StorMPM

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým uvnitř)
Zatímco ostatní se věnovali bombě, Thane zkontroloval poručíka, který se tak nějak držel. Bližší obhlídka mu však prozradila, že toho měl rozhodně plné zuby a v podstatě byl rád, že je schopen nějak stát na nohou. Pokud se povede vše zdárně realizovat, tak bylo dost pravděpodobné, že do nějaké další akce moc použitelný nebude, každopádně bylo jisté, že v nejbližší době na svá zranění nezemře, což jen potvrdil slovy, že vyjma očí a úst jej bolí snad všechno.

Zbývala minuta, když se Destro rozhodl, který postup zvolit - sice mohl zkusit navigovat Blba, jak neutralizovat rozbušku, ale obsahovalo to několik úkonů, které by pro pyrotechnika-začátečníka byly složité na první pokus a sám se nemohl spolehnout na své ruce. Hunter jej sice podpíral a zvýšil mu tak stabilitu těla, ale Destrovi bylo jasné, že tahle cesta by byla riskantnější, než neutralizace řídící jednotky.
Bez prodlení hmátl po svém vybavení a pustil se do práce.

Na odpočtu naskočilo 45, když Destro úspěšně odklopil řídící obvod a dostal se tak k jeho spodní části, odkud mohl pokračovat v jeho neutralizaci. Musel vše udělat tak, aby v případě sepnutí signál nešel tam, kam měl, ale skončil na zemi. Ruce ho ale tolik neposlouchaly.
Blbe, vem si z brašny malé kleště,
dodal jenom a pokračoval ve své práci.

Zbývalo 30 sekund, když Destrovi trochu sklouzla ruka a málem škrábnul část, kterou neměl. Zhluboka se nadechl a pokračoval dál, neměl čas zpytovat svědomí, pořád měl ještě půlku práce před sebou.
Až ti řeknu šmikneš modrý drát,
předal další instrukci, zatímco se věnoval své práci. Musel si dávat pozor, aby řídící jednotce nenechal cestu k rozbušce a zároveň neohrozil pojistku.

Odpočet se posunul na 15 a Destro pomalu nechápal, jaktože mu třesem ruka neujela víc a vše okolo tak nezalila jasná záře exploze. Zbývaly mu ještě dvě cesty, které musel odizolovat nebo přesměrovat a řídící jednotky by byla neutralizovaná. Činnost, kterou by normálně měl tak za pět sekund hotovou ...
Vede z té krabky v pravém rohu,
nasměroval Blba ne sekundární rozbušku a pokračoval v přesměrovávání.

10
Přesměrování se nedařilo Destrovi správně udělat.

7
Nejspíš by to takhle mohlo projít, ještě neutralizovat poslední cestu.

5
Buď připraven,
houkl Destro a doufal, že Blb našel správné místo, zatímco on sám se chystal mikropájkou provést poslední tah, ruce se mu ale klepaly zase o něco více.

4
Destro zhluboka vydechl.

3
Zavřel oči a začal tah mikropájkou.

2
Dokončil tah a
Teď!

1
Blb šmikl správný modrý drát.

A tím odpočet skončil, na displeji hrozivě zasvítila nula, Destro měl i nadále zavřené oči a pájku instinktivně oddálil od bomby. Blb sledoval oba konce modrého drátu a neodvážil se podívat na odpočet, Hunter nakouknul Destrovi přes rameno a sledoval blikající nulu, sledoval ji pět sekund, deset sekund, patnáct sekund.
Asi to už nebouchne,
narušil ticho čekající na výbuch.

