Literární kantýna aneb obecně o psaní příběhů

Příběhy a povídky uživatelů fóra zaměřené na tématiku Star Wars, předveďte svou fantazii i vy !

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Jordi, uvědom si, že postavy budou z velké části plnoleté, takže je otázka, jak dlouho by holčičí a klučičí sekce vydržela, zvlášť v případě, že vzniknou nějaké páry.

Ale rozhodně něco jako holčičí a klučičí sekce bylo před rokem 40.
Pro jistotu bych je umístila každou na jinou stranu lodi :D.

Předpokládám, že Fay měla původně jako spolubydlící Aryu, a po adopci má tu mladší sestřičku.
Tedy by měla Arya samostatnou kajutu?

z kluků bych to viděla původně takhle:
Maduin-Kirloca
Mace-Dewie
Aiden-(Elwyn)
Pokud by tedy Aidenovi samostatná kajuta nezůstala a Elwyn rovnou nebydlel sám, přece jenom, místa je tam dost.

Xavier by bydlel od začátku samostatně, přece jen, je starší než zakládající členové eskadry.

-------------------------------------------------------------------

technická dílna by byla OBROVSKÁ :), s tím snad počítáte :D

--------------------------------------------------------------------

pokud jde o bar a odreagovávací prostory - myslím, že něco jako společenská místnost je nutností :)
bazén si tam dost dobře neumím představit, ale rozhodně nebudu proti němu protestovat, přece jenom, je to fajn vymoženost. Jenom doufám, že se z něj nestane po nějaké době bazének slizu či něčeho podobného. :)

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Souhlasím s návrhy, které tu padli.

Souhlasí jsem s MAduinem. Stejně spolu bydlíme už ted takže v pohodě.

Chci si zamluvit pravej zadní roh hangáru pro Frost Wolfa(stíhačka) :D

Eli: Ten bazén půjde...když vezmeme v úvahu, že vlastně posádku skoro nemáme dá se vnitřek přebudovat si myslím velice velice moc.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dash: počkej, až zažiješ Maduina v pubertě, an nadbíhá Fay Linxové :D

Pokud jde o bazén, spíš se bojím, jak bude ten bazén po nějaké době vypadat pořád jako bazén, nebo spíš podezřele připomínat huttí lázeň...

a jo, pravý zadní roh máš mít, pokud mi nepoškrábeš Ravena.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ELI: No to bude prdel:D

Já myslím že ne...filtrace stále funguje ne?v Ta kto udrží v pohodě...

Neboj se neškrábnu ti ani ho a když tak su asi mrtvej ale tak :D stejně musí mdo hangáru letět skoro jako první at se tam nemotáme takže v klidu....
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dash: pokud se v tom bazénu bude koupat i Dewie, tak ti bude filtrace na nic, protože ji ucpou jeho chlupy (nic proti němu ale nemám ;) )

Jinak co se týče ubytování, nemám námitky, on je Aiden taky vcelku nenáročný typ..
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

jen doufam ze az nejakeho jediho napadne zavodit s bazinou v asteroidovem poli tak ze ten bazen vypustime
pac nevim jak sou stihacky odolny proti vode
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

vzhledem k tomu, že Bažinu zpravidla pilotuje Elwyn, Mandalorianův postřeh rozhodně není od věci ;) Ale řekla bych, že pokud by to bylo v izolované místnosti, tak by se stíhačkám nic stát nemuselo.
Stejně tak i Dashova připomínka o filtraci. :P

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Tak ještě čerstvé výsledky řešení v SBčku --> kapitánem lodi a oficiálním dozorem se r. 40 stal Chiss Nemo

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

no co se týče mé reakce na to co tu proběhlo: s ubytováním souhlasím(alespoň mi nikdo nebude kecat do nepořádku)
co se bazénu týče tak bych to neviděl příliš reálně. kdo si bude chtít zaplavat, tak si vezme skafandr a proleze do vakua, ostatním by mohla stačit sprcha. šipky a kulečník rozhodně budou
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

No kdyby se naprogramovali droidi aby čistili, cirkulační čerpadla vždycky když se Dewie pude vykoupat bylo by to v klidu... říkám droidy pač přebírat to rukama je humus...jinak Xav má asi pravdu. Bazén nebudeme hrotit. To už je takový...
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

DEBATA O BAZÉNU:

vzhledem k tomu, že se jedná o kontroverzní téma, byla bych ráda, kdyby se mohli všichni hráči vyjádřit a rozepsat o svých názorech, případně názorech postav.
základem pro to, jestli bazén bude či nebude, je hlasování, tedy co bude chtít většina, ale dala bych přednost, kdyby tomu předcházela menší diskuze. :)

tedy... elinoří stanovisko:
--> je mi to vpodstatě jedno; sice se při představě bazénu na Marauderu chytám za hlavu, na druhou stranu, dalo by se z něj vytěžit leccos
--> svou představu o jeho (")fungování(") jsem již nastínila v SBčku.
Počítám, že bazén sám by byl věcí dost problémovou, protože filtry a jedijské řízení Bažiny.
Poskytl by možnost si zaplavat, ale je otázka, jak dlouho by se v něm plavat dalo.

--> Liamovi by se přítomnost bazénu na palubě DOSTI nezamlouvala :), hlavně z praktických důvodů (bazén potřebuje řádnou péči, cákání vody při prudkých manévrech, vyžádalo by to solidní úpravy a je otázkou, jak by to eskadroví technici zvládli - aby voda neodkapala jinam a tak). Pokud by si ale eskadra bazén prosadila, byl by z něj obzvláště přísný dozor ohledně kvality vody, cákání a tak --> postavy by si s ním v tomhle fakt zažily peklo :D
--> Arya k tomu má postoj - bude bazén? Fajn. Ale pokud nebude, žádná katastrofa galaktických rozměrů se nekoná. A asi by jí došla praktická stránka věci (totiž ta pořádná údržba).
--> Elwyn by se pro budování bazénu mohl vcelku i nadchnout ;) :) Jeho názor by se nicméně po druhé, třetí bazénové službě mohl značně změnit.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

REFERENDUM:

stoupenci bazénu: Jordi

odpůrci bazénu: Xavier, Dash

neutrálové: Elinor

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... jak jsem řekl, jsem pro:
1, Loď má být základnou pro letku, tedy místo, kde tráví svůj čas, když nejsou ve službě(kokpitu), proto mají právo se odreagovat dle svého - voda má uklidňující účinky
2, Nejsem si jistý, jaký postoj mají wookieové ke koupání, ale neřekl bych, že jsou ve vodě doma jako mon calamariani, či lidi všeobecně (minimálně KoTORy ten wookie tam)
3, Co furt mluvíte o šplouchání a prudkých manévrech ? Tohle není stíhačka, loď má vlastní gravitaci a ta se přesouvá s ní, stejně jako působů tlumiče. Loď je poměrně větší a tak se jen tak neotočí - šplouchání je možné jen pod těžkou palbou a do blízkosti bojů i stejnak tahat nebudeme chtít.
4, O bazén se ve službách mohou starat ti, kdo ho užívá - jednou týdne jej vyčistit neublíží nikomu - navíc zde zavání povinnosti a tedy i výchovný prostředek pro padawany
5, A voda se v lodi neztratí, je tu uzavřený recyklační systém, takže tady problém opravdu nebude
6, Fay je jednoznačně pro, jako každý Linx má pozitivní vztah k vodě :) (Macovi to je jedno, ale když bude, tak se přidá), Elena s bazény nemá moc zážitků, tak je spíš opatrná a zvědavá ... a Luke, no řekněme, že bazén je jednou z věcí, jež by ho přinutili se přidat k eskadře na plný úvazek
7, Všichni jsou mladí a zábava musí být :D Navíc to můžou brát i jako testování jejich ovládání se, což je budoucích Jedi nutnost ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

po diskutování v SBčku je kapitánování Bažině a výchovný dozor nad eskadrou od začátku v rukou chisského velitele přezdívaného Nemo. :)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

tak tedy, další návrhy a připomínky?

Plánuju zkusit hodit na wiki chronologickou osu eskadry.
Tzn. kdy jsme vznikli, kdy kdo přišel, důležitá data vzhledem k fungování dalších členů. Mohlo by to ujasnit dost věcí, protože se přiznávám, začínám v tom mít bordel :D.

Pokud máte poznámky, co byste chtěli zakomponovat do našeho chisského velitele, napište v co nejkratší době Jordimu, nebo na téma Nemovy minulosti mlčte navždy :D.

Dále by se mi hodily nějaké poznámky k tomu, kam a jak plánujete v budoucnu své postavy směřovat. U některých by se mi hodilo i jejich ujasnění se v době, kdy do AFO-GOOW! přibude Xavier (ano, Dashi a Rohlíku... týká se to především Aidena a Kirloca. Ale nejste jediní. :) ).

Odpovědět

Zpět na „StarWars příběhy a povídky“