Ares Montrose (EW)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Ares Montrose (EW)

Příspěvek od Reamax »

Jméno: Ares Montrose
Titul: učeň na inkvizitora
Rasa: člověk
Rok narození: Narozen 25 BBY, věk 18 let
Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy:
Oba Aresovi rodiče byli zaměstnáni v místním baru, který měl nechvalně známou reputaci. Zatímco jeho matka byla talentovaná tanečnice, tak otec se živil jako barman a sem tam si snažil přivydělat jako vášnivý karbaník. Nicméně to bylo dost riskantní, poněvadž zas tak zručný v kartách nebyl a proto se snažil přijít k zisku podvodem, což nevyhnutelně vedlo k problémům. Aby toho nebylo málo, tak Ares zde poměrně často musel trávit čas a čekat na rodiče a nutno podotknout, že pravidelní zákazníci tohoto podniku se neřadili k těm milým a neškodným.
Jednoho dne, když bylo Aresovi sedm let, to vyústilo v samotný konflikt uvnitř baru, kdy si sem tajemný muž přišel vyřídit své účty s jedním z návštěvníků. Celé se to odehrálo rychle a precizně, jenže když byla vražda dokonána, tak onen muž pohlédl jeho směrem, načež udělal několik kroků, až se ocitl až u malého Arese. Rodiče byli neskutečně vystrašeni, ovšem strach jim nedovolil cokoli podniknout, byť se jednalo o jejich syna. Nebylo zapotřebí zdlouhavých monologů, stačilo pouze stručné vysvětlení toho, že je citlivý na Sílu a že své nadání může rozvíjet a dokázat věci, o kterým by se jiným ani nesnilo. To v něm vzbudilo zájem, natolik velký, že dokázal ignorovat i svou vlastní matku, která začala nekontrolovatelně plakat a naříkat...
Nikdy více se neptal, co vůbec inkvizitor dělal na takovém místě a nikdy se neohlédl zpět. Přijal svoje nadání a především svoje budoucí poslání coby inkvizitora!

Barva čepele: červená

Světelný meč: jeden jednočepelový meč - později možná specializace na jednoduchý světelný meč se zahnutou rukojetí

Styl boje: Makashi a Ataru

Schopnosti: Výborný a nepředvídatelný šermíř, jenž vyniká především v duelech (boj s více protivníky najednou je pro něj značně riskantní a tudíž se podobné situace snaží předvídat, načež se jim dokáže vyhnout). Dále dokáže vycítit Sílu a po dobu krátkého intervalu posílit své fyzické schopnosti, jako je síla či hbitost.

Pozdější schopnosti: Klamání mysli, Iluze, Přesvědčování, Zakrytí Síly

Vzhled, poznámky:
Aeon měří přibližně 180cm a jeho postava je dobře osvalená, což je způsobeno letitým a náročným fyzickým výcvikem. Kaštanové vlasy má krátce střižené a jeho oči jsou ocelově šedé, přičemž neustále budí dojem naprostého nezájmu, třebaže to nemusí být nutně pravda. Síla je jeho dominancí, avšak navzdory své velikosti dokáže být obratný a hbitý, ač ho to stojí spoustu energie, je - li to aktuálně vyžadováno.
Povaha je obdobně jako způsob boje leckdy nepředvídatelná, přinejmenším pro okolí. Důležité informace si ponechává s maximální diskrétností a kromě zjevné ambicióznosti a mnohdy okázalé aroganci je téměř nečitelný, neboť dávat emoce najevo nepatří mezi jeho silné stránky. Krom toho stojí za povšimnutí tvrdošíjné přesvědčení a příslušnost k Impériu a zodpovědnost vůči svému povolání.

Rozsah znalostí o SW:
Filmová sága, oba kotory, minimálně hrubé povědomí o většině důležitých událostech (nezávisle na období), obecně znalost spíše Sithů a Impérie než jejich protějšku. Poté ještě přečtená kniha o Darth Maulovi.

Odhadovaná častost hraní:
Pokud nebudu někde pryč, na což bych upozornil, tak jeden příspěvek denně jsem schopen zvládnout. Příležitostně i více, když je čas a nálada, ale zase nejsem robot a někdy ta nálada naopak není vůbec, takže za případné jednodenní zdržení se předem omlouvám.

Kontakt: Reamax@centrum.cz
Naposledy upravil(a) Reamax dne 19.6.2013 21:37:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

V první řadě tě vítám u nás na Akademii. Další věc - nepřevezmu si tě, protože už bych tě nestíhal. Musím ti však vytknout docela výraznou chybu ve tvém jinak poutavém životopise - v roce 28 BBY byla ještě dlouho Republika a žádní inkvizitoři neexistovali, a ani se nevědělo, že budou existovat.
Dalo by se to okecat tak, že si pro tebe přišel Jedi, vzal tě do Chrámu a po Rozkazu 66 jsi byl zajat a dostal jsi na výběr: Buď se k nám přidáš nebo zemřeš. A tak si tě převychovali na adepta Temné strany...
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Ares Montrose

Příspěvek od Reamax »

Přiznávám se, že na tohle jsem vůbec nepomyslel. Jestliže byl rozkaz 66 vyhlášen 19 BBY, mohl bych z toho vykličkovat tím, že bych změnil datum narození na řekněme 25 BBY a kdyby mu v době toho konfliktu v baru bylo sedm let, tak by to spadalo už na 18 BBY, čili po rozkazu 66 kdy by se dalo očekávat, že inkvizitoři již existovali? Je to vážně čistě jen dotaz, já jsem samozřejmě ochotný to poupravit i jiným způsobem, ale tohle mi přišlo jako jedna z variant :)

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Ano, to by mělo být v pořádku :yoda:
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Ares Montrose

Příspěvek od Reamax »

Supr, opraveno, už by to mělo být v pořádku :)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ares Montrose

Příspěvek od East.Wood »

Ahoj! Myslím, že si plácnem, odpoledne nebo večer očekávej test z pravidel fóra. ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ares Montrose (EW)

Příspěvek od East.Wood »

Tady je testík:

1) Kolik znaků je maximálně povoleno v podpisu?
2) Může ikonka hráče obsahovat nevhodný nebo vulgární obrázek? Případně jak má být veliký?
3) Jakou hodnost bude mít hráč, když dokončí výcvik a jednu následující misi? A jak se tato hodnost označuje?

A tento text prosím uprav dle pravidel fóra:

Nal Hutta

Honosný frachťák ztěžka dosedl na povrch planety.
Když se prach ustálil, vysunula se podlouhlá rampa, po které se pomalu sunulo nemotorné tělo mohutného hutta. Slizká stopa zůstávala po něm na plošině, když konečně dosáhl pevné země.
Chvilku po něm vyběhl z pilotní kabiny duroský kapitán lodi a rychle spěchal za svým pánem.
"Promiňte, ó všemocný! Chtěl jsem přistát lehce jako vždycky, ale panuje dnes větrné počasí a..." nestačil pilot doříct omluvnou větu, neboť jej zasáhla rána do zátylku, jak se po něm hutt ohnal svou malou rukou.
"Drž hubu a buď rád, že tě nepředhodím rancorovi břídile!!!" zahřměl slizoun a v duchu si řekl, proč toho věčně opilého pilota už dávno nevyhodil. I moje máma by řídila mou loď ohleduplněji, pomyslel si.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Ares Montrose (EW)

Příspěvek od Reamax »

1) maximální počet znaků v podpisu je 300
2) ikonka hráče nesmí obsahovat nevhodný či vulgární obrázek; ikonka nesmí překročit rozměry 150x200 pixelů (může být udělena výjimka po dohodě s administrátorem)
3) záleží na tom, co má daný hráč za postavu; v zásadě se jedná o zásluhové hodnosti a jsou to: rytíř jedi, temný jedi, seržant, pašerák-zelenáč a lovec nováček

Nal Hutta

Honosný frachťák ztěžka dosedl na povrch planety.
Když se prach ustálil, vysunula se podlouhlá rampa, po které se pomalu sunulo nemotorné tělo mohutného hutta. Slizká stopa zůstávala po něm na plošině, když konečně dosáhl pevné země.
Chvilku po něm vyběhl z pilotní kabiny duroský kapitán lodi a rychle spěchal za svým pánem.
"Promiňte, ó všemocný! Chtěl jsem přistát lehce jako vždycky, ale panuje dnes větrné počasí a..." nestačil pilot doříct omluvnou větu, neboť jej zasáhla rána do zátylku, jak se po něm hutt ohnal svou malou rukou.
"Drž hubu a buď rád, že tě nepředhodím rancorovi břídile!!!" zahřměl slizoun a v duchu si řekl, proč toho věčně opilého pilota už dávno nevyhodil. I moje máma by řídila mou loď ohleduplněji, pomyslel si.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ares Montrose (EW)

Příspěvek od East.Wood »

Výborně! Pouze u dvojky bych poznamenal, že v pravidlech není nic o nevhodných ikonkách, důležité jsou především rozměry. Pokud ti tedy administrátor povolí mít v ikonce nahou twi'lečku, proč ne... ;)

Výcvik začne pravděpodobně ještě dnes večer! :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Ares Montrose (EW)

Příspěvek od Reamax »

Super, už se moc těším ;)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ares Montrose (EW)

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4056
- tak zde je tvůj výcvik...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Impérium“