Přihlášky - Restart wong mise

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

Přihlášky - Restart wong mise

Příspěvekod Garth Devilman » 04.5.2009 11:44:13

Jméno: Garth Tujivan
Titul: Rytíř Jedi
Rasa: Člověk
Domovská planeta: Tatooine
Životopis: Garth je synem číšníka v jedné zapadlé kantýně. Vždy ho bavilo dívat se, jak se tu každoročně konají závody kluzáků. Často také vysedával v kantýně a snil o tom, jaké by to mohlo být stát se rytířem Jedi a opustit tuto planetu...
Často se mu zdávali sny, které nemohl pochopit. Byli to nějaké vize. Jednou, při pomáhání otci v práci zavítal do klubu muž, kterého si chlapec na první pohled oblíbil. Postupem, času se muž víc než pití džusu vjenoval spíše chlapci. Při jedné ze svých návštěv si vzal otce stranou a domluvil se s ním na výchově v Jedi akademii s tím, že otec bude mít práci poblíž a bude moct svého syna vídat.
Barva čepele: Zelená
Meč: Výborná, vyvážená zbraň. Dobrá práce
Schopnosti: Rychlé rozhodování, silné vnímání Síly
Poznámky: Velmi ctížádostivý ale občas tupý...
Kontakt: 213-815-930 Email: velky.zlobivec@seznam.cz
Naposledy upravil Garth Devilman dne 04.5.2009 11:58:37, celkově upraveno 1
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Jordi Linx » 04.5.2009 11:51:42

Jméno: Thras'hira'iafis zkráceně Shirai

Hodnost: Plukovník

Rasa: Chiss

Planeta narození: Csilla

Životopis postavy: Shirai se narodil v roce 18 BBY do rodiny střední vrstvy na Csille, kde strávil své dětství i počáteční studie. V sedmnáctém roce svého života nastoupil službu do Chisské Expanzivní flotily, kde sloužil u naloďovacích jednotek. Díky své odhodlanosti a svým schopnostem se brzo propracoval do hodnosti velitele jednotky, která se brzo začala řadit k nejlepším. Zlom v jeho životě nastal v roce 6 ABY, kdy se setkal s imperiálním velkoadmirálem chisského původu Thrawnem. Díky jeho vlivu se rozhodl opustit nejen Expanzivní flotilu, ale chisské teritorium vůbec a v roce 8 ABY se stal jedním ze základu Thrawnova impéria ruky, kde brzo získal výsadní postavení a patřil k nejuznávanějším důstojníkům. Společně s ním tehdy odešla i jeho přítelkyně a později manželka Lissis(Ithryl'issi'suoudo).
Během dvou let ve službě pod admirálem Thrawnem prošel množstvím nebezpečných misí ve kterých pravidelně dokazoval svoji připravenost, přirozenou inteligenci a smysl pro taktiku, což ve spojení s jeho dobrým fyzickým tréninkem a přesnou muškou vedlo vždy k úspěšnému konci mise. Před svým návratem do známého vesmíru mu Thrawn udělil významnou pozici ve svém Impériu Ruky. Přesto Shirai byl nucen v roce 9 ABY udělat klíčové rozhodnutí v reakci na Thrawnovu smrt. Tehdy se krátce vrátil na Csillu, aby si uvědomil, že Thrawnovo smrt neznamená smrt jeho ideálů a vrátil se do Impéria Ruky, kde postupně získával vyšší hodnosti a sloužil až do počátku války s Yuuzhan Vongy. V té době byl otcem dvou dětí - 6 letého syna Santiho(Thras'anti'minis) a 3 letou dceru Milliu(Lirim'illi'anuodo).
Po zahájení války s Yuuzhan-Vongy byl společně s několika muži poslán do Zbytků Impéria, aby se aktivně podílel na boji s Vongy, kteří byli hlavním důvodem Thrawnovy vize, kvůli níž Shirai opustil Csillu, ženu a děti zanechal v bezpečí Impéria Ruky a v hodnosti plukovníka začal službu u elitních jednotek zbytků Impéria.

Hlavňí zbraň: DLT-20A s upraveným hledím

Záložňí zbraň: Ruční verze Charricu a vrhací elektronůž

Styl boje: Rychlý, útočný, snaží se nedat protivníkovi šanci k pohybu, nestraní se ani útoku vrhacím elektronožem, aby si ušetřil čas

Schopnosti: Rychlý a tichý pohyb, specialista na vrhání nožů, znamenitý taktik, výtečný střelec

Poznámky: Vysoký 191 cm, hodně tmavě modré vlasy(někdo označuje na první pohled za černé) krátce střižené, vypracovaná postava. Shirai je charismatický a dokáže vé lidi motivovat, vždy svá rozhodnutí pevně zvažuje a nedělá unáhledná rozhodnutí, je věrný svému přesvědčení a má smysl pro spravedlnost.

Kontakt: Osobní zpráva na fóru

Schváleno!!!
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6611
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Příspěvekod MrTukan » 04.5.2009 11:52:28

Jméno: Korok Ti-Shian

Titul: mistr Jedi

Rasa: člověk (asiat)

Domovská planeta: Alderaan


Životopis: Korok se narodil velice dávno na Alderaanu (okolo roku 65 BBY). Ve velice brzkém věku v něm bylo vypozorováno silnou propojení se Silou a dostal se tak do Chrámu Jedi na Coruscantu, kde byl učen a vychováván jedajským zvyklostem a zákonům. Stejně tak byl cvičen v boji s mečem a využití v Síle. Již jako padawan působil klidným a rozvážným dojmem. Snad nikdy ve svém životě neměl problém s netrpělivostí, avšak jeho rozhodnutí vždy přicházela po možná trochu příliš dlouhé úvaze, což ne vždy bylo ohodnoceno kladně. Korok nebyl nikdy mezi svými vrstevníky oblíben, i přez to, že nebyl žádný samotář. Byl totiž podivín, zdál se být jiný než většina padawanů, a tak často sedával sám, dál od ostatních a snažil se nevnímat posměšky na jeho osobu.

Jednoho dne se z padawana Korok-Ti-Shiana, po mnoha misích se svým mistrem, stal rytíř jedi Korok-Ti-Shian. Tuta událost se nesmazatelně prožitkem vryla do jeho paměti. Potom přišlo opět mnoho misí, malých i velkých soubojů, ze ktrých si Korok odnesl i nějaké ty šrámy na těle. Jeho neoblíbenost však zůstávala stále, i přez to, že se za svůj život seznámil s mnoha mistry, rytíři i padawany, jen málo z nich bylo opravdu jeho přáteli.

Krátce před bitvou o Geonosis, které se také účastnil, se stal po dlouhých letech zkoušek a misí mistrem Jedi díky své vytrvalosti a píli. Masakr na Geonosis na Korokovi zanechal těžké šrámy, jak na těla, tak hlavně ale i na duši. Po této řežbě, kde byl těžce zraněn, se už nikdy nesmál tak jako dřív. Jeho tvář dostala zasmušilý výraz znechuceného muže, který umocňovala děsivá jizva na jeho pravé tváři, která se táhla po krku až k remeni. Časem tuto jizvu skryl před okolím pod plnovous, avšak před sebou samým se mu nepodařilo skrýt staré jizvy na duši. A to ještě netušil, jaké další zvraty v jeho životě se stanou.

Zázračně rychle byl vyléčen a byl odhodlán bojovat za Republiku až do roztrhání těla, avšak další úder v jeho duši mu zasadilo provedení rozkazu 66 a masakr v chrámu Jedi. Se štěstím se mu podařilo uniknout zrádnému vraždění, které dlouho nechápal a cítil křivdu, která nikdy nebyla napravena. Pochopil, že svět, tak jak ho znal, už je ztracen a tak se zlomen, s pocitem bezmoci a nepochopení vydal na "útěk". Cestoval a skrýval se v dalekých končinách galaxie. Na okraji, kde nebylo nic, co by mohlo zajímat Impérium. Byl několikrát nucen změnit místo svého pobytu, protože ne jeden lovec jedajů ho dostihl a snažil se stárnoucího mistra připravit o život. To se však žádnému z nich nepodařilo a časem už žádní lovci nepřijížděli. Korok klidně stárl a vzpomínal na staré dobré časy, při čemž trénoval a zlepšoval své schopnosti, protože mu bylo vždy proti srsti jen tak nečině sedět a nic nevědět.

Dostávalo se k němu velice málo informací, avšak jednou, když už přestal doufat, že se z daleké zapadlé planety ještě někdy dostane, donesla se k němu informace o úpadku Impéria a vzniku Nové Republiky. Při takových szprávách doslova ožil. Byl zvědav, jak svět, který kdysi znával, vypadá dnes a tak se vydal na dlouhou cestu zpět. Ve skrytu duše doufal, že někde objeví další přeživší rytíře Jedi a toto přání se mu nakonec vyplnilo. Několik let po založení Akademie na Yavinu 4 se Korok konečně setkává s novou generací jedajů a na jeho tváři se po neskutečných několika desítkách let objevuje úsměv.

Téměř 90 letý starý mistr toužil opět prožít něco vzrušujícího a důležitého, protože byl sám sebou znechucen, když vzpomínal, jak se spoustu let skrýval a rozjímal. Pln života pozoroval svět, který se tak změnil za dobu, co byl "neviditelným".


Barva čepele: Žlutá

Meč: Jednoruční jednočepelový s pohodlně upravenou rukojetí, na teré je poznat značné stáří.

Hlavní styl boje: expertní Soresu, jako mistr ovládá i další styly.

Schopnosti: Hlavní specializace: Bojové využití Síly (odhození, přitažení, zrychlení, pohyb předměty atd.), manipulace s myslí (přesvědčování, čtení myšlenek). Jako mistr zvládá i další triky.

Poznámky: 171 cm vysoký, 70kg vážící velmi starý muž, na kterém je vidět značné stáří, nevypadá příliš fyzicky schopný a chodí o holi, avšak zdání může klamat. Šedovlasý s plnovousem, který skrývá velkou a starou jizvu z bitvy na Geonosis. Hnědé oči a malý nos. Klidný, vyrovnaný, přemýšlivý, nerad se rozhoduje rychle a zbrkle.

Kontakt: (icq) 334686615
Naposledy upravil MrTukan dne 07.6.2009 12:31:12, celkově upraveno 1
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2746
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz

Příspěvekod Elinor Yall » 04.5.2009 12:06:06

Jméno: Liam Corriolan
Titul: rytíř Jedi
Rasa: Člověk
Planeta původu: ???
Životopis:
Liamovi rodiče se hodně aktivně angažovali v protiimperiálním odporu (voják, diplomatka); díky tomu vyrůstal mezi rebely, vpodstatě odkázaný sám na sebe a na výchovnou úlohu svého o dost staršího bratra, protože rodiče neměli v zahlcení velkými úkoly čas na něco tak prozaického jako byl jejich mladší syn.
Z toho plyne, že měl vždycky k impériu určité předsudky, které se po smrti rodičů změnily v krajní averzi; ta jej nakonec vedla k tomu, že se - hned, jak to bylo teoreticky možné - vpašoval do povstalecké armády. Vzhledem k nedostatku lidí, tomu, že projevoval značné pilotní schopnosti a byl schopný zvládnout výcvik, se nikdo nepitval v takových detailech, jestli je doopravdy plnoletý. V praxi to nicméně znamenalo, že po obnovení Republiky si jeho velitel patřičné informace dohledal a poslal svého podřízeného do vojenské akademie. Tu Liam úspěšně absolvoval, sice se značnými disciplinárními problémy, ale až na tento "drobný detail" se skvělými výsledky, a znova se zapojil do bojů, tentokrát proti tomu, co zbylo z Impéria, a postupem času se mu podařilo vyzískat hodnost kapitána a asi dva měsíce statutu válečného zajatce. Celý průšvih se mu nicméně zázrakem a natrefením na Jediho podařilo přežít, a dokonce byl shledán jako možný nadějný student na akademii na Yavinu 4, kam po kratším promyšlení (a několika delších rozhovorech s odpovědnými osobami) také nastoupil.
V ovládnutí svých dovedností postupoval velmi rychle, v dosažení celkové duševní vyrovnanosti o poznání pomaleji, ale obecně to na něj mělo dobrý vliv. Zejména v posledních třech letech působí mnohem víc se sebou srovnaně a klidně, dokonce tak, že by to mohlo lidi, kteří jej znali z dřívějška, příjemně překvapit.
V současné době je krátce ženatý - a taky hrdým otcem malé holčičky jménem Arya.
zbraň: jednoruční světelný meč (zlatá barva čepele); blasterová pistole
Styl boje: niman
Schopnosti: zesílené vnímání okolí a schopnost jej ovlivnit (vycítění Silou, proklouznutí, zrak v Síle), bojová mysl, silové vylepšení, vznícení
dovednosti: výjimečně dobrý pilot, hodně dobré sebeovládání, dobrý šermíř a střelec; jako velitel nestojí za moc, nerad na sebe bere odpovědnost za druhé a s tím spojená rizika (blbě se vypořádává s vlastními chybami) - a je první, kdo tohle uznává
Poznámky:
- vzhled: 183 cm vysoký, 76 kg vážící; spíš hubený, hnědé vlasy, zelené oči
- povaha: hodně činorodý typ, nesnáší, když nemůže nic dělat; je zvyklý riskovat a být v první linii, považuje to za něco zcela přirozeného; velmi inteligentní; tvrdohlavý; odpovědný; není to diplomat, s lidmi jedná hodně na rovinu a ne vždy odhadne, co je nejvhodnější reakce; neoplývá právě trpělivostí; spíš mu vždycky vyhovovaly nebezpečné individuální úkoly, nicméně týmové práci se podřídit dokáže (pokud není velitel příliš neschopný)
- smysl pro ironii a hodně černý humor
- opravdu, ale opravdu nemá rád Impérium a vždycky čeká z jeho strany jenom to nejhorší
- dříve a později vlastně také :D padawan mistra Koroka; zvláště v mladším věku dělal poměrně dost věcí, s kterými jeho mistr v lepším případě právě nesouhlasil, v horším k nim měl zcela negativní stanovisko
Elinor Yall
 

Příspěvekod Dash Spience » 04.5.2009 20:13:48

Jméno: Dash Dreik

Titul:Pilot

Rasa:Člověk

Planeta narození:Nar Shaddaa

Životopis:Dash se narodil do pašerácké rodiny a vyrůstal na Nar Shaddaa celkem v klidu.Jeho otec pilotoval lod a staral se o Dashe jehož matka umřela při porodu.Otec učil Dashe pilotovat lod a střílet z blasteru.Dashe nějak moc nelákalo že by mněl být pašerák.Toužil dát se do armády a sloužit republice.Jeho otec z prvu protestoval, ale nakonec svolil.Věděl že hoch ošlehaný ulicemy Nar Shaddaa se neztratí a bude v pořádku.Dash narukoval krátce po Bonthanském konfliktu a byl přijat mezi piloty.Začal létat a byl nasazován hlavně proti pirátům protože mír s Pozůstatkem více neumožnoval.

Styl boje:někdy ukvapený, snaha rychle končit

Zbran:Dva lehké blastery

Schopnosti:dobrý střelec a pilot, celkem zručný mechanik,

Postava: asi 160 cm,černé nakrátko střižené černé vlasy,hnědé oči,postava ani svalnatá ani tlustá prostě akorát,jasná malá jizva nad levým okem(blížek nosu)

Povaha:Poměrně výbušný, pokud ho někdo naštve odhazuje zábrany a v té chvíli potřebuje zkrotit. Jindy opětovně rozvážný a klidný.Taková zdvojená povaha.

