Deklarace Nového řádu

Veškeré dokumenty a znalosti potřebné k období Palpatinovského Impéria.

Moderátor: Archiváři

Deklarace Nového řádu

Příspěvekod Lilith » 19.12.2013 00:51:33

Deklarace Nového řádu


Výročí vydání Deklarace je oslavováno jako Den Impéria


Občané civilizované galaxie, tento den bude znám jako den přechodu. Po tisíce let Republika stála za vrcholnými úspěchy civilizace. Ale byli tu i tací, kteří nás štvali proti sobě, a my jsme se zbraní v ruce bránili náš způsob života proti Separatistům, netušíce, že největší hrozba přichází zevnitř.

Jediové a někteří z našeho vlastního Senátu se spikli, stvořili stín Separatismu a do jeho čela dosadili jednoho ze svých řad. Doufali, že rozloží Republiku. Ale nenávist, kterou skrývali ve svých srdcích, nemohli skrývat věčně. Nakonec přišel den, kdy naši nepřátelé ukázali svou pravou tvář.

Jediové doufali, že zavražděním čelního představitele vlády a získáním kontroly nad klonovou armádou uvolní proti Republice svou nezměrnou destruktivní sílu. Proti cílům těchto rádoby tyranů se však statečně postavili ti, kteří nemají elitářské, a tedy nebezpečné sklony. Naši loajální klonoví vojáci potlačili povstání v Chrámu Jediů a následně v dalších tisíci světech.

Zbývající Jediové budou pronásledování a poraženi! A každého kolaboranta bude čekat stejný osud. Byly to těžké časy, ale my ve zkoušce uspěli. Pokus o mé odstranění mě zanechal zjizveného a deformovaného, ale já vás ujišťuji, že mé odhodlání nikdy nebylo silnější. Válka je u konce. Separatisti byli poraženi a povstání Jediů bylo zmařeno. Stojíme na prahu nového začátku. V zájmu zachování naší bezpečnosti a pokračující stability bude Republika reorganizována do prvního Galaktického impéria, pro bezpečnou a spolehlivou společnost, jež, ujišťuji vás, bude trvat deset tisíc let. Impérium bude nadále řízeno ctěným legislativním orgánem a doživotně zvoleným suverénním vládcem. Impérium, ve kterém zavládne většina, ve kterém zavládne nová ústava!

Korupce, jež zamořovala Republiku v jejích posledních letech, už nikdy nebude mít možnost se zakořenit, když sjednotíme celou galaxii pod jedno právo, jeden jazyk a osvícené vedení jednoho Císaře. Regionální vlády odstraní byrokracii, která umožnila Separatistům nekontrolovatelně růst. A silné, vzkvétající vojsko zajistí vládu práva.

V imperiálním režimu, Novém Řádu, budou zachovány nejváženější hodnoty naší společnosti. Silou zbraně budeme bránit naše ideály. Nedáme prostor našim nepřátelům, budeme stát bok po boku a společně se ubráníme jejich útokům zvenčí i zevnitř. Nepřátelé Impéria ať se mají na pozoru: ti, kteří zpochybňují imperiální odhodlání, budou rozdrceni.

Vzali jsme na sebe úkol, který nebude jednoduchý. Občané Impéria však jsou připraveni na tuto výzvu. Díky našemu úsilí galaxie vymění válku za mír a anarchii za stabilitu. Miliardy bytostí se těší na bezpečnou budoucnost. Impérium poroste s tím, jak stále větší množství planet od centra až do divokých Neznámých regionů vyslechne toto volání.

Imperiální občané musí také splnit svojí část práce. Přidat se k naší velké vesmírné flotile. Stát se očima Impéria a hlásit podezřelé jednání. Cestovat do všech koutů galaxie a šířit mezi barbary principy Nového Řádu. Stavět monumenty a konstruovat technické zázraky, které budou budoucím generacím vyprávět o naší slávě.

Klonové vojsko, nyní hrdě nosící jméno imperiální stormtroopeři, se v předních liniích vypořádává s nebezpečím nepřátel. Mnoho z nich zemřelo pro Impérium a každý imperiální občan by si je měl vzít za příklad.

Nový Řád míru triumfoval nad temnými tajemstvími hanebných kouzelníků. Naše směřování je jasné. Budu vést Impérium k jeho nepředstavitelné slávě.
Byli jsme zkoušeni, ale ze zkoušky jsme vyšli silnější. Jdeme kupředu jako jeden člověk: imperiální občané prvního Galaktického impéria. Zvítězíme. Deset tisíc let míru začíná dneškem.

Uživatelský avatar
Lilith
Pašerák
Pašerák
 
Příspěvky: 748
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies

Zpět na Imperiální Archívy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron