Star Wars - Nultá Epizoda

Všechno možné.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Star Wars - Nultá Epizoda

Příspěvek od Jordi Linx »

Oč se jedná ? Je to takový volný příběh ze světa Star Wars s fiktivními postavami, jež však můžete dosadit na skutečné planety, nechat je setkat se s skutečnýma postavama. Samotný příběh by měl mít humorný nádech, může to být jedna ironie za druhou, to už je na všech, kteří budou chtít přispět. Přesto má nějaká základní pravidla:
1, Přispívat může kdokoliv registrovaný na fóru(včetně moderů, adminů apod.), ale musí dodržovat tvar příspěvku !
2, Příspěvek můžete napsat maximálně jeden v řadě !(ne, že napíšete tři za sebou), další objeden, ale pro větší zvratovost a využití fantazie ostatních dopuručuju obdva příspěvky alespoň
3, Žádné vulgarity, nesmysly a nevhodné výrazy, prostě v rámci slušnosti


Kód: Vybrat vše

Před mnoha lety v galaxii v předaleké galaxii ...

                                     Star Wars

                                     Epizoda 0
                                  Stínové Války
Galaktickou Republikou zmítá nová hrozba, když Svaz Stupidních Sithských Republik (SSSR) se odpojil od Republiky veřejným popravením svých senátorů, kteří až doposud zasedali v senátu Republiky a začal vytvářet velké armády ke své obraně, jak alespoň deklarovali jeho zastupitelé.

Senát otřesen těmito popravami připravil nový konkurz pro výběr nových senátorů, aby mohla korupce jež ho zmítá i nadále fungovat jako doposud, ale pro zabezpečení, aby se podobná situace neopakovala odsouhlasil sestavení republikové armády v jejíž čele budou členové řádu Jedi, i když proti tomu provedli veřejnou demonstraci, jejíž tři pokusy o násilné rozehnání skončili smrtí sedmi účastníků rozehnávacích jednotek.

Mezitím se na do čela nové vytvořeného SSSR dostává temný pán ze Sithu známý jako Darth Hole se svým strašným učedníkem s růžovou barvou kůže Darthem Virusem jež bude velit sithským vojskům, která se stali základem armád SSSR, to samozřejmě nenechává na pospas rada Jedi, která rozhodne o tom, že jeden z jejích rytířů infiltruje sithské vojsko a bude dělat vše pro to, aby je poškodil ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Rodian.na.marsu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 11.8.2008 18:50:11

Re: Star Wars - Nultá Epizoda

Příspěvek od Rodian.na.marsu »

Chrám Jedi-Zasedací Místnost

Mistr Yoda, zelený . malý velmistr řádu, seděl na své židli a Mistra Jediho, který stl před ním propaloval očima.
Byl to Aspirine, jediný Jedi, který se měl pokusit oslabit Dartha Viruse , v jeho choutkách, o ovládnutí Galaxie, sice je pravda že SKutečně velel Hole, jenže o tom Řád Jedi NEvěděl, věděl jen o útočících Virusových jednotkách, skládajících se z žoldáků ale také z eltitních bojovníků.
Ty jít můžeš!
Řekl nakonec Yoda a zadíval se na Aspirina.
Byl to lidský jedi, s vlasama zčesanýma do útlého culíku, který mu končil pod lopatkami.
Děkuji vám mistře Yodo.
Řekl když vyrazil z místnosti.
Kdyby ho v tu chvíli někdo viděl, myslel by si že je Aspirin pod mocí temné strany.
Místo klasické barvy očí, měli jeho oči nádech červeného kříže...

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Mezitím, kdesi v pr... teda jiném koutu galaxie:

Darth Hole seděl na svém novém ebonově (čili černě) zbarveném trůnu a mlčky pozoroval přicházejícího Dartha Viruse, jehož růžová barva kůže jemně zářila.
,,Armáda je připravena můj temný a všemocný Mistře." řekl Virus a poklekl.
Darth Hole místo odpovědi naštvaně zavrčel:
,,Klaníš se před sochou, já jsem více nalevo!"
Virus rychle napraví svou chybu a začne se omlouvat:
,,Promiňte můj temný a všemocný mistře, když já vás v té tmě neviděl."
V místnosti totiž byla tma, protože Holovo temné ego si žádalo temnou místnost s temnou atmosférou.
Prozatím budeme ještě vyčkávat, než zaútočíme, mám totiž strašně temný plán. Teď mi ale zmiz z očí, můj nakažlivý učedníku, než tě nechám naočkovat!"
,,Už mizím, už mízím můj temný a všemocný mistře." řekl Virus a zmizel.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Rodian.na.marsu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 11.8.2008 18:50:11

Příspěvek od Rodian.na.marsu »

Chrám Jedi

Aspirine, oblečen v klasické uniformě saniťáka se chystal na cestu.
U pasu se mu houpala ledvinka, ve které byli ty nedjůležitější věci na Virusovo zničení.
Několik injekcí, Tablety,sirupy a hlavně kilový Aspirin.
Usmál se nad tou představou a poupravil si kšiltovku s olbíbeným fotbalovým týmem.
Konečně mohl jít.Vyšel z chrámu a nasedl do své lodě, která vypadala, jak jinak, jako sanitní vůz z daleké Planety Země.
Jejich technologie byla vždy pěkná.Řek a sedl si, zatočil volantem a přitáhl ho nahoru.
V tom se sanitka zvedla a zamířila k obloze.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Orbita Corusantu:

Aspirinova sanitní raketa se po chvilce prskavého letu dostala až na orbitu, kde si Apspirine nechal udělat výpočet pro hyperprostorový skok na uzemí SSSR. Jakmile se tak stalo, zmáčkl tlačítko pro přechod na hyperprostor. Palubní počítač (aneb stařičká čtyřiosmšestka) zahájil odpočet:
Přechod do hyperprostoru za deset vteřin. Devět. Osm. Sedm. Šest. Pět. Čtyři. Tři. Dva. Jedna. Vzuuuuum prsk buch bác prd
Sanitní raketa místo aby přešla do hyperprostoru trošku poskočila a začala chrčet.
Blbej krám z Číny! Naštve se Aspirine a praští do té své kraksny. Ta přestane chrčet, začne houkat houkačkou a přejde do hyperprostoru. Jo a mimochodem, Aspirina bolela ruka.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Rodian.na.marsu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 11.8.2008 18:50:11

Příspěvek od Rodian.na.marsu »

Hyperprostor

CEsta trvala dlouho, a protože houkačka nepřestala houkat, Aspirin se naštval, musel by vyskočit z Hypeprostoru a začít zase mlátid do desky aby se sanitka rrozletěla.
To se mu ovšem vůbec nechtělo.
Základna, měla být hluboku v území SSSR a tak se Aspirine nedivil, když hvězdy a Galaxie změnili svou barvu. Hvězdy byli červené a Galaxie Bílá.
Aspiina udivilo to bílo ale raději kotroloval hyperprostor.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

[Soustava Rudé hvězdy:

Sanitka nakonec vyšla z hyperprostoru, ale na jiném místě, než Aspirine chtěl. Ale protože základna SSSR byla nedaleko, a protože měl už toho houkání pokrk, rozhodl se, že tam zaletí podsvětelnou rychlostí. Cestou narazil na několik bilboardů, které volně poletovali vesmírem a na kterých bylo napsáno:,,Proletáři všech planet, Pojděte!" Nebo: Mučit se, Mučit se, Mučit se.
Aspirine nad nima ohrnul nos a letěl dál směrem k základně.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hlavní město SSSR, Putingrad:
Darth Virus už déle jak hodinu pózoval se svým ružovým světelným mečem před zrcadlem a opakoval si
Jsem ten nejděsivější a nejzlejší. Jsem hroznej padouch.
a při těch slovech cítil jak mu roste sebevědomí a jeho celkové ego a proto se rozhodl provést pravidelnou inspekci kasáren. Ještě jednou se s temným úsměvem podíval do zrcadla a musel si vychválit jakou skvělou figuru má, aby už poté byl na cestě do kasáren. Cvičiště rovnou vynechal a přešel k náhle kontrole připravenosti pro poplach. Velící důstojník jej vyvolal a vojáci se začali shromažďovat před budovami v plné zbroji jejich černých uniforem. Dart Virus před ně poté předstoupil a našel někoho, kdo porušil předpis - vybraný jedinec měl bohužel knoflík u uniformy zapnutý jen napůl a pomocí Síly jej chytil za nohu a vyzdvihl do vzduchu.
Já vás naučím být špatně připravení, kdyby jste takhle šli do bitvy, tak jste na místě mrtví.
vykřikuje přitom vztekl s rostoucím pocitem vzrušení a neustále drží vojáka za nohu a třese s ním ve vzduchu. Po deseti minutách ho to však přestane bavit adotyčného pustí, zavelí rozchod a odejde na kontrolu tajné základny uprostřed města hned vedle divadla, kde se cvičí sithové.
Doufám, že Darth Axe bude lépe připravený.
pomyslí si, když se před ním otevřou dveře do tajného střediska.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Mezitím...Malá místnost vedle obrovského sálu "všemocného" senátu

Místnost byla naprosto prázdná až na jeden stůl na konci místnosti. Stůl měl tři místa a na každém z nich seděl jeden porodce.
První byl muž lidské rasy, který měl vlasy jako rozčepýřený kartáč. Jeho jméno znělo Hejma a pocházel ze vzdálené planety Země. Druhým porodcem byl slepý Rodian, kterému nikdo neřekl jinak než Kuliočko. A třetím porodcem byl Twi'lek modré barvy jménem Compjuteros, který neustále něco tvořil ve svém počítači, který se nacházel před ním.
,,Pošlete prvního." Zavolal Hejma. Následně na to dovnitř vešel upocený tlustý lidský muž.
,,D-dobr-y d-en." Vykoktal muž.
,,Jasně, jasně přeskočme formality a pojdmě k věci pane," Hejma se podíval do papírů. ,,Alderno. Pověstě mi proč si myslíte, že by jste mohl být senátorem?"
,,Se-senáto-torem? Mě a-ale řek-řekkli žžže je tu-tu jídlo zda-zdarma." Aldero se podrbal na plešaté hlavě.
,,Ano to je hezké. Za mě Ano. Pokračujte koleko Kuliočko."
,,Děkuji kolego. Já vás zdravím pane Alderno. Vidím že jste se na dnešní den moc hezky oblékl a ta figura kde posilujete?" Nahodil Kuliočko příjemný tón. Alderno se podivně ušklíbl.
,,Koleko zapomínáte že jste slepý jak patrona. Tento muž je tlusťoch." Vyrušil Hejma.
,,Pověstě jak hodláte splňovat danou funkci?" Pokračoval Kuliočko a nevšímal si vyrušení.
,,Jak-jakou fu-funkci? Já sem tu-tu kvů-kvůli jídlu. Pro-proto jsem se při-přihlásil" Začal Alderno mávat rukama.
,,Chápu nechcete nic prozrazovat za mě tedy ano jednoznačně. Předávám slovo kolego Compjuterosi."
,,Dobrý" Zavolal Compjuteros aniž by zvedl hlavu od počítače.
,,Nechcete se na něco zeptat kolego?" Otázal se Hejma.
,,Dobrý." Řekl znova Compjuteros a opět nespustil oči s obrazovky.
,,Takže každý hlasoval ano to je jeden hlas plus jeden hlas a plus další hlas a to je?" Začal počítat Hejma na prstech.
,,Tři." Odpověděl Alderno. Hejma se na něj podíval.
,,Kdybych měl vysoce rychlostní kalkulátor taky bych to spočítal tak rychle tak si tady moc nevyskakujte." Rozčílil se Hejma.
,,Tekže můžete jít postupujete do dalšího kola." Pronesl Kuliočko. Alderno se otočil a nechápavě koutil hlavou.
,,Dobrý." Zařval Compjuteros a opět neodlepil oči od obrazovky.
,,Pošlete dalšího." Zavolal Hejma.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Holův honosný a samozřejmě taky strašně temný palác, trůní místnost:

Darth Hole nervózně (a temně) přešlapoval v temnotě trůní místnosti. Po nějaké době se otevřely obrovský vrata a dovnitř se v potácel jeden z jeho nohsledů, který byl celý od písku a prachu. Udýchaný si před ním před něj poklekl.
,,Můj... Můj všemocný a temný pane, králi nejtemnější temnoty, vyvolený temného pá..."
,,Jasně, jasně, skrať to: Našli jste ho nebo ne?" Přerušil ho pln očekávání.
,,Našli, můj všemocný a temný pane, krá..."
Darth Hole ani nečekal, až domluví a rychle se vydal do kobek paláce. Prosvištěl temnou chodbou, pak to přes temnou jídelnu, do temné kuchyně, seběhl temné schody, pak proběhl temnými mučírnami, až nakonec dorazil do kopek jeho temného paláce. Uprostřed nich byla vykopána obrovská díra, sahající až do nitra planety. Seběhl všechna lešení (jak jinak, než temná) až nakonec stanul úplně dole v jeskyni. U jedné ze stěn se nacházel obrovský sithský holocrom, na kterém byla jmenovka: Majetek Dartha J. V. Stalina - nešahat nečistýma rukama, který si se zájmem prohlížely stovky dělníku.
,,Ňákej malej ne?" Zavrčel Darth Hole, když si ho prohlídl.
Chvilku si ho ještě prohlížel, ale pak odehnal všechny dělníky a pak ho začal pomocí Síly otevírat. Všude začali sršet blesky a jiné speciální filmové efekty.
,,OTEVŘI SE A DEJ MI VĚDĚNÍ DÁVNO ZAPOMENUTÉ, DEJ MI MOC ZNIČIT VŠECHNY NEPŘÁTELE TEMNÉ STRANY A KOMUNISTICKÉHO REŽIMU, DEJ MI MOC ZNIČIT REPUBLIKU A TU JEJÍ ZKORUMPOVANOU VLÁDU A TU JEJICH VYSOKOU DAŇ Z PŘIDANÉ HODNOTyyyy.... sssakrra, sssem sssii vyyyřval hlaaasivky..." Dath Hole padl na zem a zhluboka oddechoval, zatímco se temný holocrom, vytvořený samotným Stalinem otevíral...
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Rodian.na.marsu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 11.8.2008 18:50:11

Příspěvek od Rodian.na.marsu »

Sanitka

Aspirine se blížil k cíli.
Naskočil mu temný obraz.
Vítejte na planetě patřící Společnosti SSSR, všechny práva vyhrazena!
Řekla postava a uklonila se.
Identifikujte se!
Zahřměl Homosexuální hlas.
Aspirine, vyslanec a doktor Republiky
Řekl a mžoural na holoprojektor.
Vyslanec bude zničen..jooo tady to je...PRavda, můžete letět.
Řekl předčítaje z datapadu.
Cítil Komunisty..to nebylo dobré...
Snesl se na povrch planety..přepnul mod a rozjel.
Bohužel stikl tlačítko sirény a okolí se zpalnilo Komunistickými Oficíry v přiléhavých uniformách.
Největší překvapení , byl ovšem Růžový Humanoid.
Čao Brouku.
Řekl a zadíval se na chudáka doktora.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Stále v malé místnost vedle obrovského sálu "všemocného" senátu

Před trojici porodců se postavil pohublý a nervozní a poměrně uhlazený muž samozřejmě opět člověk.
,,Takže máme tady dalšího zastánce mé rasy." Řekl vychloubavě Hejma.
,,Jmenuje se." Hejma se prohrabal štosem papírů. ,,Leny. Hm zajímavé jméno takže, proč si myslíte že by jste se zrovna vy hodil na tuhle funkci." Pokračoval Hejma.
,,No, protože mi moje mamka časo říkávala že to dotáhnu daleko." Odpověděl muž nepříjemně pisklavim hlasem.
,,Hmm. Tak to jí budete muset sklamat, protože za mě rozhodně ne. Jsem proti. Kolego Kuliočko máte slovo." Řekl Hejma a opřel se do svého polstrovaného bíleho křesla se srdíčky.
,,Opět vám děkuji kolego. Zdravím vás slečno Leny. Máte nádherný účes a vaše oblečení no to je nádhera. A cítím i že jste navoněná. A copak to je?" Začal Kuliočko natahovat nos.
,,To mu se řiká pot kolego a takle smrdí většina pozemšťanů. A neni to ženská je to muž to že mluví jako buz..." Zakuckal se hejma. ,,Prostě je to žena teda muž." Zablekotal opět kdo jiný než Hejma.
,,O promiňtě tisícere omluv pane Leny, ale na tu dálku se to nedalo poznat." Začal Kuliočko s patetyckými omluvami.
,,Dobrý." Ozval se Compjuteros, ale jako již tradičně neodlepil oči od obrazovky.
,,Ještě nejste na řadě kolego." Napomenul ho kdo jiný než opět Hejma ta snaživka snaživá.
,,Dobrý." Zazněl Compjuteros.
,,Ehm ehm dovolíte kolegové. Taže pane Leny, pověstě jak hodláte splňovat danou funkci?." Zeptal se Kuliočko.
,,No asi já nevim. Tak asi co nejlépe?" Vyblekotal nervózně Leny ten buz... totiž ten muž.
,,To jste řekl krásně." Utřel si oči Kuliočko. ,,Za mě ano. Kolego Compjuterosi co si myslíte vy?" Zeptal se Kuliočko.
,,Dobrý." Zavolal s poza počítače aniž by se od něj odlepil.
,,Jste si jistý že se ho na nic nezeptáte. Třeba jestli je na ženský?" Ozval se Hejma.
,,Dobrý." Opět zavolal Compjuteros a opět se od počítače nehodlal odlepit.
,,Tak je to myslím jasné. Dva hlasy pro a jeden proti postupujete." Řekl Kuliočko.
,,Děkuji." Sykl Leny a odešl.
,,Další." Zavolal Hejma.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Hlavní město SSSR, Ulice Putingradu:

Darth Hole vyšel ze svého paláce do ulic Putingradu, následován jeho dvěma poskoky, směrem k jeho soukromé přistávací temné ploše.
,,Řekněte mému učedníkovy, že jestli po dobu mé nepřítomnosti onemocní jediný člověk, tak ho nechám poslat na ozdravný pobyt!"
,,A-ano můj všemocný a temn..." Darth Hole ho ale hned přerušil.
,,A zařiďte, ať se ten holocrom dostane do mých soukromých a temných komnat dřív, než se vrátím!"
,,A-ano můj všemocný a temný pane, králi nejte..." Opět byl přerušen.
,,A ať armáda za žádnou cenu neútočí, i kdybychom byli napadeni, musíme počkat na správnou chvíli!"
,,A-ano můj všemocný a temný pa..." Poskok byl znovu přerušen, ale nikoliv Holem, nýbrž jeho kolegou.
,,Odpustě můj temný pane, že se ptám, ale jste si jistý, že nebudete potřebovat ozbrojený doprovod?" Nejistota jeho hlasu byla cítit na míle daleko.
,,Dva gardisté mi v pohodě stačí, zvlášť, když se mi velitel zaručil, že vybere své nejlepší muže."
Po chvilce dorazili k jeho přistávací temné ploše, kde stála jeho zbrusu nova temná loď, s temnou verzí AAA trysek 2001, temnými skly, s temným designem, za který by se nemusel stydět ani ten nejstrašnější a nejtemnější sith. Před lodí stáli čekali čtyři postavy - Holův osobní pilot, který ale pilotovat neuměl (Darh Hole si ho vybral proto, že v uniformě jeho pilota vypadal skutečně temně a ne proto, že by uměl pilotovat), velitel gardistů a dva gardisté.
,,Můj všemocný a temný pane, tohle jsou mí nejlepší muži." řekl velitel a přitom na ukázal na oba gardisty - seschlého staříka, který vypadal, že každou chvíli spadne na zem pod tíhou své zbraně a který se držel se z posledních sil a nějakou ženskou, která stála v předpisovém pozoru v předpisové mužské uniformě. Dath Hole si je oba beze slov prohlížel přes půl hodiny (tu ženskou si prohlížel o něco déle, než staříka) a pak si odfrkl:
,,To že jsou tví nejlepší muži?!"
,,A-ano můj všemocný a temný pane, krá..." Velitel se začal strachy potit.
,,Jasně, jasně, nechť tedy nastoupí do lodi, odlétám okamžitě!" Odpověděl Darth Hole a vešel do lodi.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Stále v malé místnost všemocné poroty

Před přísně vyhlížející porotu se postavil Rodianec středního vzrůstu.
,,Koukám že je tu zastánce vaší rasy kolego Kuliočko." Začal jako první již tradičně Hejma.
,,Takže pane," Opět si pro radu sáhl do štosu papíru přednim. ,,Greene proč si myslíte že by jste se zrovna vy hodil na tuhle funkci." Nahodil již známou otázku pan Hejma. Rodiánec si odkašlal a spustil.
[,,Z jednoho porstého důvodu. Jsem na to ten pravý. Zajistím aby se korupce naprosto vymítila a budu jednat v souladu s Republikou..."] Svůj proslov ale nedokončil, protože ho Hejma přerušil.
,,Takový keci jsem v životě neslyšel. Pro tuhle funkci nemáte vlohy za mě teda rozhodně ne." Vyhrkl svůj ortel Hejma. ,,Kolego Kuliočko předávám vám slovo." Dodal spěšně.
,,Děkuji mnohokrát kolego. Takže pane Greene rád vás zde vidím už jen pro to že zastáváte mou rasu." Poslední slova patřičně zdůraznil, aby to Hejma slyšel.
,,Jsem slušně vychovaný a proto jsi neodpustím poznámku o vašem klobouku je prostě dokonalý. Dříve jsem chtěl také nosit kloubouky, ale neslušili mi vždy jsem v zrcadle vypadal moc černě a černá mi nesluší." Řekl Kuliočko.
,,A nebylo to tim že jste se v tom zrcadle vůbec neviděl?" Neodpustil si poznámku Hejma.
,,Ano to tím bylo, ale proto že jsem měl zasnuto a proto jsem si následně rozsvítil." Odpvěděl mu Kuliočko.
,,A zlepšilo se to? Pak jste se viděl?" Vykulil oči Hejma.
,,Ne ale to proto že ve všech kloboucích vypadám tak černě." Řekl Kuliočko.
,,Dobrý." Ozval se Compjuteros z druhého konce stolu, ale opět ani na okamžik nezvedl oči od obrazovky.
,,Máte pravdu kolego musíme pokračovat. Takže pane Greene, pověstě jak hodláte splňovat danou funkci?" Zeptal se Kuliočko.
[,,Danou funkci hodlám pnilt následovně. Hodlám vymítit korupci a budu sloužit Republice a snažit se jí nejépe zvelebit. Věřím že se nám to společnými silami povede. Já totiž věřím, že..."] Opět nedokončil protože byl opět přerušen tentokrát Kuliočkem.
,,Ano to jsou zajímavá slova, ale musím souhlasit s kolegou nemáte na to vlohy což mě opravdu mrzí už proto že jsme ze stejné rasy, ale je mi líto za mě ne. Kolego Compjuterosi předávám slovo." Skončil Greenův monolog Kuliočko.
,,Dobrý." Odpověděl stručně Compjuteros a samozřejmě stále koukal do svého počítače, který měl jeho jméno vyryté na druhé straně.
,,Jste si jistý kolego. Dit je to hlupák co o dané funkci neví nic." Ozval se Hejma.
,,Dobrý." Opět zazněl Compjuteros a ani tentokrát se neodlal odlepit od obrazovky.
,,Nuže jak myslíte. Jsou to dva hlasy proti a jedno pro to znamená, že no to znamená? No to znamená kolego Kuliočko?" Zblekotal se Hejma.
,,Že nepostupuje." Doplnil ho Kuliočko.
,,Znaměnitě kolego. Skoušel jsem vás a vy jste prošel což se nedá říct o vás Greene." Řekl Hejma. Pak se postavil a podíval se nasupeně na Greena.
,,Jste nejslapší máte padáka!" Zažval na něj Hejma a ukázal mu prstem kde jsou dveře. Green se otočil a rozčíleně odešel. Hejma se pohodlně usadil do svého bílého křesla ze srdíčky.
,,Další." Zařval spěšně.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 19.8.2008 13:31:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Darth Holova temná loď:

Zatímco se Darth Hole zabydloval ve své kajutě, oba gardisté si stoupli před její dveře a hlídala Holovo bezpečí a pilot si sedl na své sedadlo a začal si prohlížet palubní desku.
,,Tak, kterým tlačítkem se to jen startovalo.... Á tady je to." Zmáčkne tlačítko.
Ozve se hlas. ,,Autodestrukce proběhne za třicet sekund, děkujeme za zmáčknutí autodestrukčního tlačítka."
,,A jejda, tak todle to nebylo, teď to rychle nějak vypnout..." Prohlídne si všechna tlačítka, mezitím hlas začne odpočítávat poslední sekundy. ,,Těch tlačítek je nějak moc, budu to muset vzít postaru - Ententýky dva špalíky, bez klobouku bos, narazil si nos!"
Zmáčkne tlačítko, které vylosoval. Hlas zastaví odpočítávání na jedné sekundě a pak po chvilce řekne: ,,Systém byl úspěšně restartován, přejeme vám krásný den."
,,Uf, tak to bychom měli, teď to jen nějak nastartovat... Zkusím tohle." Zmáčkne jiné tlačítko a loď konečně nastartuje motory. ,,Bezva, teď už jen najít knipl a můžeme letět..." Zatímco ho hledal, loď pomalu vystoupal do oblak. Darth Hole mezitím usnul ve své kajutě.


Před mnoha a mnoha temnými lety:

Žena za světýlka malé lampičky uložila malého chlapce do postýlky. ,,Sladké sny ty můj Holánku malej." Dala mu pusu na čelo a pak se otočila, aby zhasla lampu.
,,Mamí nech ji prosím svítit."Zatahal ji za šaty.
,,Pročpak, ty můj broučku?" Zeptala se ho sladce.
,,Když já... já se bojím tmy. Ona je tak... temná." Odpověděl upřímně malí chlapec.
,,Nemáš se čeho bát." Znovu ho políbila na čelo. ,,Nechám ji tedy svítit."
Potom žena odešla. Chlapec chvilku pozoroval světlo lampy, když v tom najednou zhasla, neboť je domácí patrně zase odpojil od elektřiny. Chlapce obklopila temně temná temnota...

,,Mamíííííííííí!!!" Darth Hole se vystrašený probudil.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Projekty“