Každopádně žádná mina, lanko, senzory aktivní a dle všeho ani pasivní se jim najít nepodařilo a tak mohli pokračovat dál.

Podle souřadnic měli za sebou zhruba 6 kliků, tedy polovinu cesty k bodu Aurek a uběhla již hodina od přistání. Vzhledem k opatrnému postupu se tedy dařilo držet dobré tempo, nicméně tomu napomáhal i schůdnější les. Nicméně podle snímků z orbity byli nyní v bodě, v němž mohli delší trasou, která byla zhruba o 2 kliky delší, dorazit k potoku a podél něho poté dorazit až k bodu Aurek. Znamenalo by to delší a náročnější trasu a to zhruba o hodinu až hodinu a půl, nicméně oba scouti nyní jasně mohli poznat, že by pak přicházeli se sluncem v zádech, což by opět mohlo přinést drobnou výhodu. Rizikem však byl větší výskyt zvěře u vodního toku. V opačném případě mohli pokračovat po běžné cestě a dorazit za místo na hodinu, v tom případě by pak do poledne místního času zbývaly necelé dvě hodiny.
Zbytek týmu si mohl akorát vychutnávat pochod a vzhledem k venkovní teplotě ani nemuseli být příliš závislý na vnitřním oběhu vzduchu svých brnění.
----------------
Tentokrát krapet volnější odpovědi, kdy scouti mohu navrhnout druhý přístup, ostatní se rozpovídat o tom, na co vlastně myslí při pochodu na místo, kdy je může každou chvíli něco přepadnout. Dáme tak i prostor Eastovi, aby se mohl v pohodě rekreovat a nepřišel o klíčové vydávání rozkazů. Další kolo uzavírám 23.10. a může samozřejmě využít i vzájemné konverzace - připomenu, že helmy mají vnitřní rádiové okruhy, které v rámci jednotky lze nastavit i na hodně krátký dosah bez rizika zachycení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od East.Wood »

Veraten, na půl cesty k bodu Aurek (Ravel Quayle)

Po výsadku jsme se dali na pochod. Podle rychlosti, s jakou jsme postupovali kupředu, nebylo možné určit, zda se setkáme s nějakými problémy. Nedalo se rozhodně očekávat, že nám nepřátelé rozvinou rudý koberec až k pevnosti, ale průzkumníci prozatím nic nehlásili a bylo jasné, že nenarazili na vážnější potíže. To mě naplňovalo klidem a mohl jsem tak při chůzi trochu přemýšlet o misi a o své budoucnosti u armády.

Pohlédl jsem do korun vzrostlých stromů, nad kterými občas prosvítalo slunce. Pak jsem zkontroloval svůj tým. Každý z těch kluků plnil svoje úkoly vzorově a nebyl nikdo, o němž bych nějak zapochyboval. Přesto se moje myšlenky musely upínat k jedné věci, která se zdála být v rozporu se vším, co jsem až doposud uznával a respektoval.

Zakroutil jsem hlavou a soustředil jsem se jen na současnost.

Přišli jsme na místo, kde bylo dle mapy možné udělat menší odbočku. Rozhodl jsem se náš další postup konzultovat se svým zástupcem Kibem.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, na půl cesty k bodu Aurek: (Thane)

Postupovali jsme pomalu a obezřetně. To mi dávalo dostatek času kontrolovat okolí a naši záď. O maskování našeho postupu nemluvě. Nebylo to nejsnazší, ale pomalé tempo kompenzovalo náročnost faktu, že jsem na to byl sám. Koneckonců jsem byl vždycky radši, když si důležité věci můžu udělat sám a pořádně. Pak člověk mohl nadávat jedině sám sobě. Což teda nebyl tenhle případ, protože kdyby se něco posralo, nadávat mi budou ostatní. Naštěstí se zdálo, že o nás nikdo neví a i když jsem se trochu zdržel, neviděl jsem žádný pohyb.

Po chvíli pochodu jsme se zastavili u malé rozbočky, kterou muselo vedení prokonzultovat. Posadil jsem se na kmen spadlého stromu a trochu se občerstvil, než se velící rohodnou kudy dál.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, na půl cesty k bodu Aurek ("Blb")

Zatím vše šlo dobře, na nikoho nic jsme nenarazili, tedy alespoň jsme o tom nevěděli. To mi dělalo celkem trápení, neboť mi bylo jasné že je prakticky nemožné, aby o nás nevěděli.
Když jsme dorazili do místa, odkud byla možnost jít oklikou, ale dorazili bysme k cíli z lepší strany, zamyslel jsem se nad tím, to navrhnout poručíkovi. Zvěře, kterou by jsme mohli potkat, jsem se nebál, stormtroopeři jsou dostatečně velcí, aby se jich většina divoké zvěře lekla a klidili se nám z cesty a těm co by se nás nebáli.. bylo nás dost aby neútočili přímo a když na něco narazíme, měli bysme být schopni to obejít.
Pane.
Oslovil jsem poručíka.
Odtuď to můžeme vzít oklikou k potoku, podél něhož bysme dorazili k cíli od západu, tedy by sme měli slunce v zádech.
Navrhl jsem změnu trasy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, na půl cesty k bodu Aurek ("Destro")

No, tak tenhle vejlet rozhodně stál za to. Zatím mi každý vysvětloval co mám dělat se svejma výbušninama a já měl sto chutí jim jen tak ze srandy hodit nějakou prskavku pod zadek, aby se jim trošičku rozsvítilo. Při našem pochodu jsem neměl vlastně vůbec co na práci. Jediné co byl můj úkol, tak koukat kam šlapu. Ono pokud něco přehlédnou naši pátrači, tak jsme stejně mrtví, takže jsem se zbytečně nestresoval. E-11cku jsem měl v klidném ponosu a nesnažil jsem se působit ani moc ostražitě. Byl jsem připravený sebou fláknout o zem, kdyby to bylo potřeba, ale myslím že tady je stejně ještě brzo. Potom celé to naše krásné procesí zastaví a já zaujmu své místo, pokleknu a opřu se o storm. Teď už v té pozornosti dávám trošku více, protože každý hlídá to svoje. V helmě si začnu popískávat klasickou vojenskou odrhovačku a čekám co naše nejvyšší velení. Bez tak půjdeme zkratkou, která je sice dál, ale za to horší cesta.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Na půl cesty k bodu Aurek: (Všichni)
Jednotka se zastavila a zatímco se většina rozmístila a zaujala případné obranné pozice, velitelská dvojice měla možnost a prostor pohovořit si se scouty. Z nich se chopil slova především Blb, který navrhl možnost využití alternativní cesty vůči té, kterou měli původně naplánovanou.
Oba velitelé si mohli navrhovanou trasu zobrazit na svých datapadech a potvrdit si slova, která jim před krátkou chvílí předložil Blb. Svoje si k tomu mohl říci i zatím mlčící Hunter, nebo Kib. V podstatě bylo nyní na něm a poručíku Quaylovi, aby se rozhodli, kterou z cest se nakonec vydají.
Co by je na které té cestě mohlo čekat, se mohli jenom domnívat, stejně jako jejich průzkumáci, ale ze zkušeností by určitě mohli něco odhadnout, nehledě na to, že oklika nebyla klasická cesta, kterou sem tam někdy někdo šel, na rozdíl od té, na níž se nyní nacházeli. Výhodou nyní bylo jen to, že desátník Thane měl o to lehčí práci s poklizením stop.

