MPM Četa Bacara 314. legie

Zde vytvořte své přihlášky do multiplayer misí nebo do Bojové arény.

Moderátor: Moderátoři

MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Jordi Linx » 17.4.2016 20:41:56

Takže, je to tady - začíná možnost podávání přihlášek do nové MPM, ve zkráceném názvu StorMPM.

V rámci této MPM bude možné hrát za člena imperiální čety stromtrooperů v rámci Palpatinovského impéria.

Četa Bacara je součástí 314. legie imperiální armády a jde o četu univerzálního nasazení. Její členové tedy mohou kombinovat dovednosti a měli by si poradit s většinou problémů - od demolicí, přes snipení nebo i těžké zbraně. V případě domluvy dvou lidí může být součástí čety i vozidlo - a to úžasný TX-130T (ano, opravdu povolím tank, jeden). V takovém případě jen připomenu, že pozice jsou pro střelce a pilota.
Pokud byste chtěli postavu mimo jednotku, tak přes osobní konzultaci, jinak neschválím, každopádně počítejte, že byste se nějak k jednotce měli dostat nebo společní s ní působit.
Mise se bude odehrávat v roce 6 BBY.

Pozice jsou libovolně k dispozici, pouze seržanta, tedy velitele čety, si zamluvil East. Pokud by neměl zájem, tak prosím o informaci, aby se tato pozice vyplnila někým z hráčů.

Nuže - přihlášky budiž otevřeny.

Schválení účastníci:
Phate - TK-1820, "Thane" (sniper)
Marinho - Gyzbon "Kib" Kibitrom (zástupce velitele)
Dash Spience - TK-7681, "Destro" (demoliční specialista)
East.woof - Ravel Quayle (velitel)
Xavier - Xavier "Blb" Gord (průzkumník, scout)
Gnost Kohn - Raime Zolomon "Hunter" (scout, asasin)
Merthor - TK-5941, Ognif "Brainy" Swirlson (voják, technika)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6597
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Phate » 18.4.2016 15:59:43

Jméno: TK-1820, "Thane"

Titul: Voják, sniper

Rasa: Člověk

Věk: 27 let

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Život se s Thanem nikdy nemazlil. Narodil se v nejnižších patrech Coruscantu kam oko bohatých nedohlédlo a kam se bezpečnostní jednotky odvážily jen v nejkrajněšjí nouzi. Thane sice znal své rodiče, ale snažil se na ně zapomenout. Jako malého se o něj prakticky nestarali a když mu bylo šest let, nechali ho napospas krutému světu. Tím se malý Thane prodíral jak jen to šlo. Snažil se přežít za každou cenu a brzy se naučil, že nic nedostane zadarmo.

Roky se učil jak si zajistit jídlo a další věci. Na Coruscantu se po těch letech vyznal jako nikdo a to ho dovedlo k první práci. Jak by se dalo čekat, zapletl se s jedním ze zločineckých syndikátů na planetě. Zprvu začínal jako menší poslíček, výběrčí výpalného a jako síla pro všechno. Díky tomu získal mnoho kontaktů a dalších zkušeností k přežití.
Netrvalo dlouho a Thane okusil první krev. Jedno předání se trochu zvrtlo a z přestřelky vyvázlo jen pár živých. Thane si odnesl první jizvy z boje a první skalp. Pro mnohé by byl šok vzít někomu život, ale pro Thanea to byla otázka přežití a nějaké větší výčitky svědomí neměl. Nedalo se říct, že by byl bezcitný, ale díky dosavadním zkušenostem byl prostě zvyklý. To bylo krátce potom, co vládu nad galaxií převzalo Impérium.

Nová pozice na sebe nedala dlouho čekat. Thane dělal ochránce významějším členům syndikátu a občas si přivydělával jako nájemný vrah, což bylo v jeho nízkém věku něco nevídaného. Naučil se jednat tiše, rychle a efektivně. Dostala se mu do rukou velká škála zbraní z nichž si nejvíce oblíbil odstřelovací pušku. Byla to čistá a rychlá práce a naučila ho trpělivosti. Samozřejmě se o sebe dovedl postarat i v souboji na tělo, ale pokud viděl svůj cíl v zaměřovači a mohl si udělat další zářez na pažbě, byl spokojený.

Po pár letech ve službách různých bossů měl na kontě přes třicet zabití a docela slušné jméno mezi zločineckými organizacemi. To platilo do chvíle, než se Císař rozhodl zatočit s kriminální spolky, které už mu nebyly nijak k užitku a přidělávaly víc potíží, než bylo zdrávo. Thane znovu o všechno přišel. Naději viděl snad jen v tom, že nikam nepatřil a neměl, kromě jména, žádnou totožnost. Musel začít od nuly. Snažil se živit poctivě a pár let mu to vydrželo, dokonce i něco našetřil, ale chybělo mu to vzrušení z lovu a nával adrenalinu, než se chystal do akce. Rozhodl se, že je potřeba vrátit se k tomu, v čem byl opravdu dobrý. Měl zkušenosti a odhodlání a východisko viděl v Imperiální armádě.

Výcvik zvládl docela hravě, i když mu zprvu dělal problém týmový způsob boje. Většinu života se musel spolehnout jedině na sebe a nyní musel důvěřovat svým kolegům. Chvíli tedy trvalo, než se ostatním trochu otevřel a dovolil jim aby ho opravdu poznali a měli důvěru v to, že jim bude krýt záda. Prodělal několik speciálních kurzů se zbraněmi a ještě tak zlepšil své schopnosti.
Thane konečně cítil, že někam patří, našel přátele a mohl dělat to co ho baví. Taky se konečně mohl podívat na vzdálené světy. Celý svůj dosavadní život strávil na Coruscantu. To se mělo, s ukončením výcviku a přiřazením k 314. legii imperiální armády, konečně stát.

Zbraně: Odstřelovací puška E-11s s lehkými úpravami optiky a spouštěcího mechanismu, standardní blasterová puška E-11, vibronůž

ObrázekStyl boje: Dle výcviku Imperiálních jednotek, obohacený o dlouholeté zkušenosti z ulice a práce coby nájemná síla. Vyniká v partyzánském stylu boje, ale rychle se přizpůsobil týmové spolupráci v rámci jednotky.

Schopnosti: Život v durabetonové džungli ho naučil přežít snad všechno. Dovede z mála udělat hodně a vždycky si nějak poradí. Je poměrně zběhlý v osobním souboji, pilotování menších lodí a základech bezpečnostních systémů. Docela rychle se učí a je schopný se přizpůsobit situaci za pochodu.

Vzhled, poznámky: 1,80 metru vysoký, fyzicky velice zdatný. Dovede být přátelský, ale je velice obezřetný a jeho důvěru je potřeba si zasloužit. Pokud se tak stane, jde přes mrtvoly, aby svému příteli pomohl. Je velice skromný a moc toho nenamluví. Málokdy se usmívá, čímž často odrazoval lidi, ale v bíle zbroji stromtroopera ho tenhle fakt trápit nemusí. Vůči svým cílům je chladný, nepřátelský a udělá prakticky cokoliv aby splnil úkol.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Marinho » 18.4.2016 21:27:56

Jméno: Gyzbon "Kib" Kibitrom

Povolání: Voják impéria

Hodnost: Zástupce velitele čety
Rasa: Člověk
Věk: 23

Planeta narození: Elpizies

Životopis postavy: Narodil se do rodiny zámožného obchodníka s nerostnými surovinami jako druhý ze čtyř sourozenců. Od mala do něj, stejně jako ostatních, bylo očekáváno, že se v dospělosti zapojí do rodinného podniku. Gyzbon ale měl jiný sen. Respektive nesnášel zákeřnou tvrdost obchodu, komplikovanou administrativu a neosobnost. Již v základním vzdělávacím programu ho zaujala velká galaktická válka. Do zapadlého koutu galaxie se dostávaly spíše útržky informací a většinou byly hrubě zkresleny. Otec si mohl jen mnout ruce, dařilo se mu totiž obchodovat se všemi stranami. Rozhodl se a díky pomoci učitele se mu podařilo dostat na vojenskou akademii. Otec poté, co pochopil, že z Gyzbona obchodník nebude, snažil se mu vyšlapat snažší cestu v armádě přes své konexe. Ovšem po absolvování akademie a nástupu Impéria se jeho syn dostal mimo jeho dosah. Gyzbon byl už odkázán na sebe a své schopnosti. Svým odhodláním a smyslu pro disciplínu se poměrně brzy stal zástupcem velitele čety.


Styl boje: Jako velitel družstva se do bitvy žene v předních liniích, střílí na střední, spíše krátkou vzdálenost, osobní souboje mu ale nevyhovují

Schopnosti: Standartní výcvik, připravuje se na důstojnické zkoušky

Vlastnosti: Hlavním atributem, podle kterého posuzuje ostatní je jejich hodnost, pouze tam, kde mu to vojenská doktrína nabízí, si dovolí osobnější přístup. I přes zelené brýle ovšem vždy stojí za svým družstvem a přebírá zodpovědnost při všech konfliktech s jinými důstojníky ovšem při porušení kázně se přísně postará o napravení škod a potrestání viníka. Věří, že tímto si vybuduje dobré jméno meziůstojníky a cítí, že i přes náročnou službu panuje v družstvu dobrá nálada.
Vzhled, poznámky: 1,75m vysoký, 86kg, na svou postavu poměrně hbitý, ale spíše pěstuje svou sílu

věk upraven, přihlášku považuji za uzavřenou :)
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 431
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Dash Spience » 19.4.2016 09:39:27

Jméno: TK-7681, "Destro"

Titul: Voják, demoliční expert

Rasa: Člověk

Věk:23 let

Planeta narození: Corellia

Životopis postavy: Destro původním jménem Alwin Cross se narodil do rodiny stavebního inženýra a zdravotní sestry. Život v raných fázích pro něj nebyl zrovna těžkým, neboť jeho rodina netrpěla nedostatkem a tak mohl Alwin studovat a seznamovat se s vrstevníky a užívat si všeho života, který mu přinesla střední vrstva, do které jeho rodiče patřili.

Ve škole vynikal v chemii a všechno co mohlo shořet nebo vybouchnout, tak nechal shořet nebo vybouchnout. Jeho učitelé mu za to vyslovovali důtky a byl kárán, stejně jako vše říkali rodičům, ale na druhou stranu ho chválili, že je tak dobrý. Často navštěvoval různé soutěže a celkem se umisťoval. Když odešel ze základky, tak se dal na střední stavební, aby šel ve šlépějích otce, ale lépe mu šlo ničení věcí než jejich stavba. Oboje stejně, ale upotřebil v armádě. Když dodělal školu, tak chvíli pracoval pro otce, ale vzhlédl se v Imperiálních uniformách. Když své rozhodnutí oznámil rodičům, tak z toho moc nadšení nebyli, ale je pravda, že Alwin se jich neptal. Oznámil to a šel.

Díky svým znalostem byl přiřazen mezi demoliční experty a tam našel svoje místo. Když bylo něco potřeba vyhodit do vzduchu hned se hlásil a dotyčná věc okamžitě vyletěla do vzduchu. To mu vysloužilo jeho přezdívku Destro. Což je zkráceně Destrukce.

Zbraně: E-11, vibonůž, granáty a výbušniny v množství větším než velkém

Styl boje: Má standartní výcvik stormtrooperů se speciálním výcvikem demoličního experta. Jeho postup je jednoduchý - kde může být granát, tam je granát, kde ne tak tam může být jiná výbušnina. Rozhodně nepreferuje boj na blízko nebo něco podobného.

Schopnosti: Je to velice schopný demoliční expert, který místy umí i něco postavit, ale není to jeho priorita. Střelec je to průměrný, když musí tak trefí, ale nezabývá se tím do detailu. Umí řídit standardní vozidla jako každý jiný storm dle jejich výcviku. Dokáže sám myslet aniž by mu někdo musel říkat jestli si má zadek utřít levou nebo pravou rukou.

Vzhled: Vysoký 1,83 metru. Jeho postava je poněkud robusnější, ale není to vyložená mlátička spíše vypracovaná, aby mohl nést spoustu ze svých výbušných hraček a případně munice. Kdyby někdy byl vidět bez helmy, tak má krátké zrzavé vlasy a zelené oči. Ono jiný střih řády stejně moc nedovolují.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
 
Příspěvky: 1001
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod East.Wood » 23.4.2016 17:11:04

Jméno: Ravel Quayle

Povolání: voják

Hodnost: poručík

Rasa: člověk

Věk: 30

Planeta narození: Kuat

Životopis postavy: Ravel byl synem prodavačky a dělníka. Nevyrůstal v nijak zámožných podmínkách, přesto měl celkem spokojené dětství. Díky otci, který pracoval v Kuat Drive Yards, přičichl k letectví a čekalo se, že bude pilotem, nebo alespoň mechanikem. Dříve, než se mohly projevit naplno jeho geny, stal se Ravel víceméně náhodně vojákem impéria. Náhoda to byla vskutku paradoxní a Ravel si ani v nejmenším nepředstavoval, že uniformu oblékne díky prachobyčejné hospodské sázce. Třebaže jej vojenské prostředí zprvu nijak nelákalo, dokázal plnit své úkoly dobře a brzy se stal z kadeta řadovým vojákem. Možná chtěl svému okolí dokázat, že může být ještě lepším vojákem, proto se přihlásil do důstojnické školy a chtěl dosáhnout vyššího postavení. Chtěl velet, ovšem prozatím neměl šanci prokázat, jestli pro to má vhodné předpoklady...

Styl boje: Rozvážně postupuje vpřed, ale pokud jej nic nenutí jít do první linie, vysílá své muže na zteč bez zaváhání

Schopnosti: Standardní výcvik

Vlastnosti: Rozvaha i odvaha, svědomitost i píle. Někdy ovšem střídá nálady, dokáže být společenský i nevrlý

Vzhled, poznámky: 180 cm vysoký, 90 kg, žádný svalovec, ale fyzické testy zvládl bez potíží. Krátce střižené blond vlasy doplňuje pěstěný knír.
Obrázek

"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
 
Příspěvky: 1709
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Xavier » 24.4.2016 07:03:53

Jméno: Xavier "Blb" Gord

Povolání: Voják, průzkumník
Rasa: Člověk
Věk: 24

Planeta narození: Ord Mantell

Životopis postavy: Xavier se narodil do rodiny jež byla neustále na hraně vyhladovění, nebylo tedy divu že jeho rodina nenašla dostatek financí aby mohl jít do školy. Volný čas tedy trávil "průzkumem" okolí. Díky čemuž se naučil pohybovat nepozorovaně (aby nebyl objeven silnějšími) a byl schopen rychle udeřit (na slabší) a stáhnout se zpět (s kořistí).

Když dospěl tak pro nedostatek vzdělání a jiných dovedností se nechal nalít k armádě, kde svůj nedostatek ve vzdělání rychle dohnal. Jeho dovednosti nenápadného pohybu byly využity, když mu byla přidělena pozice průzkumníka, kdy šel před zbytkem jednotky a hledal vhodnou trasy, případné pasti a nepřátele.

Jeho umístění v 8 Imperiální armádě mu příliš nevyhovovalo, neboť byl stále umístěn na domovském Ord Mantellu, ke kterému nikdy příliš nepřilnul. Jeho žádost o převelení k jiné jednotce nakonec byla vyslyšena a stal se nejnovějším čelem členem čety Bacara.

Styl boje: Kryje se a odstřeluje odkryté nepřítele.

Výzbroj: E-11, baradiový termální detonátor, dva LXR-6, zápěstní čepele

Schopnosti: Standardní výcvik, absolvoval průzkumnický kurz

Vzhled, poznámky: 1,61m vysoký, 76kg, poměrně nenápadný a obtížně zapamatovatelným obličejem
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2648
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Gnost Kohn » 27.4.2016 23:04:23

Jméno: Raime Zolomon "Hunter"
ID:TK-7190

Povolání: Scout trooper
Rasa: Člověk

Věk: 26
Planeta narození: Tiisheraan

Životopis postavy: Pojem, jakým je rodina pro Raima neznamená moc příjemných věcí. Jeho otcem byl dlouholetý člen bezpečnostních složek a matka pracovalam, jako sekretářka ředitele pobočky CEC. V jedenácti letech jeho otci přeplo a před jeho očima po hádce zavraždil svou ženu, Raimovu matku. Následně si uvědomil svůj čin a obrátil zbraň i proti sobě.

Několik dalších let byl vychováván u svých prarodičů, ale z radostného a milého chlapce se stal odměřený a tichý samotář s jediným cílem... být nejlepší. Jako teenager se zapletl do gangu. Ze zečátku dělal jen papíry v bezpečí "základny" a gang mu platil školu, kam chodil přes den.
Jednoho dne se však stalo něco zlomobého. Nenáviděl jakékoli vyrušování od své práce. Potřeboval klid a řev spojený s naříkáním z vedlejší místnosti klidem rozhodně nebyl. Kápo gangu požadoval po svých lidech, aby zastřelili jednoho z oblíbených výše postavených členů, k čemuž se nikdo neměl. Tehdy se u patnáctiletého Raima objevila další charakterová vlastnost. Lhostejnost k lidskému životu, neboť z jeho "kanceláře" se ozval blasterový výstřel.

Od toho dne byl Raime brán i na akce gangu. Spoustu členů však čím dál více zarážela brutalita a lhostejnost k ostatním od někoho tak mladého. Toto trvalo rok, až se "kápo", který stále choval trošku starosti o psychiku nejmladšího člena svého gangu, proto se Raime vrátil do kanceláře. Což byl první hřebíček do rakve organizace. Co vypadalo, jako spory s mladým spratkem přešlo v moment, kdy Raime ohlásil vše o gangu bezpečnostním složkám. A z původně pouhého zátahu udělal jatka. Většina gangu byla horkokrevná a zároveň nedůvěřivá k nejnovějšímu přírůstku. Když byl nový člen u "kápa", odpálil Raime malou výbušninu a vystřílel ve zmatku většinu velení. Ve stejnou chvíli vtrhli do sídla bezpečnostní složky, ale zmatení členové gangu se dali do palby. Jediným přeživším byl mladý šestnáctiletý muž, téměř ještě chlapec. Jehož svědectví bylo tak přesvědčivé. Jak se musel na všechnu tu špínu dívat, byl nucen dělat papíry a horší věci.

Raime si zároveň byl vědom, že někdo mohl přežít a že jeho plán nebyl úplně dokonalý. Někdo přežít, nevyvázl by tak snadno. Ale stalo se. Několik dalších let se snažil držet nízko. Svou pověstí chladnokrevného vraha se nechlubil. Potichu dodělal školu a zjistil, že je možné zabíjet lidi i legálně. Přidal se do imperiální armády. Studoval psychologii, válečnou taktiku a hodně sportoval, takže se dostal po počátečním výcviku do pokročilejšího výcviku komand. Přičemž psychotesty odhalily jen malé psychické anomálie.

Po výcviku storm komand se účastnil několika misí, přičemž ta poslední měla rozhodnout o jeho zbytku života. Buďto přežije, nebo ne. Vysadili pouhé dva členy komanda. Jasná sebevražedná mise. Extrakce dat a důležité osoby (živé, nebo mrtvé) ze zajetí pirátů. Výsadek, cesta džunglí, eliminace několika stráží. Až když se dostali ke svému cíli, vše se zvrtlo. Dostali se pod těžkou palbu. Postupně se z komplexu prostříleli, alespoň si to mysleli. Dostali se však pouze hlouběji. Ocitli se v místnosti, kde ústila kanalizace do nedalekého jezera. Druhý člen komanda však přišel o svoji helmu a neměl dýchací přístroj. Strach, že se utopí jej porazil a začal napikařit. Raime jej však uklidnil jednou ranou ze své zbraně. Spolu s dalšími dvěma těli žoldáků nastavil autodestrukční systém zbroje svého spolubojovníka, omráčil svého chráněnce a vydal se do kanalizace. Eploze anihilovala vše v místnosti a zřejmě dala pirátům dost práce zjistit, komu těla vlastně patří a zda na sobě měli nějakou zbroj. Chráněnec se v bezvědomí utopil, ale Raime se řídil rozkazem "živý, či mrtvý" a dle jeho slov by stejně tak dlouho pod vodou nevydržel.

Po extrakci však vyšlo najevo ze záznamu z helmy, že druhého člena komanda chladnokrevně popravil. Data byla poškozená a náhradní v kybernetických implantátech chráněnce vyjmuty. Raime se snažil bránit, ale jeho argumenty nebyly přijaty. Nakonec dopadl dle některých poměrně dobře. Dle jeho názoru mohl už jen zemřít.

Raima toho dne vyřadili z programu storm komand, oficiálně kvůli nevyzrálé osobnosti. Převeleli k normálním stormtrooperských oddílů, kde začal působit, jako scout. Po třech letech u komand téměř nevěděl, jak normální jednotky fungují. Ale po dalším roce měl štěstí a byl přiřazen k četě Bacara z 314. legie. Její universální nasazení bral, jako první krok k návratu ke komandům.


Výzbroj: E-11, dvě blasterové scout pistole, dva fragmentační granáty, bojová vibrodýka
Výstroj: datapad k hackování, malá energetická jednotka, zásoby jídla a vody na 48 hodin, čistička vody, světlice, záchytný hák, comlink (překvapivě se to všechno vlezlo do těch pár kapsiček a minibaťůžku)

Styl boje: Tichý, velmi kontaktní, krátké vzdálenosti. Spíše používá pistole, než E-11, ale i s tou je schopen trefit se na maximální možný dostřel (300m), není toho však fanoušek. Nejvíce používá svůj nůž, aby "cítil to namětí".

Schopnosti: střílení od pasu, velká obratnost, tichý pohyb, boj zblízka, jeho koníčkem a zároveň i velkou předností je záliba v technice a hackování

Vzhled: cca 175 cm vysoký, atletické muskulaturní postavy. Hladce oholený, ne moc dlouhé vlasy spinavé blond barvy.
Osobnost: S Raimovou osobností je to těžší. Chová se tak, jak je to zrovna očekáváno. Jen v extrémnějších či tvrdších situacích převládne jeho pravá arogatní a vznětlivá povaha. Trpí narcistickou poruchou osobnosti stejně tak, jako a sadistickou psychopatií (citová chladnost, bezcitnost až krutost). Jediným charakterým rysem, který se vyskytuje v obou případech je perfekcionalismus.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 1954
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Jordi Linx » 28.4.2016 18:40:18

... máme skoro plno, k dispozici jsou již jen poslední dvě místa! Možný nábor v průběhu nelze vyloučit, ale zatím to vypadá na ostřílenou squadru, která by mohla vydržet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6597
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Merthor » 28.4.2016 22:53:46

Jméno: Ognif "Brainy" Swirlson
ID: TK 5941.

Povolání: Voják (odborník na speciální formy boje)

Rasa: Člověk

Planeta narození: Denon

Věk: 28 let

Životopis:
Manželé Swirlsonovi byli typickými příslušníky střední vrstvy, vzděláním na výši, leč nepříliš zámožní a od svého syna očekávali něco podobného. Ten po rodičích zdědil dost dobrou genetickou výbavu, v tom smyslu, že by se jeho hlava ruce ani fyzička rozhodně neztratily. Jenž nejspíš právě proto se to v otázce jeho budoucnosti ukázalo být malinko komplikovanější.
Dlouho se nemohl rozhodnout, čím by chtěl být. Z jeho dětských názorů bychom nejspíš vyvodili, že polyhistorem.
Vyrůstal v relativním poklidu a pohodlí, příliš nezasažen děním v Galaxii ani válku, chodil do místní školy. Ve volném čase si často četl, chvíli se věnoval tam tomu a pak zase onomu, rozšiřoval si obecný přehled a obzory vůbec.
Ve chvíli, kdy muselo padnout finální rozhodnutí, se na radu rodičů přihlásil ke studiu přírodních věd na University of Coruscant. Ani studium však neprobíhalo bez problémů. Jednak ho zajímalo příliš mnoho věcí, z učení třeba biologie a chemie z toho dalšího pak sabacc a zoneball. Jednak už tehdy občas pochopil vědeckou práci prakticky po svém, což se vyučujícím nelíbilo. Přesto všechno měl stále šanci, dotáhnout to ve vědeckých kruzích daleko, kdyby si byl ochotný vše srovnat a vytrvat.

Těžko říct, co způsobilo, že ho v polovině přestalo teoretické studium bavit a rozhodl se svou životní dráhu pozměnit. Nejspíš v tom hrálo roli víc věci. Nestravitelná neprakticky zkostnatělá teorie, rodiče, i mládežnické postoje typu změna je život.
Každopádně přerušil studium na Coruscantu. Přestupní stanicí se stala krátkodobá pozice pomocného laboranta v praktickém výzkumu podporovaném Imperiální armádou, Pozice to nebyla vysoká, ale přivedla ho do lépe vybavených laboratoří, než byly ty na univerzitě. Tehdy byl osloven, aby zvažoval vstup do armády, protože armáda potřebuje i pár lidí, jako je on.
Chvíli nabídku zvažoval a průběžně zjišťoval, co je třeba, aby se člověk dostal na akademii.
Posléze do výcviku skutečně nastoupil. Zařídil se podle sebe, aniž by se příliš radil s rodiči, či kýmkoliv ze svého okolí.
Byl už o něco vyspělejší, víc se soustředil, díky čemuž podával stabilnější výkony. I když se vždy nechoval zcela předpisově, dosáhl slušných výsledků, Do důstojnického kurzu nenastoupil. Místo toho si zapsal několik zvláštních kurzů. Své zájmy přeorientoval na praktické využití svých povšechných znalostí a doplnil je o speciální technické znalosti, týkající se např. dronů, ovládání droidů a boje proti nim. K jednotce byl přeložen teprve nedávno a hned poté se mu začalo přezdívat "Chytrák".

Výzbroj: E 11, vibronůž

Styl boje: Za standardních okolností postupuje běžným způsobem, více méně dle rozkazu. Snaží se o opatrnost, střelbu z bezpečnější pozice, vpřed se nehrne za každou cenu. Přesto není bez odvahy. Pokud je někde zapotřebí jeho schopností, musí být schopný jednat na vlastní pěst. To se pak bez otálení vrhne do nebezpečí, nebo i do středu bitvy.


Vybavení: několik speciálních filtrů, tenké pracovní rukavice, sada na lokalizaci nebezpečných vzorků, datapad s diagnostikou, univerzální ovladač, náhradní baterie

Schopnosti: Má standardní výcvik, doplněný o několik speciálních kurzů, díky nimž je schopný provádět různé terénní zásahy.
V poslední době jsou jeho velkým koníčkem dálkově řízené drony. Rád o nich mluví, tím spíš je rád když má nějaký ve své blízkosti. Ví jak fungují, jak je ovládat, zneškodnit je a převzít nad nimi kontrolu. Může pracovat i s droidy a plnit celou řadu úkolů obdobného terénního rázu. Akorát při jejich větším rozsahu se může stát, přeci jen narazí na hranice svých možností a znalostí a zvolání "zavolejte na to Brainyho" se mine účinkem.

Vzhled: 1,77m vysoký, štíhlý, přesto není špatně fyzicky vybavený. Má světle hnědé vlasy o maličko delší, než by měly dle předpisu ideálně být a modré oči. Na jeho hladce vyholené tváři můžete občas pozorovat lehce zamyšlený výraz, či letmý úsměv, z čehož je relativně snadno patrné, že to není typický "zelený mozek." Uniformu a vybavení si i jako bývalý vědec paradoxně umí udržovat v pořádku.

Povaha: Do jisté míry flegmatik, jen tak něco ho nerozhází. Nemá problém připojit se k hovoru, nikdy není dalek tomu něco suše poznamenat, ať už o vědě, či ledasčem jiném. Jindy si vystačí sám s přemýšlením a odbornými texty o technice atd. Také při plnění úkolů dokáže pracovat v týmu i samostatně. Mohou se ovšem objevit drobné třecí plochy mezi vědeckým postupem, kde je hlavní cesta k cíli a vojenským drilem. O cestě k cíli má, zvlášť při použití odborných znalostí vlastní představu. Rád je dělá tak jak je dle jeho názoru dělají odborníci, aniž by ho někdo proháněl a určoval mu přístup rozkazem.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 678
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Jordi Linx » 22.5.2016 19:31:19

Takže, nábor je uzavřen, nicméně nelze vyloučit, že bude dodatečné doplňování. Sledujte tedy průběh MPM a toto vlákno, jakmile vyhlásím druhé kolo náboru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6597
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Jordi Linx » 11.6.2017 22:24:53

Takže, protože se nám StorMPMka nachýlila k půlce, tak jsem se rozhodl otevřít možnost pro nové přihlášky!

Celkově bych mohl přibrat 2-3 hráče dle zájmu a to dle pravidel zmíněných výše. Pouze snipery a scouty už nikoliv, těch máme dost a přežili :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6597
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Marinho » 13.6.2017 09:02:31

jako (ne)velitel (ne)týmu bych poprosil o nějakého specialistu-medika či nějakou větší palebnou sílu-raketomety, minomety, těžké brnění ... asi doporučím přečíst si ten chaos, co jsme zatím společně stvořili a najít prázdné místo v týmu, které by hráči vyhovovalo :) snad jsem případné zájemce neodradil :ewok:
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky
Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 431
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Jordi Linx » 02.7.2017 22:33:10

... vzhledem k nízkému (nulovému) zájmu schvaluji možnost druhé postavy pro hráče, zájem zde projevil Xavier, tudíž má možnost sem přihlásit další postavu :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6597
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Xavier » 15.7.2017 17:28:19

Jméno: Darnell "Pyro" Teine

Povolání: Voják, Incinerator
Rasa: Člověk
Věk: 22

Planeta narození: Taris

Životopis postavy: Darnell již ve škole zjistil, že oheň řeší spoustu věcí, neomluvené hodiny vyřešila spálená třídnice, špatné známky spálená žákovská a blížící se testy požár školní knihovny. Oheň ho přitahoval stále více a více. Také zjistil, že ne všechno oheň řeší, a sice průšvihy, za ty své žhářské kousky, které mu byli přišity.

Jednoho dne se rozhodl vyřešit ohněm další svůj problém, a to svého soka. Dalšího mladíka snažíce se dostat do přízně Darnellovi vyvolené, nutno dodat s mnohem větším úspěchem, neboť měl Darnell již dosti špatnou pověst a byl za podivné individuum. Když našli ohořelou mrtvolu onoho mladíka netrvalo vyšetřování dlouho. Darnell nikdy neměl talent pro provádění svých přestupků a zločinů být nenápadný a záludný.Trest, co za onu vraždu dostane byl předem jasný, doživotně v dolech na Kesselu. Což bylo pro Darnella nepřijatelné, v tak řídké atmosféře, jako byla tam, ohně nehoří. Musel se z toho vysekat. Jakkoliv.

Nakonec se našel způsob, jak se dolům vyhnout. Institut druhé šance. Byl tak nucen nastoupit do armády a prodělat částečné neurální kondiciování. Darnell po této příležitosti skočil okamžitě a po nějakém tom hrabání se v jeho mozku si armádu vyloženě zamiloval. Jeho láska k ohni však nezmizela. A když mu přišlo přeřazení aby se stal incinerátorem, byl bez sebe štěstím. Není známo, zda osoba, co ho na onen kurz poslala byla takto zvrácená, či se jednalo o náhodu a ještě zvrácenější osud, ale Darnella nikdy ani na okamžik nenapadlo si stěžovat.

Styl boje: Na delší vzdálenost využívá E-11 hlavně pro krytí svého přiblížení na dosah plamenometu, poté vše v dosahu spálí, za zpěvu písní o ohni (zpívá dosti falešně).
Výzbroj: plamenomet Oppressor, E-11, termální detonátory, zápěstní čepele

Schopnosti: Standardní výcvik, incinerátorský kurz

Vzhled, poznámky: 2,01m vysoký, 84g, neustále působí ohořelým dojmem, často si hraje se zapalovačem, či jiným zdrojem ohně.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comedian died in New York.
Gentleman, welcome to Dubai.
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
 
Příspěvky: 2648
Registrován: 18.11.2008 11:55:38

Re: MPM Četa Bacara 314. legie

Příspěvekod Mandalorian » 23.7.2017 19:44:51

Jméno: Toke "Bunny" Maro
ID:TK-3053
Povolání: voják, Shocktrooper
Rasa: člověk
Věk: 27
Planeta narození: Corulag

Životopis:
První vzpomínky má z nemocnice na Corulagské akademii. Probral se tam po týdením bezvědomí po té, co při výcviku zkoušel taktiku zvanou Rocket Jump. Následovaly soudy, degradace a převelení k 314 legii.

Zbraně: raketomet minimag PTL, SE-14R, granáty, miny, nůž
Styl boje: preferuje raketomet, boji zblízka se vyhýbá

Schopnosti: standartní výcvik

Vlastnosti: má pocit že po úrazu mu to moc nemyslí, velice náladový, odvážný (pitomý)

Vzhled: dohola ostříhaný zelenooký manik
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20.4.2009 20:29:23


Zpět na MPM a Aréna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron