Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Hayasan »

Odacer-Faustin, Akademe pravých sithů, sklad

K odnesení všech věcí jsem se rozhodl použít jednu z menších beden, ať to netahám v ruce či v kapsách a neriskuju zbytečný pád. Můj mistr byl jako vždy“zahalen do své roušky neproniknutelnosti“, takže jsem zcela přesně věděl, že nechce, abych byl u následujícího rozhovoru, který proběhne mezi ním a chlapíkem, který to měl na starost. Právě to mne zaujalo. Nepotřeboval jsem ani použít velkou dávku fantasie, abych si nedomyslel, že tématem bych klidně mohl být já.
V těchto místech je lepší být paranoidní… kdo to jenom říkal? Učedník Haflink?
Přirozeně, že mne zajímalo, o čem si s ním chce povídat.
Ještě aby v mých věcech bylo nějaké sledovací zařízení…
To mne až doteď nenapadlo, protože celkem lehce bych se dal dohledat pomocí komlinku a datapadu. Obou jsem se chtěl zbavit co nejdřív.
Musím znovu a pořádně prohlédnout své věci.
Nemohl jsem ale téma možných štěnic rozvádět dále, neboť by mi utekl ten rozhovor. Možností jsem měl hned několik. Vrátit se, schovat do přilehlých prostor a vylepšit si své smysly, což by vedlo jen k rychlejšímu odhalení, protože bych na sebe prostřednictvím Síly upozornil.
Nakonec jsem se rozhodl pro to nejjednodušší. Skrýt se v Síle natolik, aby mne sice bylo možné vnímat, ale jen okrajově, jako bych byl dál a poslouchat hezky za dveřmi. Doufal jsem, že zachytím známky rozloučení a zmizím včas, nebo zjistím, že se mne rozhovor vůbec netýká a vysmahnu ještě před jeho ukončením. V případě prozrazení jsem měl plán, ve kterém budu tomu chlapovi za pultem nadávat, že mi zapomněl dát samonavíjecí lanko. V případě prozrazení jsem totiž nesměl působit zaskočeně.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Merthor »

Odacer-Faustin, Akademe pravých sithů, sklad

Rozhovor byl středně dlouhý. Několik otázek, několik odpovědí. Sice očekával a chtěl jsi ho vyslechnout, ale i tak ti obsah Mortuusovi první věty unikl. Dveře do skladu byly stejně jako většina těch na akademii bytelné a dobře tlumily zvuky vycházející z místnosti za nimi. Věděl jsi jen, že se Darth Mortuus se na něco ptal. Jeho hlas měl jasně tázavý tón, v němž sice zaznívala autorita, nikoliv však již taková zloba, takové pohrdání. Jako by se s tvým odhodem, nevyzpytatelným působením Síly něco změnilo. Teprve když jsi téměř úplně přiložil ucho na dveře, mohl jsi podstatně lépe vyslechnout pokračování rozhovoru. Darth Mortuus zrovna říkal:
"Pokud se to stalo a pokud o tom něco víš, potřebuju to vědět."
Devaronec nejdřív zjevmě váhal, protože mlčel, pak se ale pak spustil, aby prokázal svoji horlivost.
"Ne pane, nevím že by tu někdo byl a něco si tu tímto způsobem ukládal. Proč taky?"
"No dobře. A to je opravdu všechno co víš? Nestalo se třeba něco, co by s tím mohlo souviset?" ujišťoval se ještě Darth Mortuus, aby věděl, že mu nic neunikne.
"Všechno až na to, že se tu včera stavoval Fullins, jeden z techniků. Říkal, že včera přiletěla nějaká loď a ptal se mě na nějaké rezervní nářadí. Prý jim něco odešlo a oni mají za úkol tu loď pořádně prohlídnout. Pak říkal ještě pár věcí, něco o důležitém poslání, ale tomu jsem tak docela nerozuměl. Ani nevím, proč na té lodi vlastně pracovali, jestli jí něco je. Já se starám hlavně o svoji práci pane, ale kdybyste se zeptal přímo Fullinse...." vysvětloval Devaronec.
"Dobře takže víc by mohl vědět Fullins? Zurčitě se ho zeptám, poznamenal tvůj mistr. Když už to vypadalo, je celý rozhovor u konce dodal Darth Mortuus ještě jednu otázku. Otázku, kterou jsi očekával a kvůli které tě celý rozhovor zajímal.
"Co ti říkal ten učedník co před chvílí odešel? Zmínil se ještě kolem těch věcí, cos mu dal? Říkal ti nač je opravu potřebuje?"
"Bohužel ne. Jen si to všechno objednal. Řekl mi co přesně potřebuje. Já nevěděl, že mu to nemám vydat" ozval se ještě naposled Devaronec.
"Kdyby se sem vrátil a chtěl ještě něco, okamžitě mi to ohlásíš a taky se ho zeptáš, na co to potřebuje" zazněla poslední slova Darth Mortuuse a teprve nyní rozhovor denfinitivně skončil. Nutno říct, že pro tebe neskončil zrovna příznivě. Dál už bylo slyšet jen blížící se kroky, jasná známka toho, že Darth Mortuus odchází.
Během rozhovoru jsi měl celkem štěstí. Snažil ses maskovat v Síle a nedělat zbytečný hluk, takže tě tvůj mistr nezachytil. Nezjistil že jsi ho špehoval. O to rychleji a opatrněji ale musel zmizet v tuto chvíli, protože jinak by tě Darth Mortuus přistihnul při činu.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Hayasan »

