Frederick Zarath

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Zarath
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 20.7.2018 15:36:56
Isle of Man

Frederick Zarath

Příspěvek od Zarath »

Jméno: Frederick Zarath

Povolání: Voják Impéria

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta narození: Anaxes

Rok narození: 20 BBY

Životopis: Má matka pracovala jako služebná u zástupce místního guvernéra. Bez toho abych příliš zabíhal do podrobností, dalo by se říci že ne všechny vztahy na pracovišti byly zcela korektní a její příběh se podobal tomu v sérii knih zvané 'Lusty Argonian Maid'. Když se mnou matka otěhotněla, samozřejmě by to vyvolalo skandál a následné novinové titulky by zbavily vlivného politika funkce. Proběhlo tedy ono standardní vyrovnání, kde slíbila mlčení výměnou za výživné. Narodil jsem se tedy do neúplné, ale úspěšně středostavovské rodiny.
To se ale změnilo již rok po mém narození. Spolu s přechodem z Republiky na Impérium proběhla jestli ne administrativní čistka, pak alespoň zeštíhlení byrokracie. Jestli záhadná otrava mladého, ambiciózního viceguvernéra byla součástí těchto snah? Kdo ví.
Tak či tak jsme se najednou ocitli téměř na dlažbě. Mohli jsme jít za mými prarodiči, ale o dědu už se musela starat babička a teď jsem přibyl ještě já. Máma se snažila najít si zaměstnání, ale nedovzdělané single matky nikdy nebyly úspěšným artiklem. Aby zachránila rodiče a jediné dítě, obětovala se a začala se nabízet na ulicích.
Díky tomu jsme se odvrátili od propasti. Postupně jsme ze čtyř v bytě byli tři a když jsem končil povinnou docházku tak už jenom dva. Na škole mi to docela šlo; sice otázky na povolání rodičů nebyly ideální, ale dotované obědy a pocit kamarádství a skupiny kumpánů byly lepší, než člověk měl doma.
Když docházelo na vybírání budoucího povolání, neměl jsem toho moc na výběr. Neměli jsme peníze na to abych šel na akademii s tím jak máma postupně přestávala... pracovat a já doplňoval rozpočet brigádami. O nějakých kontaktech se ani nedalo mluvit. Situace se mi výrazně ulehčila tím, že mámu konečně zaměstnali, a to na pozici téměř stejné jako na té první. Když jsem věděl, že to nějak zvládne, slíbil jsem jí, že jí budu psát, prošel testy, měl zkontrolován trestní rejstřík a nechal se naverbovat do armády. Nabízela totiž jednu z mála věcí, které mi v životě chyběly - stabilitu.

Zbraně: E-11, DL-44

Styl boje: Útoky ze zálohy, obíhání nepřátel ze strany, nepříliš lásky k řešením silou

Schopnosti: Rychlý, mrštný, klidný

Vzhled, poznámky: Hnědé vlasy, modré oči, vysoký, mívá několik blízkých přátel, o ostatní se příliš nezajímá, problémy s autoritami pokud si myslí že je lepší než oni

Rozsah znalostí o SW: Opravdové filmové trilogie, seriál Clone Wars, KotoRy, hry Jedi Knight, angličtina -> wookie

Očekávaná frekvence hraní: Cca dvakrát týdně
Augustus -> Traianus -> Marcus Aurelius -> Hadrianus -> Aurelianus

The world needs more geniuses with humility, there are so few of us left.

Uživatelský avatar
Zarath
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 20.7.2018 15:36:56
Isle of Man

Re: Frederick Zarath

Příspěvek od Zarath »

Ehm, možná by to šlo trochu urychlit takto :D

Náhodný výcuc z pravidel:
1) Podpis může mít maximálně 300 znaků a nesmí odporovat žádnému z ostatních pravidel. Také by neměl dehonestovat web nebo na něj vrhat špatné světlo.
2) Do archívů mohou přispívat pouze archiváři nebo moderátoři s povolením hlavního archiváře. Osoby nižších hodností mohou dostat pouze jednorázová povolení od hlavního archiváře.
3) Druhou přihlášku si hráč může založit až po dokončení výcviku nebo s povolením moderátora, který daný výcvik vede.
____

Ubytovna služebnictva, Sídlo místodržícího, Anaxes

Dostaneš svůj celý současný plat a tady jsou klíče k tomu bytu který ti přidělili. Hlavně se tu už neukazuj. Jestli něco vykecáš, dohoda končí.
oznámil mé matce její přímý nadřízený, který vůli zástupce vykonával, než jí ukázal dveře.
Je to to nejlepší co můžu udělat. Možná to bude těžké, ale pořád lepší než skončit na ulici.
Vyšla na ulici, rozhlédla se, a s o trochu lehčím srdcem vydala na speederbus do svého nového domova. Skoro se zasmála když mohla s čistým svědomím využít sedátek pro těhotné. Dítě matčinu náladu doplnilo jemným kopancem.
Fredíku, mimísku, neboj, maminka je tu s tebou, bude to dobrý, za chviličku jsme doma.
Augustus -> Traianus -> Marcus Aurelius -> Hadrianus -> Aurelianus

The world needs more geniuses with humility, there are so few of us left.

Zamčeno

Zpět na „Impérium“