StorMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým uvnitř - Destro)

Blb signalizoval, že dveře jsou připravené. Já jsme v rukou připravil svoje dvě tříštivé hračky. Potom jsme už jenom kývnul na Blba a celá akce se mohla spustit. Osobně jsem moc nechápal ten kouřový granát. Rozhodně trvá než se rozkouří a za mě tříštivé granáty udělají více muziky za méně času. Zvláště když nevíme, jakou mají dotyční výstroj. Pokud mají naše helmy a podobně ,tak je kouř zcela zcestný. No, ať si dělá co chce. Přeci jenom já jsem tu jen prostý voják. Dveře se otevřou a já hodím dvěma směry svoje granáty. Nemá smysl koncentrovat je na jedno místo, ale pokrýt co největší plochu. Dva rychlé výbuchy po sobě a Blb vpadnul dovnitř. Popadl jsem E-11cku, kterou jsem měl pověšenou na řemeni. Vpadl jsem dovnitř a našel jsem si kryt. Podle palby co šla od Blba, už jen dočišťoval. Najednou všechno vzalo jiný spád. Otočil jsem zbraň a zahájil jsem palbu na toho u těch dveří do zbrojnice.
Udržím ho tam. Pomozte jim v chodbě!
Štěknu směrem k Blbovi a Thanovi. Otázka je co udržím, pokud jich je více může to být katastrofa. Moje palba byla vždycky jenom krycí, ale pro tuhle chvíli postačí. Navíc Ti v chodbě pravděpodobně vidí velký prd.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Tým uvnitř - Blb)

Vpád do místnosti proběhl bez problémů. Přeživšího v místnosti jsem sejmul a z krytu hledal co jsem opomněl.
Na jednu stranu jsem neopomněl nic, místnost byla čistá, ale o vedlejších místnostech se to číct nedalo.
A zrovna ve dveřích od zbrojnice.
Reflexivně jsem po něm vystřelil a připravil se na vzájemné odstřelování. Destro nicméně zavelel.
Nebyl jsem si příliš jistý, nakolik je dobrý nápad nechat tady destra samotnýho, přeci jen může jich vykouknout ještě několik. A hlavně s jeho láskou po výbuších po něm něco hodí a výbuchy ve zbrojnici nám schodí bunkr na hlavu.
Nicméně jsem si zvykl poslouchat rozkazy, tak jsem využil okamžiku, kdy nepřítel nepálil a veskočil ze dveří ven
Nezapomeň že stojí ve zbrojnici, takže žádný výbušniny!
Křikl jsem na něj ještě přes rameno a zrychleně se přesunul k poručíkovi a Hunterovi.
Sem já.
Oznámil jsem jim, aby mě nesejmuli a zaujal místo, odkud bych měl volné palebné pole k velínu a přivítal palbou utočníky, kteří pravděpodobně využili oslepení poručíka s desátníkem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Následoval jsem Blba do místnosti. Díky výbušninám a Blbově doražení už v zde nebyl žádný odpor. V tom se ale ozvala střelba ze dveří do zbrojnice. Rychle jsem uskočil a opětovat palbu. Vteřinu na to se ozvala střelba za našimi zády a zaregistroval jsem oslepující granát.
Destro zavelel a já se jen modlil, aby ho nenapadlo házet do zbrojnice nějakí prskavky. To mu ostatně připomněl i Blb a vyřítil se ven za poručíkem.

"Kryju vám záda. Destro, kdyby jich bylo víc, houkni na mě." přesunul jsem se ke dveřím tak, abych byl krytý před obráncem zbrojnice a abych mohl opětovat palbu útočníků z velína a případně pomoct Destrovi, kdyby se ze zbrojnice vyřítil někdo další. Destro měl přeci jen jiné přednosti než byla střelba, takže jsem se nechtěl moc vzdálit, abychom jídelnu udrželi. Zatím jsem se soustředil na ty z velína a kryl jednotce záda.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým uvnitř)
Destro zaujal obranou pozici a poslal své dva kolegy ze vpádu, aby pomohli vyřešit situaci na chodbě, která se nepříjemně obrátila z útočné na obrannou.
Blb se dostal na chodbu jako první a málem se za to proklínal, když dostal zásah do ramene. Naštěstí pro něj to pancíř pohltil a zůstane z toho maximálně modřina od nárazu. Rychlým pohybem se pak dostal ke hraně dveří do velína, čímž si mohl krýt jednu stranu, nicméně teprve tehdy si všiml, že palba nepřicházela jen z velína, ale i ze strojovny na druhém konci tunelu. Nepřítel je tedy ukázkově dostal do křížové palby.
Rychlou orientací si také mohl všimnout, že Hunter ležel na břichu na zemi a akorát se snažil dostat do pozice, aby střílel směrem ke dveřím do strojovny. Na rozdíl od něho měl poručík několik čmouh na brnění a v levém boku pancíř nepříjemně seškvařený, jak už brnění prostě neodolalo. Mohl si jen domyslet, že poručík nejspíše odstrčil Zolomona z cesty a sám tak schytal hlavní dávku, ale i tak opětoval palbu směrem k velínu a snažil se pohybem snižovat šanci zásahu ze strojovny.
Ve strojovně byl podle všeho jediný člověk, ve velíně pak nejspíše trojice - po každé straně dveří jeden a pak jeden schovaný za překoceným mohutným duracelovým stolem.
Celý tým se tedy nacházel v nelichotivé pozici a museli něco podniknout, aby z ní vyvázli. Pouze Thane nebyl přímo na mušce a mohl zkoušet ostřelovat velín díky svému krytu - tedy alespoň do doby, než by Destro za ním z nějakého důvodu neudržel svou pozici.

A aby toho nebylo dosti, tak Destro spatřil, jak je jeho směrem hozen tříštivý granát, jehož trajektorie mířila přesně do jeho krytu.

(Tým venku)
S ohledem na možnosti mohl být Kib se svým ošetřením spokojený, nezdálo se, že by mu mělo něco upadnout a ruku se mu povedlo zafixovat tak, aby ho neomezovala - nicméně na nějakou ostrostřelbu to rozhodně v nejbližší době nevypadalo. Potom se jal na kontrolu pozice a rozmístění zbraní, aby musel shledat, že původní rozmístění bylo více než dobré a muži, co obsadili tuhle základnu s ním také nikterak nemanipulovali. O to více pak jen povstávala otázka, jak mohla původní posádka podlehnout, když se nezdálo, že by někde v okolí byly nějaké viditelné známky boje.
Brainy provedl další kontrolu svých hraček, nicméně vše se zdálo v pořádku a nikde nebylo k vidění nic podezřelého, i proto se mohl věnovat chvilku Kibovi a zeptat se ho na nějaké případné instrukce ohledně případné změny taktiky.
---------------------
Další kolo bude končit 19.3. a vy jako obvykle máte možnost interakce - pro tým vevnitř pak existuje v případě více odpovědí do týdne možnost na mezikolo. Tým nahoře to má teď trochu nezáživné, takže si musí vystačit společně sami. Jinak Gnostova postava by se měla stydět - místo, aby to schytal sám, tak to za něj koupil jeho nadřízený, ale co nebylo teď, může být přístě ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Než se mi podařilo zaujmout pozici, viděl jsem jak to Blb koupil ihned po opuštění dveří. Zřejmě to nebylo nic vážného, protože ho rána ani nezpomalila. Kdo ovšem schytal více než jednu ránu byl poručík. Pancíř ožehlý a na boku zřejmě vážnější poranění.
A jsme bez velení. To je tak, když pošlou amatéry kam nemaj.
Měl jsem krytý výhled na vstup do velína. Sundal jsem ze zad ostřelovací pušku a posunul optiku, abych mohl mířit přes klasická mířidla. Chodba nebyla dlouhá a já byl jedním z nejlepších střelců z jednotky.

Cílem bylo vyčistit vchod do velína jak jen to půjde. Zbavit jednotku křížové palby bylo teď primární. Zamířil jsem a vyčkal až se objeví některý z útočníků.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: StorMPM

Příspěvek od Merthor »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Ognif "Brainy" Swirlson)

Ač vás práce s technikou baví, hučení v helmě a dokola se opakující stejné obrázky vás přestanou fascinovat mnohem dřív. Vlastně k tomu může dojít docela rychle. Vyhlídka, že to tak bude nějakou trvat, slibovala jen trochu stereotypu.Čísly z letecké akrobacie by dalo snadno zabavit. Ale příliš dlouhé blbnutí by narušilo započaté pozorování. Pohledy na displej datapadu byly s postupem času rutinnější, než na začátku. Myšlenky směřovaly hlavně tam dolů a k ostatním bojujícím výsadkovým skupinám. Rád bych věděl, jak se to tam vyvíjí. Cítil jsem přesně ten pocit napětí, když je na jednom místě klid a na druhém se bojuje. Uvnitř základny asi nedostatek adrenalinu nehrozily.
"Je tam dole hodně velká mela? zeptal jsem se seržanta Kiba, po uplynutí dalšího krátkého intervalu. Rukou jsem naznačil směr ke dveřím vedoucím do útrob základny. Když jsem tam
"Tady nahoře to zatím dost připomíná cvičení," doplnil jsem to poznámkou, i když na terč jsme si zrovna taky hrát nepottřeboval. Kromě pár Dávek z DLT-19tky, se to dalo shrnout jako pochod s malou polní, plus to hučení v helmě a pořád dokola stejné obrázky. Nic dalšího se tady nahoře neodehrálo. A boj proti komusi se stejným vybavením se cvičení podobal, jak by smet. Na druhou stranu o to hlídkování jsem si vlasntě řekl sám.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Krucinál!!
Zaklel jsem, když jsem to schytal do ramene, naštěstí to nebylo nic vážného.
Moment, ale vždyť to nepřišlo z velína...
Uvědomil jsem si najednou, to přestávalo vypadat dobře čím dál tím víc.
Viděl jsem jak Thane zaklekl, mimo palbu toho hajzla ve strojovně a mířil do velína.
Já ale ten luxus, starat se jen o velín neměl, někdo se musel postarat o vyčištění strojovny, a vypadalo to že je to na mně.
Je čas, předvést, že jsem tu přezdívku nezískal jen tak pro nic za nic.
Taktika, se kterou jsem přišel byla v přímém rozporu s mým obvyklým postupem, ale co, stejně tady všichni chcípnem.
Poslal jsem k velínu několik střel, zatímco jsem se přesouval k dveřím do strojovny, měl jsem v plánu být mimo jeho palbu dřív, než mi to oplatí. Nehledě na Thanea, který by mu to také mohl rozmluvit.
Vřítil jsem za stálé palby do chodby ke strojovně spoléhaje se na to, že nepřítel se nevykloní opětovat palbu, dokud ho budu zasypávat palbou.
Nesejmuli kvůli podobný stupiditě i seržu?
Jakmile bych se dostal až ke krytu nepřítele byl bych připraven přejít do mířené palby, s tím, že bych se pokusil najít nějaký nový kryt, popřípadě, byl-li by dostatečně blízko, tak zápěstní čepele měli tu výhodu, že byly vždy po ruce.


MYslím že jsem soutěž o první kadáver vyhrál :D
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: StorMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Veraten, Základna protiletecké obrany: ("Hunter")

Nešlo to nejhůř, ale ani nejlépe, pořád šlo o první fázi našeho úkolu a už jsme mohli odepsat několik členů týmu, ale zase nikdo neumřel. Já ale ležím na zemi... z nějakého důvodu, jestli jsem sebou trhnul k zemi, nebo mi k tomu pomohl poručík... těžko říct, ale nestěžuji si.

