Dace Tavers (Xavier)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Arves Jace
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 17.5.2009 12:01:08
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na planetě Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Dace Tavers (Xavier)

Příspěvek od Arves Jace »

Jméno: Dace Tavers

Obrázek

Hodnost: Kadet (na imperialní akademii) - stormtrooper

Rasa: Člověk

Planeta narození: Correlia

Životopis postavy: Dace se narodil 20 let před zrušením císařského senátu, na planetě Correlia. Matka byla prostitutka a otec byl neznamý voják republiky. Dace Tavers ve svých pěti letech utekl z domova. Přidal se k drobným zlodějíčkům. Do svých patnacti let se poflakoval na ulici Correlie. Ve svých patnácti ukradl první raketoplán. Snažil se s ním odletět, ale místo toho srazil při snaze vzlétnout přistavající raketoplán. Od té doby pilně cvičil na simulatorech a pozěji dostal praci, kde převážel zboží po correlianském tahu. A tak se ve svých 20 letech přihlásil na imperialní akademii.

Hlavní zbraň: E-11
Obrázek

Záložní zbraň: SE-14R

Styl boje: Imperialní taktika stormtrooperu

Schopnosti: Specializace na zbraně středního dostřelu, pilotování Tie fighter, Tie Interceptor.
(stormtrooper)

Poznámky: Vysoký 188cm. Hnědé vlasy sestříhané na krátko podle vojenských předpisů. Modré oči, s nevýrazným obočím. Na pravé straně tváře má jednu jizvu.

Kontakt: viz přihlaška v M. w.
Naposledy upravil(a) Arves Jace dne 18.5.2009 16:46:55, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

I bych si tě vzal. Jen pár věcí mi prosím upřesni: řekl jsi že 20 let před zrušením senátu byl tvůj otec stormtrooper. V té době však ještě probíhali Klonový války.
Jsi pilot nebo stormtrooper? Podle stylu boje bych odhadl že stormtrooper, ale nějak mi k tomu nesedí to pilotování stíhaček.
Osvětli mi to prosím.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Arves Jace
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 17.5.2009 12:01:08
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na planetě Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arves Jace »

Sry ono to ještě nebylo hotové a jelikož jsem musel jet do obchodu tak jsem to tam jen hodil aby se mi to nesmazlo. Už je vše kompetní. Snad.
:-D

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Jo to už je vo něco lepší, ale jak je to teda s těma Tiečkama? Jako stormtrooper se do stíhaček moc nepodíváš.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Arves Jace
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 17.5.2009 12:01:08
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na planetě Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arves Jace »

To je pouze schopnost navic třeba se najde nějaká mise kde se bude potřebovat někam zaletět... :-D obhlednout.... prostě jen schopnost :-)

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

OK. Výcvik ti teda hodim zejtra (možná už večer, ale to fakt jen možná)
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“