Otrokářská

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

Otrokářská

Příspěvekod Kazma » 28.6.2014 20:05:09

Jak už odpovídá název, nikdo nebude hodný a nikdo se o to doufám ani nebude snažit.
Se zatím nespecifikovaným datem jsem schopná tvrdit, že to bude někdy v období mandalorianských válek, ale přesné datum bude stejně až v úvodním příspěvku.
Pro začátek se jedná o MPMku pro dvě osoby, jmenovitě Artie a Hayasan, pak podle vývoje (moje schopnosti, můj čas), by se uvidělo, jestli budu přibírat další, pravděpodobně by se jednalo buď o:
- Další otrokáře
- Lovce otrokářů
- ?

Stav v tuto chvíli:
- Pouze dva hráči (A+H)
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 512
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban

Re: Otrokářská

Příspěvekod Hayasan » 28.6.2014 20:07:19

Jméno: Jon Orelinde
Povolání: otrokář
Rasa: člověk
Věk: 19 let
Planeta narození: Nar Shaddaa

Životopis postavy:
Jon se narodil jako čtvrté dítě do rodiny, která vlastnila jakýsi zapadlý bar, ve kterém se šmelilo snad již od nepaměti. Podnik to nebyl nijak velký, na prodeji alkoholu nikdy nevydělával, byl jen jakousi zástěrkou pro skutečné obchody s drogami, omamnými látkami, zakázanými věcmi… vlastně, pokud jste něco sháněli, tak jste to v tomto podniku buď koupili, nebo jste dostali tip na někoho, kdo by to mohl prodat.
Je samozřejmé, že Jonovi rodiče nebyli zcela pány svých vlastních osudů, ale odváděli přiměřenou daň těm výše postaveným „obchodníkům“.
Tento rodinný podnik měl přejít na nejstarší dítě. Sice vydělával dost peněz a na slušné uživení by stačil pro všechny sourozence, ale proč dělit zisk? Mladší děti sice pořád od rodičů dostávají menší apanáž, ale Jon si již dávno uvědomil, že se smrtí rodičů tento kohoutek bude uzavřen a nejstarší bratr ze své kapsy nevydá ani floka. Pokud tedy nechtěl zabíjet své tři starší sourozence, musel se po práci porozhlédnout jinde. Kývl proto na nabídku jednoho chlápka, který byl v jejich baru pravidelným hostem a rozhodl se, že si na své živobytí začne vydělávat sám.
Vztahy v rodině byly poměrně dobré, děcka nikdy netrpěla… jen mezi dětmi byla od malička znatelná jistá soupeřivost.

Hlavní zbraň: klasická blasterová puška

Vedlejší zbraň: tajný blaster model Q2 (či nějaký podobný), nůž

Styl boje: nejraději útočí ze zálohy a svou oběť překvapí. Přímým střetům se stejně silným/silnějším soupeřem se snaží vyhýbat, ale pokud není zbytí, tak je rázný a snaží se o to, aby jedním (či několika po sobě jdoucími) údery nepřítele ochromil

Schopnosti: - Jazyky: basic, huttesse, rozumí shyriwooku, ale aktivně nemluví
- Umí podvádět při hazardních hrách
- Rozumí nejrůznějším drogám, zná jejich cenu a jejich účinky. Má teoretické znalosti jejich výroby
- Dokáže celkem přesně odhadnout cenu většiny zboží, které by se mu mohlo dostat do pracek a ví, komu ho případně prodat – díky vazbám na rodinný podnik má opravdu hodně nejrůznějších kontaktů
- Umí odezírat ze rtů; všímá si detailů, takže většinou dokáže díky pouhému pozorování rozpoznat, když mu někdo lže
- To, že umí zacházet se zbraněmi, které vlastní, je snad samozřejmé :)

Vzhled: Vysoký 180 cm, vyholené vlasy. Již od narození má jedno oko zelené a druhé modré. Pokud se svleče, tak je možné spatřit tetování přes celá záda.

Poznámky: Jon si poměrně libuje v násilí páchaném na nebohých otrocích. Tedy, ne že by si poškozoval zboží, to ne. Takové mučení proudem je většinou i bez modřin. A i modřiny za nějakou dobu slezou… takže pokud může a má „náladu“ jde si ji zlepšit mezi tu chátru. Je mu jedno, kdo mu padne pod ruku. I když děti bije raději než dospělé. Líbí se mu, když brečí a prosí. To ho ještě vybudí k dalšímu mlácení. Ze strany otroků nesnáší jakýkoliv odpor. Nesnese nesplnění příkazu. Pokud se tak stane, tak nemlátí proto, že by se mu to líbilo, ale ze vzteku. Neovládá se a je záhodno, aby ho některý z jeho spolupracovníků zpacifikoval, protože kolegu nepraští, ale zboží by mohl nenávratně poškodit či dokonce zabít.
K sobě rovným se chová přátelsky, má rád dobrou společnost a k večeru i sklenku něčeho ostřejšího. Miluje staré holofilmy. Pokud mu někdo chce udělat radost, tak mu nějaký věnuje. A čím starší, tím lepší. Však jich má také úctyhodnou sbírku.
Nadřízeným podlézá, většinoubývá dobře informován o tom, co daný jedinec má rád a občas nějaký ten dáreček v podobě oblíbené věci mu i donese.
Nikdy nezapomíná na narozeniny všech okolo, každý může počítat s gratulací a drobností, případně i s organizací oslavy, pokud je nějakým způsobem pro Jona důležitý.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 843
Registrován: 25.1.2013 22:01:44

Re: Otrokářská

Příspěvekod Artie » 29.6.2014 23:19:13

Jméno: Traze Artem
Povolání: Otrokář, „Padlý Darionovec“
Rasa: Člověk
Planeta narození: Rodia

Životopis:
Dark nor light.
Good, yet passionate.
Passionate, yet serene.
Enthusiastic, but patient.
Joy, love, passion, knowledge.
These words drive me forward
for there is no bigger power than self-control.
In balance I stand between Light and Darkness,
unyielding and composed.Traze se narodil do rodiny Artem, jedné z rodiny Nových Následovníků otci Trevovi a matce Qenně, měl dva bratry, kteří ovšem nebyli citliví na Sílu, Graze a Bayd, tedy výcvik podle Tannova Kódu dostal pouze on, jenže Traze nebyl úplně ideálním žákem, kromě pozitivních emocí zapojoval značně i negativní, čímž z šedé zóny, ve které se měl držet upadal a ačkoli měl své emoce pod kontrolou, temněl a cítil, jak jeho moc roste a tak se začal cítit ostatním nadřazený, obzvláště svým bratrům, kteří Sílu neovládali, moc mu stoupla do hlavy, stále mohl používat obě strany Síly nicméně jeho spojení s její světlou stránkou ochabovalo ve prospěch té temné a tak nakonec nemohl zůstat tam, kde byl a ocitl se právě v tomto byznysu, otrokářství, seznámil se s Jonem, který ho zasvětil do obchodu, který uspokojil Trazeovu touhu po nadřazenosti, od té doby dělá Jonovi strážce a řeší všemožné konflikty.

Zbraně: Meč z mandalorianské oceli (světelný vrátil)

Styl boje: Niman (preferovaný styl následovníků Tannů kvůli rovnováze prvků)

Schopnosti: Sebekontrola, bystrý zrak, pokročilá akrobacie, boj beze zbraní,
Jazyky: Basic + to čím se mluví na Rodii

Schopnosti v Síle: Telekineze, Přesvědčení, Grip/Crush, Léčení (na horší úrovni, světlu se vzdálil, takže drobné rány), posílení pohybů, Strach (slabší jedinci)

Schopnosti do budoucna: Cokoli co se dá naučit

Vzhled, charakteristika: Středního vzrůstu, průměrně silný, černé vlasy, zeleno-žluté oči,
opálená pleť, moc nemluví, nechává to spíše na Jonovi, má rád popichování lidí a sarkasmus, rád ostatním dokazuje, že má moc, no v brutalitě si nelibuje, v drogách nejede ale drink si sem tam dá. Dokáže stále používat Sílu z jejich obou stran ačkoli jeho spojení s její světlou stránkou poněkud ochablo vlivem potemnění osobnosti.

Znalosti o SW: Trilogie o Baneovi, Filmová hexalogie, TCW (vše), SWTOR, Jedi Academy,
The Force Unleashed 1+2, Republikové komando 1+2, archivy Akademie

Kontakt: PM, Minichat
Artie
 

Re: Otrokářská

Příspěvekod Kazma » 01.7.2014 01:29:26

Tak moji dva drazí otrokáři, máte si kde hrát
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 512
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban


Zpět na MPM a Aréna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron