Nathaniel Samuel Tarr (Jeho výsost Gnost)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Alyatur
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 247
Registrován: 13.9.2012 06:31:35

Nathaniel Samuel Tarr (Jeho výsost Gnost)

Příspěvek od Alyatur »

Jméno : Nathaniel Samuel Tarr (samozvaný Lord Siver)

Titul : Učedník / (Následně velitel Císařova hávu <Shadow Guard>)

Rasa : Člověk

Rok narození : 19 BBY

Planeta narození : Coruscant

Životopis :
Coruscant kavárna *Modrý Smaragd*

Kapela v kavárně znovu spustí a veselá píseň prozáří menší přízemní místnůstku kavárny. U pěti stolečků sedí jen jedna skupinka dvou žen. Hned jakmile droid zajistí jejich objednávku rozlehne se místností ticho, které ruší jen občasné bublání vody a tlumené zvuky hudby.
"Už nevím co si mám počít." Rozpláče se žena a málem vinou třesoucích se rukou shodí čerstvě přinesený šálek kávy. O poznání starší žena sedící naproti ní si hlasitě povzdechne a položí vrásčitou ruku na její rameno, "Copak se stalo tentokrát Marinn?".
"Nathaniel..." protře si oči, "Nathaniel to udělal zase. Už nevím co bych měla dělat. Dala jsem mu veškerou lásku a on...", propukne v pláč, "...Přišla jsem domů o trochu dříve a zase jsem našla zohavená zvířata. Co mám dělat mami? Tak co?!"
Starší žena upije z nádherně zdobeného šálku a odkašle si. "Zde už se nedá dělat nic Mari, už jsi zkusila vše co se dalo. Nerada to říkám jako jeho babička, ale musí pryč..."

Coruscant domov Tarrů

<O týden později>

Marinn rozpačitě přiložila čipovou kartu ke čtečce. Prosté opásané dveře se líně otevřely. Vstoupila do menší předsíně, prostě zdobenou věšákem a dvěma skříňkami. Bez zastavení zamířila do obývacího pokoje, kde podle očekávaní seděl menší černovlasý chlapec. "Jsem doma Nathe", řekla vážněji než by snad sama chtěla. "Stalo se něco mami?" Pozvedl obočí chlapec a upřel k ní tázavý pohled. "Dnes je tvůj velký den", odvětila jakoby se snažila přesvědčit sama sebe. Dříve než stihl Nathaniel klást další otázky ozval se zvonek. Marinn bez přemýšlení skoro vyběhla ke dveřím. Chlapec ji zvědavě následoval.
Ve dveřích stál muž oděný do černé mohutné róby se znakem Impéria. Vysekl ironickou poklonu a na obličeji se mu objevil nucený úsměv. "Ty budeš Nathaniel, jménem Císařova Galaktického Impéria ti gratuluji k zařazení do akademie." Řekl muž docela pohrdavě. Dříve než se chlapec stačil vzpamatovat drapsnul ho za ruku a začal táhnout ke dveřím. "Nikam nepůjdu! Prosím mami! Já... Já nikam jít nechci!" začal řvát chlapec a chytat se za rohy skřínek. Snaha však byla marná, nezmohl nic proti síle dospělého muže. Už skoro byli za dveřmi když mladík naposledy hlasitě zařval. Tentokráte se však dostavila odezva. Skřínky lemující východ se zvedly do vzduchu a s hlasitým řachnutím narazily do stěn. Boty a ostatní obsah se vysypal ven.
Muž se na moment zarazil, poté se na jeho tváři rozhostil skutečný úsměv, "Zajímavé, ach ano velice zajímavé". Marinn zůstala mlčky stát jako přibitá k zemi.
Nathaniel se naposledy malátně otočil, "Tohle tě bude mrzet Matko!"

Imperiální profil Nathaniel Samuel Tarr
-> Matka Marinn Tarr
-> Otec Samuel Tarr - nezvěstný
-> Žádní známí sourozenci

-> Chlapec projevuje nadání v síle
-> Rovněž se projevuje částečná sociopatie
-> Prvotní zařazení bude do výcvikového tábora, skupina poručíka Drayové
-> O dalším osudu rozhodne císař sám, nejdříve jej bude nutné zlomit


Barva čepele : Rudá

Světelný meč : Světelná tyč (Shadow Guard)

Styl boje : Makashi (později boj se světelnou tyčí jako takový)

Schopnosti : Bojová meditace, základ pro sevření (škrcení)

Vzhled :
Dítě / adolescent : Lidé jej často označují pojmy jako "divný" či "asociální". Nathaniel je menší postavy s delšími černými vlasy, jasnými rysy a pronikavýma zelenýma očima, jejichž hluboký pohled snese málokdo. Civilní šaty na něm často neuvidíte. I z toho důvodu působí neustále upjatě. Imperiální uniformu doplňuje delší černý plášť se znakem dávno mrtvého šlechtického rodu. Při otázání na něj rád odpovídá "Jsem lord Siver" a většina stejně ztratí zájem.
První hlášení poručíka Drayové (..."Nathaniel je dosti rozdílný od ostatních, sama nevím co si o něm mám myslet. Skoro bych řekla, že z něho mám strach"...), mluví samo o sobě.

Dospělý : Obličej halí černá maska, kterou málokdy sundává. Za ní se skrývá dvojice rudých očí, jimiž plnými doušky protéká vnitřní oheň čiré nenávisti. Pod rukama "milovaných" učitelů Impéria se z upjatosti stala metodičnost s jasnými sklony k morbidní krutosti. Uniforma stínového strážce (shadow guard), spolu se světelnou holí krásně opisuje každý jeho pohyb. Našli by se lidé, kteří by přísahali, "Při jeho příchodu i samotné slunce zčernalo."
Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Nathaniel Samuel Tarr (Jeho výsost Gnost)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=63&t=4537&p=71760#p71760
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Impérium“