Volání minulosti MPM

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

Volání minulosti MPM

Příspěvekod Atalon » 06.8.2010 15:27:18

Volání minulosti

Prolog:

Od konce Sithských válek uběhlo již dvaadvacet let a Galaxie si konečně užívala zaslouženého míru, jistě stále zde bylo dost konfliktů a problémů ale přesto to byla doba poklidu. Dokonce i řád Sithů zdecimovaný válkou si užíval doby klidu a nabíral zpět ztracené síly, jeden známý spisovatel o této době řekl že je jen hlubokým nádechem připravujícím plíce Galaxie na budoucí výdech války. Nikdo jistě nevěděl zda to tak skutečně je, nicméně všichni velcí hráči posledních válek dělali všechno proto aby získali co nejvíce síly. Velký zlom v této snaze představovala "Diamandra", průzkumná loď jejíhož návratu z neznámých oblastí nikdo moc nevěřil a nebylo divu, oblast jíž si statečná (většina říkala spíše šílená) kapitánka Liata Neff vybrala k průzkumu byla místem posledního odpočinku již dvanácti výprav, ovšem ne její. Když se zubožená, zkorodovaná, poničená a různě zdeformovaná vynořila z hyperprostoru nad Coruscantem, nevěřila většina posádky strážních satelitů svým očím, nemluvě o údivu nad zprávami a příběhy jež ta desetina posádky jež se vrátila přinášela. Většina z nich byla běžnou snůškou hlášení o anomáliích a dalších smrtelných překážkách vesmírné plavby, ale jedna byla jiná, jedna zaujala snad každého kdo ji slyšel. Byla to zpráva o světě, planetě s dýchatelnou atmosférou se známkami prastarého osídlení a co víc, coby důkaz svých slov přinášela kapitánka Neff i důkaz, sošku z electrumu jejíž stáří se datovalo do období před více než dvacetipěti tisíci lety a která představovala Rakatu v obřadním rouchu. O tomto objevu se rychle roznesly zprávy po celé Galaxii a možnost zisku rychle přilákala mnoho zájemců o průzkum, ale ani zdaleka ne tolik jako zjištění Řádu Jedi že soška vyzařuje stopy Síly a ne malé. Mnoho zástupců Síly (obou jejích stran) a mnoho zástupců světů Galaxie se tak začalo o tento svět a jeho tajemství zajímat a netrpělivě čekali na výsledky astronavigačního úřadu který analyzoval plavební záznam "Diamandry".

Coruscant – Astronaviční úřad; Tisková konference:

Dámy, pánové a všechny ostatní pohlavní formy,...
odkašlal si ředitel výzkumu Ti'look a pokračoval
...právě jsme dokončili analýzu záznamů astronavigačního modulu lodi Diamandra.
Ti'look se záměrně odmlčel a teprve po dramatické pauze pokračoval.
Dle naší analýzy leží ona neznámá soustava asi osmnáct parseků za vnější hranicí soustavy Ilum. Obsahuje tři planety obíhající kolem jedné hvězdy typu A, dvě neobyvatelné a jednu s atmosférou první třídy. I když není soustava nedosažitelná, nebyli jsme schopni nalézt bezpečnou plavební dráhu kvůli množství gravitačních anomálií v oblasti. Vzhledem k této skutečnosti nedoporučuje AUGR cesty do této soustavy ani její zařazení do hvězdných map a v souladu s republikovými stanovami uvolňuje získané informace širší veřejnosti. Děkuji.
Ti'look domluvil a pomalu se odebral do své kanceláře, nikomu to moc nevadilo protože otázky vůči němu nikdo neměl. Všichni byli totiž plně zabráni do pročítání záznamů z holonetu a z obrazovky tiskové konference, které obsahovali všechny dostupné informace o cestě.
_________________________

-Děj se odehrává v roce 3974 BBY.
-Počáteční svět a okolnosti vaší cesty nechť jsou součástí vašeho prvního příspěvku. (pozn. podle jeho kvalit bude určena vaše počáteční výhoda či nevýhoda)
-Volba postavy je zcela na vás (obsahově myslím, časové omezení stále trvá) bereme vše (vojáky, archeology, obchodníky, Sithi i Jedie)
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1219
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvekod Darth Unar » 06.8.2010 16:42:41

Jméno : Vilce Lebro (Rebirther)
Titul : (dříve Sith)
Rasa : Zabrak
Věk : přibližně 25
Planeta narození : IridoniaŽivotopis postavy :
Vilce se narodil okolo roku 4000 BBY na planetě zvané Iridonia. Narodil se jednomu z nejhlavnějších z rodů na této planetě. Od útlého věku 3 let byl trénován k výdrži a fyzické odolnosti. A taky v Zabrackém bojovém umění. Jednoho dne na jeho domovskou planetu přišel nějaký Sith který hledal nové učedníky pro akademii na Korribanu. A při svém hledání narazil právě na Vilce ve kterém viděl velký potenciál a tak ho vzal ještě s několika dalšími do akademie. Po příchodu na akademii se jeho život vůbec nezměnil každý den trénoval své reflexi a získával nové znalosti. Naučil se výborně používat temnou stranu síly a ohýbat ji ku svému prospěchu. To že používal temnou stranu síly,ale neznamenalo že chce žít jako Sith. Když dovršil 23 let a splnil zkoušky a dokázal tím že jeho píle a utrpení nešlo nazmar. Rozhodl se že navždy opustí řady Sithu a bude pokračovat ve svobodném životě. Rozhodl se živit jako nájemný zabiják/lovec. Touto profesí si brzo vydělal dost peněz nato aby mohl žít život takový jaký vždy chtěl. Za vydělané peníze si pořídil novou loď se kterou odletěl na Nar Shadaa a na které udělal později mnoho úprav. Na Nar Shadaaru si koupil luxusní tří patrový byt ve kterém žije.

Důvod cesty do soustavy Ilum:
Do soustavy cestuje na vlastní pěst. Nejde mu o získání sošky,ale o to aby získal nějakou zajímavou práci. Protože ví že se poblíž nejde spousta lidí která mu bude ochotna za jeho služby dobře zaplatit. Pokud náhodou sošku najde tak ji prodá nějakému sběrateli nebo museu.


Světelný meč :
- Dva jednočepelevé meče (které mají těle vyrpbené z Ultrachromu)

Barva meče :
- krvavě rudá

Styl boje se světelným mečem:
- Djem So,Juyo
- výborně ovládá Jar'Kai

Další výbava:
- malá blasterová pistole
- nůž s vybročepelí (v botě)
- lano s nosností 125 Kg (asi 50m)


Schopnosti :
- Force Jump
- Force speed
- Force Sense
Schopnosti Jedi:
- Telekinesis
- Force Push
Schopnosti Sith :
- Force Choke
- Force lightning,
- Force corrupt
- Force fearVzhled:
Střdní postavy,oči zbarvené do žluta následkem temné strany,výrazné lící kosti a ostrá brada, jeho kůže má totožnou barvu jako lidská,nemá vlasy a tak mu na hlavě jsou vidět jen zakrnělé růžky (bílé barvy)
Nosí roucho podobné tomu jako měl Darth Maul + plášť (oboje z velice kvalitní a drahé látky)

Povaha:
Je chytrý a klidný vždy přemýšlí nad tím co udělá,uvažuje spíš jako Jedi než jako Sith.