Schváleno...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 1001
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Příspěvekod Zeike-kal » 04.5.2009 20:40:45

Jméno: Aayla Ban
Titul: Šedá Rytířka Jedi
Rasa: Twilek
Planeta původu: Ryloth
Životopis:
Aayla rodiče nikdy nepoznala a tak se musela probíjet životem sama. V 10 letech zjistila, že má jakési zvláštní schopnosti, díky kterým se jí daří přežít. V 18 letech se setkala s jednou noční sestrou a od ní se začala učit té schopnosti, jež se nazývá Síla. Brzy uměla vrhat blesky, či škrtit. Asi po 2 letech se setkala s Lukem Skywalkerem a okamžitě s ním svedla souboj, jenž prohrála. Požádala jej, aby jí zabil, ale on jí ušetřil a vrátil jí na Světlou stranu. Odešla na Akademii na Yavinu 4 a zde se učila schopnostem Síly. POstavila si dvoučepelový meč, jež se dal rozdělit na dva jednočepelové. Vše zvládla celkem rychle a tak jí byl brzy udělen titul Rytířky Jedi. Krátce poté odešla z Akademie vyhledat svou starou učitelku. Hledala jí hodně dlouho, stopovala jí přes půl galaxie, než jí konečně našla. Jak zjistila, byla to jedna z Císařovýcvh Ruk a bhvíkde získala světelný meč. Souboj jenž následoval byl velmi tvrdý. Její učitelka vyhrávala a když Aayla spadla na zem a učitelka se jí chystala zabít, Aayla na ní vrhla blesky a doslova jí usmažila. Tento souboj naní zanechal trvalé stopy a přes tvář se jí táhla velká jízva od světelného meče. Vrátila se na akademii a zde se chvíli ještě učila, ale pak odešla a doufala, že nadobro. Potulovala se galaxií a hledala různé holokrony, svitky nebo jiné věci. Slíbila si, že už nikdy nebude tak slabá. Na své cestě po vědomostech zavítala na Korriban. Cítila zde velkou moc Temné strany, a nechala se jí prostoupit. Potetovala si různé části těla znakySithů, ale ne celé tělo. Nepropadla jí však přímo, držela se na jakési hranici mezi světlem a temnotou. Když už jí však cestování omrzelo, vrátila se na jediné místo, které jí připadalo jako domov - Yavin 4.
Zbraň: Dvoučepelový meč s možností rozdělit na dva( exotická oranžová barva.)
Záložní zbraň: -------
Styl boje: Ataru, Schii-cho
Dovednosti: schopná v Síle a dobrá šermířka.
Schopnosti se Sílou: Skoky na dobré úrovní, blesky, škrcení, léčení a Ovládnutí mysli.
Poznámky: učenlivá, chtivá, snadno se naštve, 185 cm vysoká, hubená, s pěknýma ****, hnědo-černé vlasy, žluté oči.
Kontakt: icq -> 356-114-915, skype -> stehla543.
_____________________________________________________
Snad to tam moc nepřeháním no. :D

Vyškrtnut...
Zeike-kal
 

Příspěvekod Girik Narth » 05.5.2009 18:04:56

Jméno: Thesan Ginewen

Povolání: Zástupce kapitána elitního týmu-pilot

Rasa: Gran

Věk: 40

Rodná planeta: Corelie

Životopis: Narodil jsem naprosto normálním Granským rodičům. V klidu jsem vyrůstal až do svých čtrnácti. V mých čtrnácti přiletěli na planetu Rebelové. Tajně nabírali lidi jež se chtěli přidat k Rebélii. Moji rodiče v té době již zemřeli na nějakou nemoc a tak jsem se zapsal. Dlouho jsem pomáhla Rebelům prožil jsem spoustu důležitých bitev. Jako třeba když Impérium vyhnalo Rebely z Yavinu a Hothu. Jako pilot jsem bojoval třeba v bitvě o Endor. Rebélie potom zvítězila a já odešel na odpočinek. Avšak po několika letech mě kontaktoval přítel pod kterým jsem sloužil. Nabídl mě práci v jeho elitním týmu a řekl mi že bych se možná uplatnil i jako pilot. V té době jsem již měl dost toho jak furt hniju doma a tak jsem na to přistoupil.