Ostatní toho moc na práci, než dávání pozor na okolí, kontrolu výzbroje a výstroje a rozmýšlení nad jejich úkolem, neměli. Naprostá většina z nich už podobné akce absolvovala, ale zatím se nikdy nikdo z nich neúčastnil ničeho podobného měřítka - tedy potlačení celoplanetárního povstání. Rozhodně to Impérium zatím nenechalo zajít nikdy tak daleko, aby přišlo o celou planetu.
Jediné, co narušilo chvilku klidu a odpočinku, byl osamocený králík, kterého zaregistroval jako první Destro následován Thanem. Oběma se povedlo pozdržet první výstřel, než mohli zjistit, že se jedná opravdu jen o nejspíš neškodného ušáka.
-----------------------
Další kolo uzavírám 6.11. a vyzývám velitele, aby reagovali nebo rozhodli co nejdříve - mohou tak zároveň pomoci dalším hráčům v popisu další části jejich cesty, ať už bude obtížnější nebo nikoliv. Zároveň se omlouvám za moje zpoždění, nějak se mi nepovedlo vyšetřit si odpovídající čas.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Na půl cesty k bodu Aurek (Kib)

Postupovali jsme poměrně rychlým tempem a nezdálo se, že by naše pozice či přítomnost byla vyzrazena. Soustředil jsem se na své okolí a dbal jsem na to, abych nezanechal příliš mnoho stop. Urazili jsme přibližně polovinu trasy, když se průzkumníci zastavili. Na můj dotaz mi bylo řečeno, že našli druhou cestu. Již během pochodu jsem si v hlavě skládal plán útoku a vzhledem k velikosti jednotky není nejlepší frontální útok, ale spíše noční přepadení. Po chvíli přišla další část jednotky a později i Thane. Nikdo nehlásil žádný problém či kontakt s nepřítelem.

Já hlasuji pro kratší trasu. Každá minuta, kterou budeme mít k pozorování základny se může hodit a také můžeme odhalit vhodný okamžik k útoku.
Nadhodím svůj pohled na věc. V mapě se pokusím zjistit, zda neexistuje nějaká cesta mezi trasami, kterou by šlo jednoduše změnit plán, pokud by se vybraná trasa ukázala jako nevhodná. Ovšem nejsem nijak vyhraněný proti žádné alternativě. Rozdělit už tak malou skupinu by bylo ale vyloženě špatně. Zvýšila by se pravděpodobnost prozrazení a skupiny by si navzájem nemohly pomoci.

Thane, jaký je tvůj názor?
Zeptám se našeho zametače stop poté, co se vyjádří poručík. Čím blíže jsme základně, tím větší pravděpodobnost, že narazíme na nějakou hlídku.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od East.Wood »

Veraten, na půl cesty k bodu Aurek (Ravel Quayle)

"Tady nejsme na soutěži talentů, hlasovat můžeš, až budeš v nějaké porotě... teď chci slyšet jasnou a stručnou odpověď," utrousil jsem trochu nerudně, ačkoliv Kib mě už znal nějaký ten pátek a věděl, že mám smysl pro humor vždy a za každých okolností.

Zkrátíme-li si cestu, můžeme být v menší výhodě. Ale i ta nejmenší výhoda se v mžiku může obrátit ve velkou nevýhodu. To mě naučil život v armádě.

"Taky se mi nezdá ta cesta podél vodního toku, Kibe," řekl jsem rozhodně mému zástupci a čekal na případné postřehy nebo námitky našich průzkumníků.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Na půl cesty k bodu Aurek: (Destro)

Musím našemu velitelství nechat, že tentokrát nám za velitele dali pořádná jelita. Nevím jak dlouho jim bude trvat, než se rozhoupou k něčemu, ale čím déle tady jsme, tak tím je větší šance, že nás někdo dostane nebo se o nás dozví. Je fakt, že jsem ještě nikdy nepotlačoval celoplanetární povstání, ale pokud si to představím jako klasický boj, tak jsme na území nepřítele, které zná asi lépe nepřítel jak my. Takže nám může natrhnout prdel Impérium, neimpérium. Asi bych svoje myšlenkové pochody rozvíjel dál, ale šramocení v mé palebné zóně mě z nich vytrhlo. Pozvedl jsem E-11cku a více se schoval za strom. Prst připravený jenom sjet na spoušť a rozstřílet prvního rebela co uvidím. Z rebela se vyklubal ušák, který se rozhodl prověřit naší ostražitost.
Nestřílet. Je to králík. Teda...Možná střílet? Třeba si ho ugrilujeme než se velení rozhodne.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“