Namířím svoji E-11ku směrem na nepřítele ve strojovně. Může tam být dost věcí, takže nepřetržitě střílet nemůžu, navíc pokud má kousek rozumu, nevylezl by a jen bych plýtval municí. Počkám si, než se pohne, aby mohl vystřelit a pošlu na něj dvě střely. V případě, že tam není nikdo další obrátím svoji pozornost na velín, přejdu do kleku, leh ze mě sice dělá menší cíl, ale většina z toho je hlava a dostat blasterový výboj do helmy není nic příjemného, pokud to přežijete.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Destro)

Pálil jsem krátkými dávkami a kryl přístup. Slyšel jsem palbu za sebou, ale neotáčel jsem se. Dokud se tam bude střílet, tak tam bude někdo od nás a za tu dobu mám krytá záda. Spoléhám na ně jako oni na mě a já se odsud ani nehnu. Potom vidím tu nepatrnou věc, která moje myšlení změní během pár vteřin.
Granát!
Stihnu zařvat, než se sám vrhnu ze svého krytu na druhou stranu, abych se dostal mimo dosah toho tříštivého granátu. Upřímně hrozně rád jsem tyhle věcičky házel na cizí bytosti, ale když to lítalo na mě tak jsem to nesnášel.
Rebelská špína!
Pokud se dostanu od výbuchu, tak jak doufám tak se budu snažit opět zahájit palbu na dveře, aby z nich nikdo nevylezl.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým uvnitř)
Proti letícímu granátu existuje několik možností reakce a obrany, pokud jej tedy hned poznáte. Destro zvolil tu nejjednodušší a většinou i nejlepší, uskočil stranou ze svého krytu, aby se následně překulil a dostal se do pozice, aby mohl střílet směrem do zbrojnice.
Vyhnul se tak přímému zásahu granátem, ale na zem jej povalil kus nábytku, který byl explozí roztříštěn a měl problémy udržet vědomí, přesto vypálil několik ran směrem, kde v tu chvíli tušil dveře.

Thane zaregistroval výkřik granát a především si zkontroloval pozici a dráhu letu, aby shledal své místo za jedno z nejlepších. Troskky rozházené následkem výbuchu jej sice minuly těsně, ale mohl hned pokračovat v ostřelování velín, kde se mu dařilo držet v šachu muže za stolem a dva další při kraji dveří se zmohli jen na několik slepých výstřelů.

Blb vypálil několik střel naslepo k velínu, než vyrazil tryskem ke strojovně. Za běhu posílal několik náhodných střel a doufal, že nepřítel nevykoukne, ale naštěstí mu v tomhle pomáhal Hunter, který se dostal do kleku a neumožnil nikomu ze strojovny vykouknout. I díky tomu se Blb dostal až ke dveřím, opřel se o zeď vedle nich a mohl zvážit co provede nyní. Nebyl si jist, jestli o něm nepřítel věděl, ale vytušil, že je prakticky na opačné straně stěny, která jak se patří na tyto kryty, byla více než tlustá, aby ji zkusil prorazit pěstí. Ale stačilo se naklonit okolo dveří a mohl hledět protivníkovi do očí. Zatím by to ale nebyl dobrý nápad, protože si pravidelný výstřel sem neodpouštěl jeho kolega Hunter, i když by nejspíš stačilo gesto a nechal by vše na Blbovi.

Poručík ležící na zemi se mezitím zmátořil, sudem se převalil mimo hlavní palebnou linii a povedlo se mu vyhnout i několika ranám, což nešlo vyjádřit jinak než, že měl zatracenou corelliánskou kliku. Nakonec skončil v polosedě vedle dveří do velína a klepal si do helmy, aby nakonec všem zasignalizoval, že je bez spojení a nemůže se tak s nikým spojit a ani jednotku organizovat.

(Tým venku)
A zatímco dole v krytu se situace měnila každou vteřinou, tak nahoře byl klid, že by z toho i hutt usnul. Největší kratochvílí tak pro oba zde přítomné mohla být vzájemná diskuze. Než mohl Kib slovně odpovědět, tak jen ukázal na svá zranění, čímž vydala jeho odpověď za tisíce slov.
-------------------
Další kolo uzavírám 2. nebo 3. 4. (ten víkend budu pryč a nevím, jak na tom budu v Ne) a jako obvykle tu je prostor pro mezihru, který nevyužíváte :) Gnost se prozatím zachránil, zatímco ostatní pomalu sčítají zranění, nu uvidíme, v jakém stavu a počtu dorazíte na druhou část úkolu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Kib-tým venku)

Při otázce, zda je to dole hodně horký jsem se podíval na svou ruku. Schytal jsem to za celý tým. Samozřejmě je otázkou, zda to nebylo pro můj špatně zvolený postup, ale když jsem opouštěl jednotku, ostatní byli nezraněni a na zemi leželi dva mrtví. Ovšem teď je to dole asi ještě tužší, obránci nemají kam ustoupit a pokud zaregistrovali v podstatě popravu jejich kolegy, na nějaké vzdávání nelze spoléhat.

Kdyby potřebovali, ozvou se.
Uklidňuji víc sebe než Brainyho.

Nepolevuj v ostražitosti a vem drona na větší okruh, kam až jen doletí bez ztráty signálu a zkontroluj, jestli není v okolí nějaký pohyb, na zemi i ve vzduchu.
Dám úkol Brainymu, aby se na pár minut zabavil. Nečinnost je vojákova zhouba, může začít moc přemýšlet a pochybovat ... asi jako já.

V ten okamžik se zezdola ozve exploze. Nedá mi to, přepnu na přímou linku s poručíkem a pokusím se ho kontaktovat. Po neúspěšném pokusu přepnu na okruh Destra, velitele útoku.

Jaká je situace? Potřebujete posily?
Ohlásím se a zesílím hlas, abych případně překřičel hluk bitvy. Počkám několik okamžiků, než si Destro najde chvilku na odpověď.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Zaslechl jsem destra ohlašovat granát a vyděsil se.
Hergot Destro, vždyť je tam zbroj..
Ozval se výbuch, mnohem slabší než jsem očekával a i zazněl spíše z míst kde byl Destro, než zbrojnice. Došel mi můj omyl.
Sorry, jako bych nic neřek.
Omluvil jsem se a dál si hleděl svého.Kupodivu jsem dostal nápad.
Seržo, kdyby jsete se zrovna nudil a když už sebou taháte tu velkou vysílačku, mohl byste zkusit naladit jejich frekvenci, jestli jí nemaj šifrovanou, ať víme co plánujou.
Hunter odstřeloval pozice nepřítele, kam jsem se potřeboval, potřeboval jsem tedy aby v pravý čas přestal střílet.
Otičil jsem hlavu na Huntera a naznačil jsem, že budu pokračovat a začal jsem rukou pět prstů poté čtyři. Takto jsem odpočítával, než jsem měl vyrazit.
Věřil jsem že to Hunter pochopí, přeci jen, ta gesta musí pochopit každej stormtrooper co neni úplně blbej. I když, dotáhl to na poddůstojníka, to o jeho inteligenci moc dobrého neříkalo.
Jakmile jsem dopočítal a ukázal zaťatou pěst, chytil jsem opět obouruč svou E-11 a vyrazil jsem.
Jakmile bych překonal překážku byl jsem připraven spustit palbu, v případě že by byl dosti blízko, tak pustit levou rukou zbraň a čepelí mu jít nejvhodnějším slabém místu zbroje, co by se naskytlo a nebo, a s tím jsem počítal o něco víc, než s porcováním, srazit jeho hlaveň mírumilovnějším směrem, než jsem byl já a vypálit do něj, klidně i jednoruč.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Zaregistroval jsem výbuch. Doufal jsem, že se Destro stihl ukrýt, ale to už kolem mě proletěly trosky a střepiny. Výbuch to nebyl nikterak silný, ale rozmetal nábytek všude okolo. Naštěstí mě to nijak neomezilo a mohl jsem dále kontrolovat dění ve Velíně.
Dařilo se mi držet útočníky v šachu. Těch několik výstřelů, které ze dveří vyšly nebyly ani trochu mířené a nikoho neohrozily.

"Destro, seš v pohodě? Nepotřebuješ nějak pomoct?!" zahulákal jsem na našeho bumbáce a opravdu doufal, že je v pořádku. Pokud by nebyl, útočníci by nás obklíčili a nejspíš zlikvidovali. Pokud by Destro potřeboval pomoct, mohla by se nám hodit posila z venku.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: StorMPM

Příspěvek od Merthor »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Ognif "Brainy" Swirlson)

Uposlechl jsem seržanta Kiba. Poposunutím páčky jsem vychýlil dron z původní dráhy. Změnil jsem poloměr opisovaných kruhů, zatím na dvojnásobek. Pro naše účely byl původní okruh dostačující. Větštší minimálně ničemu neuškodil. Později bych mohl zkoumanou oblast ještě o pořádný kus rozšířit, kdyby se z komunikátoru neozval výbuch následovaný hlasy, důkaz skoro výmluvnějiší, než seržantova zraněná ruka. Také to na mě mělo zcela jiný účinek, než seržantův požadavek na větší okruh. Spolehlivě mě to odtrhlo od sledování záběrů, nazdzvedlo ze země. Místo toho jsem se obrátil ke vchodu do základny.

"Jdu tam dolů, vsadím se, že by posilu ocenili," oznámil jsem, bez ohledu na Kibovu vyšší hodnost. Byl jsem k tomu už rozhodnutý. Přesto jsem nejednal ukvapeně bez rozmyslu. Zvedl jsem z povrchu svoji odloženou výzbroj.
"Dron je stabilní. Záběry budou dál pokračovat. A kdyby se začalo něco dít, vrátím se co nejrychleji sem nahoru," uvědomil jsem seržanta Kiba. V další chvíli jsem již směřoval dolů, ke zbytku týmu. Rozhlédl jsem se po kraji základny. Pokud byl v prostorách základny dostatek místa, vzal jsem si do ruky opět DLT-19ku, jinak E-11ku. Rozhodně jsem však nemohl začít okamžitě střílet. Zaprvé jsem se musel zorientovat a dát si přitom dobrý pozor. Zadruhé jsem musel najít ostatní, teprve pak jsem mohl najít pozici, z níž bych jim poskytnul palebnou podporu, aniž bych je ohrozil.
Naposledy upravil(a) Merthor dne 03.4.2017 10:14:10, celkem upraveno 1 x.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Destro)

Pamatuji si to jako teď, když na mě seržant řval.
Vojáku nebuďte pitomej. Kdo ve vzduchu pozná co to je za granát? Vypadni co nejdál od něj.
Výcvikový seržant se má a musí poslouchat. Proto jsem skočil a překulil se, tak jak jsem to dělal už mnohokrát. Mohl jsem okamžitě střílet, ale než jsem to stihl udělat, tak jsem dostal tvrdý úder něčím. V tom šrumci těžko říct čím jestli to byl stůl, skříň nebo záchodová mísa. Snažil jsem se vypálit pár střel do dveří, ale v očích jsem měl mžitky a držel jsem se zuby nehty. Dalších pár ran a slyším své jméno v komunikátoru, ale jen mlhavě.
Pomoc...
Pronesu do komunikátoru, hlas moc silný není, ale snažím se držet, protože vím že na mě závisí životy mých spolubojovníků. Stále se snažím střílet ke zbrojnici.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“