Pašerák Assavar Kal (R.O.F.L.)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Assavar Kal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 26.8.2009 18:25:37
Bydliště: Štatl Brno
Kontaktovat uživatele:

Pašerák Assavar Kal (R.O.F.L.)

Příspěvek od Assavar Kal »

Jméno: Assavar Kal.
Věk: 21
Pohlaví: muž
Planeta narození: Kuat.
Životopis: Narodil se do chudé rodiny Kalů. Byl sice propojen až na svého prapraprapraprapředka Zeike-Kala, ale v ničem mu to nepomohlo.Dlouhá rodinná historie mu však byla houby platná. Narodil se v období, kdy byly Clone Wars v plném proudu, na planetě Kuat.
V 16 letech se dal na kariéru pašeráka se svým nejlepším kamarádem Kaynem Pyrhem. Začal pracovat pro Hutty. Tahle práce mu vynášela, a se svou lodí MC18 a s kámošem po boku, prožíval šťastný život. za vydělané peníze si upravoval svoji lo´d, takže ta měla nyní spoustu fajnových udělátek, jak odstranit nepřítele. Například si nechal dát novější a lepší hyperdrive, přidal odpalovače raket, zlepšil štít. peníze, které ušetřil si dával na účet. Takhle spořil na pozdější dobu. Roky plynuli, a brzy už slavil své 21 narozeniny. Pracoval u Huttů již 5 let, což mu vyneslo už určitou prestiž a také menší pozornost Impéria. Za ty roky létání vypiloval svůj letecký um na velmi dobrou úroveň, takže se z něj stal velmi dobrý pilot. S mečem zacházel taktéž dobře, a vždy to jistil tajný blaster.
Zbraň: 2 blastery.
Záložní zbraň: Echanijský vibromeč.
Schopnosti: Velice dobrý letec, střelbu ovládá obstojně a souboj na eče mu jde také dobře.
Poznámky:
- vzhled: 186 cm vysoký, jasné modré oči, trochu delší vlasy.
- povaha: vznětlivý, horkokrevný, tvrdohlavý, ziskuchtivý, milovník létání a vždy si jde za svým cílem.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
moc moc prosím, klikejte mi na dráčky a vajíčka každý den, ať se vylíhnou. :D moc děkuju. :-)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

vše vypadá v pořádku, beru si tě... zas ;)

test ze znalostí pravidel:

1. Jak lze získat ,,speciální" hodnost spamer (v pravidlech to sice výslovně napsáno není, ale ty to určitě budeš vědět ;) )

2. Co je obsahem pravidla 11?

3. Jaké je maximální velikost obrázku v podpisu?

Tento text převeď do správného tvaru:

Vesmír

Pravě když jsem se vrtal v hypermotoru a zasekl se mi hydroklíč, se rozsvítily varovná světla říkající, že se se mnou pokouší navázat kontakt nějaka loď.
Kdo kromě mě by zastavil v takové vesmírné pustině? Vypadá to nebezpečně, a nejhorší je na tom to, že funguje jenom vrchní věž a štíty běží jen na 50%.
Přestanu zápasit z hypermotorem o zasekly hydroklíč a odejdu do kokpitu.
Prohlédnu si loď a stisknu tlačítko, jenž mě spojí z tou lodí.
Tady Gann Dallen, kapitán nákladní lodi Rodia. Vezu několik barelů Juma džusu na Onderon, ale moje loď je poškozena. Prosím žádám vás o identifikaci a o pomoc,
Řeknu opatrně a čekám na odpověď.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Assavar Kal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 26.8.2009 18:25:37
Bydliště: Štatl Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Assavar Kal »

1. jak jednoduché a prostě - spamováním, všetečnými otázkami.
2. Zákaz odkazování na cizí fóra. Lze odkazovat pouze po domluvě s administrátorem.
3. na výšku maximálně 200px, velikostně a obsahem nesmí odporovat pravidlum.

Vesmír

Pravě když jsem se vrtal v hypermotoru a zasekl se mi hydroklíč, se rozsvítily varovná světla říkající, že se se mnou pokouší navázat kontakt nějaka loď.
Kdo kromě mě by zastavil v takové vesmírné pustině? Vypadá to nebezpečně, a nejhorší je na tom to, že funguje jenom vrchní věž a štíty běží jen na 50%.
Přestanu zápasit z hypermotorem o zasekly hydroklíč a odejdu do kokpitu.
Prohlédnu si loď a stisknu tlačítko, jenž mě spojí z tou lodí.
Tady Gann Dallen, kapitán nákladní lodi Rodia. Vezu několik barelů Juma džusu na Onderon, ale moje loď je poškozena. Prosím žádám vás o identifikaci a o pomoc,
Řeknu opatrně a čekám na odpověď.
Naposledy upravil(a) Assavar Kal dne 26.8.2009 20:04:23, celkem upraveno 3 x.
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
moc moc prosím, klikejte mi na dráčky a vajíčka každý den, ať se vylíhnou. :D moc děkuju. :-)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

otázku 3 sis nejspíše nepřečetl úplně celou, podívej se na ni ještě jednou a odpověz, neptám se na velikost obrázku uvedeného v příspěvku, ale v podpisu
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Assavar Kal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 26.8.2009 18:25:37
Bydliště: Štatl Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Assavar Kal »

tak, doufám, že sje to opravil správně. :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
moc moc prosím, klikejte mi na dráčky a vajíčka každý den, ať se vylíhnou. :D moc děkuju. :-)

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Jo, už je to v pořádku, nejpozději zítra ti založím výcvik
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Assavar Kal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 26.8.2009 18:25:37
Bydliště: Štatl Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Assavar Kal »

ok, dík. ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
moc moc prosím, klikejte mi na dráčky a vajíčka každý den, ať se vylíhnou. :D moc děkuju. :-)

Zamčeno

Zpět na „Impérium“