Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Ostatní uzavřené projekty, MPMka a podobné ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Pear »

Nubia, zahrada plná květin a motýlů

Seděl jsi na kameni, koukal jsi se na oblohu a snažil se složit báseň pro všechny uprchlíky a sirotky. Už tě napadlo dvacet skvělých rýmů, ale chytls rýmu a ztratil jsi všechny kapesníčky. Na druhou stranu ale k tobě došel mistr a nechal ti utřít si nos do jeho roucha, protože to byl skvělej člověk, co občas dal všechny kredity, co ukradl, na charitu, když je teda neutratil v mléčném baru.
"Padawane, jsem rád, že tady děláš Galaxii prospěšnou a naprosto užitečnou práci a skládáš básně. Ale mám pro tebe daleko důležitější úkol. Na Korribanu je zlo a je potřeba, aby tam někdo hodný a naprosto čestný doletěl a z dálky koukal, proč jsou zlí, protože náš řád to nechápe. Nezapomeň, není nic, jen bejt milej na paní učitelku. A teď nastup do našeho květinového stíhače a leť!"
Raději jsi hned snědl celozrný chléb s okurkou, zapil to mrkvovým džusem a vydal se na dlouhou cestu na planetu Korriban. Mistr ti tajně zanechal i lístek. Na něm stálo: Lásko, nezapomeň si udělat úkol z matematiky a pozdrav, až přiletíš do další hvězdokupy. Jo a taky najdi svýho kámoše Peara the Bílého, a leťte spolu, slyšel jsem, že je to tolerantní člověk i k jiným orientacím a technikám. Měj se pěkně.
Pak vzkaz shořel. Mohl jsi se vydat na cestu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

Super sweet flower ship.

Byl jsem již ve své nové lodi, která byla tak sladká a krásná, uvnitř bylo dokonce i hebký bavlněný koberec ve světle fialové barvě. Usadil jsem se do masážního křesla a droid mi přinesl zdravý mléčný protein plný vitamínů a minerálů a já jsem jen tak seděl, vychutnával si koktejl a myslel na své mistra.
Kéž by tu byl a povídal si se mnou, má tak příjemný hlas a ten jeho úsměv když se zasměje.
Povzdechl jsem, dopil svůj drink a chviličku si zdřímnul.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Pear »

Super sweet flower ship.

Letěl jsi vstříc Pearovi, protože jsi rád potkával své přátelé a bavil se s nimi o všech dobrodružstvích, kde jsi převedl školku přes přechod, nebo zachránil slečnu před znásilněním a přemluvil jí. Jeden z lidí, s kterými jsi zažil nejvíc dobrodružství, po kterých vám říkali lidi hrdinové, byl právě Pear.
A zrovna jsi viděl jeho loď, jak se k té tvé blížila a chtěla se připojit. Vlastně měl Jedijský Kreator (protože destruktory byly pro ty zlý) a nabíral tě do hangáru. A už z dálky ti mával pugetem růží a věnečkem s krémem.
"Čau, kamaráde, dlouho jsem tě neviděl a jsem fakt potěšen, že dnešní obyčejně půvabný den zkrášlil zrovna tvůj milý obličej. Jak jsi se měl? Co maminka, jak se má? Dáš si se mnou sklenici mléka?"
Najednou se rozezněly sirény. Pear na tebe mávl, věděl jsi, co dělat. Vaše další skvělá kamarádka Eliška chtěla právě vyprázdnit obsah svých střev, když tu najednou, v kuchyni došly cereálie. Věděl jsi, co dělat. Musel jsi skočit do skladu, vzít krabici s cereáliemi, nenechat se zlákat zmrzkou a ještě vzít litr mléka, protože co kdyby došlo. Byl to těžký úkol a chápal jsi, že to může zabrat celou cestu hyperprostorem, takže než dojíš svojí zaslouženou misku plnou vydatných živin, budeš na Korribanu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

Super sweet flower ship.

Jeeee, ahoj kamaráde !
Zvolal jsem a rychle jsem ho běžel přivítat a obejmout.
Jak se máš ? Rád tě vidím, určitě si musel urazit dlouhou cestu, nedáš si k tomu mléku nějaké sušenky ?
Byl jsem opravdu rád že svého kamaráda po dlouhé době vidím a můžu s ním strávit chvíle. Ihned jsem se snažil být milý a pohostit ho jak nejlépe umím.
Pokud jsi unavený, mám zde i teplé kakao a teplou přikrývku, můžeš si zdřímnout jestli chceš, cesta bude ještě vcelku dlouhá a tvou loď zde můžeme nechat, vyzvedneš si jí později. Složil jsem i pro toto naše setkání speciální písničku.
Samozřejmě jsem neváhal a ihned jsem začal zpívat.
Tralala lala tralalalala, lalala tralala tralalalala..
Nemohl jsem zapomenout dodat na konec i kytarové solo Robbieho Williamse.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Pear »

Korriban, strašně moc pozdějac, tajnej vintage point

Krčil jsi se za kamenem, po kterém lezla beruška. Slyšel jsi výkřiky temné strany a bylo to fakt strašidelné, málem jsi utekl, ale byl jsi čestný muž, který měl poblíž lightsaber. Nejhorší byl písek, který se vám dostal za roucho. Pear na zemi roztáhl deku a položil na ní košík, protože every day is a good day na piccnigga. Vyndal jablečný mošt a oboum nalil celý jeden hrníček a začal skládat vegetariánské sandwiche. Užívali jste si sluníčka a snažili se ignorovat žalostné naříkání všech umučených, kteří na této planetě museli trpět. Pear ti předal lilkovej toast a povolil si roucho.
"Fakt dobrej vejlet, poučnej, ale teď si dám pauzu a půjdu si smotat vonnou tyčinku plnou krásy a lásky, pak ti řeknu ten zbytek"
A skutečně, začal rolovat jak profík, co se to zrovna včera naučil, až sis z toho upletl pampeliškovej věnec.
Po nějaké době se Pear vrátil z balkónu kostela, ve kterém probíhala bohoslužba k těm hodnějším temným Sílám. Zakousli jste mrkev jako dezert a vyčistili si zuby. Sbalil jsi košíček a dal ho do baťůžku. Společně jste si zpívali písničku, kterou jsi vymyslel a Pear zahrál solo líp než Robbie, protože dával pozor v umělecké škole a umí na kytaru jak christian metálovej bůh.
Stáli jste před Akademií Sithů a protože jste byly cvičeni v míru a pokoře, vaše Síla byla na úrovni vaší fyzický síly a nikdo zatím neprokoukl, že jste ve skutečnosti rytíři Republiky, ochránci galaxií.
"Rozdělíme se, jako praví agenti, dostanem se tam zvlášť, ovládnem Akademii a změníme jí na bio farmu. Od teď spolu budem komunikovat jen přes kabinku při ranní stolici. Musíme se vzdát svých mečů, můžem z nich udělat bongo, kdyby jsme potkali drogy beroucí studenty. Musíme zapadnout, můj volací znak je Robert. Přeji ti příjemný postup, kamaráde."
Uklonil se ti a políbil ti ukazováček. Poté utekl pryč a nechal tě tam stát. Byl opravdu moc pěkný den a vůbec jsi nevěděl, co tě všechno bude uvnitř čekat, bylo ti nicméně jasné, že to v žádném případě nebude těžké, neboť tvoje víra byla skutečně silná.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, strašidelná akademie.

Nebyl jsem moc nadšený z toho že jsme se museli rozdělit, ale věřil jsem, že to můj kamarád zvládne, navíc jeho polibek na prst mi dodal jakousi jistotu že to všechno dobře dopadne a my se zase shledáme a uděláme si další piccnigga a jablečný mošt. Vydal jsem se tedy do Akademie zjistit co se tam odehrává za zvěrstva, přitom jsem byl ale zvědavý a chtěl jsem zjistit něco víc o temné straně, zdála se docela sexy.
Hmmm, je tu docela chladno na to že je venku nádherných 50°C a svítí krásné sluníčko, škoda že tu nemají okna, potom by tu mohly růst i květiny, jeeee.
Pomyslel jsem si a dále jsem kráčel Akademií, byla temná, kolem spoustu divných studentů avšak nikdo z nich neměl žádné drogy.
Co asi tak může dělat Pear, doufám že je v pořádku a že se mu daří plnit náš úkol.
Potichu jsem si mumlal a snažil se dokončit naší misi i když vlastně ani nevím jaký byl náš úkol.
Kde tady jsou vůbec ty kabinky ? A jak poznám že sedím právě vedle mého kamaráda Peara ? Doufám, že mi srdce poradí a ukáže mi správný směr cesty.
Furt jsem si něco pro sebe povídal, protože jsem asi blázen a neustále jsem chodil sem a tam a nevěděl jak začít.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Pear »

Korriban, strašidelná akademie.

Nervozně jsi chodil sem a tam, protože tě vůbec nenapadalo, co dělat v Akademii plný sithů. Naštěstí k tobě došel mistr a zmlátil tě tyčí, protože to byl opravdu zlý člověk plný nenávisti. Zdálo se ale, že je to jeden z těch mírnějších, protože přes chodbu potrestal jiný mistr studenta albem gangstera Eminema, plného sprostých slov. Teď jsi si uvědomil, jak těžké to ve skutečnosti bude. Raději jsi si zakryl oči, když kousek od tebe dostal jiný student plakát, kde byla dívka s obnaženou levou bradavkou. Bylo to tu opravdu hrozné, naštěstí řád vybral právě tebe, nikdo jiný by neměl šanci.
"Vidím, že jsi ztracenej. Proto se stáváš učedníkem a za trest půjdeš hrát GTA Los Narshaddá celej den a pokud nepřejedeš alespoň pět policistů, tak si spolu dáme Fifu! Od zítřka se budeš učit jako ostatní studenti. A jestli nebudeš dost dobrej, tak dostaneš cigáro."
Jeho hlas byl opravdu nemilosrdný a hlasitě jsi polknul. V tom tě rozbolelo břicho, protože jsi cestou na Korriban zhřešil a dal si párek v rohlíku. Jakoby Síla nebo instinkt, běžel jsi správným směrem přímo na toalety. Ty byly opravdu temné, celé polstrované, voníci levandulí a malým červeným mejdlíčkem ve tvaru holokronu hned u měkkých ručníků. Posadil jsi tam svůj zadek a pořádně zabral.
"To jsi ty? Jak to de? Taky sis dal cheese?"
Ozval se hlas tvého kamaráda od vedle a oba jste to tam poslali jak Luke do Hvězdy Smrti. Nezkušený učedník, močící do křišťálového pisoáru, se lekl, poslal to do roucha jak Hvězda Smrti do Alderaanu a utekl pryč.
"Jak ti to jde? Před pěti minutama jsem složil zkoušky na Sithského Profíka level dvacet pět. Je to tady fakt hrozný, ve společenský místnosti mají televizi a kulečník. Chybí mi skromnost Chrámu, jak tady můžu jíst steak s kaviárem, humří omáčkou, lanýžema a rejží, když tolik lidí v Galaxii umírá hladem. Dokonce si tady můžeme utírat zadek papírem, takové rouhání. Ale vím jak to tady ovládnem. Musíš svést druhou nejvyšší mistrini Akademie, slečnu mistrini Gwen."
Pear si nechal umýt zadek a osušit příjemně teplým vánkem. Vzal kousek toaletního papíru a něco na něj napsal. Když spláchl, podstrčil papír pod kabinkou a utekl pryč. Ty jsi byl zrovna v půlce toho úplně největšího, co se ti za posledních pár let povedlo a už jsi ho nestihl. Na papírku bylo pár zaručených rad, jak sbalit ženu, jako například velký penis, ale na to jsi byl příliš slušný a proto jsi zčervenal.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, strašidelná akademie.

O můj božínku, GTA jsem nikdy nehrál, navíc, přejet policistu ? To je hrozný čin.
Řekl jsem, ale naštěstí jsem si uvědomil, že ve fifě jsem byl dost dobrej, takže jsem si případně věřil, každopádně zabít někoho je oříšek, někdy i dva. Náhle na mě však přišel průjem a nezbývalo nic jiného než rychle utíkat na WC, když jsem tam doběhl, zjistil jsem že už tam sedí můj kamarád.
Jeee Ahoj Peare ! Zapomněl jsi ale říct tajné heslo !
Řekl jsem trošičku rozčíleně protože nemám rád když se nedodržují pravidla, ale následně jsem to tam poslal a skóroval jak Vader do Padmé.
Nene měl jsem párek v rohlíku, bylo to dobré ale očividně ne moc prospěšné mému zdravotnímu stylu života, naštěstí už je to venku a co ty kamaráde můj, máš se dobře ? Viděl jsem docela dost ohavné věci, až se mi chtělo málem plakat, bylo to hrozné a špatné, mám prý přejet nějaké policisty v nějaké hře.
Hned na to jsem to tam poslal nejvíc ze všech co tu kdy kadili, raketa, něco jako když vydal P Money svoje poslední album.
Fakt ? A kde složím zkoušky, určitě tě porazím ! Musíme to tady ovládnout a změnit styl, udělat tady okna, ať tu můžou růst květiny a zrušit všechny ty ohavnosti !
Opět sem to tam poslal jak za mlada když jsem dlabal KFC - Kuřecí fritovaný cikán. Každopádně cítil jsem, že už jsem dokonal svůj výkon, hodnotil jsem ho jako velice slušná nálož, ale zažil jsem i větší bomby.
Hmmm, to není špatné, vyfotím si to na památku.
Řekl jsem si, když sem se podíval po svém výkonu do záchodu a poté vytáhnul svůj nový iSuck 666 Dark Side Edition, co jsem dostal od mistra.
Když jsme už s Pearem byli hotový, dal mi jasné instrukce, které jsem chápal až mi bylo ohavné mít sexuální styk s někým a ještě k tomu se ženou, to bylo proti kodexu i mému životnímu stylu, každopádně mise byla přednější před osobními pocity, jen jsem nevěděl kde jí hledat.
A kamaráde můj, ještě než se rozdělíme, řekni mi prosím, kde jí najdu ? Zbytek už zařídím, neboj se, doufám že mi důvěřuješ, pokud ne, ublížíš mému srdíčku.
Před odchodem jsem si umyl ruce, jelikož nejsem zvyknutý na toaletní papír, takže jsem použil klasickou levou ruku, poté jsem byl připraven odejít.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Pear »

Korriban, strašidelná akademie.

Pear tě naštěstí slyšel, proto se vrátil do kabinky, sundal si kalhoty a začal to tam znovu sázet, jak policista na parkovišti pro vozíčkáře.
"Máš pravdu, kamaráde. Já sem měl i párek v rohlíku, je to fakt sithský vynález! Mistrině tě bude zejtra cvičit společně s třídou, takže se jí tam musíš ukázat jako největší bejk. Tady jsem ti donesl krystal, který udělá tvůj meč delší! Hodně štěstí, musím chytnout pohřební dodávku do knihovny prokletí, abych se naučil na testy. Až budete s mistriní kamarádi, tak postoupíš na level 30, takže si du udělat náskok. Odvahu a lásku, příteli! Mimochodem slyšel jsem od starších studentů, že si s tebou chtěji zahrát párek v rohlíku. Nevím co to je, ale asi pro tebe přivítali uvítací párty, až budeš spát. Měj se..."
Dostal jsi od Peara poslední instrukce, než se ztratil a hodil ti krystal, tak rudý, až ti opadalo všechno pubické ochlupení. Bál jsi se ho držet v ruce, proto byl umístěn mezi půlky a vydal jsi se splnit svůj trest. Nedokázal jsi se však vyrovnat s brutalitou, celou dobu si tedy jen jezdil o dvacet kilometrů nižší rychlostí než minimální povolená rychlost a když jsi musel kvůli misi někoho zabít, tak jsi ho ukecal, aby šel nalévat bezdomovcům polévku. Bál jsi se každého policisty, který ti přišel do cesty, proto jsi raději zaplatil pokutu a omluvil se. Bohužel, na konci jsi omylem vystřelil z bazuky a zničil dvě stojící policejní auta, takže jsi zabil šest policistů. Zbytek večera jsi z hrozného zážitku zvracel. Ráno jsi se probudil a pálil tě zadek, asi z neuvěřitelně hebkých a krásně měkkých přikrývek, pod kterou jsi spal.
Vzal sis svoje na míru ušité roucho z nejkvalitnějších materiálů a vykročil na tréning, kde byla Gwen. Ta už tam stála a všechny si vás měřila. Byla to mladá štíhlá a nádherná žena s pevnýma osmičkama a zadkem s parkovacíma hodinama. Stáli jste ve frontě a kdo k ní přišel, musel si sundat kalhoty a přiložit pravítko. Byl jsi nezkušený a celý červený, až tě začalo pár studentů v okolí uctívat. Pak přišla řada na tebe. Přiložila ti na něj pravítko a podívala se na číslo se zatajeným dechem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, strašidelná akademie.


Whohoo, vosmadvacet galaktických metrů, to je slušný skóre, co myslíte, mistře, chtěla by jste si ho potěžkat ?
Nějak jsem se nechal unést svým úspěchem až sem začal mávat náčiním sem a tam a poté jsem si uvědomil, že jsem se nechal ovládnout temnou stranou a ihned jsem se vzpamatoval.
Promiňte mistře, já to tak nemyslel, ale je fakt velkej, že jo ?
Omluvil jsem se a ze zvědavosti jsem se zeptal, samozřejmě i z důvodu abych postoupil o level výš a tím uspěl v misi. V tom jsem si ještě vzpomněl na mého kamaráda Peara, kolik asi měří jemu, co kdyby tu byl on místo mě a měl ho menšího ? To by asi neuspěl a mise by byla ztracena. V tom mi došlo že jsem nejspíše vyvolený.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Pear »

Korriban, strašidelná akademie.

"Dem do pokoje, hodina je u konce."
Řekla tvoje paní učitelka a odvedla tě pryč. Deset hodin jste neopustili její kajutu a pak jsi byl tak temný, že ti nešel vypnout světelný meč. Celý ztrhaný a zničený temnou stranou jsi šel do své postele a tvrdě usnul. Mistrině tě uspokojila ústy několikrát za sebou a každých pět minut tě budili noční můry o ejakulaci, protože vám to Řád zakazoval. Nemohl jsi z hlavy dostat ten hrozný obrázek dokonalé vyholeného a úzkého přirození a celé tvé tělo zaplavila horečka a Ebola. Když jsi si šel pro vakcínu, tak tě navštívila paní učitelka.
"Zdar, seš ten největší mega sith, co sem tady viděla, ovládnem akademii, co ty na to?"
Zeptala se tě a ty jsi se rozbrečel, protože tě nepozdravila tak pěkně, jako svačinářka v Chrámu. Dostal jsi strach a ďáblův orgán se znovu postavil do pozoru. Mistrině tě odtáhla zpět do útrob Akademie. Deset hodin jste neopustili její kajutu a pak jsi byl tak temný, že ti nešel vypnout světelný meč. Celý ztrhaný a zničený temnou stranou jsi šel do své postele a tvrdě usnul. Ráno jsi si šel dát svačinu a v jídelně tě potkala paní učitelka, zrovna když jsi jedl toast s nějakou skvělou šunkou, sýrem a vyváženou směsí zeleniny. Zrovna jsi srkal čerstvě vymačkaný pomerančový džus a byl rád, že nejsi starší student, protože jim do džusu míchaly alkohol. Znovu jsi se postavil.
"Zdar, seš ten největší mega sith, jestli chceš ovládnout Galaxii, zítra večer ti předám informace, jak svrhnout nejvyššího šéfa Akademie!"
Strhl jsi ze sebe oblečení a odtáhl paní učitelku do útrob akademie. Deset hodin jste neopustili její kajutu a pak jsi byl tak temný, že ti nešel vypnout světelný meč. Celý ztrhaný a zničený temnou stranou jsi šel do své postele a a ještě se pětkrát oddal samohaně. Ráno jsi se vzbudil a musel jsi nějak zabít čas, než ti mistrině předá po celodenním sexu informace. Proto jsi šel na toalety, kde jste se opět setkali ve své klubovně s Pearem.
"Zdar, vole! Včera sem dobyl Coruscant, dneska letíme na zbytek Galaxie a jestli převezu dvacet tisíc uprchlíků na Slovensko, tak dostanu další miliardu vojáků a stopadesát tisíc destruktorů."
Zatlačil a ty jsi začal být netrpělivý. Cítil jsi z Peara silnou temnou stranu a vysoký level. A už ani tak nesmrděl, jako ty a ostatní Jediové. Utřel si zadek a šel pryč, protože měl dost práce.
"Ovládni Akademii a pak zkus kliknout na Internetu, že ti bylo osmnáct, i když ještě ne. Je to fakt vodvážný. A neboj se, furt to děláme pro Jedie, výzkum, že?"
To už ale pear nasedl na menstruační cyklus a odjel ke své flotile. Když jsi otevřel kabinku, našel jsi na zemi použitý tampon a poblinkal sis ruku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, strašidelná akademie.

Po tom, co jsem asi 150x vojel učitelku, jsem se začal cítit docela drsně, myslím že jsem propadl temné straně, dokonce jsem už zvládal vypnout i světelný meč, byl sem fakt profík a měl jsem profi buchtu jak svině. K tomu ještě skvělé zprávy od mého kamaráda Peara, dobyl Coruscant, když mi to řekl, proběhl mi mráz po zádech, stále jsem k němu něco cítil i přesto, že jsem teď změnil náklonnost k druhému pohlaví.
Whohooo, budeme nejmocnější impérium které tu kdy bylo, stačí jen získat Akademii !
Zařval sem jak metalovej santa hohoho, čapl jsem učitelku a vzal jí do kumbálu, tentokrát jsme tam strávili sedmatřicethodinapětminut, sekundy jsem už zapomněl, protože mě pak opila malým pivem, chtěla dokonce zabalit do papíru něco zeleného, byl jsem ale zásadně proti, bylo mi úplně ohavné kouřit něco jako papír, vždyť je to ze stromu a stromy jsou krásné ! Takže jsem rozebral svůj světelný meč a vyrobil bongo jako prase, začal jsem tam rvát celý dvou géčkový palice jak největší king. Samozřejmě si toho všimli všechny smažky a chtěli taky a jelikož mám dobré srdíčko, každému jsem narval kotel a tím jsem si získal i jejich náklonnost, byl jsem teď ultra populární a byl sem zase o level výš k ovládnutí Akademie.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Pear »

Korriban, strašidelná akademie.

Už jsi byl neoficiálně mástr Akademie, protože jsi vyhrál srdce ostatních studentů. Stál tu proti tobě ještě velmistr, který před studenty hodil pytel peří, a všichni se v tom začali válet. Rozžehl svůj světelný meč a naštvaně rozkopl židličku. Střelil silný proud blesku, jako výstrahu, přímo kolem tvé hlavy a zapnul mikrovlnku. Studenti čekali na popcorn a tvoje paní učitelka tě poplácala po rozkroku.
"Aby jsi vyhrál, musíš ho zabít."
Předala ti informace, jak porazit mistra a šla polévat popcorn i sebe máslem. Mistr byl kvůli její zradě ještě víc naštvaný a odmítl sníst špenát. Maminka mu přišla dát na zadek, ale on jí shodil na zem. Nikdy jsi nepotkal temnějšího a zlejšího člověka, než byl Darth Sumtin'I'Dunno. Napadlo tě, že když ti maminka nechtěla dát sušenku, mohl jsi jí taky shodit a vzít si jí. A pak jsi padnul na kolena, protože ti došlo, že začínáš propadat temné straně. Darth Sumtin tě začal nutit olizovat ho tam, kde se čůrá a ty jsi to zprvu dělal velice pečlivě a schopně, než zazněl výbuch. Podle zkušenosti a protože to bylo jasný, věděl jsi, že to vystřelil Pearův destruktor na Akademii a udělal ve stropě krásný okno, na které jeho stíhače začli hned věšet květiny. Na každé z nich byla cedulka, na jedné bylo například Skywalker Kush, na jiné Vader Haze a byla tu i DC-17.
Šlo ale o to, že jsi ukousnul nejhrozivější zbraň Dartha Sumtin, jeho mega kládu o velikosti vosmadvacet a půl galaktických metrů. Stačilo chudáka jen dorazit a pak udělat důležité rozhodnutí ohledně Akademie.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, strašidelná akademie.

Všechno bych přežil, i propadnutí temné straně, ale nejvíc mě nasralo když sem zjistil že ho má vo půl metru delšího, naštěstí už ho neměl, ovládl jsem Akademii, mám ultra super sexuální hračku a k tomu mraky nejlepší trávy.
Je čas pařit, whohoooooo !
Samozřejmě po pořádný pařbě se muselo vymyslet jak vlastně tu galaxii ovládnout.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Projekt Candid So Sweet Pretty Nice Mission

Příspěvek od Pear »

Korriban, strašidelná akademie.

Přiletěl Pear i s pěti destruktory, přesně jak se psalo v knize Dženedžýziz, takže další weed, chlast a mekáč pro všechny výherce. Samozřejmě už bylna cestě i se svojí starou a dopředu si balil blunty. Tebe všichni nosili na ramenou, každý zvlášť, takže jsi měl spoustu zábavy třením citlivých partií o jejich krky. Pear tam vlítl jako bůh a za ním smekr a bauč. Všichni měli všechno, ženy měly vás. Už to začínalo bejt nudný a o kalení, ale stala se taková věc, že jsi se moc sundal a nastoupil do špadný tramvaje. Probudil jsi se až na Coruscantu, který byl očividně opět pod nadvládou Republiky. Ta nejošklivější baba se na tebe podívala, poté, co ti natřepala slaměný polštář.
"Ahoj, konečně jsi vzhůru, našli jsme tě jíst čínský nudle v popelnici, tak jsme tě přivedli, jaké to bylo na Korribanu? Chceš čaj s mlékem? Nebo si zahrát Mickey Mouse?"
Nevěděl jsi, co všechno byla skutečnost a co sen, ale cítil jsi sméšené pocity. I když tě lehce vzrušovala díra v zemi místo toalet, cítil jsi závislost na video hrách a brzo ti končilo předplatný na SWTOR. Nevěděl jsi, co se stalo, našel jsi však v kapse kus weedu. Uslyšel jsi v hlavě hlas Peara, protože na tebe mluvil telepaticky jak přes icq.
"Čau, vole. Kams dojel? Letím pro tebe, stáhl sem novej Battlefront!"
A tebe zahřálo teplo, protože jsi se pomočil z Pearova hlasu
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“