Přihlášení-Georfa Duttwilz [Lance]

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Přihlášení-Georfa Duttwilz [Lance]

Příspěvek od Jibo_CZ »

Jméno: Georfa Duttwilz
Povolání: Lovec odměn
Hodnost: Lovec odměn
Rasa: Twi'lek
Planeta narození: Není známo (Pravděpodobně Nar Shaddaa)
Životopis: Nebýval jsem vždy hodný chlapeček, vždy mě vzrušovali zbraně, krev, a do poslední řady taky i ty ženský, dalo by se říci že jsem tak trochu úchylnej.
Vyrůstal jsem u známých na Nar Shadda, rodiče jsem nikdy nepoznal, nejspíše proto, že byli po smrti, alespoň takto mi to říkali Ithorianští pěstouni.
Když mi bylo nějákých 18let, měl jsem menší potyčku s jedním gangem v ulici, tedy spíše můj nevlastní bratr, něco s penězi nebo co, ale já měl jeden cíl, pomoci bratrovi.
Nějakou dobu šlapalo vše jak mělo, ale jeden den šel bratr na nákupy na tržnici a už se nevrátil. Ukázalo se, že ten chlap, kterému dlužil peníze, ho zabil.
Po nějáké době místní nejmenovaný ''lídr'' nějákého gangu, vyhlásil odměnu na toho chlapíka, který zabil mého bratra.
Věděl jsem, že na to musím jít chytře, šel jsem si ,jenom jako, půjčit k němu peníze, zabralo to, ale ne na dlouho.
Ten beránek si nějak zjistil, že jsem bratr toho Ithoriana který se(jak jsem se doslechl) válí někde na krchově, chtěl mě oddělat už jen kvůli rodinnému stavu, nepočítal však s tím,že přes svou úchylku přes zbraně jeden model mám, i s municí, jo to jsem uměl zakoupit. Ve chvíli kdy vytahoval zbraň, jsem ho jednoduše oddělal a vyskočil nejbližším oknem(pač tem blb měl kancl v přízemí)a zdrhal jsem co to šlo.
Byl jsem úspěšný, odměnu jsem získal, ale to nebylo jediné co jsem získal, další věcí byla zkušenost, nedočkavost po odměnách a chuť na další akci.

Hlavní zbraň: Odstřelovací puška DC-15x (pořízena na černém trhu na Nar Shaddaa)
Záložní zbraň: Blasterová pistole Power 5 (model, který vlastním od mích začátků)
Styl boje: Snaží se eliminovat cíl z dálky, pokud to situace neumožňuje přejde na bližší eliminaci, při které se snaží krýt a oddělávat silnější jedince.
Schopnosti: Oprava jednodušších strojů, zacházení se zbraněmi, odstřelování, popřípadě dostávat se do hlídaných oblastí tichým způsobem. Komunikace Basicem, Twi'leckým jazykem, domluvit se s Ithoriany (rozumí Ithorianskému jazyku).
Vzhled: Modrá Twi'lecká kůže, žluté oči, hubený, větší postavy, ''chapadla'' na hlavě nechává volně.
Znalosti SW:KOTOR 1, 2, Původní, nová trilogie SW, Něco málo z klonových válek, Jedi academy, Jedi outcast, Republic Commando.
Doba hraní: Každý den k mání, vyjímky pouze při dovolených nebo nečekaných ''návštěvách'' nemocnice. (nebojte, těch moc není)
Naposledy upravil(a) Jibo_CZ dne 12.8.2014 10:24:49, celkem upraveno 2 x.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihlášení-Georfa Duttwilz [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Výrazne odporúčam spáchať hĺbkovú gramatickú korekciu:
-Za čiarkou (,), dvojbodkou (:) či bodkou (.) sa VŽDY vynecháva jedno miesto (space). Urob to prosím v celej prihláške.
-Prejdi si to celé ešte raz a pomaly a oprav drobné gramatické chyby v slovoslede a písanej forme slov (nie říkaly ale říkali).
-Najväčší mesiac planéty Nal Hutta sa volá Nar Shaddaa nie Nar Shadda.
-Kde a ako si sa naučil Ithoriansky? Vzhľadom na to, že tvoja postava pochádza zo skromnejších, nie príliš civilizovaných pomerov, považujem za málo pravdepodobné, že by v tak skorom veku ovládal tak náročný jazyk ako je ten Ithorianský.

Potom tu mám ešte nejaké doplňujúce otázky:
-Máš predstavu o tom, kedy presne by si chcel hrať? (rok 19BBY až 4 ABY)
-Koľko rokov má mať tvoja postava na začiatku výcviku? (Ak ti je to jedno, nemusíš zodpovedať moju otázku)

Prosím o dôkladnú úpravu, potom pristúpime k ďalším krokom ;-)

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Přihlášení-Georfa Duttwilz [Lance]

Příspěvek od Jibo_CZ »

Gramatiku jsem zkusil opravit, ale není to moje silná stránka. :D
Ithoriansky rozumí, ne že tak mluví :D
Postava by mohla být ve věku okolo 18-19 (postava, ne já ;) )
V datech BBY, ABY se vůbec nevyznám takže je mi jedno kdy se bude příběh odehrávat.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihlášení-Georfa Duttwilz [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Dobre, povedzme, že takto by to mohlo byť ;-) Výcvik očakávaj v najbližších dňoch.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihlášení-Georfa Duttwilz [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Výcvik založený.

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4402
*LOCK*


Zamčeno

Zpět na „Impérium“