Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od NAj »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Beta nikde , ale nepřátele pomalu odpadají a my jsem celkem v cajku. No nezní to moc dobře to jsem si uvědomoval. Taric se svými bombardéry letěli na plnej tah motorů. Já jsem byl na něho hrdý. Najednou se ozvalo Tady dvanáctka , schytal jsem to už máme jen jeden bombardér. To my říkat nemusíš. pomysle jsem si a strhnul řízení. Najednou někdo dostal nápad zmizet v nejhustčí části pásu asteroidů a odlákat ho pryč. Tady velitel Alfy . Potvrzuji přijetí plánu . Jdeme ho odlákat pryč. Kdyby se někomu při odvádění povedlo trefit nějakou zbran určitě by je to moc nepotěšilo. Ostatní oznámily přijetí rozkazu a směřovaly jsme pryč. Sám jsem se rozhodl letět spodem a zkusit při té rychlosti , aby mě netrefil zasáhnou aspon jedno dělo. Taricu drž se chlape , de ti to dobře my tě v tom nenecháme. Až budeme za asteroidma zkusím informovat Betu. Měla by vědět co se tu děje a že nadešel jejich čas.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od Korchon »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Letouny se naráz stočii a vyrazili klem tatanu. laserová děla spusstila palbu ale jao zá zrakem se nepodařilo zasáhnout jedinnou TIE. Proletěl jsi těsně kolem a pokropil palbou trup. Nezasáhl si ale ani jdno stanoviště. V přilbě ti zaznělo tarikův řev, chvílisis myslel, že se mu něco stalo jenže pak ho následoal hlasitý smích. Brzy se kněmu přidali další hlasy.
"Taricu, ty hovado dobrá práce!" zavýskl Fulner.
Teprve za chvíli sis uvědomil co se stalo. Taric naslepo vypáil jednu simulovanou raketu, podařilo se mu tím neutralizovat dvě palebná stanoviště.
Než se staili piloti V-wingů a posádka tartanu spamatovat byli jste pryč. Prosmýkai jste se mezi ateroidy a manévrovali jak to jen šlo. Občas chyběly od smrti ve vakuu jen centimetry.
Tartan šel po vás. Posádka měla zřejmě pole důkladně zmapované a měla své cestičky. Přímo za vámi tartan nemohl, ale ostřeloval vás kdykoliv to šlo. Naštěstí měl vzhledem k vašemu manévrovaní veké problémy zaměřit. V-wingy se držely kolem tartanu, velitel zřejmě nechtěl riskovat pronásledování v takových podmínkách a radši čekal na lepší příležitost.

Všechno dobrý, jen nezapomeń dodržovat tvar příspěvků

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od NAj »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Nic jsem netrefil , ale kličkováni se nám dařilo . ANi jeden sundaný a Tartan nás chtěl dostat. Tak pojď ty mrcho ukážu ti co je TIE. pomyslel jsem si a prokličkoval mezi asteroidy. On to tu asi zná , docela se mu daří Napadlo mě to když jsem se dostal skoro ven z asteroidového pole. Najednou jsem zaslech Fulnera. Taricu gratuluji , jen tak dál nasol jim to tam .Podíval jsem se po ostatních Beto , kde jste vy parchanti. Přicházíte o dobrou párty. Že jo hoši. Potaháme toho zmetka tady po asterodech. Dal jsem všem povel vyrazit.Fullnere. Přistanem na jednom asteroidu a počkáme na X-wingy .Potom je napadneme zezadu a naděláme jim škody. KDyby náhodou tak se stáhneme a rozdělíme se. Fullner pochopil jak jsem spatřil.Ostatní věděli co mají dělat .Uděláme léčku a pak se spojíme .Uděláme jim tady párty ve stylu Imperia Pánové slyšel jsem že dnes bude hrát DJ turbolejzr. Tak ty parchanty nenechte čekat a povozte je v asterodidech my s Fullnerem přivítáme DJ . Rozkazy byly uděleny a teď jen zahájit party a dovolat se betě. pomyslel jsem si a přistál.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od Korchon »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Hnali jste se mezi asteroidy povzbuzeni malým vítězstvím a jasným plánem. trvalo ale hodnou chvíly, než jste nalezli vhodnáý asteroid.
Konečně ti Fulner označil vhodný asteroid, který nebyl příliš členitý ani příliš rovný a u kterého nehrozilo, že vás rotace odmrští zpět do postoru. Optrně jste usadili TIE na dně jednoho kráteru. Jeden proti druhému. Vypnuly jste systémy a sledovali jak v dáce mizí vaše letka. Nastalale menší problém, kvůi vypnutým sistémům jste nemohli poznat, jestli se blíží V-WINGY nebo volí jinou cestu. Naproti jsi viděl Fulnera jak z kokpitu signalizuje rukou:
"Čekám-co teď?"
Než si stačil odpovědět jeho gesta se najednou změnila.
"Lodě-čtyři-blíží se"
Jen usedl zpět do křesla prosvištěli vám nad hlavou tři V-wingy.

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od NAj »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Celé je to paráda ted jen najít nějaký ten asteroid a hurá na ně. Pomysle jsem si když jsme letěli povzbuzeni našim plánem. Fullner našel dobrý asteroid a ukázal na něho. Přistály jsme a čekaly. Problém byl ten že z vypnutých systému jsme nemohly poznat co se kde děje. Jediné co jsme měli byly oči a uši. Fullner si nebyl jistý co se děje a tak se zeptal , jako já bych to věděl. Najednou, ale proletěli. Nahodil jsme systém a naznačil mu at udělá to samé. Zapnul jsme komunikaci a vlétnul na ně. Šlo vidět že to nečekaly, protože jsme se v pohodě dostaly za ně mohly zamířit. Věděl jsem že to bude rychlé a budeme se moct vrátit zpátky k naši letce.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od Korchon »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Ždímal jsi z iontových motorů co to šlo a za chvíli jsi V-wingy dohnal. Piloti vás ale uviděli na systémech a ihnd se rozprchli jako hejno malých ryb když do voy hodíš kámen. teď měl začít pravý psí souboj.
Tvůj parťák se okamžitě pověsil za jeden V-wing a spolu zmizeli mezi asteroidy. Ty sis vybral stroj s modrými pruhy. Pilot ho vedl těsně nad povrchem asteroidůa a mistrněyužíval jejich členitosti. Nakonec udělal chybu, když se odpíchl od povrchu a vyrazil k jinému asteroidu. Byl velký, protkaný desítkami tunelů, ve kterých by tě mohl snado setřást.
Při překonávání volného prostoru se ale stal sndným terčem. Zvedl jsi loď a zamířil na něj kanóny. Po chvíly manévrování Systémy ohlásili zaměření.
"Konec cvičení základna zničena." zazněl hlas De Tarna těsně předtím než jsi záčknul spoušť. Jeho hlas ale nezněl nadšeně. "Gratuluji vítězům. Teď vás chci mít všechny u právě zničené základny. A nepodělejte aspoń to. De Tarn konec."

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od NAj »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Dupl jsem na plyn a hnal se na ně. KDyž v tom se rozdělily. Vzal jsem si jednoho který měl modré pruhy , zdál se i být ideální a zajímaví. Tak , pojd ted tě sundám a pak půjdu po ostatních . Mě jen tak neutečeš ať jsi kdo jsi. Nechal jsem mířidla , aby mi označily cíl. Snažil se vyhýbat celkem mistrovsky , ale každý udělá jednou chybu a i on udělal. Teď tě mám ty sičáku. Zrovna ve chvíly kdy jsem se snažil zmáčknout spoušť se ozval DeTharn že je konec a že jsme to splnily. Vykašlal jsem se na lod s modrými pruhy a letěl k rozbombardované základně. Chlapy , dobrá práce. Zvládli jste to všichni majstrově . Tharicu já věděl že si machr , ale tohle tleskám. A Beto sakra chlapy kde jste celou tu dobu byly, no to je jedno ted všichni k rozbombardované základně. Alfo dobrá práce ještě jednou jsem rád že jste byli v mé letce. Šlápul jsem na to , abych tam byl co nejdříve.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od Korchon »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Odpovědi ostaních měli dost rozpačitý tón. Nikomu se nechtělo mluvit. Nakonec De Tarn nařídil abyste byli zticha. U základny Jste se spojili se zbytkem letky, ale nezdrželi jste se dlouho. De Tarn Vás vedl pryč z asteroidového pole do volného vesmíru. kromě drobných povelů typu "Udržuj rycholst!" nebo "Zařaď se zpět do formace!" mlčel. V-wigy a Tartan se někam ztratili.

Byli jste seřazeni ve formaci a vznášeli jste se v prostoru. Pole asteroidů bylo pár desítek metrů pod vámi. Nalevo jst viděli masu samotné planety. Provoz byl nejbližším okolí noulový.
"Piloti mám pro vás závěrečnou část cvičení," zazněl De Tarnův hlas. "Ze základny se podařilo uprchnout vůdci pirátské skupiny v jdné z jeho lodí. Na lodi se kromě velkého množství koření nachází i Imperiální agent, který nás informoval o lokaci základny. proto loď nesíte zničit. pouze zastavit. Z toho důvodu budou z akce vyčleněny bombardéry. První část cvičení byla katastrofa. Tak to teď neposerte!" na chívli se odmlčel "Právě jsem vám odeslal souřadnice lodě kterou máte znehybnit a letadlové lodi na kterou se dostaíte po splnění úkolu. Volací znak je Šerpa 1. Teď leťte"

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od NAj »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Sakra co se tady děje, nikdo vůbec nechce mluvit . De Tharn nás vede někam do pryč a všichni se chovají jako na kremaci důstojníků. V mé hlavně byl totální zmatek, netušil jsem co se děje, co bude dál a kdy bude konec. Potom co nám řekl, že ten hajlz utekl a že my ho máme chytit a tak nesmíme jeho lod zníčit , ale jen zastavit. A pak ho odvést na ledadlovou lod? Sakra vážně nevím jak to dáme. Neměl jsem vůbc tušení co a jak , letěly jsme směrem náš cíl , ale já neměl tucha co a jak. Když v tom my to do cvaklo. Pánové , v rámci tréningu máme nastavené lasery na malou sílu, takže po zásahu motoru ho dokáži vyřadit z provozu. Tak se nebojte a moc ho nezesilujte a miřte na motory . Šlapl jsem na plyn a hnal se za tím pirátem , mě neunikne.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od Korchon »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Deset TIE letělo ke svému cíly. Tvořili jste formaci ve tvaru dvou klínů. Každý po pěti letounech. Na tvoje připomínky ohledně palby ostatní odpověděli jen Potvrzuji. Letěli jste deset minut, než jste dohnali vaši cílovou loď. Jednalo se o křižník modifikovaný křižník třídy Gozanti. To znamenalo, že měl výkonější motory.
Jakmile jste se dostaly do dostřelu lodě spustily na vás palbu čtyři baterie laserových děl. Snadno si se vyhábal paprským, ostatně výzbroj byla oproti Tartanu mnohem skromější.
Najednou se rozječely výstražné systémy v kokpitu jak se tebe zaměřilo protonové torpédo.

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od NAj »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Letěly jsme . Cíl by na dosah . Docela jsem si říkal že jestli ten letou nebude někdo potřebovat docela bych se v něm i proletěl až to skončí. Vypadal na docela vymazlený stroj. Pánové jdeme na to už jsme na dostřel , tak pojdte zpomalme toho zmetka. . Jeho palba byla dosti slabá. Chtěl jsem si zapnou komunikaci přímo na jeho lod. Když v tom se rozezvučel alarm že na mě letí torpédo. Bacha kluci letí na nás špička. Dodal jsem a a provedl palbu do rakety , ale i přes důvěru ve svou střelbu jsem zahájil uhybný manévr. tak co mu řeknu co třeba. Podle nařízení Imperia zatavte svou lod , nebo vás zastavíme. Ne to je blbý. Jo už to mám . Hele chlape pokud tam nemáš nic lepšího tak to zastav , u nás to zas tak hrozný přeci není. sakra proč já ho nemůžu prostě sundat. Pomyslel jsem si při provázení uhybného manévru.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od Korchon »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Zelené paprsky energie šly mimo, ale díky úhybnému manévru ses hbytě vyhnul. Torpédo se ale v dlouhém oblouku stočilo a mířilo zpátky na tebe. Ostatní se vrhly přímo do útoku. Pokyn k zastavení neměl v téhle situaci zřejmě vůbec smysl. Dalším obratem ses znovu vyhnul. Torpédo se dostalo před tebe. Stačila krátká salva a rozprsklo se neškodně do postoru.
"Kolohane až si přestaneš hrát, lidně se k ám připoj, spěchat nmusíš. zvládli bychom to a bodíky navíc se hodí" Ozval se pobaveně hlas jednoho z pilotů. stíhačku najednou lízl laserový paprsek z křižníku. Naštěstí nebyl mířený přímo na tebe a škrábl jen pravý solární panel.

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od NAj »

Presfeltu IV, okolní vesmír
Málem mě to torpédo trafilo , ještě štěstí že jsem udělal ten manévr.
Pomyslel jsem si všiml že se jen stočilo, proverdl jsem další úhyb a zníčil ho.Nějaký vtipálek si ze mě udělal srandu, prej že by to zvládly i beze mě.Ještěk tomu poškrábal mou loď ten zmetek. Šlap jsem na to a zamysle se. Mám taky torpéda nebo nám je nedaly? Pokud bych ho totiž měl mohl bych trefit třeba jen motor a nechat ho zastaveného. Ne radši jsem to zavrhl , co kdyby ho to zníčilo celého. Zmáčknul jsem spoušť a pral to přímo na motor. Díky, ale beze mě by to nebylo ono.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od Korchon »

Presfeltu IV, okolní vesmír
To záleží na úhlu pohledu. Ozvalo se se ti v přilbě. elgentně si přetočil stíhačku a pikoal přímo proti motorům. soustředěná dávka laserů přejla pocelé délce jednoho z nich. lasery se rozprskly o štít, ale na senzorch jsi mohl pozorovat jak okamžitě zakolísaly. Těsně nad lodí jsi strhnul řízení a uháněl pryč. Ostatní piloti také zaregistrovali zakolísání štítu na zádi a začali se řadit k útoku na oslabené místo. Vrhali sena křižník jako jstřapýři na svou kořist.
Motor na pavoboku najednou úplně vysadil. Stejně tak ochabla jedna TIE trefená turbolazerem. Lasery najdnou zase začaly bubnovat na štít. Loď zpomalila. někdo zřejmě převedl energii ze zbývajícího otoru do štítů.




Dodržuj předepsaný tvar příspěvků, nebo se dočkáš noha trapných situací, protože tohle je poslední napomenutí. Než budeš pokračovat ve hře, projdi si technické údaje TIE fighterů. Zvláště výzbroje a pod. Přijde mi, žes to trochu podcenil.

NAj
Učedník
Učedník
Příspěvky: 27
Registrován: 21.5.2014 20:38:52

Re: Kolohan Zarog- Smrtící spirála

Příspěvek od NAj »

Presfeltu IV, okolní vesmír
PO té co převedl štít jsem se rozhodl že kašlu na opatrnost. Když je o křižník tak by měl něco vydržet a ten štít mě už stejně štve. Pomyslel jsem si a zaměřil ho a poslal mu torpédo. Buďto to štít nedá a jsem ok a nebo jsem to pokazil tak se nezblázněte. Řekl jsem do komunikátoru , chtěl jsem předběhnout ty vtipálky , pokud to náhodou nevíjde.








Mrknul jsem na to jak jsi mi říkal , ale bohužel nevím co jsem přehlédl. Rakety jsem nechtěl dříve používat ze strachu o zníčení , ale teď už se nebojím. Věřím že nejsem asi takový hráč jakého jsi čekal , ale děkuji za tu poslední šanci.
" Dobrý mandalorian vždy vystřelí první , nejlepší mandalorian ani nemusí vystřelit a hospoda už se pakuje aby měl klid "-Naj
Pět tisíc let mandaloriané bojovali s tisíci armádami na tisících různých světech.
– Boba Fett

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“