Diskuze k příběhům

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

takže 5 zájemců, Jordi.
Pokud bychom to hodili do podoby 1* za tři měsíce, myslím, že bychom měli dost času všichni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... je mi to jasné, jsem poražen :D Dobře, viděl bych to tak čtvrtletně, během dneška promyslím první zadání a nějaká ta pravidla 8)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

hmmm Jordi tahleta epizoda je dobrá... ale měl jsi posslat Jordiho do války... bylo by to zajímavé... saamozřejmě je to Jordi takže by se musel od války odvrátit ale...

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Podle mě ne, do války chodilo hodně Jedi a známe jejich příběhy, ale mě zajímá, jak žili i Jedi, kteří do války nešli, takže bych řekl dobré rozhodnutí.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Luke: Jordiho epizody jsou vždycky dobré :P :D ;)
Ale takhle je jedna z nejlepších, co se tu objevily. :)

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

nelze nesouhlasit :)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak jsem upravil datování původně čtrnácté povídky a poupravil ji na šestnáctou vzhledem k tomu, aby mi chronologicky seděla, čímž nepřímo(a nyní již přímo) prozrazuji, že mám předplánované další díly včetně nástinu jejich obsahu ...

... co se týká soutěže, tak se omlouvám za zdržení a posouvám termín vyhlášení někam na víkend ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... no tak kromě další Linxoviny(již dvanácté publikované) jsem se rozhodl přihodit jednou něco ne-Linx a docela by mě zajímal váš názor na to, sice jsem nějak uvažoval o tom, že to napíšu komicky, ale jakmile jsem začal, tak jsem na to úplně zapoměl ... i tak by mě ale zajímal váš názor ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

bylo to celkem zajímavý... ukázka toho že všichni kloni nebyli úplně jako Kryton....

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Rozkaz 6x je dobrý, hlavně ta myšlenka technického problému a jedijského zjišťování, oč vlastně šlo.
Sice by možná byla lepší ve variantě, že Jediové to jdou zjišťovat hned, jak se o tom dozví od klonů, a sotva se to na velení ujasní, je rozkaz splněn - ale tahle varianta by byla na Jordiho moc DS. :D
Rozhodně to je moc fajn čtení. :)

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

panebože prošvih sem casting!!! muzu se pridat nebo je pozde??? asi pozde co??? Ja... ja... nebudu brecet, nebudu brecet nebudu breceeeet mno kdybyste nahodou meli jeste misto tak se prosim slusne hlasim.
Jo a Jordi... myslim ze takova konkurence by to nebyla... :) (si tak trochu troufam...) ale nebojim se te... (vubec...)
Rad bych se zeptal, jestli se tam muzu pokusit zavest nejaky vtip... (zadna vulgarita ani nazory na ceske politiky i kdyz par by jich tu bylo a myslim ze ne jen ode mne). dekuji na zodpovezeni vsech mych otazek.
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... jakej první casting ? Jestli máš na mysli soutěž, tak je otevřená až do svého konce pro každého, tohle bylo jenom kontrolní hlasování jestli má cenu to vůbec zavádět ... co se týká instrukcí a otázek k soutěži, tak je směřuj do tématu se soutěží, jinak vtipy nejsou zakázány, dokonce ani netrvám na tom, aby to bylo košér podle timeline či skutečných událostí ... ale o tomhle se bavme jinde ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Luke - ta tvoje báseň je prostě geniální. :D :D :D :D
Místo, abych psala seminárku, se válím smíchy pod stolem s počítačem a marně lapám po dechu.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Eli: Genialni... :) muzes delat Heavy-spice s SW tematikou ;)... :D
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Temný Plán - Eli štveš mě :D Právě mě kvůli tobě začali napadat Sw crossovery s mým vlastním životem, což ... by rozhodně mohlo být zajímavé, ale spíš bych se měl vyjádřit k tvému dílu, takže ... je dobré, je to fakt fajny a hlavně mě to pobavilo ... každopádně, jak dopadla ta zkouška ? :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“