(Kib)
Jak nejrychleji mohl se Kib dostal k E-webu a pokropil směr, kterým zmizel útočník ve snaze jej trefit, ale porost stromů a ani nejbližší senzory mu neprozradily, že by jej zasáhnul či minul.
A protože zezdola šlo až mrtvolné ticho, rozhodl se spojit s Excavatorem na orbitě, aby předal informace o pravděpodobném splnění části jejich úkolu.
Tady kapitán Syoon, dávám pokyn transportu k zahájení výsadku, budou u vás do třiceti minut, zajistěte, aby měli kde přistát,
ozvalo se po chvilce, aby bylo spojení hned poté přerušeno a na cestu se tedy vypravila další část čety Bacara.
-----------------------
Další kolo uzavírám 25.6. a bomba zatím neexplodovala a zdá se neutralizovaná. Základnu máte obsazenou, i když se někde poblíž mohl potulovat jeden uprchlík, zároveň pak jsou na cestě posily pro další fázi plánu. Jako tradičně pak můžete reagovat na sebe a to v počtu max dvou odpovědí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Kib)

Po preventivním pokropením lesního porostu jsem získal potvrzení z Excavatoru, že do půl hodiny získáme posily a budeme se moci přesunout k planetární pevnosti. Chvilku jsem si užil příjemný pocit ze splněného prvního úkolu, ale pak jsem se dokopal zpět do práce.

Rozumím, konec.
Potvrdil jsem kapitánovi, že jsem rozuměl pokynům a ukončil vysílání.

Bacaro, musíme zajistit perimetr kolem základny a přistávací místo pro výsadek posil. Všichni, co dole nemáte nic na práci obsadí pozice. Venku se může pohybovat ještě minimálně jeden parchant, zmizel na azimutu 136, tak držte hlavy dole. Pokud jsou dole zranění, zatím je nechte na místě, postará se o ně zdravotník, až přistanou.
Rozdal jsem rozkazy celé přebytečné palebné síle. Nemám přesnou představu, kolik jich je bojeschopných, ale ve čtyřech lidech jsem schopni pokrýt okolí dostatečně a detekovat případný pokus o protiútok.

Dále je zapotřebí zajistit, že není aktivní žádný automatický systém protivzdušné obrany. Raději povypínejte všechno. Destra k tomu ale raději nepouštějte.
Nechci, aby nám na hlavu padaly trosky výsadkové lodě. Poté jsem se rozhlédl po okolí a pokusil se vyhledat vhodné místo k přistání.

Abych nezapomněl. Přesvědčte se, že v základně není nikdo živý, kdo nemá naši klubovou kartu.


//uvítám každého, kdo mi pomůže nahoře :)
počítá někdo mrtvoly?
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Co je to sakra za nápad stříhat modrej drát?! To si říká pyrotechnik? Ve všech akčňárnách bejvá ten správnej ten červenej!
Polemizoval jsem v duchu s Destrem. Přesto jsem na povel přestříhnul modrý drát.
Když jsem po neskutečně dlouhé době uslyšel hunterův hlas,dost možná poprvé v životě, jak oznamuje úspěch otevřel jsem oči. Na displeji zůstala jedna vteřina.
Sme snad v nějakm blbym akčnim thrilleru, aby sme tu měli takovýhle těsný zneškodnění bomb, hergot?
Podivil jsem se. Ale to už nejlépe informovaná osoba týmu udílela další rozkazy.
Nejdřív jsem ho chtěl okřiknout, že když o nějaký místnosti řekneme, že je čistá, tak prostě čistá je, ale pok jsem si vzpomněl na toho neřáda, co nám proklouzl ven a zdrhnul. Tak jsem raději mlčel, i když mi bylo jasný, že kdybychom někoho přehlídli, už by kuchal něčí střeva.
Dle vašeho přání seržo.
Odpověděl jsem a vydal se k ovládacím panelům. Odborník jsem sice nebyl, ale věřil jsem, že poznám, kdyby zde byla obrana nastavená na automatické sestřelování všeho, co se na obloze hýbne a byl bych ji schopen vypnout. Vypínat celý systém se mi nechtělo.
Kdoví jestli pošlou výsadkovejm lodím nějakej stíhací doprovod. A kdyby letěli sami a nepřítel poslal stíhače, tak bude sakra záhodno aby jsme jim pomohli.
Po kontrole systému a případném vypnutí autonomních systému jsem se vydal projít znova celý bunkr, zda se ještě někdo někde neschovává, popřípadě vyřešit přeživší raněné nepřátele.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Základna protiletecké obrany(Destro)

Celý to stálo za nic. Nejraději bych zapojil Blba, ale je to pořád jenom Blb a pyrotechnik amatér. Dřív nebo později budu muset našim šéfům říct, že to chce dalšího kdo se aspoň v základu vyzná ve výbušninách více než, že odjistí granát a hodí ho do chumlu. Myslím, že kdyby tohle v základu aspoň někdo uměl a já ho mohl navigovat byl bych rozhodně klidnější. Sáhl jsem k opasku a začal jsem si hrát s výbušninou. Byl jsem vděčný Hunterovi, že mě drží. Nejsem si jistý jak moc bych nyní byl schopný stát tak pevně. Nesledoval jsem jestli Blb dělá to co jsem mu řekl, ale musel jsem doufat. Moje ruce se třásly opravdu hodně, ale mám pocit že nad nimi pomalu nabývám na kontrole. Kdybych totiž ne, tak bych dávno nás všechny vyhodil do luftu. Práce, která normálně trvá krátkou dobu byla nyní zdlouhavá a já měl pocit, že jsem jako slimák pomalý. Pak byl najednou časovač na nule, ale já neviděl bílé světlo. Viděl jsem všechny kolem a zhroutil se do držení HUntera. Očekávám, že mě pomalu položil na zem. V ruce jsme svíral pájku a podvědomě jí vypnul.
Nechte mě umřít tady. Dejte mi pět minut a přijdu za Váma. Teď asi zkolabuju a až přijdu k sobě, tak Vám pomůžu rozmístit kolem nějaké prskavky. Venku je můj batoh, takže můžete začít beze mně.
Zhluboka oddechuji a snažím se zklidnit. Tohle bylo o velký chlup. Ještě chvíli a přestanou se mi třást ruce, zvonění po výbuchu už odeznívá. Zachvíli budu funkční.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: StorMPM

Příspěvek od Phate »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Thane)

Udělal jsem co jsem mohl, ale bylo jisté, že poručík nezdechne. Aspoň né teď. Posadil jsem ho do polohy, ve které ho toho bolelo nejméně. Dal jsem mu něco proti bolesti.
"Vydržte, posily určitě přivezou i mediky." snažil jsem se ho trochu uklidnit, ale nevypadalo to, že by mi věnoval mnoho pozornosti. Mezi snahou neupadnout do šoku, bezvědomí a sledováním odpočtu, které se nyní rozléhalo komlinkem, určitě neměl ještě čas na moje řeči.

Sám jsem odpočet nesledoval. Vypnul jsem Destrův okruh právě včas, abych zachytil Kibovy rozkazy. Byl jsem jedním z těch, co tady už měil prd na práci. Pokud by tu někdo žil, už by se pokusil nás vyhodit do luftu. Nahoře budu se svou puškou užitečnější.
Vyrazil jsem na povrch.

"Jsem tady šéfe." oznámil jsem Kibovi a varoval ho, aby po mě nezačal pálit. Rozhlédl jsem se po platformě po nějaké vyvýšeném místě, odkud bych mohl pokrýt celý perimetr přistání našich posil.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: StorMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Hunter)

Mí společníci se starali o bombu a mě zbývalo se tak maximálně smiřovat s tím, že tady umřu.... což bylo.... nemožné, já nechtěl umřít a rozhodně ne takhle špatně, ale mimo sezení opodál a sledování snahy těch dvou jsem neměl moc na výbeř.

Najednou se všichni zarazili a já přemýšlel, jestli to není mé vědomí, jak se vypítá kvůli bombě, ale nebylo. Podařilo se jim to... což je dobře. Vstanu a kouknu Destrovi přes rameno, řkajíc posměšnou a úlevnou hlášku. Doufám, že to už nebouchne.

