Shaun O'Connor

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Shaun

Shaun O'Connor

Příspěvek od Shaun »

Jméno: Shaun O'Connor

Povolání: Voják, důstojník

Rasa: Firrerreo

Planeta narození: Firrerre

Životopis postavy: Narodil se na Firrerre do celkem normální rodiny, která ale ráda cestovala. I když neměli peněz přebytek, dokázali si ušetřit na časté výlety na různá místa i planety. Shauna to moc nebralo, přesto se ale snažil přetrpět tyto cesty. Nechtěl to kazit svým rodičům, ani jeho mladšímu bratrovi a sestře. Takže při výletech s radostí plnil roli baby-sittera, když si rodiče užívali dovolené. Školu vystudoval těsně, ale byla to jeho přirozená inteligence, která ho zachránila, když se doučoval nové látky. Na své patnácté narozeniny dostal jako "dárek" výlet na Tatooine, což sice nebyla klasická destinace, ale rodina jí nikdy neviděla a nechtěla vynechat možnost pohlédnout na dvě slunce, nekonečné pouště a ochutnat místní speciality. Shaun předpokládal, že to bude krátký výlet, ale po několika dnech v jednom menším hotýlku jim cestu dom překazila zpráva, že byl jejich rodný svět otráven krajanem, který se snažil zalíbit Imperiu. Do této doby neměl Shaun proti Imperiu nic, nyní ale poznal co je to nenávist. S rodinou se sbalily, ale Shaun neodletěl. Jeho rodina zmizela a on zůstal na planetě a nevěděl co dál. Musel si to srovnat v hlavě a né zrovna lichotivě se vyjadřoval o Imperiu, čehož si nemohli nevšimnout jistí lidé, kteří se se Shaunem později setkali a dali mu svůj návrh - byli to rebelové a Shaun hned souhlasil a připojil se k odboji. Byl voják, ale při jedné menší šarvátce, kdy byla zabita většina jednotky, ve které byl, přejal velení a dostal muže do bezpečí. Tady si ho všimli u velení a postavily ho před první vlastní jednotku. To Shauna bavilo a zatímco doteď byl v armádě spíš jen proto, aby mohl oplatit něco Imperiu, nyní měl konečně důvod proč být na straně rebelů. Bavilo ho velet jiným a těšilo ho, že je na straně "dobrých".

Hlavní zbraň: Standartní blasterová karabina, či cokoliv co dostane.

Záložní zbraň: DH-17, kterou má neustále u sebe a často s ní střílí místo své hlavní zbraně.

Styl boje: Do ničeho se nehrne, snaží se spíš zaměstnat nepřítele a dostat se mu do boku - nerad riskuje, ale na druhou stranu na sebe bez váhání vezme všechno riziko.

Schopnosti: Dobrý vůdce a taktik, stále má ale problém v jistých okamžicích přemýšlet čistě a někdy nedokáže ani přijít na alternativy, což se ale stává zřídka. Přesný střelec, ale už né tak dobrý v kontaktním boji. Umí dobře vařit a provádět lehčí udržbářské práce. Odřídí landspeedery, ale jen pokud má na to klid, tedy žádný řízení pod střelbou. Dobrý v mluvení, i když konkrétně proslovy zase nemusí. Má nadání na jazyky.

Povaha, vzhled, poznámky: Rozvážný, i když se snaží každý úkol co nejrychleji dokončit. Někdy zbytečně tlačí jak na podřízené, tak na nadřízené, někdy naopak nechává věcem až moc volný průběh. Není to fanatický Rebel, pouze nenávidí Imperium a přidat se do opoziční síly mu přišlo jako nejlepší nápad při honbě za pomstou. Kvůli tomu také některé šarvátky bere více než osobně. Není to idealista ani snílek, co si ale vždy přál, aby velel většímu počtu vojáků, na úrovní čety nebo klidně i roty či dokonce víc - ale tomu sám nevěří. Možná ještě víc si ale přeje, aby našel svojí rodinu a mohl se s nima ještě jednou setkat. Je to poměrně slušně vypadající muž, nakrátko střižené vlasy, bez vousů, světle zelené oči, hubenější postava, i když fyzicky poměrně silný, žádné velké svaly. Konec životopisu je někdy kolem 3 ABY.

Rozsah znalostí o SW: Filmy, seriály, wookipedie.

Kontakt: Shaunyou@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Shaun dne 31.12.2010 11:53:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Takže Tě tu vítám a začneme probírat Tvou přihlášku! ;)

Jediné, co v ní chybí, jest kontakt na Tvou osobu.
Jinak bych byl celkově asi spokojen, rebela tady nemáme každý den a jsem moc rád, že se tu nějaký sem tam objeví. Navíc z Firrerre je i jedna z mých postav, se kterou jsem začal hrát coby hráč :)

Zeptám se Tě jen, jestli trváš na té hodnosti, resp. velení jednotce? Jako u nováčka ve výcviku bych totiž raději začal u řekněme nižší šarže. Ale není to podmínkou...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Shaun

Příspěvek od Shaun »

Kontakt jsem doplnil.

Na velení netrvám, je to na tobě, jak začnu, ale rád bych se k nějákému tomu (většímu) velení dostal. :) Napsal jsem tam důstojník, ale záměrně jsem nepsal hodnost, právě kvůli tomuhle.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dobře, takže nyní bychom přešli k testu z pravidel fóra a úpravy textu:

1) Co musí hráč udělat, když chce působit na našem fóru spolu se svým sourozencem (tzn. na stejném PC) a proč??

2) Co je to "spamování"??

3) Je podle pravidel povoleno hrát v libovolném období za Jedie??

Uprav text do správného tvaru:

Cerea, centrum hlavního města

Myslím, že jste něco vytratila... řekl kolemjdoucí muž překrásné ženě se zlatými vlasy, která zrovna procházela kolem něj. Patrně jí spadla nějaká osobní věc a chlapík nelenil, aby projevil svou gentlemanskou povinnost.

Tu se však žena prudce otočila a na překvapeného muže vykřikla: Pozor! Za vámi!
Cože...? prolétla muži hlavou myšlenka, ale než se stačil vzpamatovat, zazněla rána z blasteru a řečený nešťastník klesl k zemi s prostřelenou hrudí. Žena vzápětí odněkud vytáhla dva vrhací nože a během vteřiny jimi mrštila po neznámém střelci...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Shaun

Příspěvek od Shaun »

1) Musí to dát předem vědět, aby nebyl nařknut ze zakládání více profilů.

2) To je psaní nevhodných věcí tam, kde nemají být. :)

3) V Imperiu pouze s dobrým vysvětlením, jinak není omezeno.

Uprav text do správného tvaru:

Cerea, centrum hlavního města

Myslím, že jste něco vytratila... řekl kolemjdoucí muž překrásné ženě se zlatými vlasy, která zrovna procházela kolem něj. Patrně jí spadla nějaká osobní věc a chlapík nelenil, aby projevil svou gentlemanskou povinnost.

Tu se však žena prudce otočila a na překvapeného muže vykřikla: Pozor! Za vámi!
Cože...? prolétla muži hlavou myšlenka, ale než se stačil vzpamatovat, zazněla rána z blasteru a řečený nešťastník klesl k zemi s prostřelenou hrudí. Žena vzápětí odněkud vytáhla dva vrhací nože a během vteřiny jimi mrštila po neznámém střelci...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Oukej, vše vypadá dobře! :)

V psaní textu bych Ti doporučil dodržovat nějaké ty odstavce na oddělení textu. Pak se v tom budem líp orientovat.

Výcvik nejspíše až v novém roce... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výcvik založen v příslušné sekci:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=49795#49795
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Impérium“