Odacer-Faustin, Akademe pravých sithů, sklad

Zdálo se mi, že mistr měl ohledně toho možného útočníka nějakou stopu a přece jenom všechno nenechával na mě. To bylo dobré vědět, kdyby se můj plán nějak zbortil a já tu musel zůstat. Minimálně bych měl nějaké informace, i když podívat se na to, jaké lodě nedávno přistály, nebylo vůbec nijak těžké. I když to neznamenalo, že ten útočník zde už nemohl třeba měsíc pobývat naprosto nepovšimnut. Třeba sondoval terén a nechtěl být tak jednoduše odhalen.
Konec rozhovoru byl však daleko zajímavější. S tím by se dalo kalkulovat a možná by se dala vypustit do oběhu i nějaká falešná zpráva. Mortuus mi nevěřil a já, já musel začít zdrhat v momentě, kdy jsem zaslechl první krok. Opět jsem si nepomáhal Sílou a musel jsem se spoléhat na to, co mám natrénováno. Také jsem musel držet v náručí ty nafasované věci, což mi situaci příliš neulehčovalo. Na druhou stranu, nezdržoval jsem se ohlížením, jen jsem mazal pryč směrem k těm schodům. V momentě, kdy se ocitnu pod úrovní toho skladiště, tak mne už Mortuus nezahlédne, pokud mne tedy nepůjde kontrolovat. Také jsem se snažil nedělat přílišný hluk. Nějaký slíbený trest v budoucnosti by mi asi nevadil, horší by bylo, kdyby si to semnou chtěl vyřídit na místě.
Co kdybych si z různých skladů objednal nějaké ptákoviny? Pokud by všichni skladníci dostali podobné instrukce…
To bylo asi to jediné, co mne v tom úprku napadlo tak nějak samovolně. Nemohl jsem si dovolit myslet. Já musel zdrhat, neb třeba kůže na mých zádech mohla být v ohrožení. Mířil jsem do svého pokoje, kde jsem si chtěl urovnat myšlenky a možná i aktualizovat plán.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Merthor »

Odacer-Faustin, Akademe pravých sithů

Být dohnán a nachytán svým mistrem při špehování jsi rozhodně nechtěl a tak když jsi zaslechl, jasné zámky toho, že Darth Morzuus chce opustit sklad, odlepil ses z místa v blízkosti dveří, kde jsi do té doby stál a dal se na rychlý ústup směrem ke schodům. Až k prvním stupňům schodiště ses dostal úplně snadno, pak už tě přeci jen trochu začala brzdit bedna s věcmi, které sis ze skladu odnášel. S výbušnými granáty jsi musel zacházet opatrně a tak jsi chtě nechtěl musel při sestupu zpomalit.
Když jsi už skoro byl u malé plošiny v polovině schodiště, ozvalo se nahoře klapnutí dveří, několik rychlých dobře slyšitelných kroků a pak.... pak bylo ticho. Darth Mortuus se zastavil někde nad schodištěm. Nevěděl jsi proč. Mohl vytáhnout komlink, nebo dataped a něco sledovat. A nebo mohl přes tvou snahu nějaký ten zvuk zaslechnout? Mohl by třeba mít podezření? Mohl přeci jen zjistit, že ho špehuješ? To byla otázka, i když odpověď na ni zněla, že to není tak úplně pravděpodobné. Na druhou stranu se tím zastavením ale zpomalil a protože ses snažil postupovat rychle a bez hluku, mohl jsi pod schodištěm mít, ještě o něco větší náskok, než jsi předpokládal. Možná jsi už mohl být ve svém pokoji, až Darth Mortus sejde schody.
Tak rychle, jak to jen šlo jsi seběhl zbytek schodiště, zamířil ke svému pokoji a to už jsi podle svého plánu věděl, že jsi v bezpečné zóně, že by tě tvůj mistr za jistých okolností, že by tě nezachytil v síle a nepoznal, musel hodně urputně stíhat, aby tě dohonil. Na rovině jsi mohl opět zrychlit, přeběhnout zbývající úsek a v zápětí se už za tebou zavřely dveře.
Byl jsi v bezpečí svého pokoje, kde jsi musel zapřemýšlet o svém plánu. Pár věcí se změnilo, některé možná v tvůj prospěch, jiné v tvůj neprospěch a ty jsi musel situaci dobře vyhodnotit a podle toho se zachovat. Vývoj událostí ti dal znovu jasně najevo, že lecjaká drobnost, může znamenat konec tvého plánu.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Hayasan »

Odacer-Faustin, Akademe pravých sithů

Stín mého mistra mne provázel celou dobu. Bál jsem se, že by se jedna ruka mohla natáhnout a lapnout mne. To, že jsem dokázal zdrhnout, ale vůbec nic neřešilo. Mortuus mne ani nemusel honit. Neměl to zapotřebí. Pokud mne viděl, nebo měl jen malé podezření, klidně si pro mne mohl dojít do pokoje. Nově nafasované věci jsem si uložil vedle postele, na kterou jsem se na chvíli rozplácl. Pokud Mortuus nevešel dovnitř, jen tak jsem chvíli ležel a nemyslel vůbec na nic. Všechny starosti jsem nechal na chvíli odplout někam do neznámých končin. Bylo to příjemné.
Když uteču, jak dlouho se budu muset za sebe ohlížet? Jak dlouho se budu muset bát vlastního stínu? Kam až sahají prsty toho netvora?
Ještě v leže jsem si pokládal otázky, které mne zprvu nenapadly, jakmile jsem usoudil, že se déle válet nemohu.
Pokud dosáhl až na Aargau, kde mne napřed zplodil a poté i „hlídal“, kam se mám vrtnout, abych byl v bezpečí? Na to jsem měl myslet asi jako první.
Můj úžasný plán se mi už nezdál až zas tak úžasný.
Mortuus potřebuje nějakého učedníka, jehož výcvik by úspěšně završil. Pokud je právě tímto jeho pozice oslabena, tak mne nutně potřebuje. Což znamená, že kdybych neutekl…
Převalil jsem se a ppřemýšlel dál. Koneckonců, měl jsem nějakou stopu, nějakou indicii, která k odhalení totožnosti toho Sitha vést mohla. Nebo jsem si to alespoň myslel.
Stejně potřebuju, aby věřil tomu, že skutečně pátrám. Takže kdybych útěk na chvíli odsunul stranou, tak bych ho mohl ukolébat…
Vstal jsem. Útěk se prozatím nekoná. Napřed musím ubezpečit svého mistra, že je všechno v pohodě a teprve poté pláchnu. Nebo taky ne. Nebo zůstanu a budu doufat, že bude můj výcvik ukončen a já budu moci bez dalších obav zamířit tam, kam budu chtít.
Ze všeho nejdříve jsem se tedy pokusil z databáze vytáhnout nějaké informace ohledně všech lodí, které přistály v mé blízkosti za poslední týden. Sice jsem měl zálusk na tu včerejší, kterou půjdu obhlédnout jako první, ale jistota je jistota. Toto jako výchozí bod bude stačit. Rádius můžu zvětšit vždycky. Pokud by toto pátrání nebylo úspěšné, tak najdu učedníka Dersata a informace z něj klidně i vytluču, když to bude nutné. Vyslechnutí Fullinse záleží na tom, zda někde poblíž bude můj msitr, ale i to udělám, jen to nemusí být hned teď. Nechci se plést mistrovi pod nohy.
A pořád vlastně utíkám. Jenže teď se i maskuju… nebo ne? Vím vůbec, co ještě dělám a kdo jsem?
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Merthor »

Odacer-Faustin, Akademe pravých sithů, tvůj pokoj

Když ses vrátil do svého pokoje, nějakou chvíli jsi jen tak ležel, přemýšlel a snažil se všechno roztřídit. Na mysl se ti draliy různé myšlenky a většina z nich nebyla zrovna příjemná. Ale co bylo důležitější, tak sis udělal v hlavě několik pomyslných bodů, ohledně toho, co jsi mohl dál udělat. Oproti původnímu předpokladu, že totiž primární je útěk ses rozhodl trochu porozhlédnout a možná se přeci jen pokusit něco zjistit a když ne to, předstírat, že po něčem pátráš.. Se zjišťováním jsi začal u zmínky devaronského člena personálu o techniku Fullinsovi a lodi, která měla údajně včera přiletět.
Údaje o příletech a odletech. ses opět mohl pokusit zjistit s pomocí konzole přímo ve svém pokoji.
Hangár a práce techniků, kteří tam pracovali, zahrnuje v to hlavně pravidelnou údržbu těch několika lodí, které patřily akademii, měli relativně pečlivě vedené záznamy, které se ti při průzkumu zaměřeném na tuhle oblast podařilo najít. Jakmile jsi záznamy našel nemusel jsi už hledat dlouho. Nějaké velké množství lodí, na akademii nepřilétalo, těch cizích se rozhodně dalo říct opravdu málo. Odacer-Faustin nebyla moc zajímavá planeta a že by tu byla velká města a nějaké veřejné kosmoporty, to se opravdu říct nedalo. Planetě jasně dominovala místní akademie.
Lodě které patřili akademii byly též evidovány a v podstatě tvořily valnou většinu obsahu evidence. Co jsi mohl ze záznamů vyčíst, v posledním týdnu, dvakrát přilétala a odlétala nákladní loď, Zřejmě přivážela zásoby, nebo nějaké další věci. Pak zde bylo nahlášeno ještě několik dalších odletů a příletů lodí, které patřily k akademii. Snad někdo letěl plnit nějaký úkol, nebo si vyřizoval něco úplně jiného. Všem těmto případům vyskytujícím se asi v posledních čtrnácti dnech se vymykal jeden jediný případ a to loď, která přiletěla včera. V záznamech jsi mohl číst že ta loď je raketoplán, typu CX Splanward, že přiletěla včera v 16 hodin v sithském Impériu standardně používaného času a že místo posledního mezipřistání před Odacer-Faustinem bylo Dromund Kaas. Mezi údaji nechybělo ani registrační číslo, dle které bylo po dalším pátrání, delším a náročnějším hledání možné loď dohledat. Důvod přistání na Odacer-Faustinu byl uveden, jako nutnost mezipřistání pro vzniklou závadu lodi, během letu a podstatnou změnu jejích letových schopností.
Z těchto informací jsi mohl zjistit něco o tom o jakou loď se jedná, ale kdo s ní přiletěl, to už se tak snadno zjistit nedalo. Pokud bys to chtěl zjistit, musel jsi tímto směrem pokračovat v pátrání dál. Mohl to být onen neznámý Sith, přitom to ale stále nic pořádně nedokazovalo. Ale pokud to skutečně byl on, Sith, který si nejdřív našel tebe a kterého jsi nyní mohl hledat ty, pak by zde nebyl ani od dnešního rána, ani několik týdnů, ale právě od včerejšího dne, přesně od 16ti standardních hodin.
Naposledy upravil(a) Merthor dne 19.3.2014 17:27:20, celkem upraveno 1 x.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Hayasan »

Odacer-Faustin, Akademe pravých sithů

Ta loď mne samozřejmě zaujala a chápal jsem, že zaujala i mého mistra. Vlastně, kdybych neztrácel čas útěkem, mohl jsem být u té informace jako první. Jenže útěk byl pro mne pořád ještě důležitý, takže jsem toho ani příliš nelitoval a klidně budu paběrkovat po tom, co mi za informace zanechal mistr. Koneckonců, ten Sith mne sám ještě může vyhledat. To, že se Mortuus nenaštval, neznamená, že jsem se nesnažil.
Potřeboval jsem zjistit jména pasažéru i jména členů posádky. Ten Sith mohl být opatrný a hlavně všemi mastmi mazaný. Nechtěl jsem jeho chytrost podceňovat, i když na mne nějakým mazaným dojmem nepůsobil, neboť dal absurdní požadavek a žádné záruky.
Co když je za tím někdo další? Třetí strana?
To se mi už zdálo logičtější. Někdo musel tahat za provázky z povzdálí, neboť ten idiot by žádný plán nebyl schopen vymyslet.
Nebo ho strašně podceňuji. V každém případě potřebuji jeho jméno. Určitě zde má přátele a spojence. Nemohl sem prostě přiletět a nikoho neznat. Co když databáze skýtá daleko větší zdroj informací, než jsem si mohl myslet? Co když byl s někým na společné misi?
Tento směr pátrání se mi zdál daleko logičtější než vyslýchání nějakých techniků, jak to dělal mistr. On možná zvolil přímější metodu. Jenže já… já budu mít třeba informace.
Dál jsem se tedy pokoušel pátrat, zjistit jméno onoho Sitha a pokud by tam nepůsobilo jako pěst na oko (což jsem předpokládal), chtěl jsem prověřit každého člena posádky i pasažérů. Prostě bych to prohnal přes databázi a čekal, co z toho vypadne. Pokud bych u toho nemusel být přítomen, tak bych se snažil vyhledat učedníka Dersata a pěstí mu když tak naznačit, že spolupráce se mnou je opravdu dobrý nápad.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Merthor »

Odacer-Faustin, Akademe pravých sithů, tvůj pokoj

Pokusil ses dosáhnout dalšího pokroku v pátrání na tom samém místě, tedy na dálku ve svém pokoji, ale nejen, že se ti nepodařilo dosáhnout dalšího úspěchu výražného, jako byl ten před tím, nýbrž jsi nezaznamenal úspěch skoro žádný. Při důkladnějším prohledávání informací vztahujících se k lodi, což ti ale i tak dalo víc práce, než před tím jsi objevil odkaz na to, že v k raketoplánu byla obsazena dvě místa z celkových čtyř, tvořících přepravní kapacitu míst na lodi. Našel jsi také informace o tom, že loď pravidelně přistávala na více planetách. Všechny světy, které navštěvovala byly svým způsobem důležité, což bylo normální a pro pátrání přímo na akademii to mělo jen malý význam.
Kdo je oním neznámým Sithem tedy nebylo zaneseno, nebo alespoň lépe naznačeno v databázi takovým způsobem, abys to z ní mohl jen tak vyčíst. Možná, že by ti pomohlo dplnit si údaje, možná, že by ti víc pověděl Darselt, možná, že by pomohl Fullins, ale to, že se pro informace musí snažit obrátit někam jinam bylo dostatečně zřejmé.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Murrough Geri - Bojovat o všechno, uspět a ještě přežít

Příspěvek od Jordi Linx »

Na základě nově vydaných pravidel je tato hra považována za výcvik/misi, tudíž by měla být dále hrána ve výcvicích příslušného období. Na požádání s uvedením příslušného období a deklarací, že v tomto období hráč ještě nemá postavu, bude hra přesunuta Administrátorem. Merthor obdržel výjimku na jeden takto vedený výcvik/misi.

Pokud toto nemá ambice být běžným výcvikem, ale jedná se spíše o nějakou zvláštní hru, může být hra překvalifikována tak, aby mohla být ponechána v projektech. To ovšem vyžaduje vysvětlení, které přijme Administrátor.

Jordi Linx
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“