Fajn... Blb si hrál s počítačem, Destro restartoval sám sebe a no Thane se někde taky poflakoval. "Jdu nahoru." Konstatuji suše ostatním kolegům a vyrazím stále opatrně nahoru za šéfem.
Dívajíc se na Thanova záda vylezu chvíli po něm. "Dvě otázky šéfe.... Jak je to dlouho a mám ho ulovit?"
Bylo by to přátelské odreagování poté, co jsme teď málem umřeli. No... a hlavně budu dál od toho, kdyby to stejně vybouchlo.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým uvnitř)
Zdálo se, že mají konečně všichni trochu prostoru oddechu, minimálně tedy od hlavního boje a někteří toho mohli využít k tomu, aby se dali nějak rozumně dohromady. Minimálně Destro se nikoho neptal na povolení a nabíral síly opřen o stěnu, i když poručík na tom byl na chodbě podobně.

Nejaktivnějším uvnitř základny tak byl Blb, který si začal hrát s ovládacím panelem. Naštěstí systémy byly poměrně jednoduché a přehledné, díky čemuž brzy zjistil, že systém rozpoznává nepřítele dle jeho identifikátoru. A nebylo překvapující, že aktuálně byl nastaven jako nepřátelský identifikátor všech imperiálních plavidel. Naštěstí ovládání bylo poměrně jednoduché a povedlo se mu zrušit imperiální identifikaci jako nepřátelskou. Nastavit, aby systém automaticky pálil po čemkoliv ostatním však byla druhá věc, ale jakmile trochu více pochopil ovládání systému, povedlo se mu nastavit i to. Tedy, aby systém střílel na kohokoliv, kdo neměl imperiální identifikátor. Vyslání nějakého varovného signálu nebo něčeho podobného Blba nyní moc nezajímalo a proto toto nastavení ignoroval, nehledě na to, že dál už nechtěl hloubat nad tím, co se jak nastavuje. Po přistání posil si s tím někdo odpovědný mohl pracovat dle libosti.

Pět minut nečinnosti se u Destra nakonec protáhlo na deset a přísahal by, že se stihl i vyspat, ale ať to bylo jakkoliv, našel dostatek síly na to, aby byl schopen opět fungovat v nějakém omezeném režimu a to minimálně do doby, než se dostane do rukou mediků.

(Tým na povrchu)
Zdálo se, že zdravější jedinci zamířili nahoru a byli Kibovi k dispozici. Byl to ideální čas na to, aby stihli rozmístit krátkovlnné navádějící majáky pro přistání v noci po obvodu mýtiny. Bez nich by se totiž mohlo dost jasně stát, že některý z transportu by zkusil dosednout na stromě. Osvětlení by totiž mohlo prozradit dění něčeho většího, přičemž se dalo předpokládat, že by celá operace ještě nemusela být prozrazena. Kib měl k dispozici zatím Thanea s Hunterem plus fakt, že někde poblíž se mohl nacházet ještě jeden nepřítel.
--------------------------
Další kolo uzavírám 9.7. a opět nechávám prostor pro meziodpovědi, které závisí především na vás.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Tým venku-Kib)

Přibližně 5 minut a lov se zamítá.
Odpovím na oba dotazy současně. Vím, že zákaz pronásledovat uprchlíka jej nepotěší. Ale ve dvou lidech základnu těžko ubráníme a případně čekat, až/jestli se vrátí a brzdit tím další operace nechci riskovat. Jakmile přistane další vlna, upozorním na to velícího důstojníka a nechám jej rozhodnout, jak se s touto situací popere on. Já mám své rozkazy.

Během poměrně krátké doby jsme rozmístili navigační vysílače pro přistání posil. Rozmístění trvalo trochu déle, protože jsme museli být neustále ozbrojení a jeden z trojice vždy pozoroval okolí. Ale i tak práce šla poměrně rychle a věnoval jsem několik minut i návštěvě vnitřní části základny, abych si udělal obrázek o stavu jednotky i základny.

To musel být masakr.
Ohromil mě rozsah škod. Vypálené díry ve stěnách, zčernalá podlaha po výbuchu nějakého granátu, ležící těla vojáků. Opět se vrátil pocit vinny, že jsem tu s nimi nezůstal a místo toho jsem nakonec zbytečně zůstal na povrchu. Našel jsem i ležícího poručíka, kterému já ovšem nemám jak pomoci, krom umístění do nějaké pohodlné polohy či svlečení části zbroje. Poté se vydám zpět na povrch i s případnými posilami, poté, co dole dokončí svou činnost. Celkově jednotka dostala po prdeli. Sice nemáme fatální ztráty, ale bojeschopnost výrazně klesla. Budeme muset věnovat maximum úsilí a každé minuty, abychom byli nějak platní při finálním útoku. Já se mezitím postavil k týlovému E-webbu a Thanea s Hunterem ke zbylým dvěma. Pokud zevnitř základny dorazí někdo další, tak Thanea pošlu k vyhlédnutí nějaké vhodné pozorovací pozici na okraji lesa. Mezitím sleduji co nejpozorněji svůj sektor a s očekáváním hledám první známky příletu druhé vlny.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Destro)

Seděl jsem opřený o zeď a bylo mi všechno zcela, ale zcela jedno. Dokud se mi nepřestanou třást ruce, tak jsem stejně k ničemu. Střílet můžu tak maximálně krycí střelbu a to ještě všude kolem. I krycí střelba by občas něco mohla trefit, takhle bych netrefil ani AT-AT. Zavřu v klidu oči a když je zase otevřu, tak cítím že jsem spal. Podle chronometru na displeji helmy, jsem asi i spal.

No Destro, není nad šlofíčka takhle v boji viď?

Zvednu se a podívám se na své ruce. Už se netřásly. Teda rozhodně ne tak, jako předtím a už můžu fungovat. Vrátím se k bombě, abych jí zkontroloval a případně ještě dozajistil. Nechci riskovat, že ten křáp čirou náhodou exploduje sám. Známe ty další pitomce, co sem přijdou po nás. Pokud to bude dobré, vrátím se do zbrojnice, protože tam hodlám provést tu inspekci, co jsem neudělal. Jdu připravený na vše. Nevím jestli tam ten dodýchal nebo ne.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Když se mi konečně podařilo přenastavit palbu AA věží, otočil jsem se na zbytek týmu. Ti co v místnosti zůstali vypadali, že umřeli. Naštěstí jen vypadali. Poručík i Destro žili, jen si dávali dvacet.
Sebral jsem tedy svou E-11 a šel důkladně doprohlédnout zbytek bunkru jak vzdálené velení - serža chtěl.
Poté jsem také vylezl ven připojit se k obraně, aby si nemyslel, že vevnitř taky chrápu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: StorMPM

Příspěvek od Gnost Kohn »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Hunter)

Poměrně chápu, proč mi nebylo dovoleno lovit uprchlíka, ale budiž, budeme tady.
Kib si šel prohlédnout vnitřek a s Thanem jsme mezitím hlídali nahoře. Řekněme, že to byla nuda, ale nic strašného, po té bombě je všechno lepší, ale ne tak dobré jako lov uprchlého rebela.

Když se konečně vrátil, poslal nás obsadit e-weby. Řekněme, že to udělám, protože tady rozkazy nevydávám, ale není to můj šálek kávy, specializace, či vojenský koníček... ať už tomu chcete říkat, jak chcete. Dřepět u kulmetu a kropit nepřátele mě nikdy nebralo, není v tom to osobní napětí, když vám někdo v rukou vydechne.