Poznámky:
Silný,odolný,rychlý,umí dobře bojovat i beze zbraně
umí několik jazyků:Mandalorianský,Sithský a Huttský
Naposledy upravil Darth Unar dne 08.8.2010 19:32:21, celkově upraveno 5
Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvekod Elinor Yall » 06.8.2010 17:35:58

jméno: Joscelin Argent;
příjmení Argent používá proto, že se tak jmenovala za svobodna jeho matka a Joscelin nemá rád, když se jeho osoba může dávat do souvislosti s vládnoucí rodinou na Onderonu (je Jedi a jako takový s ní nemá nic společného... tedy, krom genů, ale to je takový malý detail).
Pokud jde o zkráceninu jména Joscelin, Joss, nemá vůči ní nejmenších námitek či připomínek - slyší na to a naprosto mu nevadí.

titul: rytíř Jedi (od svých 19)

věk: 22

rasa: člověk

planeta narození: Onderon (Izis)

životopis:

Joscelin se narodil jako člen vedlejší linie onderonské královské rodiny, konkrétně jako třetí ze synů senátora Fiona a jeho manželky Terlyn. Do této jedné věty se dá víceméně zredukovat celý jeho rodinný život před vstupem do řádu, protože přestože první čtyři roky života prožil v prostředí víceméně milující rodiny (velmi zaměstnaní rodiče nemající na dítka mnoho času, dva starší bráškové na mladšího sourozence koukající jako na cosi neuvěřitelně nudného, co je lépe ignorovat), nebyly ničím výjimečné. A že by rodiče řešili nějaké složité citové dilema, když se u jejich nejmladšího potomka zjistilo značné nadání v Síle... to se opravdu říct nedá. Přece jen, naddistický odkaz byl na Onderonu stále ještě dost živý a celkově jim připadalo vhodné, aby tedy Joscelin prošel jedijským výcvikem a dostalo se mu řádné výchovy.

Dětství a čas dospívání tedy prožil v enklávě na Dantooine. Jako youngling i padawan byl - těžko říct, jestli právě bezproblémový.
Už od velmi útlého věku se totiž dokázal téměř zázračným způsobem spřátelovat s různými druhy zvířat a měl tak nějak potíž pochopit, že by zejména vůči těm velkým, nebezpečným a jedovatým měla být na místě nějaká ostražitost. Přesto mu nikdy žádný živý tvor nic neudělal, a dokonce se mu svého času podařilo domestikovat štěně kathského psa. Vlastně jeho zásluhou v enklávě vznikl menší zvěřinec s hrdým kamuflovacím názvem "záchranná stanice pro nalezená poraněná zvířátka".
Pokud šlo o výchovu jako takovou, s tou žádné výraznější potíže neměl, už proto, že si ji osvojoval tak nějak samovolně. Pravidla však bral především jako výzvu a dospělí pro něj znamenali vždy spíš partnery k rozhovoru či k nějaké akci než smrtelně vážně brané autority.
V pozdějším věku se, pod vlivem mistrů a jejich snahám mládež vzdělávat - a také díky snaze nějak se srovnat se svou extrémní vnímavostí v Síle ve spojení s vizemi - začal velmi intenzivně zajímat o dějiny a filozofii, nejen řádu Jedi. Díky tomu se mu podařilo navázat množství úzkých kontaktů s řádovým archeologickým oddělením a s archivem na Coruscantu, což také nasměrovalo jeho další kariéru po složení rytířských zkoušek.
V současnosti patří k osobám, které se v problematice ranných schizmat řádu Jedi a celkově v této době orientují zhruba tak nejvýrazněji, a to navzdory některým svým ne zrovna nejortodoxnějším náhledům.
Účastnil se řady archeologických a poloarcheologických výprav, z nichž některé "projevily sklon se vcelku zajímavě zvrhnout" (citace Joscelina poté, co se z jedné výpravy vrátil v polomrtvém stavu a s averzí k "úchylným kultistům, co všude hledají sithské duchy a ve snaze stát se jejich mocnými nástupci se jim snaží obětovat krom svého volného času i cokoli, co jeví alespoň elementární předpoklady zdravého rozumu" ).

hlavní zbraň: jednočepelový světelný meč; zlatožlutý krystal;
rukojeť meče je jednoduchá, elegantní, přizpůsobená stylu, který používá

vedlejší zbraň: vibronůž, schovaný v botě

styl boje: djem so, shien

Schopnosti v Síle:
- přítel zvířat a návazné dovednosti pro dobré vycházení se zvířenou
- extrémní vnímavost k tomu, co je cítit v Síle (ať jde o emoce, silná hnutí, přítomnost něčeho, co by tam správně nemohlo být...); základní průšvih je, že ji nejde nijak přenastavit či zeslabit a postava tak vnímá pořád, i když jí to je v dané chvíli třeba HODNĚ nepříjemné a nepohodlné. Často to mívá tedy rysy spíš handicapu než výhody. ---> má to nejspíš dost co dělat s genetickým základem, který má společný s Omminovou větví rodiny
- vize + štěpný bod (netýká se to výhradně budoucnosti a přítomnosti)
- psychometrie

Dovednosti:
- historik a archeolog se zaměřením na ranná období řádu Jedi
- velmi pronikavý vhled do učení různých filozofických směrů týkajících se Síly a jejího pojímání
- jazykové znalosti na nadprůměrné úrovni; to samé platí i o schopnosti přečíst různá písma (ne že by si občas nevypomohl Silou)
- ucházející pilot a technik (v průběhu archeologických výprav často fungoval po vlastní ose a je zvyklý být co nejvíc soběstačný)
- survival (několikrát aplikoval s úspěchem v praxi, sám by to označil "úrovní talentovaného amatéra")
- velmi dobrý šermíř - ačkoli to není to, co by u něj člověk zrovna čekal

Poznámky:
vzhled - asi 180 cm vysoký, černé vlasy, šedé oči;
v terénu se obléká především do zeleného, tmavě šedého a černého (NE takové té okázalé černé, co je pomalu vidět i ve tmě :D a v které si dle všeho libují sithové) oblečení, nejlépe jednoduchého a praktického střihu a z pevných látek, které něco vydrží. Rovněž nosí vyšší tmavé boty, často má i rukavice, aby si chránil prsty a dlaně - jeden by podle jeho stylu opravdu neodhadl příslušnost k řádu Jedi.
Pokud je na Coruscantu v chrámu, nebo na návštěvě na Dantooine, tak se obléká normálně (tedy jako každý jiný Jedi).

povaha a charakter:
- asi takhle, jedním z hlavních inspiračních zdrojů povahy je Indiana Jones pořádně smíchaný s jistým proferorem Langdomem :D :D :D - dotyčný je pouze mnohem víc historik, pozorovatel a filozof než lovec pokladů
- jednou z Joscelinových nejsilnějších vlastností je pozitivní vztah k živé přírodě jako takové; dokonce by jen velmi obtížně dokázal existovat bez nějakého kontaktu s ní - což byl problém poté, co se stal rytířem Jedi a musel začít trávit víc času v coruscantských archivech. Se zvířaty vychází perfektně, a to i s těmi, u kterých by se to dalo čekat... háček je ale s tvory, na jejichž vzniku a formování se podílela sithská alchymie. Ty vnímá jako něco hodně nepřirozeného a dalo by se říct, že se jich opravdu štítí (pár jich při minulých výpravách potkal a nemá, opravdu nemá je rád).
- na základě osobních zkušeností trpí silnými předsudky vůči sithům a komukoli, kdo se k nim hlásí - minimálně je nebere vážně. To samé nicméně neplatí o sithech minulosti a temné straně jako takové (přece jen nějaké DS artefakty viděl a i měl v ruce), tam je to spíš obezřetný odstup
- obecně si nepotrpí zrovna na ortodoxní a dogmatické přístupy
- vcelku rozumně se dá předpokládat, že bude mít... ehm... jisté vyjadřování, vidění světa a vyprávěcí styl, který dostatečně ilustrují použité citace :D

jeho úkol - je z větší části historický. Zjistit co nejvíc o tom, co je ta stavba a planeta zač.
O tom má své teorie, z nichž o části ví Rada, s tou druhou částí se radši nepochlubil, protože to by mu tu cestu hodně rychle zatrhli, a místo toho předestřel tu první jako celou hypotézu.
Naposledy upravil Elinor Yall dne 09.8.2010 20:48:50, celkově upraveno 1
Elinor Yall
 

Příspěvekod Shisco » 07.8.2010 14:24:39

Jméno: Eresis Trocano
Titul: Sith
Věk: 27
Rasa: člověk
Planeta narození: Nar Shadaa

Životopis:

Eresis se narodil v roce 4001 BBY na Nar Shadaa, měsíci pašeráků a lůzy. Jeho otec pracoval pro Centrálu a matka vedla obchod se zbraněmi, takže si žili na tamní poměry slušně a bídou netrpěli. Jenže rodinka začala být Centrále nepohodlná a ta se rozhodla, že ji oddělá. A zde, v Eresisových sedmi letech, nastupuje čas jeho první vize, která ho varovala před hrozícím nebezpečím. Ale rodiče mu nevěřili, za což zaplatili životem. V průběhu dne Eresis utekl a když se po pár hodinách vrátil, uviděl tam oba rodiče ležet mrtvé. A tak se začal potloukat po měsíci pašeráků, pár let přežíval mezi lůzou a okrádal po barech pijáky, aby měl na jídlo. Jednou uviděl mezi štamgasty v jednom z pajzlů divného chlápka bledého jako samotná smrt, oblečeného v černém plášti a když se mu Eresis pokoušel ten plášť prošacovat, chlápek ho chytil za ruku. Chtěl ho za tu troufalost na místě zabít, ale ucítil v něm Sílu.
Pojď se mnou a získáš moc, o které se ti dosud ani v nejdivočejších snech nezdálo.
řekl mu onen tajemný cizinec a odvedl ho do své lodi, kde mu vysvětlil, co je to Síla a že je Sithským pánem. V té době bylo krátce po Velkých Sithských Válkách a Sithové hledali v Síle nadané děti, aby z nich vycvičili nové Sithy a postavili tím řád opět na nohy. Eresis následně s cizincem odletěl na Korriban, kde započal jeho výcvik. Léta plynula, z Eresise se stávala větší a větší bestie a z výcvikové skupiny, ve které se Eresis učil tajům Síly, zbyli ze šestnácti učedníků jenom tři, a to on, jeho přítel (pokud u Sithů něco takového existuje) a dívka, kterou miloval. Ana Nobis, láska, ze které čerpal, aby vášní dosáhl síly, silou dosáhl moci, mocí dosáhl vítězství a aby díky vítězství byly jeho řetězy zpřetrhány. Sedm učedníků Eresis zabil osobně, protože byli slabí, urazili ho a nebo mu prostě nebyli sympatičtí. Jeho mistr i ostatní s ním byli velmi spokojeni, jeho krutost a krvelačnost neměla mezi učedníky obdoby, jen se obávali, aby ho láska neodvedla od temné strany Síly. A tak dal Eresisovi mistr za úkol Anu zabít. To samozřejmě zezačátku nechtěl, nicméně později začal vzájemný cit Eresise a Any slábnout a když mu Ana oznámila, že ho už nemiluje a že se chce rozejít, vzedmula se v něm obrovská vlna hněvu a vytasil světelný meč. Po krátkém souboji Ana vyhasíná, probodnuta do srdce rudou čepelí Eresisova meče. Její mrtvé tělo přinesl mistrovi jako důkaz, že úkol splnil a byl tímto povýšen z učedníka na Sitha.

Nyní je Eresisovi 27 let a vydává se se svým navzdory Síle stárnoucím mistrem na zapadlou planetu v neprozkoumaném sektoru poblíž soustavy Ilum pro vzácný artefakt - sošku, která údajně rezonuje se Silou a tím několikrát znásobuje moc toho, kdo ji má u sebe. Eresisův mistr tuší, že brzy přijde jeho čas a pomocí sošky ho chce ještě oddálit, zatímco Eresis už plánuje, jak svého učitele zabije, sošku si přivlastní a spolu s ní titul temného pána.

Primární zbraň: Jeden klasický světelný meč s rudou čepelí, optimalizovaný pro Djem So
Sekundární zbraň: Plasmová pistole

Způsob boje: Eresis si vedle Djem So vytvořil svůj vlastní, zvláštní styl boje se světelným mečem v pravé ruce a zároveň se svou plasmovou pistolí v levé ruce, při čemž vzdálené protivníky sestřelí a ty, kteří se přiblíží, rozseká. Tímto způsobem však bojuje jen v situacích, které nevyžadují přílišné používání Síly nebo v soubojích meč versus meč, protože při něm nemá volnou ruku a to mu při něm překáží.

Schopnosti v Síle:

- základní schopnosti jako telepatie, telekineze, vize a cítění
- ovlivnění mysli
- škrcení (pokud nebojuje stylem meč+pistole)
- řetězový blesk (pokud nebojuje stylem meč+pistole)
- odčerpání životní energie (výrazně urychluje léčebné procesy v jeho vlastním těle, musí být v klidu)
- levitace vlastního těla (učí se ji a umí ji tak napůl, musí se na ni plně soustředit)

Dovednosti:

- schopný pilot
- jde mu astronavigace podle hvězd, pokud se ponoří do Síly
- rozumí počítačům rozmanitých druhů
- vyzná se v elektronice

Vzhled:

Má na ramena dlouhé kdysi bloňďaté vlasy, které mu stejně jako obočí vlivem temné strany úplně zbělaly. Má bledou kůži, která ostře kontrastuje s jeho okázalým (takovým, jak píše Elinor, že je skoro vidět i ve tmě), temně černým rouchem a pláštěm.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvekod Ki » 07.8.2010 15:23:52

Jméno: Dante (přijméní neznámé)

Titul: momentálně obyčejný občan Republiky

Rasa: člověk

Věk: 19 let a pár měsíců

Planeta a rok narození: Rattatak; 3993 BBY

Životopis:
Dante se narodil na planetě Rattatak, avšak žádná planeta se mu nestala domovem.Byl neustále na cestách.Jeho matka byla mistrině jedi a svého syna učila tradicím jediů, jejich historii, využívat Sílu a bojovat se světelným mečem.V osmi letech se s matkou na čas usadil v jakémsi chrámu na Rylothu.Ten působil jako útočiště pro rytíře jedi.Tehdy se u Danteho projevila poprvé schopnost využívat moci temné strany.Jeho matka se domnívala, že tyto schopnosti zdědil po otci.Později se Dante od matky dozvěděl, že jeho otcem byl sith známý jako Sparda.Od té doby měl nutkání zjistit o svém otci více.A tak se ve svých sedmnácti letech rozhodl pro odstoupení z řádu.Toulal se galaxií a živil se likvidací nebezpečných osob, respektive osob snažících se jakkoliv poškodit prozatimní mír.V tom mu pomáhala dívka, kterou znal pouze pod přezdívkou Lady.Když chtěl práci pověsit na hřebít a plně se věnovat hledání svého otce, objevil se Quarren, který mu slíbil informace o jeho rodičích za pomoc při hledání jakési zvláštní sošky.

Světelný meč: vcelku elegantní bohatě zdobená rukojeť, zkonstruovaná tak, aby co nejlépe posloužila svému majiteli.Dvoufázový s hnědo-oranžovou čepelí

Výzbroj: dvě středně velké pistole, na obou nápis "Ebony & Ivory" ; "Rebellion" - velký vibromeč, u čepele vyrytá lebka, schopný odrazit ránu světelným mečem, po styku s Danteho krví se mírně změní tvar jílce (Dante se pak na chvíli obrátí k Temné straně)

Styl boje: není stálý, pokaždé přijde s něčím novým nebo vylepšením dosavadního

Schopnosti v Síle: Absorpce, Skok, Předvídavost, Zdrcení

Nesilové schopnosti: vynikající střelec, podprůměrný pilot, ale dobrý řidič své milované swoopové motorky, mistrné akrobatické kousky

Vzhled: bílé vlasy střední délky s dlouhou ofinou, jež mu z větší části zakrývá pravé oko, světle modrá barva očí, tenké obočí.S oblibou nosí dlouhý rudý kabát a vysoké boty.Hubený, vysoký zhruba 180cm

Povaha: na první pohled strašně líný,sobecký, arogantní a téměř bez slušného vychování.
Naposledy upravil Ki dne 11.9.2010 17:15:26, celkově upraveno 1
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"
Ki
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 137
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvekod R.O.F.L » 09.8.2010 17:27:06

Jméno: Ryen Avery
Titul: Rytíř Jedi
Věk: 19
Rasa: člověk
Planeta narození: Tatooine

Životopis: Co by obyčejný farmářský synek ze zapadákova, jakým Tatooine určitě byl, si Ryen představoval svou budoucnost všelijak, ale rozhodně ne tak, jak mu bylo souzeno. Pouze dílem zvláštní náhody si ho všiml jeden Jedi, kterému se pokazil z neznámé příčiny úplně nový hypermotor a Tatooine byla nejbližší obydlená planeta. Sedmiletého klučiny, který byl zrovna se svým otcem nakupovat zásoby, si všiml ještě dříve než ho spatřil - tak byl nadaný, byť ostatním připadal úplně normální a ničím výjimečný.
Pak už to šlo ráz naráz.
Byl přijat do Řádu, kde byl hned považován za výjimečného a velmi nadaného žáka toužícího po dalších a dalších znalostech. Za svého padawana si ho později vyvolil Mistr Zez-Kai Ell a pod jeho vedením se nadále zdokonaloval v Síle i mimo ní. Ryenův záběr byl obrovský a stále hltal další a další znalosti, až nakonec zabředl i do zakázaných vod (což později obhájil slovy ,,Není od věci znát teorii toho, co někdo někdy může použít proti nám."). Ovšem to nijak neovlivnilo jeho výcvik a tak byl v pouhých sedmnácti letech povýšen na Rytíře Jedi, čímž se stal z jedním z nejmladších Rytířů vůbec.
Když už ovšem nebyl pod ničím dohledem, začal Ryen čím dál méně poslouchat Radu (nutno podotknout, že ne proto, že by si jí nevážil, prostě jen chtěl dělat věci po svém - a dařilo se mu to, zároveň v tom měli prsty i jeho poněkud neortodoxní názory), nemluvě o tom, že stále rozvíjel své schopnosti přes povolenou hranici (hlavně co se týkalo schopnosti okolo myslí, ve kterých byl neobvykle talentovaný).
Když došlo na objevení záhadné planety v soustavě nedaleko Ilumu, Ryen po odstartování Joscelina Argenta na jeho průzkumnou výpravu vzal jednu z lodí patřící Řádu a, aniž by dal komukoliv vědět kam a za jakým účelem letí, vyrazil v jeho stopách.

Hlavní zbraň: Jednočepelový dvojfázový světelný meč (základní čepel je zelená, prodloužená je stříbrná)
-rukojeť je velmi propracovaná a bohatě zdobená, zachovává si ale šmrnc jednoduchosti
Záložní zbraň: Jednočepelový meč modré barvy
- rukojeť je jednoduchá, vzhledově vychází z rukojeti jeho bývalého Mistra (byl to jeho první meč, který si postavil ještě jako padawan)

Styl boje: Ataru, Makashi, Soresu

Schopnosti v Síle:
- všechny základní schopností síly
- Mistr myšlenkových manipulací a dalších věcí týkajících se myslí - Iluze, Přesvědčení, Porozumění řeči a podobně. Umí i Kontrolu mysli a Krádež vědomostí, ale ještě neměl důvod i chuť je použít (hlavně co se týče té druhé jmenované).
- má výbornou Předvídavost, též je náchylný k vizím budoucnosti

Dovednosti: Vynikající šermíř (ačkoliv nejlepší boj je podle něj ten, ke kterému nedojde), dobrý pilot, skvělý řečník a diplomat. Má velmi dobrou paměť, mnoho věcí si pamatuje přesně slovo od slova.

