Chaarr

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Chaarr

Příspěvekod Kyell » 24.6.2019 19:03:16

Jméno: Chaarr

Titul: Původně padawan, nyní štvanec, v budoucnu snad rebel

Rasa: Wookiee

Rok narození: 34 BBY (15 let)

Planeta narození: Kashyyyk

Životopis:

Dětství
Chaarr je jedním z hrstky Wookieeů, kteří byli obdaření silným spojením se Sílou. Jelikož se narodil v éře Galaktické republiky, bylo jeho dětství klidné. Narodil se v jednom z nedalekých stromových měst poblíž Kachirho, tudíž si nemohl na nic stěžovat. Do svých čtyř let si užíval bezstarostného života na překrásném Kashyyyku, obklopen přírodou a klidem. Přesně na páté narozeniny se v jeho rodném městě objevil Jedi, který byl vyslán na diplomatickou misi a shodou okolností měl na Kashyyyku starého známého. Aniž by cokoliv řekl, odletěl a upozornil radu na potencionálního Wookieeského Jedie. Po třech týdne od oznámení přiletěl na Kashyyyk vyslanec řádu Jediů s tím, že chce Chaarra vzít s sebou na Coruscant, kde se bude učit zvyklostem Jediů a je velmi pravděpodobné, že se z něj jednou Jedi i stane. Jelikož je Wookiee citlivý k Síle natolik vzácný, nebylo o čem rozhodovat. Chaarrovi rodiče to brali jako nejvyšší poctu a s velkou radostí a pýchou (ale i skrytým smutkem) odevzdali svého jediného potomka do rukou Jediů.

Život v chrámu
Chaarr nastoupil do chrámu ve svých pěti a půl letech. Byl ze všeho hodně vystrašený, protože pro někoho jako je Wookiee, je cesta na tak hustě obydlenou planetu opravdu velká změna, nemluvě o téměř absolutní absenci flory. Ostatní younglingové byli z Wookieeho prvně překvapeni, ale velice rychle si Chaarra oblíbili, a tak zapadl do kolektivu. Během svého studia vynikal především v kontaktních soubojích, jeho výška a přirozená síla mu hodně napomáhaly k tomu, aby se vyrovnal i o něco starším younglingům. Studium už bylo o něco horší, jelikož Chaarr neměl nikdy vynikající paměť, musel trávit spoustu hodin v knihovně a studovat. Jeho spojení se Sílou bylo ale poměrně silné, možná právě proto, že je Wookiee, u kterých je spiritualita velmi podstatnou součástí života. V jedenácti letech si ho všiml jeho budoucí mistr, několik týdnů Chaarra pozoroval, a nakonec se rozhodl, že z něj učiní svého padawana.

Padawan
Chaarrův mistr byl velice zdatný bojovník, proto nebylo divu, že s sebou bral svého padawana téměř na všechny mise. Ty byly vždy vojenského ražení. Nejčastěji potlačení konfliktu, obrana měst či planet nebo případně jen samotná přítomnost jako morální podpora. Chaarr tak během několika let procestoval mnoho planet vnějšího okraje. Párkrát se dokonce dostal do bitevní vřavy, nikdy však do první linie. Mistr ho měl natolik rád, že by si neodpustil, kdyby se Chaarrovi něco stalo. Bral skutečnost, že může trénovat Wookieeho, jako svou svatou povinnost. Snažil se Chaarrovi předat vše co uměl v extrémně krátkém čase, proto se často okolí zdálo, že byl na svého padawana velice přísný, opak byl ale pravdou. Měl ho velice rád, možná až moc. Chaarr ke svému mistrovi vždy vzhlížel, kdykoliv měl možnost vidět svého mistra v boji, byl v sedmém nebi. Před jejich poslední misí nechal mistr Chaara v chrámu Jediů, jelikož musel potlačit nepokoje na daleké planetě vnitřního okraje a měl tušení, že se to promění v krveprolití, skutečně se nemýlil. Po návratu se mistr od Chaarra chvíli distancoval, než dostali svou úplně poslední misi jako Jediové. Spolu s mistrem Yodou a mistryní Luminarou Unduli se měli vydat pomoct Wookieeům bránit jejich domovskou planetu Kashyyyk před útokem separatistů.

Rozkaz 66
Spousta vojáků viděla pomoc Wookieeům jako sebevražednou misi, proto byla Luminara Unduli umístěna přímo na bojiště, mistr Yoda sledoval celou situaci z vyvýšeného místa a Chaarr spolu se svým mistrem byli umístěni na opačný konec pobřeží, kde už mistr Yoda tak dobře nedohlédl. Jejich úkol byl jasný, sledovat bojiště a v případě nutnosti zasáhnout, vydávat rozkazy tak, aby došlo k co nejnižším ztrátám. Chaarr byl svým mistrem umístěn na jednu z vyšších plošin, kde měl sledovat situaci a vše hlásit svému mistrovi, který mezitím dole pomáhal 501 legii. Bitva to byla skutečně krutá. Chaarr však cítil, že nemůže být na lepším místě. Pomáhat svým bratrům a sestrám v době nejvyšší nouze jej skutečně naplňovalo. Měl i to štěstí, že mohl sledovat svého mistra, jak urputně brání jeho vlastní druh. V jedné chvíli se ale zarazil, protože se kloni otočili a začali střílet po jeho mistrovi. Zmatený Chaarr začal křičet a než si uvědomil, co se děje, stáli za ním dva kloni. Otočil se a čekal vysvětlení. Toho se nikdy nedočkal. Než jej stihli kloni popravit, plošinu zasáhla zbloudilá střela NR-N99 Persuadera, která celou plošinu zničila. Poslední, co si Chaarr pamatoval, byla hrozivá rána a skutečnost, že jeho bezvládné tělo letí vzduchem. K vědomí přišel až tři dny po bitvě. Probral se v jedné z chýší uprostřed hlubokých lesů Kashyyyku. Kloni jeho tělo po „vítězství“ v bitvě hledali na pobřeží, jeho Wookieeští bratři však nafingovali Chaarrovu smrt a ukryli jej. O jeho mistrovi nikdo neslyšel, jeho tělo se nenašlo, ale co hůř! Jediové prý zradili republiku. Zmatený Chaarr je právě teď dost možná s rozumem v koncích. Opuštěn na své domovské planetě netuší, co se to vlastně děje. Stejně tak jako zmatení Wookieeové, jejichž vítězství bylo poměrně hořkosladké.

Barva čepele: Zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Ataru spolu s prvky Shien

Další zbraně: 2x DC-17 Blasterová pistol

Schopnosti síly:

Padawan:
• Základní schopnosti v síle (Zrychlení, Skok, Telekineze, Přitažení a Odhození)
• Telekineze, Hození (menší až středně velké předměty, s velkým soustředěním je schopen mrsknou i s člověkem)
• Hřmot (posílení svého již od přírody děsivého řevu)
• Cítění Síly (značně citlivý na změny v síle především co se prostředí týče)
• Předvídání

Rytíř Jedi:
• Rozvinuté schopnosti uvedeny výše
• Proměna prostředí
• Přítel zvířat
• Urychlení rostlin
• Omráčení
• Ovlivnění

Ostatní schopnosti:
• Díky svému původu velká fyzická síla a houževnatost
• Velmi silné spojení s okolní florou a faunou

Vzhled:
Chaarr vypadá jako typický Wookiee. Na svůj věk je přiměřeně vysoký, jeho výška činí přibližně 170 cm. Muskulatura je rovněž přiměřená s širokými rameny, což poskytuje jeho rukám značnou sílu v pěstní šarvátce. Jeho srst je tmavě hnědá až kaštanová, dlaně i chodidla pokrývá tmavší až téměř černá srst, naproti tomu v obličeji má srst světlejší, což kontrastuje s jeho temně hnědými oči. Z hlavy mu podél tváře visí dva upletené copánky, na každé straně jeden, upevněny na několika místech kovovými zdobnými kroužky. Kolem pasu má kovový opasek, na každém boku mu visí jedna blasterová pistol, které vzal mrtvým klonům, nad zadkem má připnutý světelný meč, který je pečlivě schován v jeho srsti.

Povaha:
Od přírody je klidný, přemýšlivý, avšak často zbytečně zbrklý. Jeho největším strachem je samota. Je velmi loajální a pokud mu někdo prokáže laskavost, nikdy na to nezapomene. Na svou rasu je poměrně vysoce inteligentní, a i když v něm někdy vřou přirozené instinkty, snaží se nevolit násilí jako cestu. Jestli ho něco dokáže skutečně vytočit, je to zneuctění jeho rasy či jeho mistra. V takovém případě se stává přehnaně agresivním a přestává racionálně uvažovat, vše chce vyřešit pomocí hrubé síly. Po poslední události je jeho víra v republiku a mír pro celou galaxii značně nalomena.

Poznámky:

1) Vím, že se jedná o poměrně šílený koncept, a že Wookieeové jako Jedi jsou extrémně vzácní, ale když jsem si tak projížděl rasy, říkal jsem si a proč ne? Pokud se Vám to zdá až moc, není problém postavu smazat a vytvořit jinou. Ale přijde mi, že Wookieeský Jedi v době perzekuce je celkem zajímavý nápad 8)

2) Co se příběhu týče, je zde mnoho volného prostoru. Záměrně jsem nezmiňoval jméno mistra, ani to, jestli přežil nebo ne. Tudíž by si mohl k Chaarrovi opět najíst cestu, nebo někdo jiný. Stejně tak Chaarr může zůstat a pomáhat svému lidu, nebo utéct někam do neznáma na okraj galaxie. Nebráním se ani střetu s inkvizitory, boj proti otrokářství Wookieeů, připojení se k rebelské buňce či hledání přeživších Jediů. Takovým tajným přáním by bylo navštívit s Chaarrem Školu skryté moudrosti na Baltimnu (School of Hidden Wisdom). Rovněž se nebráním zraněním, zajetí a podobně. Chaarrův osud bude tak jako tak bojovat proti tyranii Impéria.

This is a new day, a new beginning.

Uživatelský avatar
Kyell
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 78
Registrován: 04.1.2017 12:22:44
Bydliště: Kashyyyk

Re: Chaarr

Příspěvekod Gnost Kohn » 04.7.2019 15:31:38

Dobře, pár nápadů co s tebou udělat bych měl. Pravděpodobně bych začal na Kashyyyku, v podstatě navázal přesně kde jsi ty skončil a pak uvidíme kam Chaarra nožky zavedou.

Rebelové ale ještě pár let pořádně neexistovali a bylo to jen hnutí několika politiků v senátu, organizovanější odboj začal až tak 5-3BBY, ale to neznamená že tam není s čím pracovat a skočít v čase popřípadě můžeme.

Nevím jak se dneska vrátím po tréninku takže spíš počítej s tím že to zítra rozjedu. Ještě si promysli jestli chceš nějaké speciality nebo poznámky, co bych měl vědět.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 1971
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium

Re: Chaarr

Příspěvekod Kyell » 04.7.2019 20:07:11

Super, já se startem naprosto souhlasím. Záměrně jsem to tak i sepsal. Určitě by bylo fajn využít toho, že Wookieeové pomohli Yodovi s útěkem a tak hned věděli, co se dělo. Ostatně byli mezi prvními, kteří poznali, že Impérium není úplně košer.
Ale nechám všechno na tobě.

Když jsi zmínil připomínky a poznámky, nepřišlo mi to důležité, psát to do přihlášky postavy, jelikož je to vlastnost rasy,
ale raději to tady vypíchnu, aby sis později nemyslel, že si vymýšlím či tak. Jako Wookiee je Chaarr (na rozdíl ode mě) kamarád s technikou a loděmi. Určitě bude v budoucnu splácávat nějaké výbušné granáty a podobně. Ale nechtěl jsem to vše hned házet do startu. Vypadalo by to blbě, hned po převratu po zuby ozbrojený Wookiee.

Co se hraní týče, jsem odchovaný na trošku jiném stylu psaní, takže se budu držet stylu, který jsem zde již předvedl viz. má předešlá postava Adria Drayven, kdyby ti to nevyhovovalo nebo bych psal blbosti, tak se hned ozvi. Budu se snažit vyjít maximálně vstříc, pokud chceš, můžu pro komunikaci nabídnout i Discord. Snad nám to půjde od ruk/klávesnic.

This is a new day, a new beginning.

Uživatelský avatar
Kyell
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 78
Registrován: 04.1.2017 12:22:44
Bydliště: Kashyyyk

Re: Chaarr

Příspěvekod Gnost Kohn » 06.7.2019 20:41:08

Kód: Vybrat vše
http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4759
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 1971
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium


Zpět na Impérium

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron