Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Místo, kde se budou konat nesčetné souboje kohokoliv proti komukoliv ...

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Luko Palou vs. Go'Ro Dheltax

Příspěvek od Trivi »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Dámi a páni, dneska tu pre Vás máme napínavý súboj medzi spravodlyvím Jedim Lukom Paulouom, ktorý stojí na štartovnej plošine číslo jedna a temným Sithom Go'Ro Dheltax, ktorý stojí na štartovnej plošine číslo dva.
Oznámil mohutným hlasom komentátor v aréne a pokračoval.
Dočkáme sa dneska konca spravodlivosti a prekvitne temnota alebo to skôr bude naopak. Uzavrite stávky aby sme mohli odštartovať tento sľubne vyzerajúci súboj.
Len čo dopovedal komentátor svoj krátky úvod dnešného zápasu, tak sa v publiku strhli vásnivé debaty o tom, kto by mohol byť dnesk víťazom a kto s publika by mohol prísť k slušným peniazom.
Dámi a páni. Pohodlne sa usaďte a zbystrite svoju pozornosť do arény, pretože začíname!

__________________
East, začínaš. :)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Go'Ro jen neochotně souhlasil, když dostal výzvu utkat se v aréně v souboji pro pobavení publika. Když však zjistil, že za soupeře mu vybrali mladého Jediho, mnul si ruce. Lovec dostal svou kořist a může jí popravit se vší slávou...

V samotné aréně nebylo Go'Rovi nejlíp, neměl rád publikum. Při svém konání měl ráději klid, vraždil pokud možno v tichosti a ústranní. Pokud ale nebyla jiná možnost, i vražda na veřejnosti měla v jistém smyslu něco do sebe - budila hrůzu a respekt.

Když se ozvala slova uvaděče, seděl v prostoru pro bojovníky a jen těžce oddechoval. Necítil se nejlíp a chtěl to skončit co možná nejdříve..
Pak, když vyšel na světlo, si zastínil oči. Teprve pak si přivyknul a rozhlédl se kolem.
Ta verbež kolem ani neví, co jsem zač. Ale jestli chtějí vidět zabíjení na vlastní oči, jsou tady správně! napadlo jej.

"Jedii, neměl jsi sem vůbec chodit! Tento den je pro Tebe dnem posledním. Modli se, ať je smrt k Tobě milosrdná a přijde rychle!" zařval hlubokým a chraplavým hlasem na mladičkého soupeře, který stál naproti němu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Arána byla plná nejrůznějších bytostí z různých koutů galaxie. Od Jawů až po Zabraky.
Po oválné místnosti se ozval komentátorův hlas, který započal souboj a mohutný jásot diváků se šířil jako velká seismická exploze po celém obvodu arény.

Velký a silný soupeř pomalu došel na své zahajovací pole a jekmile se rozkoukal, odhalil tvář. Poznal jsem Inkvizitora rasy Dashade, jehož legenda sahala široko daleko.
Nic víc jsem si nemohl přát, přišel si pro rozsudek. Bylo by nebezpečné nechat ho odejít z arény živého. Veřejná smrt tak bude jasnou výstrahou.
Na mé straně je síla a meč bude jejim nástrojem.

Sundal jsem si plášť, uchopil pevně světelný meč do pravé ruky, stiskl tlačítko a čepel se vysunula.
Jen jsem stál a koukal vpřed, nedávajíc najevo žádný postoj, který by prozradil jakým stylen boje hodlám začít.

Vychloubání protivníka mi připoměly slova jednoho muže, která jsem četl v knihovně.
"Velká pícha, veký pád." vyslovil jsem hlasem tak tichým a klidným, že mohl být sotva slyšen, snad jen diváky stojícími v hledišti za mými zády.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Oválná podkrovní soubojová místnost

V publiku doznievali posledné hlasy o stávkach. Šum sa šíril po celom obvode arény rýchlosťou svetla, keď v tom tento šum prerušil opäť hlásateľ v aréne, zo svojho "mostíka".
Myslim že dosť bolo rečí, všetko si vydebatujete svojimi mečmi v súboji.
Dopovedal hlásateľ, zhlboka sa nadýchol a vydal zo seba jasné slovo, ktoré už chcelo počuť asi celé publikum.
BOJ!
Len čo to hlásateľ dopovedal tak sa strhol veľký jasajúci hukot z tribún. Diváci sa už nevedeli dočkať samotného súboja.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Diváci bouřili a Dashadea napadlo, že jsou nějak lační po souboji na život a smrt.
Chtějí vidět krev a useklé údy, přímo baží po smrti někoho cizího pro jejich pobavení... jak ohavné! probíhalo Go'Rovi hlavou, když zažehnul svou zbraň.

"Jedii, budeme to mít rychle za sebou... co říkáš?" zachraptěl, načež se odrazil k menšímu skoku, alespoň co mu jeho svalnaté tělo dovolovalo. Přiskočil k soupeři a sekl po něm první ranou.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Diváci mohutně jásali blahem. Slovo BOJ je pro ně svaté víc než cokoliv jiného.

"Ale nejdřív se musíš trefit!" okřikl jsem soupeře za účelem vyprovokovat jej. Bestie dělají chyby hlavně rozzuřené.
Velký Dashade zapnul meč. Vyskočil přímo na mně, letěl krátce a rychle. Hned jsem ucítil smrduté teplo z jeho tlamy.

Jakmile protivník sekl udělal jsem otočku na pravou stranu a prudkým úderem zaťal světelný meč do jeho boku.
Středně velkým skokem jsem si zajistil dostatečnou vzdálenost od nebezpečného tvora.
Teď koukám na jeho profil a zbraň mám připravenou na další útok či obranu.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Len čo diváci zazreli prvý úder tak začali burácať ešte viac. Ten zvuk bol neuveritelne silný, bolo strašné počuť takúto radosť len pre to, že boli lačný po krvi. Bolo to naozaj ohavné ale to nesmelo žiadného protívnika zmiasť. Vždy sa museli sústrediť len a len na to, prečo sa v aréne nachádzali. Bolo to prosté. Zabiť súpera a prežiť. No nie vždy to bolo také ľahké.
Tak a máme tu prvé údery, Dámy a Páni.
Jasal spolu s divákmi komentátor. Go'ro podnikol prvý úder, ktorý sa Lukovi podarilo úspešne vyprokovať a taktiež vypustil s pusy pár provokačných tónov, ktoré malý Go'Ra ešte viac vyprovokovať. Luko podnikol taktiež útok a ako cieľ si vybral Go'Rov bok, ktorý ale nezasiahol, pretože Go'Ro bol ostražitý a vyblokoval ho. Obaja bojovníci kráčali v kruhu a hľadali na svojom súperovi voľné miestno, na ktoré by mohli poskytnúť útok.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Zčásti měl Go'Ro i štěstí, neboť při soupeřově ráně mečem se rozmáchl k obraně tak, že jeho těžký plášť se zavlnil a utlumil tak zásah do svého těla. Přesto jej překvapila Jediho obratnost, s jakou útočil...

"Snažíš se přežít a to se mi líbí! Mám rád, když se kořist brání..." prohodil lehce zadýchaný inkvizitor a znovu se nachystal k úderu, když zvedl meč obouma muhutnýma rukama nad hlavu.
Když chtěl mladík konečně zaútočit, měl Dashade v úmyslu udělat krok stranou a zasáhnout jej kopem do hrudníku.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Kecej dál a jen se udýcháš prase jedno. Pomyslel jsem si když Go'Ro opět drze otevřel tlamu.

Po mém prvním rychlejším útoku šlo poznat, že je Inkvizitor docela pomalí.
S využitím rychlosti bych ho mohl udolat.
Abych se však neunavil přešel jsem k Soresu a jen stál připraven k obraně a utnout jakýkoliv úd kterým by mně chtěl udeřit.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Keď sa bojovníci na chvíľu nerúbali, tak sa z tribún ozval piskot, ktorý jasne hovoril za zanudenosť divákov. Rozhodne očakávali od súboja viac. Boli smädný po krvi, chceli vidieť oddelené končatiny od tela, ale bojovnikov dav nemal nijako ovplyvňovať pri ich súboji.
"Čo to, čo to? Žeby menšia výmena názorov?"
Ozvalo sa z reprudoktorov, len čo Go'Ro začal niečo hovoriť svojmu protivníkovi, ktorý vykryl jeho prvý útok a čakal na ďalší. Nijak raz sa nechcel unaviť a tak nepodnikal žiadne útoky, len zvolil štýl Soresu a čakal na ďalší útok, ktorý by mohol s ľahkosťou odvrátiť.
Go'Ro očakával útok a mal pripravený kontra úder, ale keď zbadal že Jedi nemá v pláne útočíť tak ho to trocha rozhnevalo a zistil že neostáva mu nič iné len útočiť a rozhodiť súperovú obranu.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Vypadá to, že ten Jedi není hloupý a chce přežít... dobrá, uvidíme! promýšlel si inkvizitor další krok.

Téměř vzápětí provedl klamný výpad na horní část Palouova těla s úmyslem zasáhnout jej silným kopem, jakmile se bude Jedi bránit. Kopnutí někam do oblasti holeně by zcela jistě paralyzovalo protivníka natolik, že by se Dashade mohl pokusit o jeho doražení. A to chtěl co nejrychleji...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Vážně? pomyslel jsem si, když jsem v síle ucítil náznaky Go'Rova klamu.

Jakmile Dashade kopl na horní část mého těla, uchopil jsem meč obouma rukama a rychle jej posunul na pravou stranu od svého těla a začal s ním rychle točit.
Vytvořil jsem tak před sebou a částečně i vedle sebe bariéru, která by při kontaktu protivníkovu nohu usekla.
Zároveň je tak rukojeť meče vedle těla a při kopu ji Inkvizitor nemohl zasáhnout a zbavit mě ochrany. Útok jsem totiž proved v době kdy nemohl změnit směr kopu.
Vzáloze jsem měl i skok stranou, kdybych protivníka nezranil, zachoval bych si tak opět bezpečnou vzdálenost.
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trivi »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Ak sa Palo začal so svojím svetelným mečom točiť, tak sa po tribúnach ozíval šum, ktorý sa šítil po celom oválnom obvode arény a jasne naznačoval "čo to sakra robí?".
Go'Ro takto nemohol podníknúť žiadny útok a tak svojho protivníka iba sledoval a čakal, pokiaľ nevystúpi zo svojho "krytu".
Dámy a páni, začína sa nám to tu trochu stupňovať. Tak čo páči sa vám to?!
Zahlásil komentátor a v aréne sa ozval mohutný krik, ktorý naznačoval že diváci by chceli vidieť viac krvi.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Go'Ro se rozhodně nemínil nechat zabít tak hloupě, jak by se mohlo na první pohled zdát. Takže když mečem proťal dráhu pohybující se zbraně protivníka, zabránil tak obranné cloně, kterou meč mladého Jediho vytvářel a teprve pak kopnul soupeře do oblasti holeně, chtíc mu tak způsobit zranění...

Každopádně se Dashadeův protivník nenechal vyvést z míry a zdálo se, že se bude dále spíše bránit.
Víc krve... to diváci neuvidí, ale mohl bych jim nabídnout zlámané kosti... pomyslel si Go'Ro a usmál se přitom.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Oválná podkrovní soubojová místnost

Go'Ro se rozhodl pro kop který od začátku zamýšlel.
Neváhal jsem a udělal co nejrychlejší kombo za účelem použít Dashadeovo tělo proti němu samotnému.
Když se naše meče střetly a protivník vykopl, uchopil jsem meč i druhou rukou a zatlačil vší silou proti jeho meči zešikma tak, abych zatlačil světelné meče na jeho vykopnutou nohu a přitom i směrem k jeho tělu.
Jakmile byl meč zatlačený v jeho noze, natočil jsem se celým tělem kousek na stranu a odrazil se od jeho jediné nohy, kterou byl zapřený.
Silou z odrazu zkombinovanou se silou která působila na jeho ruku s mečem jsem obra donutil k tlačení mého meče nahoru.
Na to jsem meč uvolnil a zajistil si vyvedení obra z rovnováhy, v čemž mi pomohla síla jeho vlastní ruky. Při jeho pádu jsem sekl směrem nahoru do jeho brady. Opora v protivníkově noze a síla v noze mé mi stačila k odražení a opětovnému zajištění bezpečné vzdálenosti.

____________________________
Trivi, doufám, že jsi to pochopil, ;) zkus v tom kombu najít mezeru. :D
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Odpovědět

Zpět na „Bojová Aréna“