Poznámky: vzhled: 182 cm vysoký, tak akorát vypracované postavy, hbitý, tmavě hnědé vlasy, výrazné oči barvy toho nejprůzračnějšího smaragdu. Obléká se výhradně do skromných šedých rouch.
- vypočítavý, rád působí dojmem, že je nad věcí, nebojí si ušpinit ruce, hodně věří svým instinktům
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 511
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili

Příspěvekod Gnost Kohn » 09.8.2010 20:36:07

Jméno: (Woolvett Ralatt) Maim

Titul: Temný jedi

Věk32

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Narodil se roku 4006 na Coruscantu do bohatší rodiny ,jako nechtěné dítě.Když jeho rodiče zjistili, že má nadání v Síle, odvedli ho do chrámu, aby se ho zbavili. Už od mala vykazoval abnormální zápal a odhodlání do výcviku. Měl talent na zneviditelnění a došlo mu, že s kombinací se zrychlením nebude potřebovat od Síly nic víc, proto se začal soustředit více na boj s mečem a v Síle jen rozvíjel vlastnosti, které mu stačily. Začal cvičit Shien, Djem so a o několik let později i Ataru. I když v galaxii zuřila Velká Sithská válka nijak ho to neovlivnilo. Když byl ve 23 letech jmenován Rytířem Jedi ,začal být namyšlený , učit se Juyo a v chrámu moc nepobýval. Pomalu se přestával řídit kodexem a začal přemýšlet o tom, že už nechce být Jediiem, ale dělat si co on chce a kdy chce. Začal si držet odstup od odstatních dál a plánoval odchod z řádu. Začal být chamtivý, v duelech používal hněv, dokázal to dobře skrývat, takže si nikdo ničeho nevšiml, alespoň si to myslel. V dobu, kdy oslavil 27mý rok života byl poslán spolu s dalšími třemi rytíři a jedním mistrem zajmout jednoho ze Sithských mistrů. Když ho našli a dostihli začal souboj. Sith ho odřízl od ostatních a v souboji, ho přetáhl na temnou stranu. Když se k nim Jediové dostali souboj se změnil z 5x1 na 4x2. Jedijský mistr mu řekl, že kolem něj poslední dobou cítil temnou stranu, nechali tomu průchod a že mu neměli věřit. V následujícím souboji byli rytíři zabiti a Sith nechal hodně oslabeného mistra bojovat s Woolvettem. Souboj skončil, oddělením mistrovy hlavy od těla po té, co ho v souboji Woolvett zmrzačil a byl mu vydán na milost. Rychle si uvědomil co zrovna udělal, ale Sith ho dokázal přesvědčit, že udělal dobře. Další tři roky strávil cvičením na Sithské akademii. Poslední rok na Sithské akademii opět začal plánovat odchod, jelikož se mu přestalo líbit to co dělá. A provedl odchod podobně jako přechod od Jediů k Sithům. Když na jedné zapadlé planetě prohledával spolu s dvěma dalšímí Sithy nějakou dávno zapomenutou hrobku, přepadli je tři Jediové.(magické číslo tři, nemůžu si pomoci) Souboj mohl být vyrovnaný 3x3, ale bylo to 3x2x1. Po krátkém souboji zbyl jen on, a jedna Jedijka. Ale místo toho, aby ji jako Sith zabil, nebo mučil, prostě ji tam nechal. Vzal si dva vibromeče, které v hrobce našel a odešel.Následně si začal vydělávat jako lovec odměn a když se dozvěděl o sošce a záhadné planetě, vzal ukradený Star Saber XC-01 a vydal se na první zastávku na jeho cestě… Ilum.Hlavní zbraň: Dva světelné meče(dají se spojit)

Barva Čepele: 2x žlutá

Záložní vybavení: 2x zabracký těžký blaster, 2x vibromeč (obrázek) a vibronůž+nějaké léky na bolest a stimulanty v medpacku (co v malém množství pomáhá, ve velkém zabijí), medpack (

Styl boje se světelným mečem:Ataru, Shien, Djem so, Juyo, Jar'kai

Loď: Star Saber XC-01

Silové schopnosti:, Telekyneze, Skok, Zneviditelnění, Zrychlení, Absorbce (vysoká úroveň i světelný meč na chvíli), Blesky, Škrcení, Zdrcení, odolný na ovlivnění mysli Silou

Dovednosti: dorý pilot, mechanik, střelec(spíše odstřelovač, ale používá malé zbraně, takže se k odstřelovaní moc nedostane) a šermíř, neumí léčit Silou, proto se naučil alespoň nějaké základy ošetření zranění.

Povahové vlastnosti: Nehlásí se ani k jedné straně síly…nedělá mu problém spolupracovat se Sithy, nebo Jedii, protože vždy jedná jen pro vlastní prospěch....neštítí se podvádět kohokoliv…. ikdyž se často řídí svou „temnou“ stránkou, tak své chování a sebeovládání drží na uzdě, láká ho vše, co se váže na Sílu

Poznámky: 188cm vysoký, nosí armorweave oblek(obrázek), rudé oči, blond vlasy, velká fyzická síla a dobrá obratnost
vzhled charakteru a vibromeč

Obrázek
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium

Příspěvekod Lan Mandragoran » 17.8.2010 14:22:41

jméno: Roger Snipe;

titul: rytíř Jedi (od svých 20)

věk: 26

rasa: člověk

planeta narození: Alderan

životopis:

Roger se narodil jako prostý člověk. Své dětství na Alderanu si nepamatuje, ale měl normální život a výchovu. Když zjistili jeho citlivost k síle byl bez okolků přijat k učení do chrámu Jedi na Corushantu.

Dětství a čas dospívání tedy prožil na Corushantu. Jako youngling i padawan byl bezproblémový. Jeho nadání v síle směřovalo spíše ke kariéře válečníka nežli diplomata. Již před přidělení k mistrovi byla patrná jeho nechuť k učení historie a filozofickým debatám. K světelné tyči se dostal spíše náhodou nežli nějakým záměrem. I přes jeho nechuť k historii zaslechl, že kdysi když ještě neexistovali žádní rytíři Jedi a světelné meče, byla tyč používána jako obranná zbraň. Války se nevedly za pomoci tyčí ale mečů, přesto schopný uživatel tyče dokázal bez problémů porazit i toho nejlepšího šermíře. Rozhodl se tedy být ochráncem a pořídit si světelnou tyč aby mohl pomáhat a chránit řád Jedi a řád vesmíru.
Jeho mistr měl pro tuto tužbu jen pramalé pochopení, patřil spíše k diplomatům nežli válečníkům, přesto však musel uznat, že Rogerovo rozhodnutí najde své uplatnění v životě když mu zachránil život při nevydařené diplomatické misi. Po zkouškách na rytíře Jedi projevil zájem stát se průzkumníkem což mu s radostí rada schválila. Jeho nezájem o historii a filozofii byl natolik patrný že by jej do jiného oddělení snad ani nepřijali. Byl tedy zařazen k průzkumnému oddělení ihned po složení zkoušek. Strávil pět let jako průzkumník nehostinných prostředí jako předvoj archeologů kteří se sice umí bránit, ale nemají takové bojové zkušenosti jako válečníci.
Poslední mise které se Roger účastnil byl průzkum Mandorianského vlivu na vnější okraj na který před dvěma lety začali útočit. Když zaslechl zprávy o návratu lodi Diamandra přerušil svou cestu zpět do chrámu Jedi a namířil k oné neznámé soustavě.

hlavní zbraň: světelná tyč; Zelená barva krystalu
rukojeť meče je jednoduchá, elegantní, přizpůsobená stylu, který používástyl boje: shien/djem so, Ataru

Schopnosti v Síle:
- Odhození
- Bojová předvídavost
- Léčení
- Zrychlení

Dovednosti:
- Průzkumník zaměřený především na průzkum v nepřátelském prostředí
- schopný pilot
- velmi dobrý šermíř

Poznámky:
vzhled - 184 cm vysoký, černé vlasy, modré oči;
v terénu se obléká především tmavě šedého roucha

povaha a charakter:
Průměrně inteligentní velice schopný šermíř. Schopný obětovat vlastní život pro obranu ostatních. Považuje za osobní povinnost chránit ostatní a zájmy rady.
Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 261
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvekod Vesgam » 25.8.2010 16:43:37

Jméno: Reamnad Tahitmoen (Pro přátele (pokud si je udělá) Ream, pro ostatní žádné jméno nemá)

Titul: Sith Assassin

Rasa: Zeltron/Kiffar hybrid

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Ream se narodil svým rodičům na Coruscantu. Jeho rodiče byli obchodníky a dokázali zajistit svému synovi skvělé dětství a vzdělání. Ream byl vychováván v duchu Republiky a demokracie a vyrostl v dobrodružného, optimistického nadšence. Když se galaxií prohnala válka, Ream cítili nutnost dopomoci k výhře Republiky a dobrovolně vstoupil do armády. V boji proti Sithskému Impériu se Republice dařilo stále více, avšak stále mnoho bitev prohrávali. V jedné takové bojoval naneštěstí i Ream. Potkalo ho to štěstí, že nebyl hned zabit, avšak byl zajat a doveden Sithským pánům. Ti měli rozkazy zajat co nejvíce nepřátel a poté v nich vyhledat ty citlivé na Sílu. Jediové byli převychováváni na Sithy, citliví na Sílu na Sithské vrahy a zbytek byl nějakým způsobem zabit. Ream naštěstí byl citlivý na Sílu a tak byl poslán do akademie pro Sithské vrahy. Tam si ho vzali do parády Sithové se svými přisluhovači. Byl mučen, psychicky a fyzicky týrán a neustále přesvědčován o pravdě temné strany. Nutno říci, že se Ream držel delší dobu než ostatní. Ale musel by být Yoda, aby nakonec nepodlehl. Skrze vztek a bolest byl přeměněn on i celá jeho osobnost. Stal se Sithským vrahem. Byl vyškolen v několika bojových uměních, vyučen v boji s chladnými i střelnými zbraněmi a v základech hackerství. Trvalo delší dobu, než si Ream získal důvěru svých pánů, ale jejich důvěru získal. Stal se schopným vrahem, později schopným vrahem Jediů a tím si vysloužil respekt a po nějaké době odměnu - světelný meč. Zabíjet Jedie nebylo tak těžké, jak by se mohlo zdát na první pohled, stačilo nalézt jejich slabiny. Kupříkladu více než 70 procent mistrů mělo příliš silný citový vztah ke svým padawanům, kteří nebyli dost zkušení, aby přežili utkání s Reamem. Po ztrátě padawana byli citově rozrušení mistři nesoustředění a lehčeji zabiti. A tak to bylo všude, každý měl svou slabinu a Ream ji vždy našel a využil. Pokračoval ve své práci až do doby, než byl ten, kdo mu jí zadával zabit. Reamův mistr byl zabit jakýmsi Woolvetem Ralattem, zbytek Sithů měl co dělat aby udržovali rozpadající se Impérium a sbírali Sílu a na Reama se zapomělo. Pro Reama byla smrt jeho mistra... šokující. Zvláštním způsobem osvobozující i zoufalost nahánějící. Byl to člověk, kterého nenáviděl ze všech na světě nejvíce, člověk který ho zlomil, změnil, přetvořil a zotročil. Avšak tento člověk, kterému byl Ream přes veškerou svou nenávist absolutně oddán mu dával smysl života. A ten nyní Ream ztratil. A pro bolestnou životní formu je smysl života velice důležitý. A tak si Ream našel nový smysl života, pomstu. A teď, po řadě let má možnost vyhledat toho, jež si říká Maim a svou pomstu vykonat, protože už ví, kde ho hledat, protože ví, že směřuje do nově objevené soustavy a Ream tam bude a pomstí se.

Hlavní zbraň: Sithský světelný meč (červená čepel).

Styl boje se světelným mečem: Ream, jelikož nebyl trénován v boji se světelným mečem tak jako Jediové a Sithové, nemá žádný specifický styl boje. Obecně o jeho stylu platí jen to že je těžce ofenzivní a těžce předvídatelný, podobně jako Juyo. Ačkoliv je znamenitým šermířem, nedokáže se zbraní odrážet střely (jedině šťastnou náhodou).

Záložní zbraň: Středně velká blasterová pistole s harpunou a možností střílet otrávené šipky, Vibronůž v botě, 2x Termální detonátor třídy C (o kterém leckdy rád tvrdí, že je třídy A)

Další výbava: Přenosný Stealth Field Generator ve formě opasku.

Styl boje: Raději zůstává neviděn ve tmě a stínu, hledá slabiny nepřítele a udeří rychle a tiše. Pokud má dojít na přímý boj, vždy přizpůsobuje styl svému protivníkovi.

Schopnosti v Síle: Ream byl trénován jako každý jiný elitní Sithský zabiják: Má lepší reflexy než obyčejný člověk, je schopný použít Zrychlení a Skok. Může cítit svou oběť pomocí Síly. Je schopný vzdorovat Jediským technikám na ovlivnění mysli a skrýt své vlastní myšlenky i svou přítomnost v Síle. Svou moc čerpá z osob citlivých na Sílu v okolí - čím silnější je jeho oběť, tím silnější je lovec. Přes všechny výhody a moc prakticky není schopen své nadání samostatně rozvíjet - má pouze zůstat mocným nástrojem svých pánů.

Dovednosti: Ream je zručný v boji, je expert na manipulaci s pistolí a praktik bojového umění Echani. Je také kompetentním hackerem, schopným využívat mezery v programu pro dosažení vlastního cíle. Je zručný pilot a má i malé mechanické schopnosti. Po matce zdědil schopnost číst emoce druhých, nebo jim jiné emoce vnuknout a druhé játra umožňující pozřít větší množství alkoholu (né že by Ream příliš pil alkohol).

Loď: Aurek tactical strikefighter (ojetá)

Povaha: Po dlouhém mučení a přeměňování osobnosti, které ho přetáhlo na temnou stranu Síly, se z důvěřivého, optimistického a hodného mladíka stal muž plný hněvu. Stal se odmítavým, apatickým a sarkastickým. Sám prohlašuje, že jediný komu se dá důvěřovat je droid a ačkoliv droidům rozhodně nic neříká, jelikož neví jak jsou naprogramováni, lidem absolutně nevěří. Sám proto velice oceňuje, když někdo důvěřuje jemu, jelikož je to něco co se mu naposledy stalo před dlouhou dobou. Je rád, když zapůsobí na jiné lidi, ale už se o to vědomě nesnaží. Je velmi tvrdohlavý a odmítá se vzdávat. Může být až moc domýšlivý.

Vzhled: Červená pleť, hnědé oči plné vzteku, krátké černé vlasy, černá kožená róba, černé kožené rukavice, černé kožené vysoké boty, černý plášť s kapucí. Všechny zbraně má šikovně schované, na první pohled vypadá neozbrojen. Pokud by byl prohledán, dozajista se najde jeho blaster a jeden termální detonátor, zkušenější by mohli najít i ten druhý a nůž v botě (meč si Ream hlídá jako klenot, je bezpečně schovaný).

Kontakt: vesgam.s@gmail.com
Opravdová moudrost je v poznání sebe samého.
Uživatelský avatar
Vesgam
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 71
Registrován: 08.6.2010 16:11:01
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvekod Mathew007 » 09.9.2010 16:20:21

jméno: Mathew "Black" Shane

titul: pašerák, lovec lidí a vše ostatní nad čím se dají vydělat peníze

věk: 28

rasa: člověk

životopis:

Mathew se narodil na planetě jménem Dakara, planeta známá pro své obrovské naleziště různých kovů. Kovy se rozváželi do celého vesmíru díky společnosti Methuowa otce. Otec založil svojí transportní společnost, už ve svých 15 letech a díky štěstí začal vydělavát obrovské credity, ale kde vzal počátní kapitál na založení své společnosti není znám. Otec velice často cestoval do různých míst ve vesmíru. Vesmír dokáže být krásný a dokáže mnohé. To i Uradd (otec) poznal na své cestě do stanice Werd zahlédl modul, zvědav co modul obsahuje ho zachytil magnety lodi a po přepravě do lodi zjistil že v modulu se nacházi žena. Po jejím probuzení zjistil co se stalo a proč jí našel v modulu. Její lod napadli piráti a ona jentaktak utéct v zachrnám modulu. Po několika činnech a nalezení pirátů, které zničil se do sebe zamilovali. Vrátily se po 2 letech na Dakaru, kde započali Mathua. Jelikož měli dostatek prostředků, měl Mathew nejlepší školy, které mohl mít vojenskou i obchodní školy zvládl s vyznamenáním a díky otci se Mathew naučil spoustu dovedností. Mathew byl tak šikovný, že se přidal k armádě, kde si našel a utvořil nejlepší tým. Díky tomu, že jich bylo sedm + Mathew se vzájemně skvěle doplňovali. Ale jak to bývá štestí netrvá dlouho a při odletu na "jistou" misi se již na svou rodnou planetu nemohl vrátit, kvůli chtivím obchodníkům. Planetu zničila vulkanická činnost kvůli narušení jádra. Mathew a jeho společníci začali dělat to co uměli, aby se uživili museli začíst krást, zabíjet......

Nyní se Mathew dozvěděl o tom, že otec měl plno účtů na různých planetách a díky této štěstěně se dozvěděl o artafaktu, který ho nějakým způsobem zaujmul ať kvůli výdělku nebo vlastnímu užitku

primární zbraň: Puška upravená podle jeho potřeb

sekundární: 2 pistole upravené podle jeho potřeb, nějaké ty granáty, sithský meč (s textem, který Mathew nerozluštil je totiž Sithsky)

Styl boje: používá všechny možně bojové umění ( vždy se učí nové věci a vylepšuje ty staré)

Schopnosti: Velitel ( 8členého týmu ), vynikajíci pilot a v přesvědčování, učenlivý, rychlí, hbitý, bojovný, všímavý

Poznámky: Vysoký 190 cm, blondatý, modrooký, vlastní tým (7 lidí + on) a lod ( Dreadnaught je upravená nejlepším vybavením ) + obrovskou škálu vybavení, ukrutně bohatý


Info o týmu:

Kapitán: Mathew Shane info viz. hore

Zástupce: Jack Deph - Věk 22 - Velice nadaný Sniper, má opravdu skvělý zrak, jinak průměrný ve všem ostatním. Vynikající na střelby na dálku.

-u sebe má buď skládaný sniper nebo normál, záleží na misi + zakladní vybavení týmu

Dephi Rend - Věk 25 - Přenádherná žena, která dokáže přesvědčit skoro každého v čemkoliv. Místo střílení jde na vše hlavou a krásou. Dokáže vymyslet plány od vloupání až do stavění baráku.Vynikající diplomátorka, psycholožka a manipulátorka. Průměrná v střelbě.

-u sebe vždy buď základ nebo "věcičky" na svoje oklamání, ale to záleží na misi


John Saw - Věk 38 - nejstarší ze členů díky tomu také nejchytřejší na luštění znaků textů a vynalezání různých nástrojů. Velice chytrý člověk. Avšak snad nejhorší střelec ve vesmíru, kvůli tomu poslouchá často posměšky kvůli příjmení SAW

-vždy u sebe nosí nějaké ty injekce a databanku ve které má plno svých překladů apod...
¨
Chloe En - Věk 19 - nejmladší z celého týmu, ale co jí na věku chybí to na ovládání lodí převahuje je jedna z nejlepších pilotek a kutilek, které Mathew zná. Umí ovládat snad vše co má motor a přitom to i v nejhorším rtěnkou opravit. Vynikající v ovládání strojů a opravě. Průměr ve střílení.

-má u sebe základní vybavení týmu

Mads Back - Věk 32 - bývalý nájemný žoldák, který miluje snad nadevše svoje zbraně znalost ve zbraních je jeho. Vynikajíci ve střelbě se střední a těžkou třídou zbraní. Vynikajíci v boji na blízko. Slabý v ovládání lodí.

- co usebe nosí ? to je neurčitelné na každou misi si vybere vždy jinou zbraň

Conor Derk - Věk 29 - Známý hacker na mnoho planetách, který dokáže hacknout snad vše, průměrný střelec a slabý v boji na blízko

- vždy u sebe nosí svoje "udělátka" díky, kterým hackuje, 2 pistole

Tim "DARK" Tom - Věk neznámy - zabíják něco jako Jango Fett, moc se s týmem nebaví
Naposledy upravil Mathew007 dne 10.9.2010 16:53:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 57
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvekod YavineCzek » 10.9.2010 16:42:31

Jméno: Selan Vos

Rasa: Kiffar

Titul:Kapitán a vlastník lodi třídy Hammerhead

Věk:47

Planeta narození: Kiffu

Životopis: Narodil Jsem se 4021 BBY mí rodiče byly velice bohatí a měl jsem už od narození spoustu tělesně náročných testů a výcviků v boji s mečem a s puškou.Ve svých 16 jsem vstoupil do armády kde jsem byl až do sočastnosti. Získal jsem si reputaci výhrama v různých bitvách a taky tím že jsem věděl kdy je dobré se stáhnout. Když mi bylo 35 koupil jsem si loď třídy Hammerhead (to bylo po smrti rodičů kdy jsem zdědil veškerý jejich majetek). Poté co jsem měl vlastní loď kterou jsem propůjčil do mnoha bitev za republiku při čemž jsem o ni několikrát málem přišel. Po nějaké době jsem měl i svou vlastní posádku vysloužiých veteránů kteří byly v mnoha ohledech lepší než tisíckrát tolik čerstvých nováčků. A jednoho dne se oběvila možnost prozkoumávat neprozkoumané bojovat za slávu sebe své posádky a svého rodu.

Vybavení: Těžká opakovací karabina dva blastery a jeden vibromeč (který se dá skřížit se světelným mečem) a cokoliv co se dá najít ve zbrojnici hammerheadu

Loď: Křižník třídy Hammerhead

Schopnosti: výtečný pilot,střelec,bojovník s vibromečem a má výtečné vůdčí schopnosti a skvělý stratég


Poznámky: 2 metry vysoký (což je na kiffara docela dost) černé vlasy a kiffarské tetování nosí róbu jakou nosejí Jedijové jenom jí má zelenou
Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 80
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Re: Volání minulosti MPM

Příspěvekod Kazma » 26.2.2012 16:03:55

Jméno: Ireth Iluminata

Rasa: Togorian

Pohlaví: Žena

Titul: Rytíř Jedi

Věk: +- 36

Datum narození: Pochybné, s největší pravděpodobností kolem roku 4010 BBY

Planeta narození: Neznámá

Životopis:
Jak se dostala do Chrámu na Dantooine? Přivedl ji tam togorianský Jedi Sandro v jejich asi deseti letech. Enkláva odsouhlasila přijetí, i když s obavou, neboť malá togorianka měla jedno tajemství …

„Byl to lidský sith a byl sám, sám s ní. Nejdřív jsem myslel, že ona je jeho otrok, ne nebyla otrokem, byla učedníkem. Věděl jsem, že toho sitha zvládnu a zvládl jsem ho. Jeho, říkejme tomu učednici, jsem pak pojal za svou. Odmítala vzpomínat na to, co bylo. Nechtěla se už nikdy víc vrátit. Představil jsem ji Enklávě a oni měli nakonec jenom dvě podmínky.
1. Nesu za ní odpovědnost já a za
2. Zapomene
Nad bodem dva se uvažovalo velice dlouho, ze všech stran, ale došli jsme k názoru, že pro ni i pro nás to bude mnohem snesitelnější.“

I přes počáteční ostýchavost se Ireth velice rychle zařadila do kolektivu. Nutno dodat, že v něm byla značně oblíbená a vyhledávaná. Se svým mistrem zažívala nejedno dobrodružství. První mise po jejím prohlášení za Rytíře Jedi se však pro Sandra stala osudnou. Jednoduchá diplomatická sranda se změnila v neskutečný masakr. Ireth dlouho truchlila nad ztrátou svého mistra, jenž byl pro ni otcem. Ale vzchopila se a šla dál.
Každý se na něco specializujeme a ona se rozhodla specializovat na odlov těch, jenž sešli ze správné cesty. Se stříbrným mečem svého mistra do dnešní doby ukončila život nejednoho z nich a pořád hledá toho „temného staříka, co ji zabil mistra.“
Sandro si vzal tajemství Irethini minulosti do hrobu a Enkláva chce navěky o tomhle mlčet, kdo ale ví, jestli ne náhodou nestane něco, co by ji donutilo si vzpomenout.
Její Silový potenciál je nemalý, její přesvědčení sice kolabuje do světlešedých odstínů Síly, ale ve chvílích nejtěžších, kdy většina ztrácí půdu po nohama je ona tou, co vytrvá, tou co následuje Světlo.
Co ji přivedlo do tohoto systému? Jediná věc, zmínka o vrahovy jejího mistra. Doufám, že jej konečně najde a zabije, no a pak by mohla možná ještě pomoc svým kolegům z řad Rytířů Jedi. Sice se jedná víceméně o archeologii, ale kde je Jedi, je i Sith.

Meč: jeden jednočepelový stříbrný

Styl boje se sv. mečem: Ataru, Juyo

Schopnosti v Síle: bojová telekineze, skoky, psychometrie, léčení, ovlivnění, elektrický rozsudek

Poznámky:
-zhruba dva metry vysoká
-černobíle pruhovaná se zelenýma očima a pár zlatýma kroužkama v uších
-právě díky psychometrii se ji poměrně dobře daří stopovat a vyhledávat

No a taky:
-čestná, spolehlivá
-rozmýšlí, rozvažuje, pracuje s tím, co má okolo, než se rozhodne co udělat
-její styl boje je víceméně agresivní, upraven na temné uživatele Síly
-jen tak ji něco nerozhodí
-ochotna vždy poradit a pomoc, pokud to je v jejích silách
-na svém kontě má pár případů, kdy se ji podařilo ukecat temného až zesvětlal
-sama si sice postavila modrý světelný meč, ale po smrti Sandra, začala používat stříbrný, s největší pravděpodobností byl ten modrý zničen spolu s jejím mistrem

Znalosti: Není to se mnou nejhorší

A úplně nakonec: Ten stařík, co Ireth zabil mistra, je už skoro mrtvý mistr Eresisův
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 512
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban


Zpět na MPM a Aréna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron