Krukh (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Krukh (Mandalorian)

Příspěvek od Dash Spience »

Jméno: Krukh

Povolání:Žoldák

Rasa: Noghri

Planeta narození: Honoghr

Životopis: Krukh se stejně jak oasi všichni noghriové narodil na Honoghru. Narodil se roku 31BBY, čili si ještě pamatuje jaké to bylo, když byl Honoghr čistý bez toxinů, které zamořují současný Honoghr. Odmalička se učil všemu co uměli ostatní noghriové a snažil se v tom být co nejlepší, ovšem stejně tak i všichni ostatní. Tato píle a radost ze života vydržela do osudné chvíle 19BBY kdy Honoghr zamořila jedna z lodí, jenž nad ním bojovala. Planeta začala umírat a Krukh věděl že se musí z planety dostat. Když přišel Vader planeta na tom už bylo dost špatně a on přinesl droidy, kteří ji měli očistit. Nikdo z nás nevěděl, že nám nepomáhá, ale já chtěl stejně pryč. Měl jsem to tu rád, ale tohle už nebyl Honoghr na kterém jsem se narodil, ale novy Honoghr. Mluvil jsem o tom s rodiči, ale Ti byli jakoby hluší a slepí. Chtěli jen čistý Honoghr a za to sloužit Vaderovi. Já jsem využil první loď, která sem přiletěla a nebyla Imperiální k tomu, abych se dostal pryč. Byl ito normální obchodníci, jejichž loď se poškodila a oni sem přiletěli ji opravit. Schoval jsem se v nákladovém prostoru a čekal, až odletíme. Odletěli jsme a vstoupili do hyperprostoru. Celá cesta šla dobře, ale když jsme přistáli tak mě objevili. Chtěli mě zajmout a bohužel jsem musel všechny zabít. Chtěli mě zajmout a vrátit zpět, což jsem nemohl dovolit. Dovezli mě na Ryloth, kde začala moje první pouť. Postupně jsem seučil životu mimo zákon, ovládání lodí a speedrů. Byly to těžké začátky a stály moc bolesti a zkoušek. Nakonec mě cesty zavedli až k rodině Leechio na Vorzyd 5, kde snad najdu novou rodinu. Tu jsem našel. Rodina Leechio a Don mě zaopatřili a já jsem se odvděčil prácí pro Dona a dělal co řekl. Po asi dvou letech jsem od rodiny odešel. DOmluvil jsem se s Donem. Nikdo kdo byl v rodině z ní nemohl sice odejít, ale Don mi dovolil dělat co jsem uznal za vhodné. Odletěl jsem na Nar Shaddaa, abych si našel další práci. Pro hutty, pro piráty, pro koho bude ptořeba.

Hlavní zbraň: E-11 carbine

Záložní: 3x Vibro dýka, hůl stokhli

Styl boje: Jaký se zrovna vyžaduje, ale radši dává přednosti boji na blízko a chladnými zbraněmi, pokud je to třeba i tiché útoky ze zálohy

Schopnosti:
-boj beze zbraně
-dobrý v práci s noži a vibrodýkami
-schopný střelec
-základy pilotáže a navigace, řízení standartních vozidel
-schopnosti tichého vniku a odchodu(tichá práce)

Vzhled:
Velký zhruba 1,6metru, takze na noghriho celkem velký. Šedá kůže posetá jizvami z jeho začátků na ulici. Jeho obličeji dominuje velký nos a malé oči,které vypadají jako korálky. Když se usměje, tak jsou vidět jeho špičaté a ostré zuby. Celé tělo je svalnaté a trénované neustálým tréninkem. Všechno tohle zakrývá lehká zbroj, která chrání Krukha a plášť do kterého často halí hlavně hlavu, aby nebylo poznat, že je Noghri a tolik se o tom nevědělo.

Povaha:
Krukh je tichý a většinou se moc do debat a ničeho podobného nezapojuje. Je spíše takový ten typ co stojí v rohu a rozhlíží se než aby se zapojil do čirého ruchu. Tichý a nevýrazný je ovšem jenom když je ve společnosti v bojové vřavě převáží jeho bojový výcvik a on je zuřivý a nemilosrdný.

Znalosti SW: na dobré úrovni Jen jestli nekecá... :D MrTukan
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukh

Příspěvek od Mandalorian »

nějaké přání, nápady ohledně postavy či výcviku?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukh (Mandalorian)

Příspěvek od Mandalorian »

výcvik vytvořen

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4131
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Impérium“