Hlavní zbraň: DLT-20A ( ne všechny mělo Impérium)

Záložní zbraň: Dýka,pár granátů a především Bryar Blaster
Styl boje: Přímý

Popis: Veterán. Má spoustu jizev. Je zkušený jak v boji tak v normálním životě. Již mu bělejí vlasy.

Kontakt:
Skype:darthsamal
E-mail:jakubsamal@seznam.cz

Schváleno
Naposledy upravil Girik Narth dne 06.6.2009 19:08:46, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 369
Registrován: 20.8.2008 18:29:13

Příspěvekod Pear » 08.5.2009 10:49:05

Jméno: Keith Helmsley

Hodnost: Admirál

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Narodil se jako do vojenské rodiny, kdy matka i otec byly vojáci, takže jeho čekala též vojenská kariéra. Začal jako velice průměrný, až podprůměrný, vypracoval se ale rychle nahoru, a když přecházel na důstojnickou akademii, byla z něj elita jeho tehdejší třídy. Na oné akademii si držel svojí úroveň počas celého studia, už tehdy z něj byly poznat určité vůdčí a taktické schopnosti, které se dále vyvíjeli. V první bitvě povstal jako jeden z nižších důstojníků při bitvě o Hoth, kde řídil jednu z lodí, která kryla ústup Republiky. Dále v jiných menších bitvách, a jeho kariérním největším úspěchem byla bitva o Endor, kde se se svými perutěmi proslavil a po oficiálním skončení války a deklarací Nové Republiky dostal mnoho a mnoho vyznamenání.
Ve válce s Yuuzhan-Vongy byl jeden z těch, kteří pravidelně, s mnoha dalšímy loděmi stavávali v prvních líniích, a snažily se zadržet, jejich tak už nezastavitelnou invazi.
...

Hlavňí zbraň: Lehká republiková pistole, pozůstatek z doby, kdy ještě akitvně bojoval.

Záložňí zbraň: Obyčejná dýka

Styl boje: Spíš se boji vyhýbá, když už ale musí, jde to toho po hlavě, snaží se potlačit nepřítele, aby ho pak mohli vojáci obejít.
Boj stihačů řídí spíš takticky, snaží se o co nejmenší ztráty, a postupné krytí perutí stihaček jinýmy perutěmi, nevysílá je do zbytečných útoku, nebojí se ovšem udělat osudné rozhodnutí, své lidi neopouští.

Schopnosti: Výtečný taktik, velmi rychle myslí, a má vysoké IQ.

Poznámky: Vysoký 186 cm, černé krátké vlasy, vypracovaná postava. Je tvrdý a neústupný, vysoce charismatický, než vydá rozkaz, promýšlí si ho, a zvažuje všechny možné cesty. Je lstivý.

Kontakt: PMka...
Ten živoťák se nepovedl, ale důvod jsem uvedl...

Schváleno!!!!!!!!!!!!
Obrázek
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
 
Příspěvky: 2314
Registrován: 31.12.2007 18:03:02

Příspěvekod Bastila Shan » 11.5.2009 20:14:05

Jméno: Hamish Diredusk [čti Hamiš Dájrdask]
Titul: šedý rytíř Jedi
Rasa: Nautolan
Planeta původu: Glee Anselm
Životopis:Narozený na Glee Anselmu vyrůstal Hamish po boku svého bratra Rattuse. Když mu odbyl sedmý rok, rodiče byly zabiti a tak tak šli s bratrem hledat útěchu na Coruscant, kde později Hamish nastoupil do chrámu jedi. Byl dlouho bez mistra než si ho vyhlédl mistr Imsh Bargle, se kterým později absolvoval výcvik a pár misí jako padawan a po složení zkoušek jako mistr. Na mnoho planetách dokázali vyřešit spor pouhou diplomacií, ale někde už to tak slavné nebylo. Jeho bratr se mezitím celý zbytek svého života toulal po pajzlech. Se svým bývalým mistrem absolvovali mnoho misí. Ovšem na těch jedněch posledních se vždy potkali s vojáky Impéria. Hamishe jenou i postřelili, ale Imsh mu zachránil život. Ovšem na poslední misi coby mistr a bývalý padawan, byl postřele a těžce zraněn Imsh a Hamishovi se nepovedlo svého bývalého mistra zachránit. Imsh mu umřel v náruči. Tělo se nakonec dostalo na Coruscant, kde měl Imsh pohřeb. Poté co mu umřel mistr Imsh, začínal být divný. Bylo jen málo lidí, co mu nabídli pomocnou ruku, kdyby jich bylo víc podřídil by se a možná by se vyhrabal už tenkrát. Propadl. Propadl temné straně síly. Říkalo se, že z ní není návratu. Ale bylo to hlavně proto, že nikdo nechtěl zpět ke stresu a to byl přesně Hamishův případ. Ta volnost... Ta úleva... Prostě nechtělo. Zabíjel lidi, hodně lidí. Pro potěšení, ale i ze msty. Zabil vrahy svého mistra, měl sto chutí vyvraždit Akademii. Zezačátku ještě mohl na akademii přebývat. Ale jak dny plynuli, už to začínalo být znát, mysl byla čím dál temnější, už nedokázal svůj hněv skrýt před mistry na akademii. Musel utéct. Ale kam? Neměl tušení, kde se sithi nachází. Utekl proto na rodný Glee Anselm, kde se zabydlel v temných lesích a byl zde znám jako "Le veux", který pročesával a vraždil v okolí. byl samotář. Byl na něj proto vyslán přímo z akademie rytíř jedi Liam Corriolan, který ho následně porazil zatkl a dostal na akademii, kde mu byl vymyt mozek, většinu vzpomínek mu vrátli. Že mu byl vymyt mozek se dzvěděl později. Vydal se hledat svého bratra Ratuse. Věděl dobře, kde ho má hledat. Když se dostavil do hospody "U skřížených blasterů" zorva měl jeho bratr spor s nějakým rodianem. Prali se a po chvilce rodian vyndal blaster a přiložil ho Rattusovi ke krku. "Nashle v pekle." řekl, ale v tom momentu mu kolem hlavy proletěla nějaká dlouhá bzučící azurová věc.přesekla mu zbraň vejpůl a když se podíval směrem ke vchodu, stál tam nautolan v jedijské róbě. Jedi zvedl ruku a meč proletěl kolem rodianovi hlavy a přistál přesně pohodlně v jediově ruce. Vzadu se upřeně podíval na nově příchozího nějak nautolan. "To je Le Veux!!! Utíkejte!!!" Bar se poalu ačal vyprazdňovat, když zbyla jen servírka, která se krčila v rohu. Byla nádherná. "neublížím ti" řekl Hamish a pomalu se začínal přibližovat. Svatá náhoda, byla to taky nautolanka."Nejsem již zlý." Dívka začínala věřit, když se normálně postavila. Došel až k ní....... A tak se seznámil s Leslie. V součastnosti je Hamish velice tichý a nevýrazný, jelikož se cítí vinnen za smrt svého bývalého mistra. Má také ženu Leslie, dvouletou dceru Avirl a Leslie ještě čeká syna Dalwala.
zbraň: tři azurové lightsabery (dva v ruce spojitelny v dvoucepelovy, jeden záložní), DC-17 jako záložní střelná zbraň
Styl boje: Makashi, Soresu
Schopnosti: má za sebou hlavní výcvik a pár misí, ovládá sílu, pilotovat jen v nejhorších případech, ale umí. Střelba mu celkem jde, ovšem není nejlepší, ale šermuje jako opravdový mistr. Sebeovládá se jako každý průměrný jedi, možná o trochu hůře, ale má. Má velmi dobrou diplomacii.
Popis:185 cm dlouhý a 80 kg vážící zelený nautolan, který miluje zábavu, taky má velice dobrý smysl pro humor, ale ví, že v nehorším se má přestat.
Kontakt: ICQ: 385687737 ; email: andrew.deer@email.cz

Schváleno
Naposledy upravil Bastila Shan dne 14.10.2009 19:29:42, celkově upraveno 1
Ne, nejsem žena.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 211
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin

Příspěvekod Garth Devilman » 15.5.2009 09:28:24

!!!!!Nábor Jedi zastaven!!!!!!!!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Caeder » 25.6.2009 21:44:50

Jméno: Irades Cadaith
Titul: Rytíř Jedi
Rasa: Člověk
Planeta původu: Bespin
Životopis: Irades se narodil do bohaté rodiny a mládí prožil v přepychu a štěstí.Výchovu měl vytříbenou a účinnou.Na školách byl vždy trošku stranou,avšak jeho výsledky byly více než uspokojivé.Odjakživa na něm rodina viděla vyjímečnost a tak bylo jasné,když Skywalker založil akademii nového řádu Jedi na Yavinu IV,že tehdy 15ti lettý Irades se přihlásí.Několik let se pilně a tvrdě učí poznávat sílu,pod vedením mistra Jedi Jaden Korr dosahuje velkých schopností a později titulu rytíře řádu.V jeho 27 letech úspěšně vyjedná příměří mezi rozbouřenými dělníky a obchodníky právě na Bespinu,za což se mu dostalo nemalé pozornosti ze stran mistrů v řádu...

Zbraň: Jednobřitý světelný meč modré barvy,stříbrná rukojeť
Styl boje: Vyčkává na soupeřovu chybu,pak intuitivně a bleskově reaguje,v boji je vyrovnaný a soustředěný.
Dovednosti:Pilotování menších plavidel a vznášedel,vytříbené a společenské chování,výborný šermíř,dokáže si zachovat chladnou hlavu v těžkých situacích.

Schváleno!
Uživatelský avatar
Caeder
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 35
Registrován: 15.1.2009 21:52:00
Bydliště: Ruins of Jedi Temple - Tython

Příspěvekod Garth Devilman » 01.9.2009 11:27:36

Nábor do republikových řad!!!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod Mandalorian » 02.9.2009 17:16:40

Jméno: Basma „BeBe“ Babirye
Titul: pilot
Rasa: Twi'lek
Planeta původu: --

Životopis: Basmu našli jako batole na palubě jedné z mnoha nákladních lodích, které přistávaly na Tarisu. A nálezce nenapadlo nic lepšího, než strčit Basmu do děcáku. Basma tedy skončila v děcáku a jak každý trochu znalý poměrů ví, děcák není tak pěkné místo jak si většina lidí myslí. Zvláště ne děcák v nové republice. Jen co Basma trošku zestárla a zmoudřela, pochytila základní pravdila pro přežití v kolektivu a trávila v něm co nejmíň času.
Většinu svého dětství strávila prolézáním různých smetišť, vrakovišť podobných míst, kde se daly sehnat různé součástky či stroje. Učila se je opravovat, ovládat a posléze prodávat a zajistila si tak slušný vedlejšák ke skromnému kapesnému.
Když už Basma Babirye nesplňovala horní věkový limit pro děcák, vyrazili ji z něj a Basma přemítala kde by se uchytila. Nakonec skončila v novorepublikový armádě. Ne proto, že by to byli její favorité, ale proto že měli náborovou kancelář na každé větší planetě. Bohužel Basma chtěla skončit u něčeho většího a silnějšího, než stíhačky, ale to ji nebylo přáno.

Primární zbraň: blaster Model 434 "DeathHammer"
Sekundární zbraň: Power hammer

Styl boje: útočí již při první příležitosti k výstřelu
Dovednosti: výborné pilotování všeho co lítá, jezdí, plave či padá

Schváleno
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
 
Příspěvky: 656
Registrován: 20.4.2009 20:29:23

Příspěvekod Garth Devilman » 13.1.2010 09:12:47

!!!! Pozor Výzva !!!!

V MPMV se otvírá nový druh charakteru. Jednalo by se o vědce na Ilumu... Kdo by měl zájem ať napíše sem nebo PM, kde se domluvíme na detailech...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1695
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov

Příspěvekod East.Wood » 15.1.2010 20:39:22

Tak Garthe, o mém zájmu snad už víš... Teď jde o ty detaily, já už mám celkem nápad na živoťák - snad ho schválíš... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1721
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na MPM a Aréna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron