Přihláška Pear ejkej Gerry Akesu (Gwen)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Přihláška Pear ejkej Gerry Akesu (Gwen)

Příspěvek od Pear »

Stará Přihláška :)
Poslední Mise :*

Jméno: Gerry Akesu

Titul: Jedi

Rasa: Twi'lek (modrý)

Planeta narození: Ryloth

Životopis: Narodil jsem se jako dítě dvou twi'leckých zemědělců, ovšem měl jsem tři lekku a tím jsem se stal populárním již ve svém útlém věku. Bylo mi přislíbena sláva a bohatstvý ovšem i tak jsem měl něco více než ostatní. Vůbec mi nebylo cizí pomáhat potřebným i když bych měl riskovat vlastní život. Pomáhal jsem všem a všichni mně za to obdivovaly, ovšem vždy jsem poznal kdy mě chce někdo využít a kdy to někdo potřebuje. Mí rodiče měli za přítele Jedie mistra Plo Koona který jednoho dne pověděl rodičum že se ve mně skrývá něco zvláštního, že se ve mě skrývá Síla. To proč pomáhám ostatním je dáno tím, že cítím všechno to zoufalství a bolest a jedinou možností jak to vyřešit je pomáhat. Pomáhám abych přežil, aby ve mně ty hlasy to zoufalství utichly. Neumím to ovládat ale on mi může pomoct. Když to mí rodiče dovolí, tak bych mohl vstoupit na akademii jedi a stát se rytířem jedi. Mí rodiče bez přemýšlení dovolily a já už si balil věci na mou dlouhou cestu. Mistr kotvil nedaleko, jako by už cítil že s ním poletím. Za chvíly jsme byly na jeho plavidle a on mi vysvětloval co všechno obnáší být jediem. Bylo toho hodně, mezi tím i odloučení od rodiny nebo nemožnost svazku manželského, ale já byl odhodlán to udělat. Byl to můj sen a já jsem nemohl jen tak zahodit něco na co jsem byl připraven prakticky celý život. Mezi tím jak mi mistr vysvětloval vše okolo předal mi i novou zbraň světelný bič a slíbíl mi že mě s ní naučí vše co zná. Hmm myslel jsem světelný meč ale bič je taky dobrý. To už jsem ale přistával na Coruscantu a připravoval jsem se na vstup do akademie. Když jsem dostal misi s mým novým mistrem Plo Koonem. Byl jsem trochu nejistej, ale nakonec jsem zjistil že Koon je vlastně dobrej mistr a že bych jiného nechtěl. Můj výcvik bude ještě dlouhý.

První mise byla ze začátku tak trochu paskvil. S mistrem jsme vyšetřovali únos malé holčičky, ale postup byl velice pomalý a ve výsledku to byla opět náhoda, chceteli Síla, která mi pomohla vyřešit úkol a vysvobodit dceru vlivného člověka. Mohla za to CIS a byl to první případ, kdy jsem potkal droidy B1 a Droideky. Defacto v roli pážete svého zkušeného mistra Plo Koona, jsem zvládl díky několika iniciativním pokusům proniknout do případu získat důležité informace, které mi následně pomohli dostat se až na základnu našich nepřátel a celkem efektivně jí ovládnout. Jejich plán byl podlý. Nainstalovat do dětské mysli implantát, který by jí byl schopný ovládat a tak získat důležitá data jejího otce. Jako malý bonus se mi povedlo zadržet dva Neimodiany a předat je zákonu. Ačkoliv byl průběh né zrovna hladký, konec jsem nazval veleúspěšný! Po této misi jsem byl náležitě jmenován Rytířem Jedi, ochráncem republiky.

Druhá mise mně postavila do role bodyguarda senátora. Co jsem od začátku tušil, ale nikomu neřekl bylo, že se senátor a jeho asistent se vyměnili. A pak to byla spíše jízda. Trochu ochrany, pár špantých úsudků a málem povedený atentát mi nepřidal na slávě, ale zato jsem získal důležité zkušenosti, které se dali zúročit v další misi.

To bylo dopadení onoho atentátníka. Bylo potřeba spousta vyšetřování, abych získal aspoň minimální pojítko na člověka, který se mohl nacházet kdekoliv ve městě. Rozruch v baru, bordel v jeho lodi, obří turnaj v Limmie - to vše ztížilo mojí práci, ale nakonec to bylo právě precizní určení cíle i způsob atentátu, který mně dovedl k mému starému známému. Opět jsem se předvedl, když se mi nepodařilo ho zabít, ale zatknout a předat bezpečnosti.

Další mise už nestáli za zmínku, protože válka vše změnila. Měl jsem jediné štěstí a to prozíravost mistrů, kteří mně nepřidělili mezi vojáky. Dál jsem plnil mise buď s jiným Jediem nebo se svým mistrem. Byla to v podstatě jedna z mála věcí, za kterou jsem radu uznával. Nechtěl jsem se účastnit bitev v poli, ničit droidy a velet klonům. Moje práce byla ochraňovat mír, né se podílet na válce.

Vzhled: jsem asi 180 cm vysoký twilek se třemi lekku. Na sobě mám dlouhý, volný plášť tmavě modré barvy jako zvonec dole rozšířený. Jsem atletické postavy, zuby mám zabroušené do špičata.

Zvláštní znamení: stále sem profík na terminály a koupil jsem si novou gizku. Postupně, vlivem misí, začal být čím dál tím více ironický a tak trochu dark.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Světelný bič

Styl boje se světelným mečem: boj se světelným bičem

Schopnosti: Zvládnutí světelného biče, zakladní schopnosti: přitahování, odhazování, síla skok, síla běh.

Schopnosti jako rytíř jedi: Všechno silnější, lepší a vypracovanější, záblesky vize.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Přihláška Pear ejkej Gerry Akesu (Gwen)

Příspěvek od Gwendolin »

Hrušák je můj. Jelikož máme v plánu hrát krátce před a hlavně po rozkazu 66, tak jsem přihlášku přesunula do Impéria.
Výcvik založím co nejdřív
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Re: Přihláška Pear ejkej Gerry Akesu (Gwen)

Příspěvek od Pear »

Wow ok @}->-- :)
Budu čekat, zatím jsi mně nezklamala, tak doufám že to tak zůstane i nadále :yoda:
Moje ochranka :guard: :mandalorian: :guard:
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Přihláška Pear ejkej Gerry Akesu (Gwen)

Příspěvek od Gwendolin »

"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Impérium“