Tak či tak obsadím svou pozici, zkontroluji funkčnost zbraní někde co nejvíc v krytu a hlídám okolí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Jordi Linx »

Veraten, Základna protiletecké obrany: (Celý tým)
Po dokončení základní rekonfigurace provedl Blb důkladnou prohlídku zbytku základny a mohl spokojeně shledat, že tu nikoho dalšího živého ani žádnou další nastraženou výbušninu nenalezl. Ve zbrojnici si mohl doplnit munici a případně se v kasárně porozhlédnout po věcech, které patřily "rebelské osádce", ale na první pohled nespatřil nic zajímavého. Nakonec se hlásil seržantovi nahoře na povrchu a skončil tak u E-webu, zatímco Thane si měl zajistit pozici na kraji lesa, kde mohl své kolegy lépe podporovat.

U e-webů tak nyní byl seržant a oba průzkumníci, a to minimálně do doby, než by se seržant rozhodl některého z nich nahradit Swirlsonen. Seržova obhlídka vnitřku základny jej ujistila o přežití všech členů týmu, i když vedoucí týmu, poručík, byl notně indisponován a po sundání helmy jej i požádal, aby do příletu posil vzal velení na sebe.

Destro se po krátkém odpočinku ujistil, že bomba již nevybouchne a to nakonec tak, že úplně oddělil rozbušku i výbušninu, takže nikdo neznalý konstrukce bomb ji jen tak rozhodně nemohl spustit. Než se pustil do kontroly zbrojnice, tak vyhověl žádosti poručíka a pomohl mu dojít do odpočinkové místnosti, kde jej usadil na lavičku a podal mu něco k pití, než se mohl ujmout kontroly. Zbrojnice byla klasické velikosti pro podobnou základnu a obsahovala především klasickou výzbroj pro imperiální armádu. Polovina zbraní však chyběla a s ní i dost munice, naštěstí pro Destra to neplatilo o granátech. Výbušniny tu však žádné najít nemohl a rozhodně jich tu mělo být podstatně více, než mohl předtím vidět v řídící místnosti.

Hunterova žádost k lovu byla zamítnuta a skončil u E-webu a i když to chápal, tak ve skrytu duše doufal v možnost lovu. Fakt, že uprchlý byl nejspíš nejlepším z celé místní posádky to o to více jen umocňovala. Kontrola E-webu neprokázala nic špatného a vše bylo v nejbližším pořádku.

Půlhodina již uplynula, když mohli oba průzkumníci spatřit první stopy blížících se transportů. Vše nasvědčovalo rychlému sestupu s chystanou prudkou brzdou a přepnutím na repulzory, tudíž se dal čekat silný vítr v době, kdy dosedne první z transportů. Ještě předtím však prolétly nízko střemhlav dva interceptory, které se zase hned na to zvedly nahoru. Blb mohl spokojeně sledovat, jak si jich protiletecká věž nevšímá a nechává je jejich osudu.
-------------------------
Další kolo uzavírám 23.7. a bude to poslední kolo před srazem. Do té doby zvážím případné nové přihlášky do MPMky, poté už pojedeme s týmem, který bude k dispozici.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: StorMPM

Příspěvek od Xavier »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Blb)

Poté, co jsem si ve zbrojnici doplnil munici a zkontroloval, že sme odvedli slušnou práci a nikdo z nepřátel nejevil tendenci dýchat jsem vylez ven za seržou.
Následovala ta nejhorší část toho být stormtrooper. Strážní služba. a nebyla to ani ta snesitelná, kdy procházíme obraný perimetr a hledáme případné útočníky, ale uspávačka, kdy stojíte u budovy a s kvérem v ruce čučíte do lesa neděláte jinak nic.
Byl jsem dosti v pokušení začít sestřelovat veverky, či E-webem poněkud rozšířit vykácený prostor okolo bunkru, ale všichni byli natolik napjatí, hlavně šarže, že jsem si na to netroufl.
Po několika týdnech hlídkování, alespoň mě to tak připadalo, se na obloze objevili blížící se předměty, posili přilétali a tak snad hjiž nebude dlouho trvat a vystřídají nás doposud se flákajícíse kolegové.
Přestože to brali celkem hopem blížili se stále tak strašně pomalu, že jsem nevěděl, zda se konce hlídkování dožiji a nezdechnu mezitím stářím.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: StorMPM

Příspěvek od Marinho »

Veraten, Základna protiletecké obrany (KiB)

Těch pár minut, co mělo zbývat do příletu druhé vlny se neuvěřitelně vleklo. Postupně se ze základny soukali další členové týmu a rozhodně na nás nebyl tak hezký pohled, jako když jsme nasedali do výsadkového modulu. Ale jsme v celku, živí a víceméně bojeschopní. Oči prohledávaly oblohu a když se s rachotem prohnala dvojice stíhačů, minimálně mně se na nějakou dobu ulevilo. Stíhači jen proletěli a v závěsu je následovaly transportéry. Dle jejich počtu a velikosti jsem se snažil dopočítat, s jakou vojenskou silou můžeme počítat.

Známý hukot repulsorů mi připomněl příhodu z výcviku, kdy jsem měl před příletem transportní lodi helmu "na frajera", tedy místo, které normálně kryje bradu jsem měl až na čele, takže jsem měl celý obličej odkrytý. Obrovské množství prachu, které jsem pak čistil z helmy, vlasů a horní vnitřní části zbroje si budu pamatovat až do konce života a pečlivě jsem se přesvědčil, že mi helma pevně drží. Pro jistotu jsem se pootočil a dlaní se snažil zakrýt propálenou díru ve zbroji, aby do rány nalétalo co nejméně bordelu. Poté, co se mi podaří lokalizovat nejvyšší šarži, přiběhnu k němu s hlášením stavu. Napřed upozorním na uprchlíka, který se mohl ovšem za tu půlhodinu dostat poměrně daleko a také zamést stopy. Poté požádám o evakuaci poručíka a péči zdravotníků o méně vážně zraněné členy týmu. Poté nechám velitele, aby zařadil naši veselou partu zpět pod své velení a vyslechnu si jeho rozkazy a plán.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: StorMPM

Příspěvek od Dash Spience »

Veraten, Základna protiletecké obrany (Destro)

Rozebrat tu bombu už nebyl takový problém. Když už vím ,že to nemůže bouchnout, tak moje jistota byla větší. Odpojit pár drátů a oddělit rozbušku od výbušniny mi zabralo jen chvilku. Výbušninu jsem si vzal k sobě do svých zásob. Jeden nikdy neví, kdy jí může potřebovat a já jí určitě využiji. Cestou ještě seberu z podlahy poručíka.

Jo pane, to víte že Vám pomůžu. To jsme dopadli co? Věřil by jste, že nám zbylo maximálně pár milisekund a byli jsme na prach a nebyla to moje chyba? To jsme to dopracovali to je děsný. Zkontroluju zbrojnici a půjdu za nima nahoru.

Ještě mu teda podám jednu z polních flašek s vodou a potom už se procházím mezi regály ve zbrojnici. Zbraní chybělo dost, granátů snad žádný, což sem i líbilo a doplnil jsem si svojí zásobičku. Ovšem výbušnin tu chybělo více.

Hmm tohle by se mělo hlavounům povědět.

Seržo tady Destro. Ve zbrojnici není žádná výbušnina. Pokud to vezmeme podle papírů a logiky, má jí tady být více. Takže já se ptám kde sakra je. Já jsem teda jenom magor na bouchání, ale nevidíte tam někde kde by přistály raketoplány rozrytou hlínu nebo tak? Říkám si, jestli to nezakopali a pak to neodpálí, až přistanou raketoplány.

Na vlastní pěst se rozhodnu prozkoumat místnosti se zamčenými dveřmi. Hacker nejsem, ale zámek bych měl obejít. Počítám, snad se vším co by tam mohlo být.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“