MPM Sithská Akademie

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

MPM Sithská Akademie

Příspěvekod Atalon » 09.5.2014 20:40:05

MPM Sithská AkademieZ debat s kýmsi vzešla myšlenka stvořit MPM z prostředí sithské akademie za dob dávno minulých a já se jí ujal. Uzávěrka přihlášek se zatím neřeší, bude až podle zájmu. Odhad začátku hry tak za týden dva.

Plot:
- Hra se bude odehrávat na Dromund Kaas (pro nezasvěcené domovský svět starého sithského Impéria v neprobádaných sektorech po jeho odsunu do nich)
- Z toho také vychází období roku 4804 BBY.
- Škola je rozdělena na dvě třídy: Force-users; Non-Force.
- Akademie je rozdělena na čtyři sféry:
1. Válečnou (bojový výcvik všeho druhu, taktika)
2. Logistickou (Ekonomie, obchod, diplomacie, expanze)
3. Výzvědnou (rozvědka, právo a pořádek, propaganda)
4. Vědecká (Archeologie, věda, medicína, alchymie)

Podmínky:
- Vhodná přihláška (pozor na Nezmapované oblasti atd. aby to dávalo smysl)
- Postavy jsou imperiálního/spřáteleného původu; Jediové a Republika jsou pro ně víc než co jiného strašáci z dětství ("když budeš zlobit, přijde na tebe Jedi!"), setkávají se s nimi v hodinách dějepisu a ideologicky nastavených předmětech - jako s hrozbou, s masovými vrahy, kteří vyhnali jejich předky z původního domova. Kontakt mezi republikovým prostorem a Impériem pro postavy NEEXISTUJE.
- Přijímají se jak Silové tak nesilové charaktery, ale uvědomte si, že jste v klasickém sithském Impériu.
- Věková hranice postavy je 12 let minimálně, ale osobně bych viděl radši starší.
- Jak už jsem řekl, jedná se o SIthské Impérium v té skoro nejryzejší podobě, takže čekejte hodně krve, násilí, smrti a dalšího poněkud nerůžového obsahu (omezeného pouze pevným stropem pravidel fóra, nicméně pohyb v jejich šedé zóně také nevylučuju)
- Také pozor na silný následovnický tradicionalizmus Impéria. Není to exaktní, ale jestli postava neprokáže a nevysvětlí velký talent v jiné sféře, tak nejspíš skončí v pozici svých předků.
- Jedná se o studenty, tak na to také myslet a neházet si destruktorama.
- Nemusíte se omezovat jen vojenskou školou, protože základní sithský silový výcvik dostanou všichni. Navíc v každé fakultě se učí jak agresivnější, tak pasivnější dovednosti (například student Logistiky se klidně může specializovat na Expanze, tudíž techniky dobývání a podmaňování nových světů)

Následuje drobná ochutnávka
Na některé věci v životě se musí s klidem, rozumem, rozvahou a svinsky velkou Silou!

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1219
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: MPM Sithská Akademie

Příspěvekod Atalon » 09.5.2014 20:40:26

Před dávnými časy v předaleké galaxii…

V době vzestupu Republiky,
v době klidu a prosperity
po Velké Hyperprostorové válce.

Kdesi v hlubinách Nezmapovaných oblastí,
na planetě Dromund Kaas,
roste prastará síla Sithského Impéria
přísahající svou pomstu Republice.

Ukryté v bezpečí opět začíná růst a expandovat.
Desítky soustav již padly pod jeho kontrolu ať už z vlastní vůle, či silou.
Tisíce ras spojují své síly a znalosti v budování nové říše.
A tisíce mladých mužů a žen vchází do bran majestátní Sithské Akademie.
Najít zde a naplnit svůj osud ve službě Impériu a jeho nesmrtelnému vládci.

Ale ani Impérium není bez poskvrnky.
I za jeho hranicemi číhá nebezpečí.
Nebezpečí nekonečných pokusů o převrat.
Nebezpečí šeptem nesené zvěsti o formování hnutí,
nazývají se Novým Proudem a jejich cílem není nic menšího
než změnit tvář celého Impéria

A do toho všeho se začíná šeptat,
že se zámky otevřely,
že Černé Srdce bylo odhaleno...“Je to tradice.“
Prohlásí Iaxic Kiminn, Správce Akademie, a opře se ve svém křesle. V jeho pracovně je shromážděn celý Hlavní sbor, zástupci všech čtyř větví akademie spolu s několika instruktory, jejichž obory jsou natolik podstatné aby si vysloužili místo v rozhodování o důležitých věcech. Tím kdo teď ale stojí před Správcem není nikdo jiný než Grice Venau, Hlava Logistické větve a jeden z vizionářů nové doby.
“Je to plýtvání!“
Vykřikne pohoršeně a pěstí udeří do desky kameného stolu.
“Zvláště teď když…“
Svou zapálenou myšlenku nedokončí, protože pohled Správce jej zarazí, ještě než stihne vyslovit slova, jména o nichž se nemluví, o nichž se mluvit nesmí. Nic takového jako Nový Proud není, žádná krize prostě není. Tak to prostě je.

“Copak bojíte se, že vaši studenti v turnaji vyhoří?“
Přisadí si Garm Maduel, Hlava Vojenské školy a jeden z mála lidí v Impériu honosící se titulem Moffa. Nebýt jeho vážných zranění, zbavujících ho pravého oka, paže i nohy, vedl by teď nejspíš další z velkých tažení a hořkost této situace nezapomíná připomínat při sebemenší příležitosti k provokaci.
“Turnaj to tradice.“
Zopakuje klidně Správce, aby přerušil narůstající napětí mezi svými podřízenými a připomněl mladému Vůdci Logistické školy prostý fakt. Závěrečné zkoušky prvních ročníků tvoří Velký turnaj. Klání všech studentů prvních ročníků, nehledě na větev, nehledě na výsledky, které nezřídka končí prolitou krví a zmařenými životy. Tak pravý tradice.
“I tradice se mohou měnit, když zastarají!“
Grice Venau, má ve svých názorech jasno a neváhá je dát najevo.
Z křesla za ním vyskočí na nohy postava zahalená v plášti, zahalujícím obličej zhyzděný jizvami.
“Jak se opovažujete!“
Hlas Omafa Melneho zní stejně spáleně, jako vypadá jeho tvář a řeže stejně jako žlutě žhnoucí oči v jeho tváři. Jako instruktor Tradicionalizmu a Filosofie si tuto poznámku nemohl nechat líbit. I když, když se objeví z pod jeho hábitu záblesky blesků pobíhajících po jeho ruce, je jasné, že se situace vymyká z rukou.
Už zase!
Jak si připomene Správce, než se náhle místnost ponoří do temnoty.

Ne není tma, světla lumalamp ozařující jindy příjemným příšeřím správcovskou kancelář, stále svítí. Přesto je zde temno. Temno a mrazivo. Místností, jako by procházel závan mrazivých plání zahryzávající se do kostí všech přítomných. Zmrazující morek v kostech do poslední kapky, svírající hrdla a probouzející instinkty strachu, tak silné, že i drax, jeden z místních dravců ochočený Správcem se na svém bidle schoulí do malé kuličky šupin a peří.

Jen dva lidé dokáží překonat tlak této přítomnosti a pohlédnout ke dveřím. Na postavu zahalenou ve sněhově bílém plášti s modře žhnoucími ornamenty prastarého sithského jazyka, zahalující celou její identitu, kromě ženských rtu v jemně rýsované bradě vystupující zpod kápě. Postava vykročí do místnosti, ale její přítomnost nevytvoří žádnou ozvěnu kroků ani pohybu, jako by před ní uhýbala sama realita a ona dost možná uhýbá. Protože každý ze zde shromážděných členů rady Akademie jí ustoupí z cesty se skloněnou hlavou bez sebemenšího pokusu vzhlédnout, jako by k mršině na níž se krmí smečka strillů vcházela tuk’ata. Dojde až ke stolu před Správce a zpod pláště se vynoří štíhlá ženská ruka ovinutá několika ornamentálními tetováními. Nad její dlaní se ale vznáší něco mnohem důležitějšího, něco…
Správcův pohled ovládne hrůza, když jeho oči uvidí…
Černý krystal vytvarovaný do křišťálové korunky volně se vznášející nad ženskou dlaní, není větší než holokronový krystal, ale je jiný. Každá z jeho bezpočtu ploch jako by skrývala nevysvětlitelné tajemství, Jako by každou jeho hranu, každý lom tvarovala milénia a přitom, jako by na něm nebyl ani náznak času.
“Vize promluvili.“
Má ladný tichý jemný hlas, ale jeho poselství přináší neklid a nepokoj.
Správcovi oči se vytřeští a jeho rysy roztřesou.
“Je tady?“
Vykoktá ze sebe nakonec s námahou.
“Ano. Mezi vašimi studenty.“
Oznámí mu klidně žena v bílém a její rty rozvlní jemný úsměv. Ladně stáhne ruku a krystal se lehce snese nad desku stolu kde se, pár centimetrů nad mramorovým povrchem zastaví a zůstane vznášet.
“Bylo rozhodnuto.“
Dodá a prstem klidně pohladí krystal. Pod jejím dotykem se v jeho jádru objeví rudá záře pulzující jako bijící srdce. Žena mu věnuje ještě jeden dlouhý pohled, než se obrátí a stejně nepřirozeně, jako přišla i odejde, zanechávajíc za sebou atmosféru těžkého hřbitovního ticha a krystal vznášející se nad deskou stolu.
“Vize promluvili. Turnaj rozhodne“
Zopakuje hořce Správce, aniž by dokázal odlepit byť jen na okamžik pohled z krystalu.
“Musí to být. Žádá si to Síla.“
Odpoví mu jednohlasně ostatní, všichni až na jedinou ženu, na ženu stojící v koutě opřenou o zeď, tiše pozorující svýma pronikavýma zlatě žhnoucíma očima krystal na stole.
“I kdyby je to všechny mělo stát život.“
Zašeptá tiše a hořce.
Na některé věci v životě se musí s klidem, rozumem, rozvahou a svinsky velkou Silou!

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1219
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: MPM Sithská Akademie

Příspěvekod Merthor » 09.5.2014 22:08:28

Jméno: Arlert Eckins Latherwend

Titul: Učedník

Rasa: Člověk

Věk: 14 let

Planeta narození: Bosthirda

Životopis postavy: Latherwendové, lidská rodina pocházející z planety Bosthirda si své současné postavení poctivě vysloužili. První známý Latherwend byl už u osidlování planety Bosthirda a dokázal toho patřičně využít. Při osidlování planety a zajišťování potřeb tamních obyvatel se pustil do relativně většího obchodování. Na Bosthirdě a na několika dalších planetách sithského Impéria, v sektoru Esstran si dokázal rychle vytvořit významný obchodní vliv a v lokálních měřítcích i významné postavení. Okrajové kontakty si vytvořil i na Dromud Kass. Většina Latherwendů pak pokračovala v širších obchodních záměrech svého předka. Někteří Latherwendové se v souvislosti se svou obchodní činností zabývali i lokální diplomacií a v rámci lokální diplomacie dost podporovali záměry císaře a sithkéko Impéria.
Svou roli na získání určitého vlivu mělo to, že se v rodině Latherwendů pravidelně objevovali jedinci citliví na Sílu, kteří přesvědčili o tom, že si zaslouží místo ke studiu na akademii a později i mezi právoplatnými Sithy a k tomu i píle a oddanost většiny Latherwendů tak trochu ve službách sithského Impéria. Tak se původně relativně obyčejná rodina vypracovala na věrné služebníky Impéria a zároveň na jeden z předních rodů planety Bosthirda. Podařilo se jim získat a udržet určitý lokální vliv včetně možnosti působit na lokální dění. Jejich obchodování má podíl na místní ekonomice a pomáhá udržet stabilní situaci.
Arlert Eckins byl stejně jako ti před ním rodinným vývojem ovlivněn. Naštěstí to bylo ovlivnění dost pozitivní. Jeho otec si opravdu mohl dovolit, zajistit mu slušný vstup do života. Pro začátek mu dal prakticky to nejlepší co mohl. Zajistil mu potřebné základy vzdělání a nějakou dobu ho i osobně vychovával. Vedl ho k přirozenému vystupování, které je důležité při diplomatických i obchodních jednáních vedl ho k logickému myšlení a základům rodinných tradic. Zkrátka a dobře doufal, že i z Arlerta se jednou stane dobrý obchodník. Zároveň mu nechával určitou volnost, aby se mohly ukázat jeho přirozené vlohy.
Pokud Arlerta něco bavilo, bylo to, když ho otec zasvěcoval do základů zacházení s normálními zbraněmi a když mu ukázal některé aktivity, kterými bylo možné bavit se ve volném čase, jako byla mimo jiné i sportovní střelba.
Arlert prožil svoje dětství bez většího nedostatku, nebo nějakého strádání. Zároveň mu ale bylo vštěpováno, jaká budoucnost ho čeká. Že až nadejde čas, bude jeho výcvik pokračovat obtížnější formou, že bude poslán na akademii, aby se tam naučil všemu, co by mohl pro svůj život, dle tradice ve službách Impériu potřebovat. Na chvíli, kdy se tak stane, musel být připravený, přesto to pro něho byla oproti tomu, co prožíval v dětství pod ochranou rodiny docela velká změna.
Na akademi byl Arlert samozřejmě zařazen do ekonomicko-diplomatické větve, která zcela odpovídala jeho dalšímu směřování. Pokud je možné říct, že by si Arlert měl rozumět díky určitým podobnostem s některým z učedníkům na stéjné úrovni výcviku, určit by bi to byla Tori Sabosen. Pokud je možné soudit, zatím má Tori u Arlerta určité sympatie.


Barva čepele: červená

Světelný meč: jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Preferovaná forma - pátá forma, jako Shien a k tomu prvky některých dalších forem (hlavně Djem so. (jiné čistě ofenzivní prvky spíš vyjímečně)

Schopnosti: Prozatím ve větší míře nesilové schopnosti.
Má dobrý rozhled a širší platformu těch opravdu základních znalostí o sithském Impériu, jeho kultuře a podobných věcech.
Má základní znalosti a představu o rodinných věcech a o pro rodinu významných planetách.
Zkrátka dobře má znalosti, které se dají do začátku využít, aby bylo možné poznávat skutečnost.
Má potenciál na to, aby se rozvíjel a učil. V některých ohledech se může rychle zdokonalit.
Má za sebou základy boje s běžnými druhý zbraní a sebeobrany. Kromě toho jeví nadání pro rozvíjení různých silových technik a schopností.
Má rodinné předpoklady pro obchod a diplomacii, jako jsou např. organizační schopnosti, schopnost jednat s lidmi.
Umí se adaptovat při řešení problémů a najít nejvhodnější řešení atd.

Schopnosti jako Sith: V první řadě podstatný rozvoj současných nesilových schopností. Očekávané silové schopnosti - dost pokročilé úrovně všech základních schopností, dále pak hlavně - předvídavost, silové chápání, ovlivnění, force bariéra, krádež vědomostí, Iluze Nebo možná i nějaké drobné bojové jako je silové vylepšení.

Vzhled poznámky: při celkové výšce, asi 190 cm vysoký, ne moc robustní. spíš hubený, trénink je svým způsobem znát na výborné fyzické kondici, přesto to není velký svalovec. Má tmavé vlasy, zatím ne moc dlouhé a chodí oděný v klasické černé. Vybavení a bojová výstroj více méně podle toho co je potřeba. Většinou tak, aby účelnost pokud je to možné korespondovala s danou příležitostí.
Z hlediska povahy je spíš klidnější a vyrovnaný i když určité věcí v určité míře ho přeci jen dokážou přimět k prudší reakci.
S většinou lidí, zvlášť se svými přáteli se snaží vycházet na rovinu a pokud je to v některých případech možné vytvářet platformu výhodných vztahů.
V dané situaci se snaží vytyřit nějaký smysluplný cíl, kterého chce dosáhnout a pak jedná s ohledem na to a v soulatu s tím.
K autoritám se chová s respektem.

Body a zásady související se Sithským pohledem na moc, ovlivňující Arlertovo chování.
Vychází z rodinné filozofie, kterou si rodina Latherwendů vysloužila aktuální postavení.
Arlert tyto rodinné zásady respektuje a snaží se podle nich řídit (jsou napsány více méně obecně a dají se aplikovat na spoustu jiných příkladů, ne jen na obchodní zamření rodiny.)
- Sloužit obecnému zájmu a císaři, sloužit Impriu pravých Sithů. Důraz je tom kladen na jakousi stabilitu Impéria a jeho další vnitřní rozvoj atd. Vedení válek o primární moc určitě na prvním místě není. Když tak spíš obhajoba vlastní pozice.
- Nebrání se převzetí určité zodpovědnosti, jaká by se možná také dala nazvat mocí, nebo k která je s mocí spojená, ale pokud tak činí, snaží se to dělat s ohledem k plnění prvního cíle.
- O pojetí moci využité jedině ve svůj vlastní prospěch a o její maximalizaci příliš neuvažuje.
Jeho vlastní názor je že z určité pozice se dá dosáhnout širšího, než pouze vlastního prospěchu a že postarat se o správné využití vlivu a posílení situace Impéria může rovněž být prospěšné.
- Pokud to považuje za přínosné dokáže se podřídit a respektovat vyšší autoritu.
- Má silné vazby na rodinu, ne své okolí, pářtele a na některé autority, které je schopný plně akceptovat. Dále má jakousi představu o osobní pozici a osobní cti.
- Případné konfliktu se většinou pokusí řešit smírnější cestou, ale pokud to v žádném případě nepomáhá, nebo pokud se jedná o přílišné narušení jeho hodnot, nemá problém své názory hájit a to třeba i v otevřeném a nerovném boji.

Poznámka modera: Přidávám schopnost Silové předvídavosti (popsána v příspěvku, další dodám dle potřeby)
Naposledy upravil Merthor dne 10.5.2014 17:54:30, celkově upraveno 2
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 678
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město

Re: MPM Sithská Akademie

Příspěvekod Artie » 09.5.2014 23:23:42

Jméno: Elisa Tann
Rasa Falleen
Planeta narození: Falleen
Věk: 34 let

Životopis:
Obloha se pomalu prosvěcovala a Falleenská žena sloužící u Imperiální rozvědky potichu vylezla z postele, oblékla se a naposledy se ohlédla k muži pokojně spícímu na posteli. Byla to jen jedna noc, součást krytí, způsob jak se dostat k informacím, ale i to bohužel dokázalo ukončit ženinu kariéru, když se o 9 měsíců později narodila Elisa...
Ačkoliv se žena moc snažila mít dítě ráda, pořád v něm bohužel viděla konec své kariéry, byla však pevně rozhodnuta, že Elisa půjde v jejích šlépějích a ve vhodném věku ji pošle na akademii, a tak ji tedy na tento den připravovala. Jen co se Elisa naučila mluvit, pobírala nejdříve pomalu informace, které její matka chtěla, aby znala, když byla poté větší, došlo i na fyzické cvičení, ať už v boji beze zbraně nebo prosté zvýšení fyzických schopností, ale nejen to, přibyla například orientace v mapách, odhad terénu a podobné věci. Matka byla velmi přísná a chyby trestala, a tak nebylo divu, když ostatní děti mohli žít v pohodě, hrát si s ostatníma, když Elisa začala matku nenávidět. Nenávist byla to co, dalo Elise sílu hnát se dál a nakonec... Zabít svou matku.
* * *
Byla to nehoda, nikdy jsem to doopravdy nechtěla udělat, jen jsem si to v jednu chvíli tak nějak... přála...
Co mi nakonec zbývalo? Byl ze mě vrah, ale také se ukázalo, že umím ovládat Sílu, šla jsem tedy na Akademii, tak jak mě na to matka připravovala, vybrala jsem si rozvědku...

Zbraň: Dlouhé Shoto/kratší meč (?) žlutá barva

Styl: Ataru s kontraútočnými prvky Djem So

Schopnosti: Znalost planet, orientace v mapách, boj beze zbraně, tichý pohyb, komnikace s lidmi.

Schopnosti v Síle: Telekineze na základní úrovni, Bariéra, Grip/choke (smrt matky), Mind Trick (normální jedinci)

Schopnosti do budoucna: Rozvíjení stávajících, jakékoliv jiné ať už destruktivní nebo myšlenkové

Vzhled: Menší atletická postava (170 cm), načervenale hnědé vlasy (klasicky Falleenský účes),
zelené oči, vesta a těsné kalhoty, vesta černá, kalhoty tmavě hnědé.

Charakteristika: Je stále zmatená z toho, že opravdu zabila svou matku a nedokáže to tak úplně vstřebat, s ostatními ale komunikuje normálně a nenechá to na sobě znát, ráda určuje strategii, přímo ve velení však být nemusí, docela vychází s ostatními.

Znalosti o SW: Trilogie o Baneovi, Filmová hexalogie, SWTOR, Jedi Academy,
The Force Unleashed 1+2, Republikové komando 1+2 (knihy), archivy Akademie

Konatkt: PM, Minichat

Jsem ochoten pozměnit cokoliv co by se ti nezdálo. :)
Naposledy upravil Artie dne 10.5.2014 10:26:19, celkově upraveno 1
Artie
 

Re: MPM Sithská Akademie

Příspěvekod Kazma » 10.5.2014 00:56:17

Jméno: Anastri Haras

Rasa: Anzati

Titul: Učedník

Věk: 102

Planeta narození: blíže nespecifikováno

Životopis:
Život této Anzati by se dal popsat tragickými slovy, byť mi se uchýlíme k těm více letargickým. Představme si tedy jeden obyčejný den na jedné obyčejné Imperiální planetě. Slunce pomalu vycházelo, zatímco blíže nespecifikovaný humanoid kráčel stále ještě temnou uličkou, když tu náhle spatřil jakýsi uzlíček, ono věci odložené na zemi jsou volně k mání, že ano.
Vzhledem k tomu, že to byl humanoid značně citlivý, nehybné, pravděpodobně mrtvé dítě s poněkud zvláštním obličejem jej trochu rozhodilo, ne nadlouho, neboť asi po deseti minutách humanoidova uvažování na téma, jestli má tu mrtvolku nechat ležet zde nebo někam odnést, se dítě pohnulo a celé jako by ožilo.
Onen humanoid, o kterém se tady celou dobu bavíme, byl dobrotivým manželem své ženy, byť bylo jejich manželství šťastné, bylo bezdětné (a bude – jak se nedávno dozvěděli) a nalezené dítko přišlo skoro jako na zavolanou.
Anastri vyrůstala sice ne v dobře situované rodině, ale určitě ve vzdělané. Lásku ke vědomostem v ní její pěstouni živili od mala, když se u ní pak začaly pomalu, ale jistě projevovat schopnosti v Síle, nechala to plavat, byla spíš takovým samoukem než čímkoliv jiným. Svou adoptivní lidskou rodinu si oblíbila tak, že by se od nich nikdy dobrovolně nehla, jenže Anzati míní, Síla mění. Anastřiny rodiče sešli věkem, stejně, jako se začali měnit děti, které znala, bylo to až k vzteku. Jednoho dne, to už ji bylo něco přes šedesát se prostě sbalila a vypadla z rodné planety. Dalších asi třicet let se prostě jen tak toulala z míst na místo, využívala svých neustále se rozšiřujících znalostí o čemkoliv a cestovala. Pak se v ní probudil hlad.
Bylo to toužebné, úžasné a špatně se to dalo zprvu uřídit, stáhla se do těch nejtemnějších uliček, kde pak čekávala na své oběti. Možná by tam zůstala i doteď, nebýt toho incidentu se dvěma Sithy. Pravděpodobně si vyřizovali nějaké záhadné temné účty, pak došlo na světelné meče a když to celé skončilo, ležel jeden z nich na zemi a velmi pomalu umíral. Vítěz odcházel ulicí a už ho nikdy neviděla, zato poražený se nikam moc nehrnul a když vám někdo přinese jídlo až podnos, neznamená to, že je hodný, nebo spojenec, ale určitě pozorný.
Sithský mozek bylo něco, co ji okamžitě zachutnalo. Špatně se to popisuje, ovšem bylo jasné, co se na jejím jídelníčku začne objevovat v budoucnu a kam povedou její kroky. Čas na večeři, čas na Akademii.

How I meet your m ... Innana:
Že se ztrácí věci, to jsou fakta, ale když se ztrácí věci vám, dokáže to pěkně rozhodit, proto si pro ně Anastri také pěkně vztekle došla, ne, že by tam měla něco cenného, ale byly to věci, které říkaly šéfe ji, ne někomu jinému. Se svou nížkou měla zpočátku problém správně vysvětlit vzniklou situaci. Poté, co se uchýlila ke vzteklému vrčení, že ho zaživa sní, dostala společnost v podobě Innany, která zřejmě taky neměla, svoje věci. Takovéhle chvíle sbližují a neříkejte, že ne.

Barva čepele: červená

Světelný meč: jeden jednočepelový

Styl boje se světelným mečem: špatně určitelné, základově pravděpodobně niman, ale bojuje spíš intuitivně využívající svého malého vzrůstu, Síly a ostatních vlastností náležící její rase

Schopnosti v Síle: asi tolik, kolik se může naučit samouk, kterému je cca přes stovku a má docela slušný Silový potenciál

Schopnosti jako Sith: všechno, co bude možné se naučit a ovládnout

Vzhled, poznámky:
- výška něco nad 1,63 m
- bílé vlasy
- šedé oči
- šedá kůže
- fascinují ji vědomosti a informace, zejména ty, které mívají nálepku „zakázané“, popřípadě „jen na speciální povolení“
- nikdy nepotkala příslušníka své rasy a ani se ji nepodařilo najít dost informací o tom, jestli to, co je se za rasu považuje, nebo ne
- má spousty základů ze všech různých vědních oborů, líbí se ji všechny stejně, což se pravděpodobně změní, jakmile se seznámí se Sithskou alchymií
- na většinu lidí může její zasněný pohled působit trochu záhadně, mnohdy je i uvádí do nejistoty, jenže Anastri je naneštěstí ten typ lidí, co buď přemýšlí na nějakým problémem, nebo nad tím, koho si dají ke svačince, nebo jenom tak tiše pozorují okolí a tváří se že vyvíjí činnost

-rasové schopnosti nezmiňuji, ty se tak nějak rozvíjí sami od sebe, jak je jich třeba

-nevím jestli tam není někde něco opravdu divného - už je přece jenom zase skoro ráno

Poznámka madera: Přidávám špetku znalostí Alchymie
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 512
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban

Re: MPM Sithská Akademie

Příspěvekod Gwendolin » 10.5.2014 12:32:17

Jméno: Inanna Torouviele

Rasa: Sephi

Titul: Učedník

Věk: 39 let

Planeta narození: Dromund Kaas

Životopis:
Jen málo, která bytost se může pochlubit tím, že jeho rodič bojoval ve Velké Hyperprostorové válce. Já ano. Naneštěstí má matka bojovala na straně poražených a jen o vlásek unikla smrti. Nedlouho poté společně s dalšími přeživšími Sithy následovala Císaře do Neznámých oblastí. Dvacetileté putování, pro krátkověké rasy bezmála čtvrtina života, pro mou matku představovalo období jakého si sebepoznání. Pochopila, že nesdílí ambice ostatních akolytů, stát se jednoho dne hlavou Sithského Impéria. Ne. Mnohem více jí vyhovovalo zůstávat stranou všeho dění a tolik oblíbených mocenských intrik. Její srdce spalovala jediná touha, touha po pomstě. Nic nenáviděla tolik jako Republiku a řád rytířů Jedi. Snad jen podřadné (krátkověké) rasy, které vinila z porážky ve válce.

Nebýt jejich nedisciplinovanosti a snahy pozabíjet se navzájem Republika by již neexistovala.
Říkávala. Vlastně, když se tak zamyslím, jen co sem se narodila, vtloukávala mi matka do hlavy podobná moudra. Není divu, že ve mě vyvolala odpor ke všem bytostem, které se nemohou dožít více než 110 let. Rue Torouviele mě na svět přivedla ve věku 187 let. V té době měla již mezi Sithskou "šlechtou" své neotřesitelné postavení a značný majetek. Kdo byl dárcem tolik potřebného genetického materiálu jsem se nikdy nedozvěděla. Podle mé matky byla tato informace irelevantní. Podstatné bylo pouze to, co jsem mohla dokázat. Přispět k upevnění Impéria a podílet se na budoucí, nevyhnutelné válce s Republikou. A podle toho také vypadala má výchova. Jakmile jsem se udržela na nohou, začala jsem cvičit - boj z blízka, se zbraní, Silový trénink. Zvláště pak v tom posledním jsem vynikala a našla jisté zalíbení. Ráda jsem si hrála se svými hračkami - služebnictvem. Naneštěstí tyto hrátky často končili duševní nemocí různého rozsahu a mé hračky pak byly navždy rozbité. Byla jen otázka času, kdy můj vrozený talent dostanou na starost instruktoři v akademii.

Ve věku 39 let (na poměry své rasy jsem ještě dítě) mi má matka nechala připravit zavazadla a poslala mě vstříc mému osudu. Ten se začal psát krátce poté, co za mnou zacvakli dveře akademie, protože jsem nedopatřením přišla o jeden z kufrů. Následně mi bylo sděleno, že za toto nedopatření může chyba lidského faktoru. V rozhořčení jsem se rozhodla tento lidský faktor vyhledat a vysvětlit mu jaké nemalé potíže mi svým jednáním způsobil. Nebyla jsem však jediná. Lidský faktor jsem našla ve společnosti malého, vzteklého tvora, který vyhrožoval, že ho sežere za živa pokud mu nevrátí jeho zavazadlo. Tak jsem poznala učednici jménem Anastri Haras a zjistila, že máme mnoho společného...


Barva čepele: červená

Světelný meč: jeden jednočepelový

Styl boje se světelným mečem: Kombinace Ataru a Soresu

Schopnosti v Síle: Může se pyšnit silným spojením se Silou. Přesto se zatím nedá mluvit o plnohodnotných schopnostech. Jsou to spíše intuitivní schopnosti na bázi pokusu a omylu. Ráda manipuluje s myslí ostatních. Tuto a podobné schopnosti by chtěla, co nejvíce rozvinout.

Schopnosti jako Sith: Čím víc tím líp

Vzhled, poznámky:
-Kaštanové vlasy, světle fialová pleť, hnědé oči, špičaté uši. Vysoká necelých 180 cm. Štíhlé, atletické postavy.
-Je velmi zvídavá. Ráda se učí nové věci, včetně těch, které jsou tak říkajíc za hranou.
-Stejně jako její matka opovrhuje krátkověkými rasami... ano, je rasistka!
-Ráda si hraje, naneštěstí si druzí neradi hrají s ní, poněvač riskují újmu fyzickou, ale hlavně duševní.
-Přímému boji se pokud možno vyhýbá. Raději se drží ve stínu a nechává za sebe jednat druhé. To se odráží i v jejím výběru akademické sféry - Balancuje mezi vědeckou a výzvědnou

Poznámka madera: Přidávám Mind Trick a Mind Control, ale oslabuji nemyšlenkové Síly
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů
Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
 
Příspěvky: 860
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: MPM Sithská Akademie

Příspěvekod Elinor Rahl » 10.5.2014 16:15:31

Jméno: Sabosen´tor´ieth/ Tori/ Tori Sabosen
(plné chisské jméno, běžně používané jméno, přepis chisského jména do imperiální podoby)

Rasa: chiss

Titul: učedník

Věk: 12 let

Planeta narození: Sposia

Životopis:
Tori se narodila jako mladší z dvojčat do jedné z chisských „vládnoucích rodin“, do rodiny Sabosen. Příslušnost k vládnoucí rodině by sama za sebe vzhledem k politickému a organizačnímu systému Ascendence nemusela až tak něco znamenat… nicméně v jejím případě znamená i to, je součástí sabosenské pokrevní linie jako takové. A z toho plynul/plynou/budou plynout jisté specifické závazky, přestože ani jeden z rodičů nezastával v rámci rodiny vrcholové postavení (otec je důstojníkem ascendenční tajné policie, matka lékařka… oboje ve vyšší odpovědnostní třídě toho, co se v rodině dělá). S bratrem si byli vždy docela blízcí.
Prošla si klasickou výchovou, jako každý malý Chiss (nebo, konkrétněji: každý malý Chiss s rodinnou příslušností k rodině Sabosenů). V praxi to znamená, že v deseti letech za sebou měla obdobu základního vojenského výcviku, ascendentní obdobou všeobecného kulturního a znalostního přehledu, a mohla se začít specializovat úžeji v rámci možností daných výsečí, již měla v rámci své role ve společnosti na starost její rodina. Nicméně se objevil jeden takový malý háček. Výsledek testu na midichloriany.
Jak Tori, tak její bratr se pohybovali ve zvýšených hodnotách. V případě Escara to neznamenalo výraznější problém. U Tori ano, její „zvýšené hodnoty“ odpovídají tomu, co se za „zvýšené hodnoty“ považuje i v sithských přímých pokrevních liniích. Pro chissa, z vládnoucí rodiny a s napojením na její přímou pokrevní linii je něco podobného poměrně jasné, velké a nepřehlédnutelné společenské stop. Síla znamená bezpečnostní hrozbu, nepředvídatelnost, labilitu a další důvody, proč nedělat žádnou skutečně zajímavou a odpovědnější práci. Nemluvě o dalších vedlejších následcích podobného handicapu. Vzhledem k dlouholetému spojenectví a aktivní spolupráci mezi Ascendencí a Impériem byla nicméně ve hře ještě jedna možnost. Imperiální akademie.
Tori samotnou by to táhlo spíš do vojenské větve, nicméně kvůli rodinným ukotvením to skončilo zpravodajskou větví.

Schopnosti v Síle:
Torin stupeň ovládání Síly při příchodu na akademii se dal popsat velmi jednoduše: nula – nula – nic.
To neznamená, že by neměla silové nadání (které, popravdě, leccos vysvětluje, když se člověk podívá na její předchozí výcvik, jeho zvládání a způsoby, jimiž překonávala a překonává překážky). To se projevovalo především ve věcech jako:
- silové chápání
- jak zjistila víceméně během kontaktu s jinými force usery, kteří na rozdíl od ní měli praxi, má přirozenou mentální obranu (až imunitu) na různé psychické triky
- přirozený talent pro maskování – ať už své přítomnosti v Síle, nebo i své osoby
Silové chápání je něco, co intuitivně dělá celý život, když musí zpracovávat data, to poslední je primárně věc intuice a občasného instinktivního použití. Pokud jde o přirozenou mentální obranu, sama neví, jak to dělá. Když je potřeba, mozek prostě NĚCO udělá.
Každopádně ve věcech výcviku a vědomém zvládání Síly je na úplném začátku (v kontrastu s tím, co občas ten mozek udělá).

Styl boje: Tori má za sebou něco na úrovni výcviku bezpečnostních složek. Umí perfektně zacházet se střelnými zbraněmi, nemá problém se ubránit nablízko, když na to přijde, zvládne frajeřinky jako házení nožem na cíl. Docela intenzivně dělala bojová umění a tyhle věci ji baví.
Jistý problém je, že je dělala spíš z té praktické stránky.
Její bojový styl je rychlá eliminace protivníka. Sází spíš na obratnost, přesnost a na rychlost než na fyzickou sílu a výdrž.

Světelný meč: well, Tori má k světelnému meči respekt. Nebo spíš – nemá tu zbraň ráda. Poprvé ji držela v ruce až na akademii, díky předchozímu bojovému výcviku si do zacházení s ním přenesla a přenáší množství (s tím vedením, jaké na trénincích je) špatně zkorigovatelných zlozvyků. Je to příliš lehké pro držení v ruce, je úplně jiný způsob vedení úderů (i proto, že žádné ostří…).

Schopnosti a dovednosti:
- sabosenská kadetská přípravka se projevuje – hlavně ve věcech jako znalost základů medicíny, počítačových systémů, pyrotechniky (spíše jemnějšího druhu a jak co eliminovat)
- základy přežití v (nebezpečném) terénu
- víc než slušný psychologický základ
- systematické a analytické myšlení
- extrémně dobrá jazyková vybavenost

Vzhled: Jiný Chiss by Tori popsal jako drobnou, bledou, světlovlasou. V praxi se pod tím skrývá, že měří asi metr šedesát pět centimetrů (Chissové bývají zpravidla o deset až dvacet centimetrů vyšší), pleť má modrý nádech a vlasy jsou spíše „normálně“ černé, než klasické modročerné či antracitově černé. I díky velmi rychlému a efektivnímu chisskému metabolismu je štíhlá až hubená.

Charakteristika: Upřímně, Tori poměrně ráda dělá nebezpečné věci. Když na to přijde, baví ji testovat vlastní možnosti a přijímat výzvy (a bráno jen po této stránce, byla by tu jistá platforma, na jejíž základě by si mohla světelný meč i oblíbit). Pokud se tak děje v přátelské rovině a uvolněnějším prostředí, není těžké ji k něčemu vyhecovat - když se pohybuje v neutrálním až nepřátelském prostředí, mívá nicméně tyto své složky osobnosti pod kontrolou a nenechává se jimi rozptylovat.
Nemá potřebu druhým jakkoli velet, víc jí vyhovuje působit jako samostatná, nezávislá jednotka.
Na chisské poměry je docela horkokrevná (což na nechisské znamená, že i tak má nadstandardní sebeovládání se).
Je hodně těžké ji nějakým způsobem vyvést z míry, což je dáno i tím, že v jejím věku chisská puberta končí. Má poměrně přirozený pocit zodpovědnosti za druhé lidi, potřebu nacházet a tvořit optimální, pro co největší počež zainteresovaných nejvhodnější řešení.
Poměrně zajímavou záležitostí je vstřebávání odlišností mezi Ascendencí a Impériem a adaptování se na imperiální pořádky. Tohle je něco, kde to… poněkud skřípe.
Tori sice vždy byla přesvědčená, že na Chissa (a zejména Chissa své rodiny) je až příliš sebestředná, ale akademie ukazuje, že to není tak docela pravda. Má v sobě sabosenský důraz na kooperaci a spolupráci, na chápání celku jako všeobecné priority. A pak jsou tu ty další věci, jako třeba jídlo (Cože? On může být v společné jídelně výběr z více druhů?), oblečení (byla zvyklá v určitém období nafasovat uniformu své velikosti, stejnou, jakou měli všichni kolem… takže navyknout si, že každý v Impériu nosí vlastně něco jiného, dalo práci.), imperiální chápání Síly (kterou ona stále vnitřně chápe hlavně jako handicap) a druhořadých občanů… je toho dost.

Poznámka madera: Přidávám Absorbci, zatím na podvědomé úrovni
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.
Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 394
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: MPM Sithská Akademie

Příspěvekod Phate » 21.5.2014 15:52:36

Jméno: Aaron

Rasa: Člověk

Planeta narození: Neznámá

Věk: 18 let

Životopis: S Aaronem se život nikdy nemazlil. Nikdy nepoznal své rodiče, nemá nejmenší tušení z jak planety pochází a vlastně je mu to jedno. Když mu bylo nějakých 7 let, probudil se jednoho mrazivého rána na palubě starého otřískaného frachťáku schoulený pod jednou z postelí pro posádku celý od krve. Ta pocházela s nehezké rány na hlavě a potrhané levé ruky. Snažil se vzpomenout jak se na palubu dostal, co se stalo, nebo kdo vlastně je. Poslední otázku mu zodpověděla zatřísněná kombinéza se jmenovkou, kterou měl na sobě. Na zbylé si nikdy nevzpomněl.
Paluba, celkem rozlehlé lodi, byla naprosto prázdná, ale jevila známky boje. Stěny byly ožehlé od nepřesných ran z větších blasterových pušek a po podlaze byly rozházeny krabice z palubního skladu. Byť si Aaron nepamatoval kdo je, zvládl si celkem obstojně ošetřit zranění, takže s největší pravděpodobností prošel nějakým základním výcvikem, nebo školením. Oproti jiným dětem v jeho věku byl naprosto klidný, nebál se. Celkem racionálně se rozhodl prohledat zbytek lodi a nalézt něco, co by mu alespoň naznačilo co se stalo. Průzkum lodi nepřinesl žádné odpovědi a Aaronovi nezbývalo než se vydat ven. Loď se nacházela v jednom z hangárů hlavního města planety Dromund Kaas. Malého kluka, který seběhl po rampě a zmizel z doku, si nikdo nevšiml.

V Sithském světě se Aaron protloukal jak mohl. Jeho povaha začla vykazovat známky celkem znatelné krutosti a bezohlednosti a to zejména při okrádání lidí, které ho po dlouhou dobu živilo a šatilo. Na svůj věk rostl nečekaně rychle a brzy zmohutněl. Začal také více vnímat Sílu a osvojené schopnosti využíval při své obživě. To brzy zapříčinilo, že si ho začli všímat místní zástupci Imperiálních složek, díky nepříliš dobré schopnosti skrývat svou citlivost k Síle. Netrvalo dlouho a byl "přemluven" aby se přihlásil na Sithskou Akademii, kde mu pomohou s rozvíjením jeho schopností a zajistí mu lepší život.

V Akademii se samozřejmě dostal Válečné školy, protože boj bylo něco v čem mohl využívat svůj neutuchající hněv. Díky němu a jeho bezohlednosti měl poměrně velký problém udržet si nějaké přátele. Už od mala, tedy od doby co si pamatuje, si vždy šel tvrdě za svým a nehodlal se kvůli někomu omezovat. I přes to se však, po menších problémech, dokázal zapojit do struktury akademii aniž by mrzačil své spolužáky víc než bylo nutné.

Zbraň: Jeden jednočepelový meč

Barva světelného meče: červená

Styl: Ataru s prvky Djem So

Schopnosti: I přes svůj vzrůst je velice hbitý a je schopný se dostat nepozorovaně kam potřebuje. Má pokročilé bojové schopnosti se světelným mečem, na který soustředí veškerý svůj výcvik. Je celkem silně citlivý k Síle, ale nedovede se příliš dobře učit novým schopnostem.

Schopnosti v Síle: Pokročilé ovládání schopností využitelných v boji, telekineze, zneviditelnění, zrychlení

Schopnosti do budoucna: Cokoliv spojené s bojem

Vzhled: 1,87 m vysoký, atletická postava, ostré rysy, černé na krátko střižené vlasy, modré oči, znatelná jizva na hlavě po ráně, která mu způsobila amnézii

Charakteristika: Aaron je velice klidný a na své okolí působí velmi chladně. I přes neutuchající nenávist ke všemu živému nemá nečekané výbuchy hněvu a vždy jedná s rozmyslem. V boji pak pustí uzdu a jde si velice nekompromisně za svým. Tvrdohlavost a cílevědomost mu občas dělá problémy s přijímáním rozkazů a je velice těžké se k němu dostat na citové úrovni.

Znalosti o SW: Něco vím a co nevím si najdu

Konatkt: PM, FB
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: MPM Sithská Akademie

Příspěvekod R.O.F.L » 22.5.2014 20:27:15

Jméno: Gareth Firrmot

Rasa: člověk/sith

Titul: Učedník

Věk: 16

Planeta narození: Dromund Kaas

Životopis:
Historie rodu Firrmotů sahá až k starému Sithskému impériu, byť za zmínku začali stát až k jeho konci, kdy se těšili poměrně velkému respektu a vlivu. Pak ale přišla Velká hyperprostorová válka, a nebýt toho, že jeden člen následoval Císaře do neznámých oblastí, byl by to nepochybně konec tohoto starobylého rodu. V novém impériu ale rozhodně neměli na růžích ustláno - jejich majetek, vliv, to všechno bylo ztraceno a oni tak museli začínat od píky. A aby toho nebylo málo, ten přeživší člen nepatřil zrovna mezi pýchu rodu, ba naopak. Navzdory těmto problémům se mu ale podařilo nejen zachránit rod, ale také se navzdory očekávání stát velkým válečníkem a s tím spojeným vlivem a majetkem, a právě díky němu se z této větve stala větev dosti militantní, až to hraničilo s nepříčetnosti. Pokud jste chtěli být opravdu hodni nést jméno Firrmot, museli jste uměl dobře bojovat, stát vždy v první linii a nikdy neutíkat z boje. Nutno podotknout, že hlavně díky tomu se se počet členů rodiny nikdy pořádně nerozrostl. Kupodivu na čistokrevnost se přestal brát tolik ohled, byť to neznaméná, že by nebyly snahy o její udržení.
V současné době by se dal počet žijících členů mimo Garetha schopní nést rodinné jméno (tj. žádné ženy) spočítat na prstech jedné ruky - to je hlavně způsobeno faktem, že současný Lord Firrmot je již starý (vzhledem k životnímu stylu zázrak) a ztratil svého přímého dědice, což znamená, že pokud nezvolí někoho jiného, dědí nejstarší žijící člen rodu. A právě díky tomu začali ubývat možní dědicové neuvěřitelně rychle, než se to konečně ustálilo na již zmíněném počtu s Garethovým otcem jako současným dědicem.
Pak tím ale Gareth svím zařazením v Akademii poněkud zamával. Ale popořadě. Garethova matka byla napůl člověk, napůl sith, otec, Lord Alemar Firrmot, z velké části sith, navzdory tomu se ale Gareth narodil téměř k nerozeznání od obyčejného člověka, barva kůže, žádné kostní výběžky, žádné úponky, nic, co by dalo znát silnější sithský původ, pouze barva oči, klasická zářící sithská žlutá. Lordu Alemarovi to ale moc nevadilo, hlavně že má mužského dědice. Garethovi se dostalo řádné výchovy hodné jeho rodiny. Ne ale, že by se mu to moc líbilo. Už od útlého věku byly jeho zájmy jinde - historie, věda a tak dále, prostě všechno kromě bojování. Otec se ovšem pokoušel to zastavit již v zárodku, ale neúspěšně: Garteh zdělil rodinou tvrdohlavost a o co více mu otec něco zakazoval, nutil ho nebo trestal, oto více se tomu věnoval. Navzdory tomu ale i tak dosti splňoval požadavky k tomu, aby ho v Akademii zařadili do Válečné sekce, ale rodinné intriky způsobily, že skončil v sekci, do které doopravdy chtěl - v té vědecké, což ale znamenalo, že jeho otec přišel o post dědice, neboť dědic rodiného majetku nemůže mít za syna "slabocha", ve prospěch jeho bratrance, Lorda Araka. Nakolik je ale Gareth opravdu "slabochem", za kterého je díky svému zařazení považován, ukáže pouze budoucnost.

Barva čepele: červená

Světelný meč: jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Výborné Makashi, učí se/zkouší Niman

Schopnosti: Bojovat umí poměrně dobře, jak se zbraní tak bez ní (odráží se zde jeho výchova), mluví plynně několika jazyky

Schopnosti v Síle: Klasický všeobecný základ (telekineze, nějaký ten Mind trick apod.)

Schopnosti jako Sith: Uvidíme, jak se vyvede.

Vzhled, poznámky: Tmavě hnědé vlasy, zářící žluté oči, docela hezký lidský obličej, 1,82 m vysoký, postavy atletické, jak se na někoho s jeho rodinným pozadím sluší a patří. Na těle má několik jizev, jež jsou pozůstatkem pokusů jeho otce o usměrnění.
Moc na sebe neupozorňuje, nijak se nedruží a věnuje se hlavně vědě, medicíně a jeho vášni historii a archeologii.
Nutno podotknout, že boji nijak neholduje, a obvykle se mu snaží vyhnout, ale když na to dojde, je schopný se víc než dobře bránit (jak je již výše zmíněno).
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 511
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili


Zpět na MPM a Aréna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron