Výcvik pro Tena Kellera (Ten Keller)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Výcvik pro Tena Kellera (Ten Keller)

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, kantýna Invisible Hand

Je to už pár týdnů, co jsi utekl z domova. Pár týdnů ode dne, kdy jsi zabil zloděje a byl jsi stále na svobodě. Nějak se ti povedlo vyhnout se dopadení i smrti hladem. Avšak práce, co sis našel moc nevynášely a tak jsi se rozhodl zkusit štěstí jako lovec odměn. Využil jsi svých známých, které sis udělal při prodeji drog a nedověděl ses nic. Po pár dnech se ti ozval tvůj bývalý dodavatel drog, že by pro tebe měl práci. Setkal ses s ním a dozvěděl jsi se, co by potřeboval.
Jeden z jeho dealerů nezaplatil za zboží a on by z něj rád udělal exemplární příklad. Zkusil mu nechat zlámat údy, ale dealer vyřídil jeho vymahače a tak by tím pověřil tebe. Jedna smrt za 2 000 kreditů, bez zálohy a s podmínkou, že jeho smrt má bolet. O dealerovy ti řekl jen jméno, vzevrubný popis a lokaci. Tavik Klef, člověk zhruba třicetiletý, vysoký 180 cm, delší hnědé vlasy, bradka, umělé pravé oko a dodavatel měl podezření na vojenskou minulost. Všechny schůzky mezi dodavatelem a tvým cílem proběhly zde a nebo v uličkách poblíž.
Tak jsi skončil v Invible Hand s pistolí, nožem a menším penežním obnosem. V nic moc kantýně v nižších patrech Coruscantu. Na stěně staré náborové plakáty k CIS, nějaké kusy šrotu, prý že z vlajkové lodě generála Grievouse a jinak nic víc extra. V podniku byl jeden barový pul a asi tucet stolů. Obsluha se skládala z barmana, dvou servírek, droidů a jednoho vyhazovače u vstupu. Krom obsluhy zde bylo asi dvacet až třicet lidí, ale nikdo neodpovídal popisu, který jsi dostal.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Ten Keller
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 01.1.2016 18:36:05
Bydliště: Nicota

Re: Výcvik pro Tena Kellera (Ten Keller)

Příspěvek od Ten Keller »

Coruscant, kantýna Invisible Hand

Setkal jsem se se svým bývalým dodavatelem, který mi nabídl odměnu za hlavu Tavika Klefa, Tuto práci jsem bral s vědomím, že tento člověk může mít zkušenosti z boje, díky spekulacím o jeho vojenske mnulosti. Dostal jsem i informace o místech, kde se dodavatel s mojí budoucí obětí setkávali.
Takže začnu v Invisible Hand a potom projdu zdejší uličky.
Rekl jsem si a otevřel dveče kantýny. Dýchla na mě atmosfera, kterou z těchto zapadlých kantýn znám. Nic moc výzdoba, obsluha místy nepříjemná a o hostech netřeba mluvit. Drtivá většina návštěvníků se skládala z lidí. V rohu seděli dva twilekove se svými partnerkami. Neřekl bych, že by kantýna byla plná, ale rozhodně tu bylo více lidí, než je zvykem.
Prohledl jsem si každeho hosta, ale žádný nevyhovoval podmínkám. Zavítal jsem na zdejší toalety, ktere se podle zápachu umývali tak jednou za dva, tři dny. Nikde nikdo, tak jsem alespon vyprázdnil sve tělo a ulehčil se od přebytečneho nákladu.
Vyšel jsem před kantýnu, kde se pohybovalo plno spěchajících bytostí. Byl už podvečer a nad Coruscantem se sbíhala hustá mračna.
Zrovna ted by nemuselo pršet. Ikdyž možná by lidi na ulici trošku prořídi, což by mi mohlo pomoct.
Nebylo možné všechny přítomne zkontrolovat, ale namátkou jsem si jich pár vybral. Někteří souhlasili s popisem, ale všechny sledovat nemůžu a ještě je prohlížet jestli mají uměle oko ? Odebral jsem se do nejtemnější uličky, ve ktere jsem už několikrát prodával i kupoval. Byli tam celkem známe tváře, ktere nebyly zrovna ve veselé náladě. Sjížděli mě pohledem, což jsem zrovna ted nepotřeboval. Opřel jsem se o zed a čekal, jestli se na ulici nezačne něco dít.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Výcvik pro Tena Kellera (Ten Keller)

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, okolo kantýny Invisible Hand

Postával jsi v uličce a čas plynul. Okolo postávajícím jsi připadal podezřelý a kromě občasného pohledu tě ignorovali. Do uličky občas někdo zašel za nějakým obchodem, ale tebe vždy minuli. Na ulici se rovnež nestalo nic zajímavého, kromě jedné hlídky stormtrooperů a později jednoho vyhozeného zákazníka z Invisible Hand. Hlídka jen prošla okoloa zákazník ležel na ulici asi půl hodiny, než se mu povedlo vstát a vrávovým krokem odešel na jih. Podvečer se zvolna změnil ve večer a osazenstvo v uliččce se začalo měnit. Někdo odešel, někdo přišel, ale nikdo neodpovídal Tavikovu popisu.
Před uličkou zastavil spídr a jeho řidič uličku zběžně prohlídl a pohledem se zastavil u tebe. Chvíli na tebe koukal a pak vypnul motor. Spídr ztichl a řidič si tě stále prohlížel. Byl to starší twi'lek s modré bundě, který měl na opasku blaster. Když ze spídru sesedl, vydal se přímo k tobě. Zastavil se před tebou, namířil na tebe prst a zařval
Kellere, zmizni, tohle není tvoje čtvrť!
a v druhé ruce se mu objevil teleskopický obušek.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“