Needyho MPM "Šestero zahřmění"

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

Needyho MPM "Šestero zahřmění"

Příspěvekod Needay » 26.10.2013 18:51:03

Hra bude zasazena do prostředí této planety:
Kód: Vybrat vše
http://cs.forceacademy.wikia.com/wiki/Clodos


Hráči se vtělí do role členů 816th parašutistického regimentu (Smyšlený- Fialovo béžové zbroje, brzy obrázek na wiki), podnikajícího ke konci klonových válek invazi na svět Clodos za účelem obsazení strategické polohy, sloužící jako nově objevená hyperprostorová zkratka, mezi dvěma sektory. Jeden sektor je samozřejmě obsazen Republikou a druhý CIS (Jakožto i samotná planeta v mlhovině) Ovládnutí zkratky by republice otevřelo novou možnost posílání lodí, mimo jiné by zjednodušilo zásobování a zkomplikovalo logistiku CIS.

Počítám s přibližně šesti hráči, z toho jeden bude jediem (toto privilegium si na základě dohody obsadila naše Waylin).
Neboť budete hrát za klony, vaše přihláška nemusí mít úplně standartní tvar, životopis vynechte. Nadále budu potřebovat jednoho, kdo bude hrát vyšší hodnostní pozici oproti ostatním klonům. (Nechám na základě hráčova výběru, avšak max. podporučík).
Ohledně výbavy, preferujte obvyklé verze, někteří z vás si sebou mohou vzít i rachejtle RPS-6. Ne však nic enormního (kvůli typu jednotky).

Hráči:
Waylin- Padawan komandér
Merthor- Důstojník CL-4529 (Swift)
Pear- pilot CT-8008 (O'Gee)

Důležitá NPC:
Kód: Vybrat vše
http://cs.forceacademy.wikia.com/wiki/Qaio_Dumel
Obrázek

Uživatelský avatar
Needay
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 355
Registrován: 11.6.2011 17:07:28
Bydliště: In my own little hell

Re: Needyho MPM "Šestero zahřmění"

Příspěvekod Merthor » 27.10.2013 19:45:00

Jméno: CL 4529 (Swift)

Povolání: klonový voják

Hodnost: klonový důstojník (podporučík)

Rasa: klonovaný člověk (Jango Fett)

Planeta narození: Kamino

Životopis: Již při výcviku byl navržen do hodnosti seržanta a důkladným výcvikem získal znalosti a dovednosti, které byly (vztaženo k jeho hodnosti) víc než dobré. Od počátku byl také určen k vedení menší jednotky, tj. standardně skupiny a s tímto předurčením byl také nasazen během Klonových válek. V boji nanejvýš osvědčil, své schopnosti pro nižší velení a protože si i jinak vedl dobře, byl posléze o jednu hodnost povýšen, tedy konkrétně na podporučíka.

Hlavní zbraň: DC 15s

Záložní zbraň: DC 17, 1x EPM granát, vibronůž

Další vybavení: standadní plná výstroj a výbava

Styl boje: Vyznává jak útok, tak i obranu celkem běžným stylem. Do akce se nevrhá bezhlavě, naopak se vždy snaží zhodnotit situaci a odhadnout šance na úspěch daného plánu. Má rád, když se může opřít o jasné pevné body, jako je např. předsunutá pozice s dobrým krytím, volná cesta k ústupu atd. V případě smysluplných rozkazů plní tyto rozkazy naprosto automaticky. V případě, že žádné příkazy nemá, nebo nedávají smysl umí převzít iniciativu. V takovém případě se snaží rozhodnout co nejlépe v souladu se svým výcvikem.

Schopnosti: Standardní schopnosti na velmi dobré úrovni. Většinou dokáže rychle a pružně reagovat na podněty, což je i důvod, proč dostal svou přezdívku. Jako každý klon ovládá docela dobře většinu běžně používaných zbraní a bojových postupů a jako nižší důstojník dobře ovládá i základní plánování a strategie, zejména ty, které odpovídají jeho úrovni.

Vzhled, poznámky: verze s vlasy (vis trochu jako CC 2224 Cody)

SCHVÁLENO- Needy
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 678
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město

Re: Needyho MPM "Šestero zahřmění"

Příspěvekod Pear » 02.11.2013 14:29:37

Jméno: CT-8008 (O'Gee)

Povolání: Pilot

Hodnost: Seržant

Rasa: Klon

Planeta narození: Kamino

Životopis: Jako malý jsem každý den hrál stejnou hru. O několik let později se ze hry stala skutečnost a já v ní byl stále tak trochu nejlepší.

Hlavní zbraň: DC-15s

Záložní zbraň: DC 17, časovaná nálož (ke zničení stroje v případě havárie), útočný nůž

Další vybavení: Upravená Phase II černá zbroj

Stroj: LaaT/i je celé černé s fialovými detaily a čelistí

Styl boje: Striktně útočný. Jako letecká podpora speciálních jednotek vysadí případný náklad na zemi a stylem "zaútoč a stáhni se" opakovaně napadá nepřátelé, ať už je našel sám, nebo je označil pozemní tým. Drží se co nejvíce při zemi, aby se skryl před radary, využíval terénu a udržoval kontakt s pěchotou. Miluje naváděné rakety a bočním střelcům většinou nechává volnou ruku.

Schopnosti: Co se týče povolání pilota, je to schopný technik a i když umí pilotovat většinu standartní techniky Republiky, oblíbil si manévrovatelnost LaaT, kterou také náležitě využívá. Ve střelných zbraních se drží pravidla, že nad padesát metrů nemá cenu ani mířit, každopádně ze svého stroje tak často nevystupuje, aby si svojí teorii mohl ověřit. Mimo základního velitelského kurzu dostal i celkem obsáhlý kurz přežití (pokud by byl sestřelen) a základní zdravotní průpravu.

Vzhled, poznámky: delší černý mohawk se zelenými konečky

SCHVÁLENO- Needy
Naposledy upravil Pear dne 08.11.2013 17:39:22, celkově upraveno 1
Obrázek
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
 
Příspěvky: 2314
Registrován: 31.12.2007 18:03:02

Re: Needyho MPM "Šestero zahřmění"

Příspěvekod Elinor Rahl » 08.11.2013 16:57:19

Jméno: Alia Strix
Titul: padawan
Rasa: člověk
Planeta narození: Phaeda
Datum narození: 36 BBY

Životopis:

Obecnější úvod:
Ne, nic dramatického – spíš taková klasická konvenční jedinká šeď. V řádu od ranného dětství, v zásadě tuctové, přiměřeně talentované dítko. Možná je s ní velká Síla – ale ve stejné míře, jako s většinou younglingů, kteří se stali padawany a pak pokračovali ve své kariéře. Nedá se říct, že by nějak zásadněji vybočovala z jedijských standardů.

„vítej v rodině“
Alia jako padawan zapadla do menšího, skoro rodinného klubu jedijských vyšetřovatelů, který se skládal z jejího mistra Alaina Kordena, z jeho bývalého padawana Irvina Tavise, Irvinova současného padawana Aleka Malverna a z ní, jako z nové Kordenovy padawanky. V rámci „klubu“ fungovaly určité, poněkud nestandardní a na poměry řádu Jedi výrazně neformálnější vztahy – což bylo dáno zejména nastavením specializace.

Klonové války:
Klonové války přinesly víc než slušnou míru změn. Irvin za nepříliš pozitivních okolností odešel z řádu Jedi a z Republiky a na vlastní pěst začal podporovat guerillové skupiny bojující proti CIS. Alain působil jako jeden z lidí odpovědných za fungování oddílů v rámci SOBDE. Alek, od roku 22 BBY rytíř Jedi, dostal na starost velení 87. klonového batalionu. A Alia se nejprve účastnila akcí společně se svým mistrem, ale jak válka pokračovala a bylo potřeba víc jedijských velitelů v terénu, byla přesunutá k regulernímu GAR.
Což se sebou obnáší jisté… komplikace, o nichž ona sama ví víc, než by se u jedijského komandéra dalo očekávat.

Světelný měč: základní jednočepelový
Barva čepele: zelená
Styl boje se světelným mečem: niman,obohacený několika prvky djem so a shienu

Schopnosti:
Spojené se Silou: (krom konvenčního elementárního základu)
Vcítění(Force Empathy) - Schopnost vycítit emociální rozpoložení pozorovaného subjektu, je to jisté rozšíření Cítění Síly
Bitevní meditace(Battle Meditation) - Schopnost zvýšit morálku svých jednotek a podrýt morálku nepřítele, rozvinutější forma umožňuje efektivně řídit a přesouvat celé armády, sithé využívají místo podpory absolutní ovládání lidí pod vlivem
Silové chápání(Force Comprehension) - Technika umožňující pochopit velké množství informací urychlením nervových procesů pomocí Síly, nebyla však často využívaná, protože způsobila velké vyčerpání a hlavně velký příliv emocí, nutná byla i základní znalost tématu
Předvídavost(Precognition) - Schopnost uživatele předvídat události v krátkém časovém úseku a například je varovat o hrozícím nebezpečí, nebo brzké důležité události
Bojová mysl(Battlemind) - Technika pro navýšení bojového ducha a morálky skrze maximální soustředění, což vedlo k celkovému zvýšení schopností uživatele

Ostatní: Aliin výcvik coby jedijského vyšetřovatele zahrnuje takové věci jako důvěrné přátelení se s bezpečnostními a počítačovými systémy, základy pilotování, schopnost přežít v divočině a další podobně užitečné záležitosti.
Nedá se říct, že by byla nedotčená válkou jako takovou, ale její primární specializací je vyšetřovatel a přímou zkušenost má s operacemi speciálních jednotek. V rámci týmové práce byla vždycky spíš ten, kdo nebyl v první linii konfliktu, společně s Kordenem fungovala spíš jako podpora ze zázemí a záloha. Měla by být schopná používat i konvenční zbraně, ale po stránce bojového nasazení není ani ze třetiny tak použitelná jako její mistr (nebo ani z jedné desetiny jako Irvin nebo Alek).

Vzhled: Asi 170 cm vysoká, rezavé vlasy, zelené oči, hubená postava. Pokud jde o oblečení, je zvyklá to brát prakticky a nosit šaty „přiměřené situaci“.
Poznámky: jestli Alia něčím vybočuje, jsou to věci, které přibrala během interakcí s Alainem, Irvinem a Alekem. To znamená vyšetřovatelská skupina, v Irvinově případě vliv extrémně kritického a nekonvenčního člověka s dost pronikavou inteligencí, v Alekově případě podstatně pozitivnější variace na Irvinův pohled na svět, a v případě mistra… v případě Alaina viděla, jak vypadá velmi dobrý velící v praxi a jak působí přirozená autorita. Na Jediho je až moc zvyklá díky nim používat mozek, v první řadě přemýšlet, automaticky hledat komplikace, nebránit se… nekonvenčnějším řešení a neformálnějším vazbám na lidi kolem sebe.
Je tvrdohlavá, má svoji vizi světa a představu fair play, sdílí kordenovskou vizi „jen těch nejnutnějších ztrát“. Představa, že velí normálnímu klonovému oddílu, ji docela děsí, hlavně když si uvědomuje rozdíly mezi ARC, RC a běžnými klonovými vojáky.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.
Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 394
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant


Zpět na MPM a Aréna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron