Diskuze k příběhům

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jordi - ona to je hlavně šílená parodie, co si budeme povídat 3).
(někdo by řekl přirozená reakce člověka, kterému se dva týdny v kuse zdálo o Vonzích a který ke střeleným nápadům neměl nikdy daleko, ale což :D).

Zkouška... no, Byzanc dopadla tak, že jsem tam přijela na ráno, někdy v 13:00 se dostala ke slovu, pak jsme si chvíli s panem Vavřínkem povídali a nakonec mi řekl, že to už nemůže poslouchat a ať plavu, a dostala jsem za A. :D :D :D

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Ahoj, tak tu jsem s napadem. Slo by o "knihu." Topic, který bych založil, by tu takhle byl. :D Ok. K teme. Povolene by byly max. 4 slova na přispevek. Přiklad.

1. Za sedmerem Coruscantských budov
2. a dalšími pěti
3. Mladý chlapec mluvil s
4. provadačem lístků na záchod
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Spam téma?
Mylsím že tohle k tomu pouze nabádá, aby jsme co nejvíce spamovali, proto s tím jako blbá hruška nesouhlasím (bohužel, ostatní modeři mají právo vetovat moje rozhodnutí, což se mi nelíbí)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Ovsemze muzou... 3) Mno kdyby se tam udělal nějakej řád... v tom případě je nultá epizoda taky spam téma... :P
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Pokud chceš takový topic založit, tak myslím, že sekce projekty bude vhodnější než tato, ale stejně se mi to moc nezamlouvá.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Když už jsi vytáhl nultou epizodu, tak se při jednom pohledu dovnitř dá jasně vidět, že do spamu to má daleko, protože tam sou daleko delší posty, než v ostatních sekcích, už jeom kvůli zaměření mise...tohle by bylo ale spamovaní, prtože posty typu.
Přišel sem dovnitř a...
...sedl sem si na...
...žudli a pověděl jsem...
...že dneska musíme udělat...
...rozhodnutí o velkém tažení...
...proti Republice a jejich...
...spojencům, kteří mají poblíž...
...hvězdy základnu na které...
...bydlí.

Takových postů vidět nad sebou desítky, to je noční můra každého moderátora, protože až začnete výmýšlet p*čoviny typu:
Byl tam sněm mocných...
...ošklivých, malých a chlupatých...
...madafak s pěkným jménem...
...Ewoci...
...a ti byly štastní...
...ze porazily imperium pouze...
...svým odhodláním a příslibem...
...kopulace s Leiou protože...
...i Leia byla madafaka.

Myslím že tohle by dopadlo špatně, už když jenom vidím, co tady je za materiál, který nebere nic vážně (já beru, proto je to tak suchý :D )
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Uch... sakra!!! Vis jaky to je kdyz te kazdy srazi na kolena?! Uz zase... :) Nevadi... Budu delat ze mas pravdu, ale stejne budu vedet ze nemas a to je hlavni... Tak jo... mozna trosku pravdu mas, ale jinak to byl dobrej napad... :P
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobrej nápad by to byl, kdyby tohle byla fan site o sw, kde by se diskutovalo i filmech, postavách atd, a tohle cos tady vymyslel by byla jediná taková hra, jenže tohle je text game, a takových příběhu jsou tady desítky, a jde u nich o trochu rozumější posty, než tenhle SMS styl "Made by Potan"...(musel sem si ho vzít do huby po dlouhý době :D )
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak pročetl jsem novinky a moje reakce:

Xav: ... určitě povedené dílo a kdyby jsi v podobném stylu psal další, tak se URČITĚ nemáš za co stydět, jen tak dál :)

Eli: ... jsem zvědavej, co se z toho vyklube, jen doufám, že to bude nějak ukončené ...

Bastila: ... mám z toho divnej pocit, přijde mi to hodně uspěchané a trochu nepřehledné ... především ta pasáž s přestěhováním(jako shrnutí by se dala napsat jiným stylem, takhle ... no prostě jsem z toho měl divný pocit), určitě by neuškodila nějaká předzvěst toho, že by z něj mohl být Jedi ...

Já: ... brzo čekejte čtveřici básniček, které jsem sepsal a snad se dostanu i k něčemu podobnému(alespoň původní ideou), co tu zkouší eli ... (mám jistý plán)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Eastwood: ... no zatím jsi trochu navodil atmosféru, ale jsem zvědavý, jak budeš s Bailem pokračovat dál :) Aneb chceš znát více názorů, dej mi víc textu :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Samozřejmě více názorů pro mne bude impulsem k dalšímu psaní, nebo zastavení činnosti z důvodu neadekvátních nesmyslů z mé hlavy :D

Nicméně jsem vás všechny chtěl poprosit o schovívavost, pokud tu nebudou ode mně přibývat další kapitoly příběhu denně, tzn. 1 den = 1 kapitola... Jsem taky jen člověk a každý den není posvícení. Charles Dickens taky nenapsal Olivera Twista za týden... ;) díky a přeji příjemné zážitky při louskání mých textů!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Moc se všem čtenářům a čtenářkám omlouvám za menší renonc - neuveld jsem období mého příběhu... Pokud jste samozřejmě znalí a odhadli jste, tak vás obdivuji, pro ostatní je v první kapitole u lokace i letopočet! Omluva všem!

EAST
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Všem čtenářům Příběhu jediho se omlouvám,že toho tam přibývá pomalu,leč opisování z Wordu dá jednomu práci. :-)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže zveřejnil jsem tři vánoční příběhy a jsem spokojený se všemi, i když mám svého favorita - nyní přichází otázka na ostatní :D Která z těchto tří povídek se vám líbí nejvíc a proč ? :lol:
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Jednoznačně zvyky Jediu Koulovačka je best... ale přetvařující se Ulic má taky něco do sebe.

Aneb Je to...vážně....opravdu...děsně...dobrý :D
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“