Jens Nicabre (Funny)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Squall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 05.3.2009 19:37:44
Kontaktovat uživatele:

Jens Nicabre (Funny)

Příspěvek od Squall »

Jméno: Jens Nicabre
Titul: Pilot
Rasa: Člověk-muž
Věk: 20
Místo narození: Dantooine
Životopis:
Narodil sem se na planetě Dantooine. Žil sem s rodinou na farmě kde sme pracovali pro svoje přežití ve věku 16 let byla moje rodina vyvražděna imperialním vojskem.Má rodina totiž byla v nepřízni s Imperiem a snažila se uspořádat rebelii,tak Palpatiny vyslal malou skupinku,která měla zajistit utlumení rebelie.při obraně kdy padly mojí rodiče sem zabil jednoho vojáka svoji vybročepelí náhle přede mnou staly vojáci a mířily na mě já však svou zbran neohodil přistoupil náhle muž celý v černém vytasil svůj světelný meč aktivoval ho a vyzval mě s hlubokým smíchem na souboj.V boji proti němu sem neměl šanci usekl mě pravou ruku a složil mě pomoci síly na zem,pronesl zabil si vojáka imperie staneš se vojákem imperie,zmizel v davu vojáku a byl sem násilně odvlečen na výcvik.můj výcvik skončil v 19 letech. Úspěšně sem složil zkoušky jako jeden z obstojných pilotu na Tie Fighter.
Vzhled:
Černé vlasy delší a neupravené a poměrně zarostlí v obličeji,šedé oči,mohutné vysoké tělo 189 cm výška.
Charakter:
má neklidné myšlenky je ve službách Impéria a přesto cítí nenávist vůči Imperiu. Touží po jeho pádu.Samotář a s nikým se moc rád nevybavuje.kredity které dostává za své služby uchovává aby znova mohl začít v tom o co se jeho rodiče snažily.
Výbava:
Imperiální uniforma
zbran: SE-14R lehký opakovací Blaster
Schopnosti:obstojně ovládá většinu letadel.
kontakt: 432367034
Naposledy upravil(a) Squall dne 07.3.2009 19:11:34, celkem upraveno 8 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

I na to, že seš pilot by mohl být živoťák trochu delší, osvětlit, proč byla rodina vyvražděna (Impíci nebyly svině, ze srandy zbytečně lidi nevraždí)
Nepřeháníš to s těma zbraněma? Stačí ti malá pistolka, jako pilot pochybuju, že se dostaneš do duelů...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Přihláška už je v pořádku, jen by neškodilo si ji projít a opravit chyby v pravopise... následuje přezkoušení z pravidel:

1. Kolik můžeš mít postav v jednom období?
2. Jak se zapisují odkazy?
3. Smíš psát vůlgarně?

4. Uprav text podle pravidel:

Nar Shaddaa, kantýna:

Pro někoho až strach nahánějící Togorian jménem Suurgh seděl osamocen u jednoho stolu a popíjel Alderaanské pivo, které si před chvilkou objednal. Náhle však jeho pozornost upoutal elegantně oblečen člověk, který právě přišel do téměř prázdné kantýny ve společnosti jednoho svalnatého a těžce ozbrojeného muže. Po krátkém rozhovoru s hostinským se trochu starší muž otočil na Suurgha a pomalu se k němu i se svým přítelem po boku vydal.

Zdravím cizinče, mohu se posadit?

Neznámý muž ani nečekal na odpověď a bez jakéhokoliv naznačení úsměvu na své tváři se posadil proti Suurghovi čelem, po zuby ozbrojený muž si stoupl hned za něj a očima kontroloval situaci okolo.

Ty jsi tu asi nový co? No mohl bych ti nabídnout práci, jsem šéfem jedný malý, ale prosperující pašerácký organizace, jmenuju se Gaz Ramil. Bohužel mám i pár nepřátel, tak jsem se tě chtěl zeptat, jestli bys nechtěl pracovat v mý ochrance. Postavu na to rozhodně máš, tak co? Určitě se nějak dohodneme.

Sdělil Suurghovi Gaz svou nabídku a při té příležitosti se také představil, krátce poté mu servírka přinesla sklenici se stejným nápojem, jaký popíjel Suurgh. Muž stojící za ním se ještě jednou rozhlédl po okolí a pak důkladně pozoroval Togoriana před sebou. Pašerák se mezitím napil a čekal na Suurghovu odpověď.

Uživatelský avatar
Squall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 05.3.2009 19:37:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Squall »

1)Hráč nesmí mít v jednom období více jak jednu postavu a v jiných obdobích si ji smí založit, až po dokončení výcviku nebo souhlasu moderátora, který ho vedev prvním výcviku s tím, že je natolik způsobilý, aby mohl mít více charakterů.
2)Odkazy je možno zapisovat jedině v code a vložené odkazy nesmí odporovat svým obsahem bodu 11 těchto pravidel!
3)Ne,je požadováno slušné vyjadřování!

Nar Shaddaa, kantýna:

Pro někoho až strach nahánějící Togorian jménem Suurgh seděl osamocen u jednoho stolu a popíjel Alderaanské pivo, které si před chvilkou objednal. Náhle však jeho pozornost upoutal elegantně oblečen člověk, který právě přišel do téměř prázdné kantýny ve společnosti jednoho svalnatého a těžce ozbrojeného muže. Po krátkém rozhovoru s hostinským se trochu starší muž otočil na Suurgha a pomalu se k němu i se svým přítelem po boku vydal.

Zdravím cizinče, mohu se posadit?

Neznámý muž ani nečekal na odpověď a bez jakéhokoliv naznačení úsměvu na své tváři se posadil proti Suurghovi čelem, po zuby ozbrojený muž si stoupl hned za něj a očima kontroloval situaci okolo.

Ty jsi tu asi nový co? No mohl bych ti nabídnout práci, jsem šéfem jedný malý, ale prosperující pašerácký organizace, jmenuju se Gaz Ramil. Bohužel mám i pár nepřátel, tak jsem se tě chtěl zeptat, jestli bys nechtěl pracovat v mý ochrance. Postavu na to rozhodně máš, tak co? Určitě se nějak dohodneme.

Sdělil Suurghovi Gaz svou nabídku a při té příležitosti se také představil, krátce poté mu servírka přinesla sklenici se stejným nápojem, jaký popíjel Suurgh. Muž stojící za ním se ještě jednou rozhlédl po okolí a pak důkladně pozoroval Togoriana před sebou. Pašerák se mezitím napil a čekal na Suurghovu odpověď.
Naposledy upravil(a) Squall dne 07.3.2009 20:06:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

1. Správně!
2. Správně!
3. Správně!

4. Špatně, zkus se znovu podívat na správný tvar příspěvku a podle něj to opravit.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Už je vše správně, výcvik založen:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=2182

Zamčeno

Zpět na „Impérium“